Optibet A Lyga

Post Reply
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 137
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pauleska wrote: 19 Jun 2019, 13:55 Airis su Stumbru jau turi minus 800k kišenėje ir tiesiog ieško kelių, kaip kuo mažesnį minusą pasidaryt. Man čia irgi įtarimas dėl KŽ pamokėjimo jam bet yra vienas BET - dėl licencijos sprendžia LFF ir UEFA turi tai patvirtinti, tai čia didžiulė rizika tokį sandėrį maklint. Juolab, daryt tai tokiu vėlyvu laiku ir vilkint viską iki literally paskutinės dienos/
Arba pamatuota rizika, 250k.euru net ikrite nueis kreditoriams, o jeigu taip ir neikris, tai dzin, nes vis tiek butu nueje kreditoriams :whistle: O kad Stumbrui pasitraukus KZ perims spot'a manau buvo kokia minimum 95% tikimybe, nepaisant to, kad sprendzia LFF ir UEFA.
falci
Posts in topic: 24
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

The_Red_Army wrote: 19 Jun 2019, 14:22
pauleska wrote: 19 Jun 2019, 13:55 Airis su Stumbru jau turi minus 800k kišenėje ir tiesiog ieško kelių, kaip kuo mažesnį minusą pasidaryt. Man čia irgi įtarimas dėl KŽ pamokėjimo jam bet yra vienas BET - dėl licencijos sprendžia LFF ir UEFA turi tai patvirtinti, tai čia didžiulė rizika tokį sandėrį maklint. Juolab, daryt tai tokiu vėlyvu laiku ir vilkint viską iki literally paskutinės dienos/
Arba pamatuota rizika, 250k.euru net ikrite nueis kreditoriams, o jeigu taip ir neikris, tai dzin, nes vis tiek butu nueje kreditoriams :whistle: O kad Stumbrui pasitraukus KZ perims spot'a manau buvo kokia minimum 95% tikimybe, nepaisant to, kad sprendzia LFF ir UEFA.
Visiškai teisingai. Sustainable football Laimis version :lol:

Bet tai nustekenk šitaip bachurų klubą per kelis metus. :confusion-shrug:
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 4
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Sadauskas iš Stumbro į VŽ
Įtartina :think:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 137
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ezzy wrote: 19 Jun 2019, 17:16 Sadauskas iš Stumbro į VŽ
Įtartina :think:
Logiska, buvo gandu pries sezona. Sadauskas vienaip ar kitaip gaunasi rimciausias CB is jaunu Lietuviu, beda, kad dauzytojas i autus, kitavertus musu futbole daznai ir norima, kad tik neprisizaistu CB.
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

NEŽINAU, AŠ TAI KITAIP BŪČIAU FIXINĘS.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 32
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Samir wrote: 27 Jun 2019, 08:20 NEŽINAU, AŠ TAI KITAIP BŪČIAU FIXINĘS.
Fixinęs?
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

TBH nežinau, ar fixino. Bet kai vartininkas palaukia, kol kamuolys nukris jam už nugaros, nesukbėdamas parisnoja iki linijos ir tada dar kala kamuolį su galva į tinklą, tai minčių kyla įvairių.
Nu ir 1-1 po pagrindinio laiko ir 6-1 po pratęsimo irgi toks ne visai ordinarinis dalykas.
Kažkiek šitą epizodą priminė (nuo 1:53). :D
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 32
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Tai minčių įvairių kilo ir kai Kondogbia į savo vartus iš 40 metrų įsimušė prieš Chelsea. Bet jokio kriminalo, kaip ir gerb. Geoffrey atveju, aš čia nematau. Neapskaičiavo, nesitikėjo, kad pasas atgal bus TOKS ir bėgo atgal kaip meška ant ledo. Turbūt ir pats esi matęs kaip vidurio gynėjai neapskaičiuoja aukšto kamuolio ir tas nusileidžia už nugaros? Jurevičius šiaip jau biški spinta yra, 1.95m., tad, kad bėgo taip, man anaiptol nenuostabu. Gelbėjo epizodą mušdamas galva, nes dar buvo režime, jog rankom imti negalima. Isimušė. Nepasakysi, kad vartininkai dažnai treniruojasi žaidimą galva.

O fixas tai čia koks buvo? Overis 1.5? ;) Ar Panevėžys statė už nepralaimėjimą? :think: . Jei jau ten kalbėti apie įvarčius pratęsimo metu, tai nežinau ar apskritai kolega žiūrėjote runtynes, bet tada jau kaltinti fixais reikėtų Šiaulius? Prie ketvirto rungtynių įvarčio Šiaulių gynėjas išmušė kamuolį savo vartininkui iš rankų ir Vasquez įmušė į tuščius.

Visa šita situacija yra nuo A iki Z - Benny hill theme song, bet toks, ypač pas mus, futbolas ir yra.
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Ezzy wrote: 19 Jun 2019, 17:16 Sadauskas iš Stumbro į VŽ
Įtartina :think:
Vis dėlto į KŽ.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 137
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Samir wrote: 02 Jul 2019, 11:10
Ezzy wrote: 19 Jun 2019, 17:16 Sadauskas iš Stumbro į VŽ
Įtartina :think:
Vis dėlto į KŽ.
Siaip daug logiskiau, o autus dauzantis ir su kiausiniais i stanga nebijantis ivaryti CB labiau tinkamas KZ, nei VZ.

Gal dabar, pagaliau Dapkus ses ant suolo :roll:
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 5
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

Po pertraukos grįžo A lyga, o turą atidaro Kauno Žalgirios ir Panevežio akistata. Po pirmo kėlinio 1-1, komandos apsikeitė baudos smūgiais. Kas labai krenta į akis, tai dažni infarktai Romanovskio galvoj, jau tokį durną baudos smūgį pasidarė, kad omg... :angry-banghead: :obscene-hanged:


EDIT: Pirmą antrą kėlinio ataką tas pats Romanovskis mane tildo ir išveda KŽ į priekį :clap:

EDIT EDIT: Rungtynės baigiasi lygiosiomis, KŽ apmaudžiai paleido pergalę, prie rezultato 2-1 dar ir baudinio Pilibaitis neįmūšė, Krušnauskas virpstą patikrino :angry-banghead: ... Urbio debiutas labai solidus, puikus pastiprinimas komandai.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 137
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Per United vs Chelsea pertrauka isijungiau paziureti VZ ivarti vs KZ. Vel KZ atriezas si karta Klimavicius, tada prazanga salia box'o ir ivartis is FK.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 137
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

ImageImage

Lietuvos futbolas :madridista:

P.S. mane pries gera savaite pasieke info, kad nauji savininkai su tuo tikslu ir pirko kluba.
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 5
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

Tadičius galvojau kirs Golubicką rungtynių gale. Galit man paaiškint kodėl nekišo perdavimo??? 😂
RaMa
Posts in topic: 4
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

AlasPacino wrote: 17 Sep 2019, 21:06 Tadičius galvojau kirs Golubicką rungtynių gale. Galit man paaiškint kodėl nekišo perdavimo??? 😂
Pats susikūrė, pats ir mušė, nieko blogo. Aišku Tadičius nuostabioj pozicijoj buvo, perdavimas logiškas buvo, bet ardytis kaip nesveikam ir trenk su galva komandos draugui dėl to tikrai nereikia.
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Pirmas taurės finalas be Žalgirio nuo 2011 m.
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 5
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

RaMa wrote: 17 Sep 2019, 21:51
AlasPacino wrote: 17 Sep 2019, 21:06 Tadičius galvojau kirs Golubicką rungtynių gale. Galit man paaiškint kodėl nekišo perdavimo??? 😂
Pats susikūrė, pats ir mušė, nieko blogo. Aišku Tadičius nuostabioj pozicijoj buvo, perdavimas logiškas buvo, bet ardytis kaip nesveikam ir trenk su galva komandos draugui dėl to tikrai nereikia.
Pritariu su antra tavo pranešimo dalimi, tačiau "pats sukūrė, pats ir mušė" skamba visiškai nelogiškai, kai po perdavimo komandos draugas iš 5 metrų muštu į tuščius vartus.
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Negyvas rastas Artūras Rimkevičius, 2012 m. A lygos rezultatyviausias žaidėjas (35 įvarčiai, lygos rekordas). Manoma, kad savižudybė.
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1206898
User avatar
Samir
Posts in topic: 67
Posts: 897
Joined: 05 Aug 2018, 15:25

Savaitgalį baigėsi I lyga. Čempionų titulą jau prieš kelis turus buvo užsitikrinęs Telšių Džiugas, toliau rikiuojasi Banga, Vytis, Dainava ir Nevėžis. Kitam turnyro lentelės gale Atmosfera paskutiniame ture sugebėjo aplenkti Pakruojį, kuris po pakankamai padorios pirmos sezono pusės antroje varžovams pralaimėdavo ir dviženkliais rezultatais ir baigė sezoną su įvarčių santykiu -120.

A lyga irgi de facto baigėsi, o gudragalvių išmąstytas penktasis ratas atneš lygiai dvi intrigas - kas užims trečią vietą (kadangi taurę laimėjo Sūduva, klausimas mažareikšmis) ir ar žiūrovų vidurkis stadionuose pasieks 100 (gal surinks, nes Majemyje kokį kartą turėtų ūkinykai susirinkt čempionatą pašvęst).
User avatar
hippo
Posts in topic: 11
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Atmosfera turbūt kiečiausias futbolo klubo pavadinimas į rytus nuo Oderio.
Post Reply