[CFC] Premier League 19/20

Kas geriau, Tammy Abraham ar Michy Batshuayi ?

Tammy Abraham
28
57%
Michy Batshuayi
21
43%
 
Total votes: 49
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Gal ir naivi, bet kad daugiau nelabai ir buvo ką leisti. Mane labiau neramina, kad tas begalvis žaidimas pirmam kėlinyje jam buvo gerai ir prilyginamas žaidimo kontrolei :lol:
Scientist
Posts in topic: 74
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Tai kad pirmame kėliny ir žaidėm visai gerai ¯\_(ツ)_/¯
United be 11m neturėjo nei vienos progos, o mes virpstą+skersinį+ kitų pavojingų atakų.

Iki antro golo buvom geresnė komanda, po antro subyrėjom, bet ir tai praktiškai visus golus galima nurašyt invidualiom klaidom, o ne kažkokiai ten filosofijai.
Aišku, kad reikėjo kompaktiškiau gintis kaip Mourinho ir sakė vakar, bet ne tai, kad čia Lampardas liepė gynėjam išsisklaidyt ginantis. Užsižiopsojo puolime, neanticipatino momento kada praras kamuolį (vėlgi Mourinho vakar tą gerai akcentavo) ir tada jau vėlavo visur labai konkretūs gynėjai/žaidėjai.

Realiai pastačius Kante vietoj Kova/Jorgi kontrų shieldinimui, Rudigerį+Reece vietoj Zouma+Dave, atmetus Pedro atriezus visus, tai nereik net kažkokių esminių pakeitimų žaidime.

Visa kita, tai twitterio ekspertų lygio banteris ir overreactinimas remiantis rezultatu, o ne žaidimu.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 8
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

iSamsung wrote: 11 Aug 2019, 23:26 Man by far absoliutus grybas buvo Pedro.
Lakste prieky kaip nutrukes be jokios idejos. Ne tik kad kamuolius praranda bet dar ir pamusa kad kontra butu galima prasukti. PK situacija jo kalte imo.
Pirmam kėliny buvo labai svarbus išnaudojant tai, kad Rashfordas negrįžo gintis prieš Azpi, Shaw turėjo pakilt prie basko ir Pedro su savo protingais įkirtimais į Shaw paliktą plotą ištempdavo Maguire iš baudos aikštelės, kas jau iš karto yra WIN iš Chelsea pusės. Ko iš Pedro neatimsi, tai futbolo IQ, jei taip galima išsireikšt. Iš kitos pusės, nėra priežasties manyt, kad tokių pačių runų į atsivėrusias erdves, nesugebėtų padaryt Pulisic, kuris neabejotinai greitesnis, tik turbūt daug netechniškesnis.
Scientist
Posts in topic: 74
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

velnes wrote: 12 Aug 2019, 10:41 Iš kitos pusės, nėra priežasties manyt, kad tokių pačių runų į atsivėrusias erdves, nesugebėtų padaryt Pulisic, kuris neabejotinai greitesnis, tik turbūt daug netechniškesnis.
Čia gal priešingai norėta pasakyt, nes jeigu reikėtų išskirti patį didžiausią Pedro trūkumą, tai ir būtų būtent jo klaidos su kamuoliu. Kartais atrodo, kad jam šiaip koks trumpas jungimas galvoje, kartis konkrečiai technika paveda, bet kaip jis šitoj vietoj padeda Pulisicių - niekaip nematau.
Pedro realiai yra prasčiausiai kamuolį saugantis ir apdorojantis mūsų atakuojantis žaidėjas - būtent dėl to niekad ir netapo niekuo daugiau nei stipriu rotacijos žaidėju, nors turi afigieną off the ball judėjimą, finishingą ir work rate.
O Pulisicius kol kas kaip tik ir atrodo, kad labai neblogai ir in tight spaces su kamuoliu susitvarko.
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Žaidėm geriau nei United, bet tikrai ne gerai. Nu arba aš tokio chaotiško futbolo nesuprantu. Žaidėm be galvos, perskubėjom iš ten ir klaidos. Bet šiaip kaip ir sakiau, nebuvo taip blogai ir toks klasių skirtumas, kaip gali iš rezultato atrodyt. Emerson patiko, Mount patiko, Zouma šiaip irgi nėra toks kibiras, kaip vakar atrodė. O James aš irgi labai laukiu, nes liūdna žiūrėt į tokį Azpilicueta, jau matos, kad ir pačiam tas nespėjimas ir pralaimėtos fizinės dvikovos per nervus kirto.
User avatar
hippo
Posts in topic: 15
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Smagi best of the rest titulo contenderių dvikova :handgestures-thumbup:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 8
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

hippo wrote: 18 Aug 2019, 20:04 Smagi best of the rest titulo contenderių dvikova :handgestures-thumbup:
Labai įdomu ar Romka iškęs kovą dėl EL vietų.
User avatar
hippo
Posts in topic: 15
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

velnes wrote: 18 Aug 2019, 20:08 Labai įdomu ar Romka iškęs kovą dėl EL vietų.
O kas jam belieka?
O kenčiant dar yra tokia paguoda, kad Lampardo Chelsea žaidimas labai malonus akiai. Tiesa neutraliai akiai turbūt malonesnis negu Romkos akiai, bet ir Romkai turėtų būt atrakcija.
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Vėl Azpi prasileido, o puolėjai vėl šūdo verti. Tokia likusio sezono realija laukia :dance:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 8
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Didžiausia atrakcija, tai stebėti, savo vidinį Ronaldinho nesėkmingai bandantį išlaisvintį, Willianą :romance-hearteyes:
User avatar
Phect
Posts in topic: 5
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

enjoy wrote: 18 Aug 2019, 20:24 Vėl Azpi prasileido, o puolėjai vėl šūdo verti. Tokia likusio sezono realija laukia :dance:
Nes Jorginho (eilinį kartą) ir Pulisic tai buvo šviesuliai tiesiog. :whistle:

Rungtynių dinamika panaši kaip ir mače su United: pirmas kėlinys geras, antrame overruninti visiškai.
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Šiaip nuovargis antram kėliny žiauriai jautės, bet kai nėra kam žaist daugiau, tai taip ir gaunas. Visgi Willian pasirodymas tai vertas atskiro paminėjimo, šviežiausias žaidėjas, bet pastangos arti nulio. Pedro šiandien irgi daug prigrybavo, bet po klaidos atidibt bandydavo, o Willian ir vėl tik snukį raukė. Nemanau, kad Lampardas su tuo taikstysis. Kaip ir su Azpilicueta žaidimu, ne veltui apie James svarbą iš anksto taip kalba.
Ką su puolėjais daryti, didesnė mįslė. Giroud jau +/- kapiec, Abraham su savo sudėjimu tai man puolėjo parodija, ne prieš EPL gynėjus tokiam sliekui žaist. Kaip jau rašiau, didžiausia mano viltis - Michy, bet Lampardui, kaip suprantu, netinka, kad per mažai be kamuolio dirba. Aš tai tokioj situacijoj biški per pirštus žiūrėčiau, nes bent įvarčius tikrai muš. Naudos presuojant Giroud irgi nebe ką daugiau jau duoda.
User avatar
hippo
Posts in topic: 15
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

enjoy wrote: 18 Aug 2019, 20:56 Ką su puolėjais daryti, didesnė mįslė. Giroud jau +/- kapiec, Abraham su savo sudėjimu tai man puolėjo parodija, ne prieš EPL gynėjus tokiam sliekui žaist.
Aš neįsigilinęs į Abrahamo savybes, bet EPL gali žaist ir sliekas, jei turi kitų privalumų.
Tuo labiau, kad žaidžiant prieš Championshipo vyrus mūrus sudėjimas jam netrukdė.
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

hippo wrote: 18 Aug 2019, 21:21 Aš neįsigilinęs į Abrahamo savybes, bet EPL gali žaist ir sliekas, jei turi kitų privalumų.
Tuo labiau, kad žaidžiant prieš Championshipo vyrus mūrus sudėjimas jam netrukdė.
Antro Croucho nebebus :character-oldtimer:

Geriausia jo savybė - nuojauta ir judėjimas be kamuolio, bet jeigu žaidi prieš van Dijkus ir Maguirus, jausk nejautęs. Su visa pagarba Championshipo mūrams, tą parodė ir dauguma etatinių Championshipo mušėjų.

Kai nei tavo greitis, nei jėga, nei technika, nei žaidimas antram aukšte, nei perdavimai, nei tolimi smūgiai nėra kažkuom ypatingi - gauni dar vieną eilinį anglijos Dominic Calvert-Lewiną. Noro daug, work rate tikrai labai geras, bet iki top lygio greičiausiai netrauks.
iSamsung
Posts in topic: 19
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

enjoy wrote: 18 Aug 2019, 20:56 Kaip jau rašiau, didžiausia mano viltis - Michy, bet Lampardui, kaip suprantu, netinka, kad per mažai be kamuolio dirba. Aš tai tokioj situacijoj biški per pirštus žiūrėčiau, nes bent įvarčius tikrai muš.
Mano nuomone tokia pati, ir realiai kuo greiciau Lampardas susitaikys su tuo, tuo bus geriau. Giroud laiku atgal negrys, o Abrahamui matos dar reik koses pavalgyt ir charakteri pasitvarkyt, naglumo kaip pas Costa man biski truksta pas ji.

Michy muse tiek EPL, tiek ligue1, tiek bundeslygoj (ir la ligoj kazka dar sukrapste) - kitaip sakant, visur prigijo tik mums neitinka.
Klubo situacija nera tokia kad butu galima ji ant suolo laikyt ir auklet
enjoy
Posts in topic: 117
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Phect wrote: 18 Aug 2019, 20:51 Nes Jorginho (eilinį kartą) ir Pulisic tai buvo šviesuliai tiesiog. :whistle:

Rungtynių dinamika panaši kaip ir mače su United: pirmas kėlinys geras, antrame overruninti visiškai.
Image

Prie ko čia jie, kai kapitonas jau ne pirmą kartą šį sezoną savo dengiamam oponentui už nugaros pasilieka?
User avatar
Phect
Posts in topic: 5
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

enjoy wrote: 18 Aug 2019, 22:21
Phect wrote: 18 Aug 2019, 20:51 Nes Jorginho (eilinį kartą) ir Pulisic tai buvo šviesuliai tiesiog. :whistle:

Rungtynių dinamika panaši kaip ir mače su United: pirmas kėlinys geras, antrame overruninti visiškai.
Prie ko čia jie, kai kapitonas jau ne pirmą kartą šį sezoną savo dengiamam oponentui už nugaros pasilieka?
Prie to, kad nieko doro sukurt nesugebėjo. Kiekvienas įvartis futbole yra kažkieno klaida, tad koncentruotis ant praleistų įvarčių tokiose rungtynėse, kuriose Chelsea visiškai užspausti buvo, logikos aš nematau.
Scientist
Posts in topic: 74
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Tik 3 dienos praėjo nuo mačo, kur prieš Liverpoolį buvom arguably geresnė komanda ir jau visi back to usual - panikos rėžimas, kaltų badymas pirštais, gelbėtojo ieškojimas ant suolo, trenerio auklėjimas, ekspertinė nuomonė apie jaunimo talentą ir trenerio klaidas :lol:

Kas svarbiausia, daugiausiai malkų gauna Giroud, kuris vakar galėjo su trim asistais išeit, ir Abrahamas iki kurio vakar išvis kamuolys nelabai atėjo :lol:

enjoy wrote: 18 Aug 2019, 21:55
hippo wrote: 18 Aug 2019, 21:21 Aš neįsigilinęs į Abrahamo savybes, bet EPL gali žaist ir sliekas, jei turi kitų privalumų.
Tuo labiau, kad žaidžiant prieš Championshipo vyrus mūrus sudėjimas jam netrukdė.
Kai nei tavo greitis, nei jėga, nei technika, nei žaidimas antram aukšte, nei perdavimai, nei tolimi smūgiai nėra kažkuom ypatingi - gauni dar vieną eilinį anglijos Dominic Calvert-Lewiną. Noro daug, work rate tikrai labai geras, bet iki top lygio greičiausiai netrauks.

Dar labiau random pavyzdžio išvis ištraukt negalėjai ? :lol: Čia 22metų perspektyvus puolėjas yra geriausias vidutinioko pavyzdys kokį sugalvojai? Ir dar bičas, kuris visiškai neatitinka tavo apibūdinimo, nes būtent ir yra labai atletiškas, greitas, geras antrame aukšte etc., t.y. būtent ir turi ypatingų savybių, bet neturi full package ir futbolisto įgūdžių.
Šnekant apie žaidėjus, kurie neturi ypatingos jėgos, greičio, perdavimų etc, Kane, Lewandowski ir dar koks milijonas puolėjų sako laba diena :lol: :greetings-wavingyellow:
Aukščiausio lygio futbolininkas visų pirma ir turi būt geras all-round futbolininkas, o ne bėgikas ar kultūristas.
Netgi tas pats atletiškumas aukščiausiame lygyje tai nėra vienos savybės drožimas vardan išskirtinumo, nes tada gaunasi Crouchas ir Walcottas, o ne Zlatanas ir Ronaldo.
Bet pabaigiant tavo minties vagą, tai kuriose čia vietose Batshuayi yra ypatingas? Labai gerus perdavimus turi, greitį ar techniką ypatingą? :lol:
In conclusion, kaip vakarykštis pralaimėjimas išvis susijęs su puolėjais?
Last edited by Scientist on 19 Aug 2019, 11:10, edited 1 time in total.
Scientist
Posts in topic: 74
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

iSamsung wrote: 18 Aug 2019, 21:58Michy muse tiek EPL, tiek ligue1, tiek bundeslygoj (ir la ligoj kazka dar sukrapste) - kitaip sakant, visur prigijo tik mums neitinka.
Klubo situacija nera tokia kad butu galima ji ant suolo laikyt ir auklet
Sukrapštė vieną įvartį per pusę sezono ir buvo išspirtas lauk iš nuomos dėl savo tinginiavimo ir šūdo malimo :lol:

Tikrai, negalime sau leisti tokio lygio futbolininko laikyti ant suolo, #LAMPARD OUT
Scientist
Posts in topic: 74
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Kad nebūtų tik rantas skirtas kolegų rantams, tai mano bokalo eksperto nuomone vakar pralošėm dėl to, kad visiškai šūdinai susitvarkėm su presingu ir prastai kontroliavom kamuolį.
Vėlgi, jei reiktų vardint daugiausiai klydusius, tai būtų praktiškai visi geriausi žaidėjai iš trečiadienio - Kante, Pedro, Emersonas, vidurio gynėjai irgi momentais tiesiog spardė balionus į priekį negalėdami įžaist.
Willianas aišku išvis surengė pasirodymą vertą 1/10, bet net iki jam išeinant vaizdas jau buvo liūdnas.

Kad ir kaip lame skamba, greičiausiai nuovargis čia davė savo. Realiai nuo pirmos iki paskutinės minutės vaizdas vis ėjo blogyn.
Trečias mačas per savaitę, o keitimas nuo Supertaurės buvo vienas. Bet ar rotacija čia būtų kažkuo padėjusi irgi didelis klausimas - nelabai turime tiek kokybės ant suolo šiai dienai, ypač kai dar taip traumų praretinti.

Vienintelis tikras šansas laimėti čia ko gero ir buvo išnaudoti progas pirmame kėliny, o antram gintis kompaktiškai + palaikyt kamuolį sėkmingiau.
Post Reply