[United] Transferų naujienos ir gandai 18/19

User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 6
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Čia kažką mekena vienas gerb. punditas:

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 5
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

The_Red_Army wrote: 16 Apr 2019, 13:02 Turim Dalot'a :madridista: Siaip musu gynyba is pagrindu reikia keisti, bet nerealu, perpirkti kito klubo/klubu gynyba per viena transferu langa :lol: Todel ir parasiau, bet vieno krasto gynejo tiksliai neisskirdamas ;)
Man atrodo United ne iš pagrindų reikia keist gynybą, o peržiūrėt žaidėjų lygius ir pagaliau nuspręsti, kas yra starteriai, o kas squad žaidėjai. Vasarą Toby pasiekiamas už 25 milijonus, o jo bene pagrindinis skillsas yra vesti gynybos liniją. Shaw-Lindelof-Toby-naujas RB ir turi gerą startinę gynybą, o Toby 2-3 metus dar turėtų atbėgioti. Smallingų, Jonesų ir Youngų pardavinėt nebūtina (už tokias kainas/algas jų niekam nereikės), jeigu trenerių štabas supras, kad jie negali būti tokio klubo starte.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 14
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 16 Apr 2019, 13:38
The_Red_Army wrote: 16 Apr 2019, 13:02 Turim Dalot'a :madridista: Siaip musu gynyba is pagrindu reikia keisti, bet nerealu, perpirkti kito klubo/klubu gynyba per viena transferu langa :lol: Todel ir parasiau, bet vieno krasto gynejo tiksliai neisskirdamas ;)
Man atrodo United ne iš pagrindų reikia keist gynybą, o peržiūrėt žaidėjų lygius ir pagaliau nuspręsti, kas yra starteriai, o kas squad žaidėjai. Vasarą Toby pasiekiamas už 25 milijonus, o jo bene pagrindinis skillsas yra vesti gynybos liniją. Shaw-Lindelof-Toby-naujas RB ir turi gerą startinę gynybą, o Toby 2-3 metus dar turėtų atbėgioti. Smallingų, Jonesų ir Youngų pardavinėt nebūtina (už tokias kainas/algas jų niekam nereikės), jeigu trenerių štabas supras, kad jie negali būti tokio klubo starte.
Toby kaip ir būtų idealu, bet kaip ir nėra iki galo idealu, nes bent jau man, tai šalia Lindelofo norėtųsi bičo, kuris aukštus kamuolius savo geru žaidimu galva susirenka. Ties šitu skillu Toby nors ir yra nežemas gynėjas, bet manęs neįtikina. Arklys tu?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 5
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

velnes wrote: 16 Apr 2019, 13:43 Toby kaip ir būtų idealu, bet kaip ir nėra iki galo idealu, nes bent jau man, tai šalia Lindelofo norėtųsi bičo, kuris aukštus kamuolius savo geru žaidimu galva susirenka. Ties šitu skillu Toby nors ir yra nežemas gynėjas, bet manęs neįtikina. Arklys tu?
Nu nėra jis van Dijkas, bet galva lošia pakankamai gerai, kad nereikėtų dėl to jaudintis. Aš kažkaip visada nemėgau ūgio/šuolio prilygint gebėjimamui žaisti galva.

Dabar pažėjau, tai Lindelof, Baily ir Toby turi tuos pačius 187cm.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 16 Apr 2019, 14:26
velnes wrote: 16 Apr 2019, 13:43 Toby kaip ir būtų idealu, bet kaip ir nėra iki galo idealu, nes bent jau man, tai šalia Lindelofo norėtųsi bičo, kuris aukštus kamuolius savo geru žaidimu galva susirenka. Ties šitu skillu Toby nors ir yra nežemas gynėjas, bet manęs neįtikina. Arklys tu?
Nu nėra jis van Dijkas, bet galva lošia pakankamai gerai, kad nereikėtų dėl to jaudintis. Aš kažkaip visada nemėgau ūgio/šuolio prilygint gebėjimamui žaisti galva.

Dabar pažėjau, tai Lindelof, Baily ir Toby turi tuos pačius 187cm.
CB optimalus ugis yra iki 194cm, aukstesni gynejai veliau turi ypac auksta svorio centra ir yra biski kereplos, leti ir pan. :whistle:

Pasirinkimo is gyneju nelabai yra yra, Koulibaly, kuris yra geriausias rinkoj prieinamas gynejas, Toby yra puikus variantas zaisti cia ir dabar, man jis labai patinka tiek del gebejimo zaisti kojomis, tiek del positioning'o :handgestures-thumbup: Dar ten yra visokie Skriniar'ai, Ruben Dias, kurie jauni talentingi, bet as ju nemates, ir yra ypac talentingas Axel Zagadou is Borussia. Yra Umtiti, kuris ant ribos prarasti vieta FCB gretose, nes Lenglet gerai ziurisi ir galimai De Ligt ateina, tiesa jie labiau Pique stiliaus, bet Umtiti sedeti ant bankes irgi jauciu nesinori.

Kazkada kai turejau instat'a, uzmeciau, kad ismestu CB, kuriu Instat reitingas 290 ir daugiau. Tai toli grazu iki objektyvaus kriterijaus, bet idomus kriterijus. Tai ismete tokias pavardes ir ziurint i jas sunku kazka ir issirinkti :lol: Pagal amziu nuo jauniausio, Zagadou, Kimpembe, Marquinhos, Umtiti, Maguire(kuri maniau United praejusiais metais paims, bet nenoriu), Varane, Koulibaly, Bartra, Toby, Boateng, Koulibaly, ta vyresniuju puse vapsie nieko gero ir realaus, o centro gyneju ieskos ne vienas klubas :whistle: Bet net is siu pavardziu man ypac patinka tik Koulibaly, kuris no brainer'is visiskas, Toby kur EPL ready variantas 3 sezonams.

Image
Last edited by The_Red_Army on 17 Apr 2019, 01:08, edited 1 time in total.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 16 Apr 2019, 13:30
The_Red_Army wrote: 16 Apr 2019, 13:02 Turim Dalot'a :madridista: Siaip musu gynyba is pagrindu reikia keisti, bet nerealu, perpirkti kito klubo/klubu gynyba per viena transferu langa :lol: Todel ir parasiau, bet vieno krasto gynejo tiksliai neisskirdamas ;)
Tai nelogiska, nes kairej turim Shaw. Mums mirtinai reikia desinio gynejo.
Taip supjoviau, persiprasau :(
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ne viskam pritariu sitoj lentelej, bet paskutines dvi kategorijos so true :madridista:

Image
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 1
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Ypač paskutinė kategorija.
User avatar
aBil
Posts in topic: 16
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Visi žinom, kad su priešpaskutine kategorija niekas nepasikeis, nes abu sėdi su kontraktais. :)
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Nu jie anglai, jeigu mestum i tranferu rinka su minimaliu perejimo mokesciu primetant ju alga, tai norinciu garantuotai atsirastu :whistle:

Pavirsutiniskai ziurint, tai Smalling'as turi vienus geriausiu stats'u zemes ir oro dvikovose EPL, o zmogus-labradoras turi sociai igudziu kaip CB, teoriskai galintis zaisti ir kitose pozicijose, kazkada kai SAF leido Jones'a, [mention]Furis[/mention] norejo, kad 11-lika Jones'u aikstej zaistu :whistle: na tada Jones'as ir atrode kaip rimtas prospect'as :lol:

P.S. Pradedu mastyti, kad priority target'as i RB pozicija bus Wan-Bissaka :whistle:
User avatar
aBil
Posts in topic: 16
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh



Jau ne pirmą kartą matau tokį gandą, tai kažkaip neramina šitas. Visi aplinkui stiprinsis žaidėjais iš viso pasaulio, o mes anglų rinktinės treniruočių baze būsim? :think:



Jei bankininkas nebe vienas priiminės sprendimus, tai gal ir geriau bus. BET tos komiteto narių pavardės minimos nekelia per daug optimizmo. Plius, jei sumiksuosim pirmą gandą su šituo, tai labai lengvai galiu matyt transferų strategiją, kurią gerai kažkas sureziumavo reddite:
"Oy, he's a good lad isn't it?"

"Local"

"Academy"

"Sign him, 100k per week, 5 years"
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 3
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

aBil wrote: 01 May 2019, 11:29Jau ne pirmą kartą matau tokį gandą, tai kažkaip neramina šitas. Visi aplinkui stiprinsis žaidėjais iš viso pasaulio, o mes anglų rinktinės treniruočių baze būsim? :think:
Tikrai nesupykčiau jei vasara paimtume Wan-Bissaka, Sancho, Rice ir kokį Maddison.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 6
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Sancho uz, Wan-Bissaka per mazai mates, o Rice man eilinis Dieris atrodo.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Cia tas Rice kazkuo geras? :confusion-shrug: As prisipazinsiu per mazai ji masciau, kad susidaryti rimta nuomone, bet mane nustebino, kad Anglu rinktine pasieme atstovauti, kai neaisku kiek net joje gales issilaikyti :whistle: O kiek as ji mates, tai pritrariu Wat Wat'ui :whistle: ne United lygio zaidejas, vienintelis privalumas, kad Home Grown, bet del to dar ir permoketi reiketu :lol:

Zinant kad reikia Home Grown zaideju, tai tegu jie jau buna geri ;)

Wan-Bissaka kuo toliau tuo aiskesnis musu prioritastas i RB pozicija atrodo :whistle: Nesu 100% apsisprendes del jo, lyg ir jo visi skill'ai butent tokie kokiu reikia full-back'ui, bet kartu neatrodo kazkoks wow variantas. Atvirai man jis labai Zaha primena, kur matai, kad zaidejui overload nemazai skill'u truksta, bet privalumai butent tokie, kuriu reikia winger'iui. All in all cia geras bruozas :whistle: geriau nei butu visur vidutiniskam, kitavertus ne taip gerai, nei buti kokiu Marcelo, kuris turi tiek isbaigtus reikalingus skill'us full-back'ui, bet ir antraeilei skill'ai yra liuks.

As toli grazu nesizaviu tuo Anglu vaikymusi, Jadon Sancho, tai no brainer'is, todel :handgestures-thumbup: Maddison geras ir man labai patinka, bet jeigu rinkoj bus geresnis variantas is uzsienio, tai nera ko tu anglu vaikytis...
User avatar
hippo
Posts in topic: 2
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

O kur čia iš viso tokios strategijos gylis ir prasmė, neskaitant homegrown žaidėjų kvotos?
Čia toks privalumas, kad reikėtų mokėt pusantro karto brangiau negu už užsienietį iš kitos lygos?
Ar vėl atsiremiam į United way, DNR ir bleeding red? Nes Mančesterio fanai turbūt daug geriau susitapatins su Londone gimusiu minkšto proto ir bobiškos šukuosenos afrikiečiu negu su kokiu fucking atėjūnu kaip Cantona?
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 6
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Tai cia reik Phelano klaust. Man iki siol klausimas, kur jis daugiau zalos pridarytu - budamas asistentu ar sporto direktorium. Prisiminkim kad su juo prasidejo United strategija pereit nuo Ronaldo ant Owenu ir Obertanu (tame tarpe perkant ir visokius britiskus sudus, dauguma kuriu jau ismesti).
Locked