[LFC] Premier League 2019/20

Post Reply
User avatar
KOP
Posts in topic: 17
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Startuojam su Norwichu, užbaigiam su Arsenal, Chelsea ir Newcastle. :happy-partydance:
Pilnas tvarkaraštis - https://bit.ly/2X6CbMr

Image
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

:romance-inlove:

Image
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 13
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

Važojęm!

Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Firmino, Origi.

Sadio ant suolo. Tikėkimes duos jams palakstyt Jurgenas. :handgestures-thumbup:
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 6
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Norwich’a reikia taip atbelst, kad niekada daugiau nebenoretu i EPL pargrizti...
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Na, ką, čempionai aiškūs.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Norwich puolime neatrodo prišikę šortų ir visai gerų epizodų apturėjo. Bet ginantis + bandant įžaist kamuolį nuo gynybos gavo tokį šaltą dušą, kad bus gera EPL pamoka.
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 13
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

Labai jau drąsiai Norwichas atvažiavo kamuolio paspardyt. Įdomu, kokio rimtumo Bekerio trauma.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 09 Aug 2019, 23:43 Norwich puolime neatrodo prišikę šortų ir visai gerų epizodų apturėjo. Bet ginantis + bandant įžaist kamuolį nuo gynybos gavo tokį šaltą dušą, kad bus gera EPL pamoka.
Kokia ju varzovu rubine namu stadione tokie ir akiniai pas Norwich :whistle:
iSamsung
Posts in topic: 2
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Man vaidenas, ar Origi pradeda performint taip, kaip is jo buvo tiketasi kai tik atejo?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

iSamsung wrote: 10 Aug 2019, 11:44 Man vaidenas, ar Origi pradeda performint taip, kaip is jo buvo tiketasi kai tik atejo?
Kad vakar nebuvo labai geras jo pasirodymas, matant kiek kamuolių/dėmesio jis turėjo.
iSamsung
Posts in topic: 2
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Furis wrote: 10 Aug 2019, 12:05
iSamsung wrote: 10 Aug 2019, 11:44 Man vaidenas, ar Origi pradeda performint taip, kaip is jo buvo tiketasi kai tik atejo?
Kad vakar nebuvo labai geras jo pasirodymas, matant kiek kamuolių/dėmesio jis turėjo.
Na vakar man jis tikrai decent pasirode. Pagal match rating nusileido tik Salah ir Firmino.
Praeito sezono gale irgi ganetinai neblogai zaide.
Kaip finisheris jis man > Firmino, o neretai aikstej butent to ir reikia..nevisada uztenka Firmino kaip false 9.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 1
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

tai Lonergan su Southamptonu vartuose stovės? :shifty:
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Lol.

User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Na ką gi, baigėsi eilinis susitikimas su Arsenalu <įterpti TOP6 komandos namų stadioną>. Pergalės, nors tokios pačios džiugios, tačiau jau nebestebina. Tik šįkart nustebino Emery. Ir nustebino net Kloppą, kuris savo post-match interviu nesusilaikė nesusižvengęs kalbėdamas apie Arsenalo pasirinktą taktiką. Treneris sakė, jog komanda visą savaitę ruošėsi žaist prieš 4-4-2 (kurią susitikimuose su Liverpooliu taiko City, tokia pačia žaidė ir Barca), kadangi būtent 4-4-2 yra efektyviausias būdas kaip įmanoma labiau sumažint Robertsono ir TAA efektyvumą. Instead, Emery išleido 4-4-2 diamond. Arsenalas žaidė itin siaurai, neturėjo wingerių, kas reiškė, jog TAA ir Robersonas kraštuose turėjo tiek erdvės, kiek tik norėjo ir Liverpulis galėjo laisvai žaist savo žaidimą per kraštus.

Image
User avatar
Maverick
Posts in topic: 1
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Netikėtą taktiką parinko Emery. Nors verta pažymėt, kad ji neblogai veikė norint apribot Salah ir Mane judėjimą, tačiau tokia taktika yra gryna loterija. Vienas kitas sėkmingas krosas, galvos ar kojos pakišimas baudos aikštelėj ir įvartis krenta. Įvarčiai šį kart buvo praleisti nė dėl šitos taktikos tiesiogiai, tačiau ji iš dalies prisidėjo pagelbėjant Arsenal prispaust prie savų vartų. Su 442 diamondu buvo sunku įžaist kamuolį nuo savų vartų(Ceballos plaukiojimas irgi nepadėjo šitoj vietoj). Spaudimas didėjo ir mūsų jautri gynyba neišlaikė pati nešovusi sau į kojas.

Pasodinęs ant suolo Lacazette, ir pastatęs Auba ir Pepe priekyje, Emery turėjo planą palikt juos 1 vs 1 arba 2 vs 2 prieš VvD ir Matip. Pirmoj pirmo kėlinio pusėj neblogai dar sekėsi, ypač Pepe atveju, bet po to Liverpool CB persigrupavo bei apsiprato su situacija ir valė visas problemas.

Pasigedau Emery aktyvesnių veiksmų iš kart po pertraukos. Praleidus 2 įvartį, visas tapo aišku. Lygių ir susižaidimo skirtumas tarp komandų dar vis yra nemažas. Nors Emiratuose tikiuosi įdomesnių rungtynių, jei abi komandos į jas ateis stipriausių sudėčių.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Klopp ne pirma karta nekeicia Salah, kuriam ta diena neina, vietoje to keisdamas Mane ir jau ne pirmas kartas kai Mane viesai tuo piktinasi :dance:
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 13
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

The_Red_Army wrote: 31 Aug 2019, 21:14 Klopp ne pirma karta nekeicia Salah, kuriam ta diena neina, vietoje to keisdamas Mane ir jau ne pirmas kartas kai Mane viesai tuo piktinasi :dance:
Prieš keitimą buvo epizodas, kur Sadio liko visiškai vienas ir Salah, būdamas savanaudžiu, kamuolio jam nedavė. :angry-fire:

Image
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

The_Red_Army wrote: 31 Aug 2019, 21:14 Klopp ne pirma karta nekeicia Salah, kuriam ta diena neina, vietoje to keisdamas Mane ir jau ne pirmas kartas kai Mane viesai tuo piktinasi :dance:
Tai kad ne dėl keitimo piktinosi, jeez :)
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Aisku, veliau parode kartojima labai aiskiai del ko piktinosi.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 12
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Išanalizavo EPL'as VAR'o klaidas per rinktinių pertrauką, kad daugiau jokių nesusipratimų nebūtų, vadinasi.
Post Reply