[United] Transferų naujienos ir gandai 19/20

Locked

Kokie galimi Alexio Sanchezo panaudojimo būdai, kad šis įrodytų, jog visi klydo?

1. Prižiūrėti žolę.
2
6%
2. Groti Old Trafforde prieš rungtynes su pianinu.
10
32%
3. Atvedinėti savo labradorus į rūbinę, kad komandoje tvyrautų švelnūs meškiukai ir begalinė šiluma.
7
23%
4. Atsiauginti ūsus ir kalti klubui pinigus vaidinant 70-ųjų filmuose suaugusiesiems.
7
23%
5. Populiarinti trumpus šortus, kad Grealishas norėtų pereiti į United.
5
16%
 
Total votes: 31
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 147
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Nauja tema, naujam sezonui.



Panašu, jog jau greit bus pirmasis OGS vasaros viščiukas. Greitakojis direct wingeris valas.


"The best players at the best clubs are the ones who cause you problems and he is definitely up there," Warne said.

"He will go on to have a great career, no doubt. I think he is one of the top two players in the league - my other is the Aston Villa captain (Jack Grealish). Those two win games on their own.

"He (James) absolutely annihilated us at our place - he was unplayable. I knew we had to curtail James' pace which is a joke, it's like he's on a motorbike."
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 83
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Buvau maloniai nustebintas, kaip gerai moka zaist abiem kojom, tik po to supratau kad kazkodel kas antras kadras yra inverted.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4000
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Na Depay'us dar ryskesniu privalumu turejo, bet nebuvo panasu, kad galetu buti no brainer'is starteris :whistle: O zaidimo stilius panasus AML pozicija ir amzinas cut inside skirtingai nuo Depay anas smugiuoja, nes turi gera smugi, o Daniel James susikuria tiek erdves, kad kam nors papasuoja simple pasa, iesko 2x1 situacijos :whistle:

Cia jo pasirodymas vs ManCity:
[youtube][/youtube]

Senis Alexis visgi waaay better player uz sita Danieli :whistle: Championship'e turbut malonumas jis stebeti, bet vs ManCity gynyba kele daug chaoso su savo greiciu, bet kazkokiu super individualiu momentu nebuvo(bet prie golo prisidejo), nes net jeigu kazka apibegdavo, tai Man City jau pasaugo erdve kitas ir is to nera labai daug naudos. Kontroms, tai labai tinkamas zaidejas, nes gerai traukia i prieki ir panasu, kad zino kada kamuolio atsikratyti, suzaisti 2x1, kai nori atidirba aikstej, bet tinkamas mid-table, bottom EPL teams iki pure quality toli :whistle: Jeigu atidirba kaip tame video, tai komandai zaidzianciai 4-4-2 toks zmogus ant kontru labai praverstu starte ar nuo suolo :whistle:

Tikiuosi The Sun meluoja, kad OGS vengs brangiu pirkiniu, nes sitam United pirmiausia reikia tikejimo, kad jie mazu maziauriai EL kitamet gales paimti :whistle: Nenustebciau, jeigu pradetu SAF megdzioti :angry-banghead: viskas baigtusi Wenger'u, o jau is isvaizdos nesa i pastaraji :|
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 83
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Kaip darytumet sia vasara - parduotumet Pogba ir uz tuos pinigus nusipirktumet 2-3 top zaidejus ar laikytumet ir lipsytumet aplink ji komanda?
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 32
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Už 2-3 top žaidėjus jam išplaučiau dantis, nuskusčiau, aprengčiau ir nuvežčiau iki oro uosto visą kelią dainuojant jo mėgstamą prancūzišką repą.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 147
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 21 May 2019, 16:12 Kaip darytumet sia vasara - parduotumet Pogba ir uz tuos pinigus nusipirktumet 2-3 top zaidejus ar laikytumet ir lipsytumet aplink ji komanda?
Žiūrint kas tie 2-3 top žaidėjai. Jeigu koks Alderweireldas, Icardi, Bale'as, Rabiot, tai gal ačiū, bet geriau prie dab'o likt. Arba gal tik koks Koulibaly teišeitų už prancūzo pinigus, kas šiaip nebūtų labai blogai. Žodžiu, įdomu kokia reali Pogba rinkos vertė.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4000
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

[*]Daugeja saltiniu, kad de Ligt gali keltis i United su 14mln.euru alga.

Cia tas pats zaidejas, kur pries kelis metus Lietuvoje vieseje Ajax akademijos treneriai sake, kad United juo domisi ir bando approach'inti, van Gaal'as jauciu butu paemes po sekancio sezono ji, bet tada ji pakeite Mourinho, o de Ligt tada EL taures finale zaide puikiai ypac primetant, kad besivaike Rashford'a.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 83
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Kazkaip man is fantaziju salies biski sitie gandai. Gal dar ir koks Messi susidometu musu jovalu?
User avatar
evizu
Posts in topic: 2
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Image

Mino: The professional (2019)

Manau, kad De Ligt ---> United gandai yra sito dedes firminis
RaMa
Posts in topic: 1
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

14 mln alga :madridista:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4000
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Realiai jei ne 14mln.euru alga, tai išvis netikėčiau siais gandais. Dabar zinant kad tai Mino ir kad nori nuplėšti dideles babkes, o nemaza dalis kitų klubu turi savigarbos jam nenusileisti, tai belieka United :madridista: ypac kad konkurencijos 0 pas mus CB pozcijoj.

Aisku gali būti cia ir koks fintas norint is PSG nuplėšti ta pacia alga.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 83
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

As kazkur skaiciau, kad ne Raiola jo tiesioginis agentas.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4000
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 26 May 2019, 12:58 As kazkur skaiciau, kad ne Raiola jo tiesioginis agentas.
Tai tiesioginiam agentui uztektu ir centu nuo sito deal'o :lol:

Futbole labai svarbus "svoris"(itaka): zaidejo svoris, agento svoris, trenerio svoris, svoris rubinej ir kiti panasus "svoriai", tai Mino tas variantas, kur vien buvimas, kad ir netiesioginiu agentu zaidejo alga ispucia perdetai.
User avatar
aBil
Posts in topic: 80
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Man De Lightas įspūdį jau 2017 EL finale paliko ir esu įsitikinęs, kad jei treneriuku būtų buvęs kažkas kitas, o ne tas vienas portugalas, tai būtume turbūt bandę pirkt jau tada.

O dabar tai kad ir kaip norėčiau, kad būtų tiesa, bet čia tiesiog bandymas išgręžt daugiau euriukų iš Barcelonos. Tai tiek.

O ir šiaip CB esam sorted su Mike'u, Rocko ir the man the legend Jones'u. :dance:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 19
Posts: 4175
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

aBil wrote: 26 May 2019, 13:51 Man De Lightas įspūdį jau 2017 EL finale paliko ir esu įsitikinęs, kad jei treneriuku būtų buvęs kažkas kitas, o ne tas vienas portugalas, tai būtume turbūt bandę pirkt jau tada.
Tai kad Mourinho visada zyzė kaip nori naujų CB komandoje, kodėl manai kad jis galėjo nenorėt De Ligt?
User avatar
aBil
Posts in topic: 80
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Furis wrote: 26 May 2019, 13:57
aBil wrote: 26 May 2019, 13:51 Man De Lightas įspūdį jau 2017 EL finale paliko ir esu įsitikinęs, kad jei treneriuku būtų buvęs kažkas kitas, o ne tas vienas portugalas, tai būtume turbūt bandę pirkt jau tada.
Tai kad Mourinho visada zyzė kaip nori naujų CB komandoje, kodėl manai kad jis galėjo nenorėt De Ligt?
Per jaunas.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 19
Posts: 4175
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

aBil wrote: 26 May 2019, 14:03 Per jaunas.
Bailly ir Lindelof pirkti 22 metų, abu realiai po vieno normalaus vyriško sezono. Amžius čia atrodo kažkoks keistas argumentas
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 102
Posts: 4000
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 26 May 2019, 14:27
aBil wrote: 26 May 2019, 14:03 Per jaunas.
Bailly ir Lindelof pirkti 22 metų, abu realiai po vieno normalaus vyriško sezono. Amžius čia atrodo kažkoks keistas argumentas
Man toks vaizdas, kad jam Fred'u ir Dalot'u labiau reikejo :whistle: o CB visas demesys buvo i Maguire :whistle:
giedrionas
Posts in topic: 1
Posts: 4
Joined: 09 Aug 2018, 07:13

Mums akivaizdžiai reikia gero vidurio gynėjo. Kaip manote, kodėl mes nebandome imti de Ligto? Ir kai šį sezoną tapo akivaizdu, kad jis išeis iš Ajax, panašu, kad mes net nebandėme į jį pretenduoti (nešneku apie dabar, kai atrodo jau praktiškai visi tiki, kad jis eis į Barca). Kaip manote kodėl? Dėl Raiolos? Dėl prašomo atlyginimo? Kita vertus jis bene perspektyviausias iš šiuo metu rinkoje esamų gynėjų. Koks Koulibaly mums sunkiai pasiekiamas (vargu, ar bus mokama už jį daugiau kaip 100 mln., o pigiau Napoli nepaleis). Esant tokiai situacijai turbūt būtų buvę logiška, kad Man Utd turėjo bent pabandyti pakovoti dėl olando. Bent bent jau rimtesnių gandų, kad mes bandytume jį imti po šio sezono praktiškai nebuvo.
User avatar
KOP
Posts in topic: 4
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

giedrionas wrote: 27 May 2019, 08:14 Mums akivaizdžiai reikia gero vidurio gynėjo. Kaip manote, kodėl mes nebandome imti de Ligto? Ir kai šį sezoną tapo akivaizdu, kad jis išeis iš Ajax, panašu, kad mes net nebandėme į jį pretenduoti (nešneku apie dabar, kai atrodo jau praktiškai visi tiki, kad jis eis į Barca). Kaip manote kodėl? Dėl Raiolos? Dėl prašomo atlyginimo? Kita vertus jis bene perspektyviausias iš šiuo metu rinkoje esamų gynėjų. Koks Koulibaly mums sunkiai pasiekiamas (vargu, ar bus mokama už jį daugiau kaip 100 mln., o pigiau Napoli nepaleis). Esant tokiai situacijai turbūt būtų buvę logiška, kad Man Utd turėjo bent pabandyti pakovoti dėl olando. Bent bent jau rimtesnių gandų, kad mes bandytume jį imti po šio sezono praktiškai nebuvo.
Jei koks Daily Star apie tai nerašė, nereiškia, jog nebandė :naughty: Akivaizdu, jog De Ligt drėksta nuo minties apie Barcelona, tai bandyk nebandęs.
Locked