Les Bleus

Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 56

17 Lap 2019, 23:43

FT 0-2
Geriau nei prieš Moldaviją. Įvarčių galėjo būti ir daugiau. Giroud tuščiais šoviniais šaudė. Gynyboje klaidų pasitaikė ir pasisekė, kad clean-sheet'as. Smagu, kad Dubois sužaidė geras rungtynes. Griezmann po ilgos pertraukos įmušė. Su keitimais tik komedija. 75, 85 ir 88min. Pakeitė abu wing-back'us ir vietoj Ben Yedder 5min davė palakstyt Fekir. Oj tas DD..
Vartotojo avataras
T-Wolves

30 Lap 2019, 19:54

Vokietija
Prancūzija
Portugalija
Kažkas iš A arba D atrankos kelio

Amazing :lol:
Vartotojo avataras
T-Wolves

02 Gru 2019, 12:28

:lol:
Vartotojo avataras
T-Wolves

10 Gru 2019, 18:05

DD prasitęsė kontraktą iki 2022.

Nelabai suprantu, kur taip skuba federacija? Čia kad DD ramiai ruoštūsi artėjančiam EČ ir nesuktų galvos dėl kontrakto?

Su tokia grupe čempionatas gali baigtis tikrai anksti. FFF iškart parodo, kad treneris liks net ir prasto pasirodymo atveju. Man atrodo po EČ būtų buvusi puiki proga uždaryt Lloris, Mandanda, Sissoko, Matuidi, Giroud erą bei pagalvoti ar naują komandą toliau stato DD ar kažkas kitas. Visgi keturi major turnyrai būtų atžaisti, keičiasi kai kurie itin svarbūs žaidėjai, tai labai naturalu būtų ir pasikeitimai trenerių štabe.
Vartotojo avataras
T-Wolves

04 Vas 2020, 17:08

Dembele out iki sezono pabaigos. Tai apie dalyvavimą Euro gali pamiršti. Lemar atrodo graudžiai. Thauvin dar negrįžo po traumos ir neaišku, kada grįš. Coman irgi traumuotas, bet kažkada jau turi pradėti žaisti. Martial iš LW patapo ST ir neturi DD pasitikėjimo. Kraštuose pasirinkimo opcijų, kaip niekada mažai. Puolėjų gerai judančių, tai yra ir Thuram su Plea, WBY, Dembele, bet va kraštuose nykoka. Visos viltys, kad Coman sveikas išbūtų iki čempionato.

Kitas man labai įdomi pozicija - LB. Lucas Hernandez ten puikiai atrodo už rinktinę, bet yra keletas dalykų:
1) Lucas traumuotas nuo spalio ir tik dabar grįžinės po truputį į komandą;
2) Lucas dalį rungtynių už Bayern sužaidė CB. Jeigu Varane yra nejudinamas, tai Umtiti forma kritus, Lenglet už Les Bleus atrodo šiaip sau, o Laporte ir DD santykis neaiškus. Gali ir nepakviest. DD visada gali kviesti kokį Zouma ar Kimpembe, bet man tai būtų visiškai nesuprantama. Norėčiau pamatyt Varane - Hernandez porą už rinktinę, jeigu DD neišpildys mano šlapios svajonės: Varane - Laporte;
3) Šiai dienai prancūzai yra stacked LB pozicijoje. Ferland Mendy eliminavo Marcelo iš Real startinės sudėties ir kuo toliau, tuo vis geriau atrodo. Už Milan LB pozicijoje siaučia Theo Hernandez. Mažų mažiausiai nusipelnė būti išbandytas draugiškose. Lucas Digne fanas niekada nebuvau, bet DD jis patinka ir už rinktinę nepaveda.

Tai mano siūlymas būtų išbandyt Hernandez CB (su sąlyga jei Laporte nežaidžia) ir duot startinio LB rolę Mendy.
Skelbti atsakymą