[Spurs] Komanda

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 170
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

The Athletic, labai simboliškai ir lyriškai:
Mauricio Pochettino sat down, pulled his chair in, rocked back, glanced up towards the ceiling and out towards a room full of journalists. He folded his arms, tapped his pen on the desk and scratched the back of his head, looking nervous, agitated, as the inquisition began. Let’s get it over with.

“I’ve been in the world of football for many years and understand that a coach has a sell-by date,” he said. “When you have bad results, it’s normal that the coach goes. We’ve taken a responsible decision, thinking that the change is positive.”

It was never meant to end like that for Pochettino at a club that he had grown to love. Only months earlier he had been linked with Real Madrid, but now, after a wretched start to the season, he was out of a job, wondering whether, by staying too long, ignoring his wife Karina’s advice, allowing his heart to rule his head, thinking he could avert the “disaster looming”, he had put his long-term career progression at risk.

That was November 2012, when, with a heavy heart, he left Espanyol. Seven years on, history has repeated itself for Pochettino, but this time, at Tottenham Hotspur, there was no press conference for him to say his goodbyes. Just a 208-word club statement in which the chairman Daniel Levy tried to explain the extreme reluctance behind a decision to sack a manager who, he said, “will always be part of our history”.
“We ended up losing any romantic notions about the club,” he said in his book Brave New World. “You get disillusioned when you see that your vision, football as a vehicle for ideas and values, isn’t shared by the rest — that your plan to lay down deep roots won’t come to fruition. We lost matches and lacked drive. There was also a cumulative sense of tiredness, both on my part and among those around me. There were a few unhappy people. People needed a new face.”
Ištrink pavadinimus/datas ir šitie žodžiai tiks šiandienai.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 2
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

reyu wrote: 20 Nov 2019, 13:25
Furis wrote: 20 Nov 2019, 09:23 3.5 metų kontraktas, niekur nerandu algos dydžio. Turbūt bus kokie 8-10mln svarų per metus. Ateina į Head Coach pareigas, kaip ir Pochettino (pastarasis po to buvo upgradintas į manager).
Nemačiau dar jokių patikimų šaltinių pranešančių ir aš, bet šūdai reportina, kad Juozas gaus £15m-a-year. Kas būtų netoli dvigubai to, ką gavo Mauricijus.
Puikiai žinomas vardas, turėtų per porą mėnesių iš maikių pardavimų atsipirkti.

O šiaip jei neįvyks stebuklų ir istorija pasikartos, Juozas bus arti 100mln gautų vien iš išeitinių. :shock:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 5
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tai dabar jau Ruben Neves ir koks Bruno Fernandes(ypac pastarasis :( ) labai realios opciju i Spurs gaunasi :roll: :whistle:

Juozo paskyrime matau daugiau pliusu, nei minusu siaip, nes komada issikvepus reikia perversmo ir Mauras short-term'e gali visai idomiu zaideju nupirkti, Chelsea nupirko Cesc ir D.Costa ir paeme lyga, United su pirkiniais supjove, bet potencialo tame turi, rysiu belekiek...ne vienas idomus portugalas rinkoje, o aisku ne vien i portugalus bus ziurima :whistle:

Spurs Mauro paejimas irgi savotiskas zingsnis pirmyn, nes nors Juozas nevertas dideliu darbu po paskutines patirties, bet 95% pavirstutiniskai besidominciu futbolu zmoniu, Maura laiko trenerio savokos sinonimu, tai hype'as savotiskas susiformuoja.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 10
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

hippo wrote: 09 Sep 2019, 15:54 Tada jau net nebežinau dėl ko mes čia ginčijamės, nes panašiai galvoju.



Net suabejojau ar kartais diskutuoju ne su savo išgalvotais oponentais, bet patikrinęs radau šitą:
velnes wrote: 06 Sep 2019, 19:05 Aš įsivaizduoju, šitą spursų sudėtį su Jose priešaky kovojant dėl EPL titulo geriau, nei jie daro dabar.
Važiuojam heiteriai! :auto-dirtbike:
User avatar
hippo
Posts in topic: 19
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Susitiksim po pusantrų metų :greetings-waveyellow:
Man tai čia vis dar tebeatrodo lengviausias būdas pasirodyt rimtu egzpertu ir pasakyt "ar aš jums nesakiau?"
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 170
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Iš Lille paimtas ir Joao Sacramento, kuris taps asistentu.
Jose Mourinho has made Joao Sacramento his new Tottenham Hotspur assistant manager in wide-ranging shake-up of the club’s backroom team.

Sacramento has joined Mourinho’s new Spurs staff from Lille, where he held the same position under Christophe Galtier.

The Portuguese was previously a technical assistant under Leonardo Jardim at Monaco, before moving to Lille in January 2017.

Mourinho is having to appoint an entirely new football staff after Tottenham sacked assistant Jesus Perez, first-team coach Miguel D’Agostino and goalkeeping coach Toni Jimenez along with manager Mauricio Pochettino.

Rui Faria, who was Mourinho’s long-term assistant, is unavailable as he is managing Qatari club Al-Duhail SC.

Other than Sacramento, Carlos Lalin will become Mourinho’s fitness trainer at Tottenham while Giovanni Cerra is joining the analysis team and Ricardo Formoshino is joining the club as a scout.

Portuguese goalkeeping coach Nuno Santos will also join Tottenham from Lille.
O šiaip tai ką, brace yourselves.

Image
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 27
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Aš vis dar negaliu patikėti, šiaip.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 3
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

“ I would not take the Tottenham job because i love Chelsea supporters too much.”

- Jose Mourinho in 2007
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 27
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

KepenuBaseinas wrote: 20 Nov 2019, 19:53 “ I would not take the Tottenham job because i love Chelsea supporters too much.”

- Jose Mourinho in 2007
Jei aš savo Facebook postuose prieš 12 metų būčiau parašęs, kad niekada netreniruosiu Spursų, čia būtų mano mažiausiai gėdingi teiginiai.
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Vis dar man sunkiai sueina vienam sakinyje minėt Mou ir Spursus. Man visiškai nespursiškas sprendimas, kiek aš imi šiol galvojau šią komandą suprantantis.

Feilą prognozuoti lengva, kad gausis gerai ir pasipils trofėjai, užmuškit, netikiu. Bus maždaug average: šį sezoną iki top4 pritemps, kitą baigs penkti, bet ČL išeis į top-8 ir paims kokia vietinę nereikšmingą puodynę. Tada Kane išvyks, o trečio sezono lapkritį Mou bus atleistas
Last edited by pauleska on 20 Nov 2019, 22:12, edited 1 time in total.
User avatar
Phect
Posts in topic: 22
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 20 Nov 2019, 20:33
KepenuBaseinas wrote: 20 Nov 2019, 19:53 “ I would not take the Tottenham job because i love Chelsea supporters too much.”

- Jose Mourinho in 2007
Jei aš savo Facebook postuose prieš 12 metų būčiau parašęs, kad niekada netreniruosiu Spursų, čia būtų mano mažiausiai gėdingi teiginiai.
Šita citata iš 2015. Bbž iš kur čia kolega 2007 ištraukė.
Ernestas
Posts in topic: 1
Posts: 96
Joined: 13 Aug 2018, 20:55

Aš netikiu, kad sugrįš tas buvęs kelis metus puikus Spurs žaidimas, nes gražus žaidimas ir Jose - nu čia visiški antonimai, imho.
Rezultatai tai tikiu pagerės, dabartinis žaidimas taip pat, nes blogiau kaip buvo šį sezoną vargu ar gali būti, turint tokią sudėtį.
Mano nuomone, čia ne tas treneris, kuris padarys naują projektą.
Gal klystu, laikas parodys.
User avatar
Zebras
Posts in topic: 1
Posts: 1830
Joined: 04 Aug 2018, 20:01

ESPN įdomų ir detalų straipsnį paleido apie Pochettino išėjimą ir Mourinho.

https://www.espn.com/soccer/tottenham-h ... bulent-day
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 170
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Jei vakar buvo keista išgirsti Mourinho naujienas, tai tuo labiau keista šiandien žiūrėt jo pirmą vestą treniruotę. Spauda puolė readinti jo veiksmus: pasivedė į šalį Kane (jis kapitonas, kol Lloris traumuotas), pakalbėjo su Dele Alli, net Tangangai kažką pasakė, ką liaudis išvertė į "He marked Ronaldo. Make him known":



O čia, mano manymu, žaidėjai, kurie galėtų labiausiai pasipelnyti iš Mourinho atėjimo:

Dier. Mourinho, būdamas United treneriu, norėjo jį nusipirkti, tai dabar turės jį po ranka. O ir pačiam Dier reikia pagalbos, nes po apendikso operacijos tai traumuotas, tai serga. Spurs jau seniai stringa be tikro atraminio.

Moura. Pochettino kažkodėl jo nemėgo ir duodavo mažai minučių, bet Moura atitinka Mourinho poreikius: greitas ir techniškas, bet tuo pačiu labai darbštus ir mėgstantis gintis.

Dele Alli. Biški paklydęs karjeroj, bet nuo vakar visi pradėjo laidytis palyginimais su Lampardu, kuris irgi neturėjo definintos rolės, bet su Mourinho pamokom tapo žvėrim.


Kas turėtų kentėti, tai Eriksen (puolantis žaidėjas, kuris nemėgsta trackbackint), nedisciplinuoti full-backai (Rose, Aurier) ir galbūt kūrybiški žaidėjai (Ndombele, Lo Celso). Dėl pastarųjų ir yra neramiausia.

Image
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 27
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Man rodos, kad būdamas Realo treneriu Jose norėjo, kad būtų nupirktas Moura iš to pačio Sao Paulo. Susižavėjimą tiek juo, tiek Dieriu jaučia Mourinho.
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16



Klasiškas Jose :laughing-rolling:

PS: Kas nors pataisys linką

EDIT [Phect]: Pataisiau link'ą.
User avatar
Phect
Posts in topic: 22
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

pauleska wrote: 21 Nov 2019, 19:00PS: Kas nors pataisys linką
Forumiukas yra protingesnis, nei vienos žiniasklaidos priemonės platforma - čia užtenka tiesiog papostinti URL - nereikia dėti embed kodo. ;)
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 170
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Perklausiau visą Jose konferenciją. Taip, esu ligonis.

Tai žodžiu, biški nuvylė. Mažai konfrontacijų, daug mandagumo, daug logikos (!), tikrojo Mourinho dar teks palaukti. Nežinau ar tokį intro turinį jis galvoja pats, ar jam kažkas tai parašo, bet boy oh boy moka jis save parduoti. Pradėti konferenciją su pagyrom, skirtom Pochettino, nėra raketų mokslas, o suveiks visada. Sako kad per 11 mėnesių ne tik algą iš Sky rinko, bet analizavo savo klaidas, paaugo kaip žmogus, ir jei klaidų bus, jos bus naujos.

Smarkiai akcentavo MY club, MY players, lengvai išsisuko iš Mr. Chelsea temos. Sako kad squadas ir jo potencialas yra tai, dėl ko priėmė Levy pasiūlymą. Ale net atėjęs į pirmą treniruotę žaidėjams pasakė, kad jis čia būtent dėl žaidėjų kokybės/potencialo. Sakėsi bandęs kelis žaidėjus pirkti, o kelių norėjo, bet net nebuvo tikslo bandyti (Kane, Son). Nieko apie taktikas, nieko apie konkrečius žaidėjus.

Aš kadangi gyvenime esu naivus žmogus, tai šoku į Mourinho hype train, nieko kito nelieka. Penkis metus girdėjau "I'm happy with my players and I'm happy with the performance", tai pagaliau ateina kažkas naujo. Didžiausia įmanoma pavardė už Spurs vairo, gera sudėtis, daug rizikų - vazhiojem.
enjoy
Posts in topic: 7
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Nesinori gadinti šventės, bet turbūt visose savo spaudos konferencijose jis buvo laimingas ir viskuo patenkintas :lol:

Vien apie akademijas kalbant:
...The quality in both the squad and the academy excites me...
:lol:

2014:
My conscience tells me that if, for example, Baker, Brown, and Solanke are not national team players in a few years, I should blame myself
2019:
I really like this squad and looking to the young players – there is not one manager in the world that doesn’t like to play young players and to help young players to develop – not one.

The problem is that sometimes you get into clubs where the work that is below you is not good enough to produce these players, so I look to our history and you see that the academy is always giving the talents that the first team need.
Turbūt Spursų fanai neleis pameluot, kad jų akademija šiuo metu tikrai nespindi, bent jau rezultatai U18 ir U21 lygose taip sako. ;)

Taip kad tikrai neverta priimt visus jo žodžius už pinigą, nes ką jis dar tikrai moka, tai pakalbėt. O šiaip viskas bus gražu ir miela iki pirmos duobelės, jau gruodį mačiau visai įdomus tvarkaraštis laukia :whistle:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 170
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

enjoy wrote: 22 Nov 2019, 09:08 Turbūt Spursų fanai neleis pameluot, kad jų akademija šiuo metu tikrai nespindi, bent jau rezultatai U18 ir U21 lygose taip sako. ;)
Jo, su akademija tai įdomus atvejis. Sąlygos geros (gal net geriausios), bet nei rezultatų yra, nei vienetinių talentų.
enjoy wrote: 22 Nov 2019, 09:08Taip kad tikrai neverta priimt visus jo žodžius už pinigą, nes ką jis dar tikrai moka, tai pakalbėt. O šiaip viskas bus gražu ir miela iki pirmos duobelės, jau gruodį mačiau visai įdomus tvarkaraštis laukia :whistle:
Tik ta duobė būtų sąlyginė, nes iki jam ateinant žaidimas buvo viena didelė duobė. Šituo atveju jam pasisekė, nes trumpuoju laikotarpiu blogiau žaisti jau kažin ar įmanoma.
Post Reply