Fantasy Premier League 2018/19

Locked
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 33
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

nu tai prisipažinkit kurie free transferą panaudojot pirkdami KdB? :)
User avatar
rommedahl
Posts in topic: 9
Posts: 108
Joined: 09 Aug 2018, 11:06

Ezzy wrote: 15 Aug 2018, 22:25 nu tai prisipažinkit kurie free transferą panaudojot pirkdami KdB? :)
Kitas taiklus klausimas: kas free transferą panaudojot KdB iškeisdami į Mane? :)
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 33
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

nu va, kažkas ir pataikė visai :)
aš tai džiaugiuosi, kad visgi neėmiau KdB pirmam ture.

man tai biski kosmosas, ko visi tikėjosi imdami Soną pirmam turui, kurį dabar masiškai pardavinėja, aišku didelė dalis babajų kurie žaidžia dar dabar tikisi, kad jis pavarys, nes net nežino, kad jo nebus beveik mėnesį :D
User avatar
KritikosObjektas
Posts in topic: 1
Posts: 12
Joined: 08 Aug 2018, 23:29

rommedahl wrote: 16 Aug 2018, 00:19
Ezzy wrote: 15 Aug 2018, 22:25 nu tai prisipažinkit kurie free transferą panaudojot pirkdami KdB? :)
Kitas taiklus klausimas: kas free transferą panaudojot KdB iškeisdami į Mane? :)
Sutvarkyt šitam reikalui reikėjo Van Dijko atsisakyt, nes ir taip Firmino su Salah turėjau
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 20
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tai dabar Bernardo in? Kaina jo tai ideali :whistle:

As vapsie pasimetes, nes noriu paimti 8 atakuojancio plano zaidejus i 7 vieta :lol:

Aguero verta imti? Kaina didele, tikrai bus rotacijos su Jesus'u, abu grybus renka su finishing'u paskutiniu metu, bet nepaimsi tai kaip tycia imus 3-4 per 1 rungtynes Kun'as :angry-banghead:

Panasi situacija ir su Lpool, norisi 3 ju zaidejus tureti, bet reikia neimti arba Firmino arba Mane, abu kainuoja tiek pat, Firmino daznai keiciamas anksciau, bet keiciamas tik jeigu rezultatas tinkamas keisti. Mane pirma tura uzlose, bet siaip su finishing'u pas ju nemazai bedu iprastai buna :whistle: irgi situacija, kad kurio nepaimsi tas uzlos...
User avatar
QwR
Posts in topic: 20
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Nusprendziau paimt 4 tasku hita, nes manau bernardo kaina kils dabar, kai KDB iskrito. Tai sia sav transfer
Siggy->Richarlison
Townsend->B. Silva
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 33
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

What if.. Kaip sakant.
Pepas palieka vieną Silva (B) ant suolo, o nuo starto pradeda kitas Silva :)
User avatar
QwR
Posts in topic: 20
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Dont jinx it, please !
User avatar
Maverick
Posts in topic: 1
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Pep Guardiola is considering starting Gabriel Jesus instead of Sergio Aguero against Huddersfield on Sunday. [The Guardian]
Visą sezoną bus sunkiausia perprast ką Pep'o plika galva galvoja, kai prieš kiekvieną turą sėsi dėliot savo komandą.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 33
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Maverick wrote: 17 Aug 2018, 20:28
Pep Guardiola is considering starting Gabriel Jesus instead of Sergio Aguero against Huddersfield on Sunday. [The Guardian]
Visą sezoną bus sunkiausia perprast ką Pep'o plika galva galvoja, kai prieš kiekvieną turą sėsi dėliot savo komandą.
labai nenustebintų, asmeniškai aš tai aną sezoną labiausiai nuo Pochettino rotacijų nukentėjau, o City žaidėju vien dėl tų Pepo rotacijų stengiausi vengti. Šiemet dar matau ir Kloppas jau apie rotacijas pakalbėjo nemažai
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 5
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Maverick wrote: 17 Aug 2018, 20:28
Pep Guardiola is considering starting Gabriel Jesus instead of Sergio Aguero against Huddersfield on Sunday. [The Guardian]
Visą sezoną bus sunkiausia perprast ką Pep'o plika galva galvoja, kai prieš kiekvieną turą sėsi dėliot savo komandą.
dėl to ir Aguero ir Jesus komandoj turėti yra per didelė rizika.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 20
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

velnes wrote: 17 Aug 2018, 22:48
Maverick wrote: 17 Aug 2018, 20:28
Pep Guardiola is considering starting Gabriel Jesus instead of Sergio Aguero against Huddersfield on Sunday. [The Guardian]
Visą sezoną bus sunkiausia perprast ką Pep'o plika galva galvoja, kai prieš kiekvieną turą sėsi dėliot savo komandą.
dėl to ir Aguero ir Jesus komandoj turėti yra per didelė rizika.
Jau pergalvojau ka daryt 5 turus i prieki ismetant Aguero, tai kaip tycia zais ir kals hat-trick'a :whistle:

Fantasy zaidejams, tai Pep'o City ziaurus peilis :lol: Turai ateinantys nuostabus, bet rotacijos bus irgi sociai :whistle: Pirmam ture 3 minutem Sane isleido :lol:
kokos
Posts in topic: 3
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Aš praeitą sezoną įsitaisiau Sterlingą ir nesukau galvos. Kartais žaisdavo, kartais ne, bet keitimus naudojau visiems kitiems.
Negalima leisti, kad Pepas atimtų žaidimo smagumą.
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Galvos skausmas dèl drafto. Pas mus laisvas Pedro ir Holebas. Galvoju griebt kurį ar ne. Ypač dėl Pedro galva skauda.
Mano saugai - Hazard, Sterling, Walcott, Kante ir Townsend
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 20
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Pedro su laiku gali buti ir pagr. Chelsea puolejas aka D.Mertens'as, bet gali ir netapti, tad dilema tikrai nemaza :whistle:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 20
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Is Leicester paemiau Vardy atsizvelges i lengvus turus, svarsciau Maddison ir Pereira, nes antas sauguose pirmas zaide, o pirmas siaip pure talentas ir aisku 10 numeris, tai pirmas kelinys tikrai ne mano naudai :whistle:

Esme, kad dabartiniame fantasy tiek daug geru zaideju, kurie tasku gali atnesti, kad nera tiek vietu ju paimti :lol:
User avatar
QwR
Posts in topic: 20
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

The_Red_Army wrote: 18 Aug 2018, 18:01 Is Leicester paemiau Vardy atsizvelges i lengvus turus, svarsciau Maddison ir Pereira, nes antas sauguose pirmas zaide, o pirmas siaip pure talentas ir aisku 10 numeris, tai pirmas kelinys tikrai ne mano naudai :whistle:

Esme, kad dabartiniame fantasy tiek daug geru zaideju, kurie tasku gali atnesti, kad nera tiek vietu ju paimti :lol:
RIP
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 33
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

The_Red_Army wrote: 18 Aug 2018, 18:01 Is Leicester paemiau Vardy atsizvelges i lengvus turus
sveikinimukai :obscene-drinkingcheers: :madridista:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 20
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ezzy wrote: 18 Aug 2018, 18:41
The_Red_Army wrote: 18 Aug 2018, 18:01 Is Leicester paemiau Vardy atsizvelges i lengvus turus
sveikinimukai :obscene-drinkingcheers: :madridista:
:laughing-rolling:

Dar zmones netiki, kad mano fantasy zaidejai dazniau gauna traumas ar renka raudonas :lol:

Atrodo tik sudeti komanda atsizvelges kelis turus i prieki, ir kas nors nutinka. Wilson'a is BOU beje ant suolo palikau vardan Vardy starto :angry-banghead:

Edit: Wilson'as dar reida padare 1 vs 4-turis pries imusdamas ivarti :lol: WH gynyba turejo visas galimybes apsiginti, prasizengti laiku, bet :whistle:
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

The_Red_Army wrote: 18 Aug 2018, 18:44
Ezzy wrote: 18 Aug 2018, 18:41
The_Red_Army wrote: 18 Aug 2018, 18:01 Is Leicester paemiau Vardy atsizvelges i lengvus turus
sveikinimukai :obscene-drinkingcheers: :madridista:
:laughing-rolling:

Dar zmones netiki, kad mano fantasy zaidejai dazniau gauna traumas ar renka raudonas :lol:

Atrodo tik sudeti komanda atsizvelges kelis turus i prieki, ir kas nors nutinka. Wilson'a is BOU beje ant suolo palikau vardan Vardy starto :angry-banghead:

Edit: Wilson'as dar reida padare 1 vs 4-turis pries imusdamas ivarti :lol: WH gynyba turejo visas galimybes apsiginti, prasizengti laiku, bet :whistle:
Gal galètum visad anksčiau pranešt apie savo keitimus? Nes ir aš Vardy prigriebiau
Locked