[ASSE] Komanda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:06

2012/2013 sezono apžvalga

Šiemet ASSE šventė klubo 80 metų jubiliejų ir tiesiog nuostabu, jog toks garbingas jubiliejus buvo vainikuotas nuostabaus sezono. Po 32 metų trukusio titulų bado pagaliau iškovota taurė ir ta, kurios trofėjų lentynoje ASSE dar neturėtų - Coupe de la Ligue. Lygoje sezonas taip pat buvo puikus, po daug nežadančios pirmos sezono dalies, komanda pakilo iš pelenų ir iki balandžio vidurio nepralaimėjo nė vienų rungtynių jokiose varžybose, o Ligue1 namie pirmą pralaimėjimą patyrė tik gegužės viduryje. Viso to rezultatas puiki penktoji vieta ir žaidimas kito sezono Europos lygos varžybose. Rezultatai netik, kad buvo puikųs, bet pats demonstruojamas futbolas buvo gražus, bet nepaisant to ir gynyba solidi. Galtier sukonstravo darnų ir gerai veikiantį mechanizmą, kuris pagaliau atgabeno ilgai lauktą trofėjų į Stade Geoffrey-Guichard bei vėl žaisime Europiniuose turnyruose.
Na o dabar reikia apžvelgti, kaip sekėsi kiekvienam mūsų žaidėjui sezono metu:

VARTININKAI:

1. Stéphane RUFFIER
Pažymys: 10
Tiesiog nėra prie ko prikibti, idealus sezonas mūsų vartininkui, visada solidus, užtikrintas ir gelbstintis subines, kai labiausiai reikiai ir praktiškai niekada neklystantis.
Ateitis: Domisi juom daugelis komandų, o pats Ruffier nėra apsisprendęs ar nori palikti klubą ar nori žaisti jame toliau. Kontraktas dar yra ir jei nebus parduotas, tai tikrai brangiai, o jei ne, tai džiaugsimės juom dar sezoną.

30. Jessy MOULIN
Pažymys: 0
Ruffier atžaidės visu mačus nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl Moulin į aikštelę neišbėgo nė sykio.
Ateitis: Turi kontraktą dar metams, tad turėtų likti komandoje ir toliau tyliai būtų antruoju mūsų vartininku.

40. Pape Abdoulaye COULIBALY
Pažymys: 0
Nesužaidė nė minutės.
Ateitis: Kontraktas baigiasi už mėnesio, tad paliks komandą.

GYNĖJAI:

4. Kurt ZOUMA
Pažymys: 8
Sezoną pradėjo, kaip pagrindinis gynėjas, o vėliau gavęs traumą ir gryžęs buvo nukonkuruotas Bayal, tačiau sezono pabaigoje vėl tapo pagrindiniu centro gynėju ir įsmeigė du įvarčius, vieną derbyje prieš OL. Sezonas nebuvo toks puikus, kaip kad buvo galima tikėtis, bet sezono pabaigoje nuostabiai žaidė Zouma.
Ateitis: MU, City, Bayer, Liverpool ir dar daugelis komandų suka sparnus aplink Zouma, o jis pats neatrodo, kad būtų linkęs atmesti labai gerą pasiūlymą. Kontraktas visgi iki 2017, tad ir pardavimo atveju gerai nuplėšti įšeitų.

12. Jean-Pascal MIGNOT
Pažymys: 6
Sezono pradžioje buvo pagrindinis žaidėjas, bet laikui bėgant buvo nukonkuruotas visų mūsų gynėjų ir žaidė tik retsykiais taurėje. Tiesiog nebetraukia iki pagrindinio ASSE žaidėjo vaidmens, bet žaidėjas tai fainas ir visada atiduodantis visą save.
Ateitis: Kontraktas galioja dar metus, bet kažin ar Mignot norės toliau būti 4 pasirinkimu gynyboje, kai drąsiai galėtų būti pagrindiniu gynėju Ligue1 antros lentelės pusės komandose, todėl manau bus nebrangiai parduotas.

13. Faouzi GHOULAM
Pažymys: 7
Visą sezoną konkuravo su Brison, kuris visgi bus startinis LB ir Ghoulam visgi tą kovą pralaimėjo, nes komandai sėkmingiausiu metu ir svarbiausiose varžybose žaidė Brison. Visgi sezono pabaigoje Brison gavo traumą ir Ghoulam žaidė labai gerai gindamasis, o puolant surinko 2rez. perdavimus paskutinėse dviejose sezono varžybose.
Ateitys: Kontraktas galioja dar ilgai, jokių gandų apie įvairius susidomėjimus nėra, tačiau manau Ghoulam norės garantijos, jog gaus žaisti daugiau nei šį sezoną ir būti pagrindiniu LB, tačiau šito jam niekas pažadėti negalės ir sulaukus gero pasiūlymo abiems pusės, greičiausiai bus parduotas.

20. Jonathan BRISON
Pažymys: 8
Darbštus, visada kovojantis iki galo ir atiduodantis visą save, tokį įspūdi visiems paliko Brison šį sezoną. Neapdovanotas geromis fizinėmis savybėmis ar talentu, bet turintis kitų pliusų leidusių jam labai solidžiai žaisti šį sezoną.
Ateitis: Kontraktas iki kito sezono pabaigos, jokių gandų negirdėti apie pratęsimą, bet po tokio geros sezono niekas Brison neturėtų bandyt parduoti ir manau, kad ir kitą sezoną jis vilkės ASSE marškinėlius.

24. Loîc PERRIN
Pažymys: 9
Geriausias, daugiausiai mačų sužaidęs ir stabiliausias iš gynėjų šį sezoną, mūsų kapitonas nusipelno tik gerų atsiliepimų ir pagyrimų. Neturi pačių geriausių duomenų kaip centro gynėjas, bet puikiai skaito žaidimą ir moka labai užsiimti poziciją.
Ateitis: Kontraktas pratęstas šiemet, o pats Perrin kalba, kad visai norėtų būti kaip Maldini Milane, tad tikrai ir kitą sezoną žais už Les Verts.

26. Moustapha Bayal SALL
Pažymys: 7,5
Sezoną pradėjo ant suolo, bet vėliau ilgą sezono dalį buvo mūsų pagrindiniu gynėju ir visai nepriminė to pastaraisiais sezono dažniausiai matomo lėto, nerangaus ir dažnai klystančio Sall. Žaidė galingas ir užtikrintai bei sėkmingai kovėsi su pačiu Ibra.
Ateitis: Kontraktas dar du metus galioja, o pats žaidėjas mūsų grętose jau labai seniai bei negirdėta apie jokius norus klubą palikti, tad turėtų žaisti ir kitą sezoną.

29. François CLERC
Pažymys: 9
Vienas geriausių pirkinių šio sezono Ligue1. Nemokamai atėjęs pas mus, Clerc žaidė nuostabiai tiek puolime ir gynyboje, o vien jau ko vertas jo įvartis išlyginęs rezultatą prieš PSG.
Ateitis: Jokių gandų ir pačio žaidėjo norų pakeisti aplinką, kontraktas dar dviems metams, tad kita sezoną dėl RB pozicijos ramu.

SAUGAI:

6. Jérémy CLEMENT
Pažymys: 9
Iki tos siaubingos traumos prieš Nice, kuriose jam lūžo koją, neabejotinai buvo geriausias klubo žaidėjas kartu su Ruffier ir greičiausiai jei ne trauma, tai kalčiau jam 10. Turėtų gryžti kažkur Rugpjūtį į rikiuotę.
Ateitis: Kontraktas iki sezono pabaigos, klubas kol kas nesuskumba jam paruošti naujo, tačiau Galtier prasitarė, jog tai turėtų įvykti.

8. Alejandro César ALONSO
Pažymys: 4
Beveik nežaidė visą sezoną, sukrapštė vieną įvartį, o vėliau baigė karjerą.
Ateitis: Jokios, dėl ligos baigė karjerą.

10. Renaud COHADE
Pažymys: 8,5
Pradėjo sezoną labai gerai, sezono viduryje kiek sėdo, o į pabaigą vėl demonstravo labai solidų žaidimą. Kūrybingiausias mūsų saugas ir 4 įvarčiai bei 6rez. perdavimai įrodo, kad įnešė daug į mūsų puolimą.
Ateitis: Sužaidė dar tik vieną sezoną už ASSE, tad kitame sezone tikrai žais už Les Verts.

15. Andreas LAUDRUP
Pažymys: 2
Sužaidė vieną mačą ir tą taurėje, todėl ir pažymys atitinkamas.
Ateitis: Buvo išsinuomuotas pusmečiui, tad turėtų gryžt atgal į Nordsjaelenda.

18. Fabien LEMOINE
Pažymys: 7,5
Kovingiausias mūsų aikštės vidurio žaidėjas nebijanti eiti į jokį kontaktą ir visada stengiasi būti pirmas prie kamuolio. Tuo pačiu ir neblogai jungiasi į puolimą ir gali smagiai prasmūgiuoti iš tolėliau.
Ateitis: Turi dar galiojantį kontraktą ir liks komandoje.

19. Josuha GUILAVOGUI
Pažymys: 9
Sezono eigoje buvo pirmas pasirinkimas saugų linijoje nuo suolo, bet traumą gavos Clement užėmė startinio atraminio vietą ir nebepaleido jos iki sezono galo. Puikiai žaidė Guilavogui ir karaliavo aikštės viduryje daugelyje rungtynių, ypač derbyje, o visą sezoną vainikavo kvietimas į rinktinę.
Ateitis: Pareiškė pats, kad liks ir dar sezonui, tad dėl jo ramu.

21. Romain HAMOUMA
Pažymys: 7,5
Statistika gera, aikštėje dažniausiai būdavo naudingas, tiesiog kažkaip norėjosi kiek daugiau iš jo. Antroje sezono pusėje atėjus Mollo buvo jo nukonkuruotas ir dažniausiai išbėgdavo į aikštę nuo suolo.
Ateitis: Nepasaint susidomėjimo iš OM, pats teigė, jog turi kontraktą su Les Verts ir nori toliau žaisti čia.

25. Banel NICOLITA
Pažymys: 3
Po gero pirmo sezono sekė visiškas krachas antrame. Visą sezoną neišlipo iš traumų, sužaidė du mačus, o kai buvo sveikas žaisti ir negaudavo.
Ateitis: Turi dar kontraktą metams, bet greičiausiai bus stengiamasi jį parduoti, nes naudos iš jo mažai.

27. Mathieu BODMER
Pažymys: 7
Nuomos pradžioje buvo labai naudingas, įmušė porą įvarčių, bet galiausiai taip ir nesugebėjo nukonkuruoti nė vieno iš saugų ir būdavo pirmas pasirinkimas nuo suolo. Kartais pasirodydavo, kad yra begalo techniškas ir naudingas žaidėjas, bet tiesiog per retai.
Ateitis: Išsinuomuotas gerom sąlygos, bet vargu ar bus išpirktas kontraktas, nes algos labai smarkiai kažin ar norės susimažint.

28. Ismaël DIOMANDE
Pažymys: 5
Duodu tokį avansu, nes žaidėjas perspektyvus, tiesiog nežaidė labai daug šį sezoną.
Ateitis: Laikomas talentingu ir galinčiu pasiekti gerą lygį, tad bus bandomas išnuomuot kur galėtų daugiau pažaisti.

PUOLĖJAI:

7. Pierre-Emerick AUBAMEYANG
Pažymys: 9,5
Iki apvalaus dešimtuko nedaug trūko, tiesiog kartais pritrūkdavo gerose situacijose taiklumo. O šiaip labai geras sezonas Aubameyang'ui, 19 įvarčių, 8 rez. perdavimai ir pasiektas vieno geriausių Ligue1 puolėjų lygis.
Ateitis: Na jau kaip ir aišku, kad komandą paliks, tad belieka išlaužti kuo geresnį pasiūlyma.

9. Max-Alain GRADEL
Pažymys: 6
Vėlgi regresas lyginant su pirmuoju sezonu ir nepavyko prilygti nei Hamouma nei Mollo. Buvo ir neblogų epizodų, tai dublis Evian, 1vs1 kaip vaikas padarytas Yanga-Mbiwa ir vėliau sekęs rez. perdavimas Aubame, tačiau tiesiog perdaug nori padaryti aikštėje pats, o to nelabai leidžia galimybė, ir permažai mato komandos draugus.
Ateitis: Turi kontraktą ir sunkiai traumuotas, tad liks komandoje ir toliau.

11. Yohan MOLLO
Pažymys: 9
Sunku buvo ir pagalvoti, kad Mollo nuoma bus toks pasisekęs reikalas. Puikiai žaidė visą ta pusmetį už mus, varė į neviltį varžovus savo reidais ir surinko daug rez. perdavimų savo cross'ai ir standartais.
Ateitis: Išsinuomuotas be išpirkimo galimybės, bet bus daroma viskas, kad Mollo taptų pilnateisiu ASSE nariu.

14. Evaeverson Lemos Da Silva BRANDAO
Pažymys: 9
Pirmoje sezono pusėje varė į neviltį išsvaistytom progom, bet viskas apsikeitė po Naujųjų metų, kai jis tapo reguliarus starto žaidėjas, štampavo vieną įvartį po kito, savo sudėjimą išnaudodavo atsitverti kamuolį ir buvo beproto naudingas. O kur dar nepaminėti jo lemiama įvarčio taurės finale.
Ateitis: Turi sutartį dar metams, bet pačio karjerą jau į pabaiga, tad mąsto klubą palikti ir keltis arčiau namų į Braziliją.

17. Kevin MAYI
Pažymys: 6
Žaidė visai nemažai kaip savo metams, sugebėjo ir taurėje įmušti įvartį bei žybteldavo savo prasiveržimais, bet dar trūksto stabilumo ir mąstymo aikštėje.
Ateitis: Turi daug potencialo, bet perdaug konkurencijos ASSE grętose, todėl bus stengiamasi išnuomuoti.

22. Danijel ALEKSIČ
Pažymys: 2
Dukart įšėjo po keitimo, negaliu suprasti ką veikia komandoje.
Ateitis: Kontraktą dar turi, tad gal dar bus bandoma išspaust iš jo kažką, nes už gerą kainą neparduosi.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:08

2013/2014 sezono apžvalga

Susigulėjo viskas po praėjusio sezono, tad galima ir individualia kiekvieną žaidėją įvertinti. Šis sezonas labiau išskyrė komandinėmis pastangomis ir smarkiai žibančių žaidėjų nebuvo tiek, kiek tarkim sezone prieš tai:

Vartininkai:

1. Baptise Valette
Pažymys: 0
Nesužaidė nei vienų varžybų ir buvo trečiasis vartininkas žaisdavęs už rezervus.
Ateitis: Jaunas vartininkas dar, turėjo kontraktą iki šios vasaros ir matyt jis nebus pratęsti bei eis laimės ieškoti kažkur kitur. Trečiu vartininku galėtų pabūti ir kas nors iš akademijos jaunių.

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 10
Antrą sezoną iš eilės kalu jam 10, nes tiesiog nėra prie ko prikibti. Praleidom įvarčių mažai, pats Ruffier clean-sheet'ų turėjo labai daug, žaidė itin solidžiai ir traukė mus, kai labai reikėjo. Pagaliau užsitarnavo vietą rinktinėje ir pirmą mačą sužaidė puikiai.
Ateitis: Kontraktas iki 2015 metų, todėl paskutinė vasarą, kai dar galim uždirbti. Board'as sakė darys viską, ką gali, kad tik pavyktų su juo kontraktą pratęsti. Tikiuosi pavyks, bet neatmetu galimybės, jog teks kitą sezoną jo vartuose nematyti.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 5
Sužaidė vienas varžybas, taurėje prieš Cannes, kurias po baudinių gavom. Tose rungtynėse jis žaidė gerai, ištraukė porą baudinių, bet vistiek gavom. Pažymį jam rašyti sunku, nes šiaip tai lyg ir vertas 0, bet iš kitos pusės, tas vienas mačas buvo neblogas, tad parašiau 5, kad būtų išlaikyta.
Ateitis: Prasitęsė kontraktą iki 2016 praeitą vasarą, tai matyt patenkintas būti visada antru vartininku.

Gynėjai:

2. Benoit Tremoulinas
Pažymys: 8,5
Atėjo žiemą nuomos pagrindais ir iškart leido pajausti, kad tai labai aukštos klasės žaidėjas, kuris leido pamiršti iki tol puikiai žaidusio ir į Napoli išvykusio Ghoulam netektį. Kairys kraštas su jo atvykimu labai suaktyvėjo, o galiausiai dar ir į Les Bleus 30 žmonių sąrašą papuolė. Didesnio pažymio nerašau, nes žaidė pusę sezono, baigė be rez. perdavimų ir turėjo šiek tiek traumelių.
Ateitis: Buvo išsinuomuotas ir turim galimybę kontraktą išpirkti, ką ir bandysime padaryti. Nebus lengva, bet vilties turiu daug.

4. Kurt Zouma
Pažymys: 6
Po gero paskutinio sezono, kreivė šį sezoną smigo žemyn smarkiai. Užsidirbo 10 rungtynių baną, nes nulaužė koją Guerbert, o vėliau gryžęs neįsitvirtino startinėje sudėtyje bei jei žaidė, tai RB, kur jam klaikiai nesisekė. Dažnai klydo ir nespėdavo su savo dengiamais varžovais.
Ateitis: Pardavėm žiemą už 15mln. eurų Chelsea, bet likusiai sezono daliai buvo išnuomuotas atgal. Sklinda kalbos, kad ir ateinantį sezoną, gali būti nuomuojamas ASSE.

5. Florentin Pogba
Pažymys: 5
4 kartus įšėjo po keitimo šį sezoną ir sužaidė vieną pilną mačą taurėje prieš Cannes, kur atrodė labai clumsy. Nieko neįrodė, dažnai gydėsi traumas ir akivaizdu, jog tai ne ASSE lygio žaidėjas.
Ateitis: Įsigyjom tik prieš 1,5 metų, o su tokiu žaidimu, niekam neprakalsi, tad matyt liks toliau suoliuką šildyt, nebent kam į Ligue2 išnuomuosim.

12. Jean-Pascal Mignot
Pažymys: 4
Vos 16min per du mačus šiemet praleido aikštėje ir mūsų veteranas akivaizdžiai jau pasitinka karjeros saulėlydį. Greičio nebėra, o traumas irgi jau kamuot pradėjo.
Ateitis: Kontraktas baigiasi šiemet, tad padėkosim už tris metus ir palinkėsim sėkmės rasti komandą, kur dar galėtų pažaisti dažniau prieš karjeros pabaigą.

20. Jonathan Brison
Pažymys: 7
Pirmoje sezono dalyje jį nukonkuravo Ghoulam, o vėliau Tremoulinas, tad tenkinosi šį sezoną atsarginio LB role. Visgi, kiek žaidė, tai žaidė neblogai ir nors nebuvo pavojingas labai puolime, bet gynyboje atidirbdavo. Pliusas ir tai, jog dažnai tekdavo pažaisti RB ir tai jam sekėsi neblogai. Juodadarbis žaidėjas, kuris nezyzia, jog negauna žaisti, o kai žaidžia, gėdos nedaro.
Ateitis: Turi dar metus galiojančią sutartį, bet dar bent sezonui su juo ją nori pratęsti. Po to jam jau bus 33 ir galės arba baigti karjerą arba Ligue2 reguliariau pažaisti.

23. Paul Baysee
Pažymys: 0
Gamble'as nepavykęs su jo pirkimu gavosi. Turėjo būti Clerc coveriu, bet sunkią kelio traumą tik išsigydęs, vėliau gavo dar vieną, kito kelio kryžminių raisčių traumą bei nesužaidė ne vienų rungtynių per visą sezoną.
Ateitis: Turi dar ilgai galiojančią sutartį, tad bandysim kažkaip ant kojų pastatyti.

24. Loic Perrin
Pažymys: 10
Geriausias mūsų kapitono sezonas po kol kas, tiesiog nuostabiai žaidė tiek gynyboje, kur pirmavo pagal laimėtas dvikova tarp penkių didžiųjų lygų, tiek puolime, kur įmušė 7 įvarčius. Visą sezoną stabiliai gerai žaidė ir visiškai nusipelnė DD kvietimo į rintkinę.
Ateitis: Kontraktas dar galioja porą metų, pats yra labai laimingas ASSE, todėl turi likti.

26. Moustapha Bayal Sall
Pažymys: 9
Dar vienas žaidėjas, kuris netikėtai stabiliai ir solidžiai sužaidė visą sezoną. Bayal smarkiai prisidėjo prie to, jog mūsų gynyba būtų viena geriausių lygoje. Puikiai su Perrin vienas kitą papildė.
Ateitis: Šį sezoną pratęsė kontraktą, tad ir toliau pagrindinė centro gynėjų pora turėtų likti nepakitusi.

29. Francois Clerc
Pažymys: 7,5
Ne toks geras sezonas, kaip kad buvęs prieš tai, bet Clerc vistiek solidžiai atrodė savo dešinio gynėjo pozicijoje bei įmušė išlyginamąjį įvartį prieš Reims paskutinėm minutėm. Sezono pradžioje žaidė visose varžybose, bet antroje dalyje pradėjo kamuoli traumos.
Ateitis: Turi kontraktą iki kitos vasaros, bet nežinia ar gaus pasiūlymą pratęsti, nes amžius jau solidus, kaip krašto gynėjui bei jau ieškoma pamaina. Šią vasarą dar liks.

Saugai:

6. Jeremy Clement
Pažymys: 7,5
Kojos lūžis visgi padarė savo ir Clement į savo geriausią formą, taip ir nesugryžo, bet vistiek buvo pakankamai solidus ir žaidė gerai, ypatingai paskutinėje sezono fazėje. Belieka tikėtis, kad poilsis vasara ir geras pasirengimas sezonui gražins senąjį Clement.
Ateitis: Turi dar du metus galiojantį kontraktą, tad lieka komandoje.

8. Benjami Corgnet
Pažymys: 8,5
Puikus sezonas jam, 7 įvarčiai ir pagaliau turim staigų, aštrų ir mušti galintį ACM, kurio taip pasiilgau nuo Feindouno laikų. Stipriai įsivažiavo, po to šiek tiek sėdo, bet sezono gale vėl įsitvirtino startinėje pozicijoje.
Ateitis: Vasarą gali būti susidomėjusių, bet dar tik vieną sezoną mūsų grętose ir kontraktas ilgas, tad tikrai niekas nesiruošia parduoti.

10. Renaud Cohade
Pažymys: 7,5
Vieną silpnesnių jo sezonų, įvarčių ir rez. perdavimų mažokai ir visą sezoną varijavo tarp starto sudėties ir atsarginio žaidėjo. Kaip bebūtų, turėjo stiprių rungtynių ir kai žaisdavo, komandos puolimui iš saugų grandies vadovaudavo užtikrintai.
Ateitis: Pratęsė kontraktą šį sezoną, tad liks komandoje.

15. Josuha Guilavogui
Pažymys: 6
Daug tikėjosi visi iš jo, kad bus toks, kok buvo iki išeinant į Atletico, bet nuoma gavosi nenusisekusi. Ta žaidimo stoka ir traumos atsiliepė jo formai, kuri buvo prasta ir galiausiai sezono gale dar viena trauma, kuris užbaigė jo pasirodymą šiame sezone ir galimybes važiuoti į WC.
Ateitis: Baigėsi nuoma, tad grįžta į Madrid.

18. Fabien Lemoine
Pažymys: 9
Patį geriausią sezoną individualiai apturėjo Lemoine. Atrodė, kad ne du plaučius, o bent keturis turi Fabien, nes nudirbdavo darbo daugiausiai, spėdavo tiek nutraukinėti varžovų atakas, tiek jungtis į puolimą ir šį sezoną jo sąskaitoje du nuostabūs ivarčiai iš toli.
Ateitis: Susidomėjusių bus, bet parduoti nežadam, o ir pats patenkintas savo padėtimei tad liks.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 9,5
Dar vienas žaidėjas, kuriam sezonas buvo geriausias individualiai. 11 įvarčių per visus turnyrus ir daug sukeltų problemų varžovų gynėjams, nes Hamouma šį sezoną buvo sunkiai sustabdomas. Trūko šiek tiek stabilumo, bet tai pavojingiausias žaidėjas puolime viso sezono metu.
Ateitis: Gandų greičiausiai bus, bet mums parduoti nereikia, tad turėtų likti.

27. Frank Tabanou
Pažymys: 7
Pirmas sezonas, kiek prisvilęs. Brangiausias mūsų vasaros pirkinys pinigų kol kas neatidirbo tikrai. Aišku, naujas klubas, naujas treneris, nauja rolė ir pozicija, tad belieka tikėtis, kad savo 4 įvarčių rezultatą Tabanou pagerins.
Ateitis: Lieka komandoje.

28. Ismael Diomande
Pažymys: 7
Įsiveržė, kaip uraganas į pagrindinę sudėtį bei atrodė visai neblogai, įmušė klasišką įvartį į Bastia vartus. Vėliau gavo traumą ir antroje sezono dalyje žaisti gavo mažiau. Kitą sezoną jo rolė komandoje turėtų būti svarbesnė.
Ateitis: Gali būti išnuomuotas, bet greičiausiai liks, nes tokie juodadarbiai su šlakeliu talento patinka Galtier ir dėl EL, turėtų gauti daugiau žaidybinio laiko.

Puolėjai:

7. Max-Alain Gradel
Pažymys: 8
Pirmoje sezone dalyje atrodė liūdnai, žiemą vos nebuvo parduotas, bet vėliau sužydėjo, kaip laukų gėlė pavasarį ir baigė su respektabiliais 5 įvarčiai ir tiek pat rez. perdavimų. Jo sąskaitoje ir keletas svarbių įvarčių, kaip kad derbyje prieš OL, kuris buvo pergalingas ir prieš Nice namie paskutinėm minutėm, kuris išlygino rezultatą.
Ateitis: Daug klaustukų su juo, nes su tokia sezono pabaiga, Anglijoje tikrai atsiras norinčių ir būtų galima nuplėšti neblogą sumelę. Jei geras offeris neateis, reikia pasilikti komandoje, nes naudos gali duoti nemažai.

9. Brandao
Pažymys: 7
Sumušė tuos 8 įvarčius per visus turnyrus, bet tikrai visi tikėjosi iš jo daugiau ir atkartoti 12/13 sezono rezultatų nepavyko. Atrodė, kad nelabai jis turi tos motyvacijos, stengėsi neperdaugiausiai ir matyt nori namo į Braziliją. Belieka pagirti už svarbius įvarčius prieš OM ir Lille.
Ateitis: Dar metus galioja kontraktas, bet būčiau linkęs jį kaip nors nebrangiai į tėvynę išsiųst, nes algos valgo nemažai, o naudos ne tiek jau ir daug duoda.

17. Yohan Mollo
Pažymys: 6
Nė iš tolo nepriminė to Mollo, kurį matėm 12/13 sezone ir kuris buvo sunkiai įkandamas varžovas, bet kokiam gynėjui. Buvo keletas etapų sezono metu, kai atrodė atsigavęs, įmušė gražų įvartį Valenciennes, atliko rez. perdavimų, bet didžiąją dalį sezono buvo tik savo šėšėlis, daugiau pasižymės kvailomis nuotraukomis instagrame.
Ateitis: Nuoma baigiasi po sezono, o išpirkti kontrakto neplanuojam, tad išvyksta.

19. Mevlut Erding
Pažymys: 9
Banguotas, bet labai sėkmingas sezonas mūsų turkui puolėjui. 12 įvarčių susirinko per sezoną, nors žaidė ne tiek jau ir daug. Galtier vis pirmenybę teikdavo Brandao, o Erdinc eidamas nuo suolo nesugebėdavo įsibėgėti. Tik kai gavo šansą nuolatos žaisti starte, pasipylė įvarčiai.
Ateitis: Nepasaint didelio susidomėjimo iš turkų pusės, turėtų likti komandoje.

33. Allain Saint-Maximin
Pažymys: 6
Jaunasis mūsų supertalentas, kuris šiek tiek gavo pažaisti už pagrindinę komandą. Kitą sezoną matyt tų progų gaus daugiau.
Ateitis: Pasirašė profesionalų kontraktą ir dar ilgai bus ASSE narys.

Trumpai atžvelgsiu dar ir nuomininkus:
Kevin Mayi sužaidė neblogą sezoną už Chammois Niortais, buvo vienas pagrindinių žaidėjų nuo suolo ir įmušė 4 įvarčius bei atliko 4 rez. perdavimus. Kadangi jam dar tik 21 metai, norėčiau, kad būtų suteiktas šansas už pagrindinę komandą, nes potencialo tikrai turi.
Banel Nicolita neblogai atrodė Nantes komandoje, bet ateities Les Verts jam nėra ir jau pasirodė susidomėjimas iš Lens pusės.
Aleksič ir Kitambala net ir išnuomuoti žaidė šūdinai, tad bus bandomas juos prastumti kuo greičiau.
Pierre-Yves Polomat beveik negavo žaisti, todėl jo galimybės klube irgi miglotos.

TRENERIS

Christophe Galtier
Pažymys: 9
Ne aukščiausias balas, nes kritom iš EL, CdL ir CdF labai anksti, bet jeigu vertinti tik lygą, tai būtų cielas 10. Tobulėja su kiekvienu sezono Galtier, kiekvieną sezoną vis aukštesnė poziciją bei sugeba iš žaidėjų išspausti labai daug. Nebijo išbandyti taktinių naujovių ir stengiasi propaguoti atakuojantį, dinamišką ir greitą futbolą, kuri visada malonu žiūrėti.
Ateitis: Buvo abejonių po sezono ar liks, bet dabar jos išsisklaidė ir žygiuosim toliau su tuo pačiu lyderiu. Board'as netgi ruošia naują kontraktą.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:12

2014/2015 sezono apžvalga

Sezonas pasibaigė, todėl reiktų apžvelgti, kokie buvo didžiausi pliusai ir minusai bei kaip sekėsi kiekvienams žaidėjui.

Pliusai:
1. Derbiai su OL. Pirmą kartą kartą per 20 metų įveikėm OL namie ir dar ne bet kaip, o 3-0 vienose gražiausių šio sezono varžybų. Išvykoje irgi nepralaimėjom, tad šį sezoną OL esam nenugalėti.
2. Gynyba. Antras rezultatas pagal praleistu įvarčius lygoje pasako daug, kaip ir Ruffier 18 clean-sheet'ų Ligue 1. Nepaisant to, kad pagrindiniai gynėjai Perrin, Pogba, Bayal buvo iškritę skirtingais momentais, sugebėjom visą sezoną stabiliai gerai žaisti, atmetus keletą rungtynių, prie savo vartų.
3. Abu mačai su Inter. Nors ir nelaimėjom, bet tokiam tituluotam, stiprią sudėtį ir daug Europinės patirties turinčiam klubui nenusileidom niekuom per abu mačus.
4: Puolimas antroje sezono pusėje. Pirmoje sezono pusėje buksavom, bet antroje, didele dėka Gradel, atsigavom stipriai bei sugebėjom baigti su 51 įvarčiu. Dukart antroje dalyje mušėm po 5 įvarčius, ko nebuvo pavykę padaryti kokius 10 metų.
5. Žaidimas namie. Tai jau nieko nebestebina, bet pagal surinktus taškus namie nusileidom tik PSG ir OL, o nenugalimai Velodrome atrodę OM baigė su tiek pat taškų kaip ir mes bei prastesniu GD.
6. Dar vienas sezonas Top 5 ir patekimas į EL atranką. Neįtikėtina, kai pagalvoji kokį mažą squadą turėjom, kiek turėjom traumų ir kad sužaidėm 53 mačus, bet taškų surinkom tiek pat, kiek puikią sudėtį turintis ir niekur Europoje nežaidę OM. Šiek tiek daugiau sėkmės ir galėjom būti ketvirti arba gal net treti..

Minusai:
1. Pasirodymas EL. Vos vos įšėjom į grupes, o ten irgi labai neįkvepiančiai atrodėm. 5 taškai, nei vienos pergalės, tik 2 įvarčiai bei į priekį praleistas net Quarabag. Sekėsi tik mačuose su Inter, bet su Dnipro ir azerais abu mačai katastrofa buvo. Viską savo rankose turėjom, bet susišikom rimtai.
2. Puolimas pirmoje sezono dalyje. Buvo sunku žiūrėti į mus, krapštydavom po varganą vieną arba nei vieno įvarčio per rungtynes, o mūsų pagrindiniai puolėjai atrodo labai prastai. Bent tiek, kad nepribarstėm dėl to taškų, bet tai labai atsiliepė EL.
3. Traumos. Nebuvo savaitės, kai būtume turėję visą sveiką komandą. Tik nedidelei daliai žaidėjų pavyko išvengti traumų per visą sezoną, o kai kuriuos jos pjovė nuolat.
4. Žaidimas prieš PSG. 4 mačai, 0 taškų, įvarčių santykis 1-11. Viską pasakantys skaičiai, o pridėti dar galima, kad išmetė mus iš Coupe de la Ligue ketvirtfinalio ir Coupe de France pusfinalio. Na ir Zlatanas per tuos 4 mačus 8 įvarčius įsūdė, 2 kartus hattrick'ą padarė. Kiekvienas mačas su jais gaudavosi sunkiai pakeliama agonija.
5. Žaidimas išvykose. Ilgai dvejojau ar verta rašyti, nes 5 vieta pagal surinktus taškus išvykose visgi, tačiau 0 GD mūsų, 5 pralaimėjimai, 7 lygiosios ir tiek pat pergalių ne itin solidžiai skamba. Mūsų požiūris į išvykas buvo netinkamas ir jis labai matėsi mūsų žaidimo stiliuje, kai žaisdavom antru numeriu ir leisdavom dominuoti Bastia, Caen.
6. Sunkus kelias iki CdF finalo. Nesinori nuvertinti varžovų, bet mums tikrai pasisekė, jog žaidėm su Ligue2 ir National lygos komandomis iki pusfinalio, tačiau kiekvienas iš tų mačų buvo kažkokia kankynė. Dukart teko žaisti pratęsimą, kartą vos išsigelbėjom rungtynių gale, kartą vos išsigelbėjom rungtynių pabaigoje ir teko eiti 11m. baudinius mušti. Nieko gero yra žaisti 120min kai daug traumų, kovoji dėl EL ar ČL bei jau iki tol esi baisiai daug rungtynių sužaidęs sezone. Norėtųsi per tokius mačus duoti ir jaunimui pasireikšti, bet teko plėšytis pagrindiniams žaidėjams.

Žaidėjų pažymiai:

Vartininkai:

1. Baptise Valette
Pažymys: 0
Nesužaidė nei vienų varžybų ir buvo trečiasis vartininkas žaisdavęs už rezervus.
Ateitis: Paliks komandą ir užleis savo vietą perspektyviams jaunimo komandos žaidėjui Anthony Maissonnial.

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9,5
Praėjusius du sezonus rašiau jam 10, bet šį sezoną rašau 9,5, nes buvo tų klaidelių ir neįšeina įdealiai duoti. Na o bet tačiau, dar vienas monstriškas sezonas jam, gelbėjo mus non-stop bei tapo nuolatiniu Les Bleus žaidėju. Neįtikėtina, tačiau nuo pirmos iki paskutinės minutės sužaidė visus 53 mačus šį sezoną! Neveltui išrinktas geriausiu sezono žaidėju kartu su Gradel.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 metų, klubui parduoti nereikia ir pats vėjų nekelia. Gandų tikrai bus ir susidomėjimo bus, bet manau, kad sekantį sezoną jis bus mūsų vartininkas.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 0
Ilgametis mūsų antras vartininkas šį sezoną į aikštelę neišbėgo. Gaila, tiek metų klube, bent jau taurėse galėtų duoti pažaisti.
Ateitis: Kontraktas iki 2016 metų, tai kita sezona vėl bus antruoju vartininku.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 7,5
Išsinuomavom iš Cardiff ir manau nepasigailėjom. KTC stabiliai neblogai žaidė viso sezono metu, pradžioj RB, o po to, kai traumos išpjovė centro gynėjus, perėjo į vidurį ir problemų nepridarė. Vėliau vėl gryžo į kraštą. Trūko didesnio indėlio puolime, o gynyboje kartais prarasdavo koncentraciją.
Ateitis: Bandysim kontraktą išpirkti, to nori Galtier ir pats žaidėjas.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 8
Didžiausią pažangą padaręs futbolininkas šį sezoną. Labai jam į naudą įšėjo Perrin trauma sezono pradžioje, gavo progą žaisti starte ir visus nustebino savo patikimu žaidimu. Gaila, kad antroje sezono pusėje praktiškai nežaidė dėl ANC patirtos traumos. Jei nekamuos traumos, visos galimybės žaisti vis geriau.
Ateitis: Planuojama jam duoti naują kontraktą bei gali tapti pagrindiniu centro gynėju šalia Perrin kitą sezoną.

20. Jonathan Brison
Pažymys: 6,5
Turbūt rašyčiau mažiau, bet įmušė puikų įvartį į OM vartus. Antras pasirinkimas į LB, žaidė daugiausiai po keitimo ir kai Tabanou būdavo traumuotas. Fizinės galimybės prastėja su kiekvienu sezonu ir pamačius jį sudėtyje darosi kiek neramu, bet jis atperka viską savo kovingu charakteriu ir didelėmis pastagomis.
Ateitis: Kontraktas dar metu galioja, todėl turėtų likti iki jo pabaigos.

23. Paul Baysee
Pažymys: 6,5
Geriausias sezonas jam už ASSE, traumos taip smarkiai nebepjovė, vienu momentu buvo startinės sudėties narys ir dar pirmąjį savo įvartį už ASSE įmušė. Smagu buvo matyti jį žaidžiantį, nors tikrai ne viskas gavosi gerai ir traumos padariniai jausdavosi.
Ateitis: Turi dar du metus galiojantį kontraktą, o su tokia traumų istorija juom tikrai niekas nesidomės. Tikėsimės, kad traumų bus dar mažiau bei kitą sezoną bus naudingesnis.

24. Loic Perrin
Pažymys: 8,5
Ne toks geras sezonas, kaip praėjęs, buvo rimta trauma sezono pradžioje, bet po to situacija stabilizavosi ir forma sezono eigoje tik kilo, kol galų gale ir jis savo įvartį įmušė. Kaip visada, patikimas, užtikrintas ir nenuviliantis. Smarkiai prisidėjo prie puikios mūsų gynybos šį sezoną.
Ateitis: Turi dar 3 metus galiojančią sutartį ir kuo toliau, tuos vis labiau tikiu, jog visą karjerą praleis ASSE.

26. Moustapha Bayal Sall
Pažymys:8,5
Pirma sezono pusė buvo labai galinga. Bayal žaidė geriausią sezoną karjeroje, mušė svarbius įvarčius derbyje ir prieš Inter bei valė viską, kas artėdavo link vartų. Gaila, kad antroje pusėje ir jį užpuolė traumos.
Ateitis: Nemažai gandų, kad paliks komandą ir kelsis į Angliją arba Artimuosius Rytus. Beliks padėkoti už atiduotus metus vilkint žalius marškinėlius ir palinkėti sėkmės.

27. Frank Tabanou
Pažymys: 8
Tabanou kardinaliai pakeitė poziciją prieš sezoną ir tai įšėjo į naudą tiek jam, tiek komandai. Žaisti wingeriu jam trūko staigumo ir technikos, o persikvalifikavus į gynėją šių savybių jam reikėjo mažiau, tačiau geriau sekėsi išnaudoti puikų smūgį bei crossinimą. Antras komandoje pagal rezultatyvius perdavimus.
Ateitis: Panašu, kad bus pirmasis žaidėjas, kuris mus paliks vasarą. Mielai jį pasilikčiau, bet Swansea jo labai nori, o suma siūloma už jį tikrai nebloga.

29. Francois Clerc
Pažymys: 6
Traumos užkirto kelią jam nors kiek geriau pasirodyti šį sezoną. Prasčiausias sezonas už Les Verts bei buvo liūdna žiūrėti, kaip krito jo žaidimo kreivė. Ačiū dievui buvo sveikas, kai turėjom problemų su centro gynėjais ir KTC teko pereiti į centrą.
Ateitis: Kontraktas baigiasi vasara, kažin ar pratęsim.

Benjamin Karamoko
Pažymys: 6
Įsiveržė kaip uraganas į pagrindinę komandą. Prieš tai net nebuvo žinomas, kaip didelis talentas. Na bet gavo Galtier pasitikėjimą, sužaidė vieną pilną ir vieną mačą nuo suolo bei tikrai gėdos nepasidarė. Turi galimybių tapti neblogu centro gynėju.
Ateitis: Gavo pirmąjį vyrišką kontraktą ir manau Galtier sieja su juom nemažai vilčių.

Saugai:

6. Jeremy Clement
Pažymys: 7,5
Kiek netikėtai, bet Clement būdamas 30 metų sugebėjo sužaisti geresnį sezoną nei prieš tai buvęs. Kaip visada, nepastebimai, bet efektyviai tvarkėsi aikštės viduryje bei smarkiai pridėjo prie varžovų atakų gesinimo. Galima pasidžiaugti, jog įmušė pirmą savo įvartį už ASSE.
Ateitis: Turi dar 3 metus galiojantį kontraktą, tad lieka komandoje.

8. Benjami Corgnet
Pažymys: 7
Dar vienas žaidėjas, kuriam smarkiai sezoną apgadino traumos. Puikus buvo jo pirmasis sezonas už ASSE, bet antrasis nusivylimas tiek pačiam, tiek klubui. Įmušė vieną svarbų įvartį taurėje, bet lygoje buvo tusčias ir sunkiai rasdavo vietą aikštėje. Viskas pasikeitė tik paskutinėje sezono stadijoje, kai pasidarė panašus į pirmojo sezono Corgnet bei susirinko 3 rez. perdavimus. Tikiuosi jo tokio kitą sezoną.
Ateitis: Na po tokio sezono kaina nusimušė, todėl nemanau, kad verta parduoti ir ar bus susidomėjusių.

10. Renaud Cohade
Pažymys: 6,5
Prasčiausias jo sezonas mūsų grętose ir vėlgi galimybę pasitaisyti antroje sezono dalyje sunaikino Motta su savo tackl'u. Cohade vėlgi varijavo tarp starto ir žaidimo nuo suolo, bet amžius jau nebeleidžia sėkmingai vadovauti iš saugų linijos. Užtat įmušė įvartį prieš OL derbyje.
Ateitis: Turi dar porą metų galiojančią sudėtį bei nemanau, kad jis pats ar klubas būtų suinteresuoti skirtis. Juolab, kad vis dar traumuotas jis.

14. Landry N'Guemo
Pažymys: 6,5
Atvyko žiemos transferų lango metų, kai buvo konkreti šikna su saugais. Vaizdo negadino, įmušė gražų įvartį, bet niekuom neišsiskyrė daugiau. Jo pagalba buvo vertinga, tačiau jautėsi, kad yra kiek prastesnis nei kiti sveiki mūsų saugai.
Ateitis: Kontraktą buvo tik pusmečiui, yra opcija pratęsti dar metams, bet kažkodėl abejoju ar pasinaudosim.

18. Fabien Lemoine
Pažymys: 8,5
Dar vienas labai geras sezonas Lemoine. Vienas iš tų retų žaidėjų, kurio nekamavo traumos ir kuris sužaidė daugiausiai rungtynių po Ruffier. Vėl 2 įvarčiai ir 2 rez. perdavimai bei labai stipri sezono pradžia. Lemoine buvo priverstas dar daugiau lakstyti ir dar daugiau padėti komandai puolime, todėl jėgo kiek išseko sezono pabaigoje. All in all, tai stebiuoti jo energija ir kovingumu.
Ateitis: Turi dar ilgai galiojantį kontraktą, todėl liks.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 8,5
Mušė mažiau įvarčių nei praėjusį sezoną, bet atliko daugiau rezultatyvių perdavimų. Techniškiausias ir individualiai stipriausias komandos žaidėjas, gaila, kad pirma sezono pusė gavosi nelabai vykusi ir šiaip visas sezonas nusėtas mini traumomis. Kai Hamouma formoje, gražu stebėti, kaip jis žaidžia.
Ateitis: Kontraktas galioja tik metus, bet pats žaidėjas nori likti komandoje, yra pateikęs savo sąlygas bei jo agentas atėjo dirbti į komandą, tad manau viskas išsispręs teigiamai ir kontraktas bus pratęstas.

28. Ismael Diomande
Pažymys: 6
Kažkiek sustojo progresas šį sezoną, negalėčiau pasakyti, kad patobulėjo, bet vaizdo aikštėje negadindavo tikrai bei laimėjo ANC su DKK.
Ateitis: Kontraktas lyg ir iki šios vasaros bei jokių naujienų apie pratęsimą. Nemanau, kad taip lengvai paleis jį, turėtų likti ir toliau komandoje.

Jonathan Bamba
Pažymys: 5
Dar vienas perspektyvesnis žaidėjas iš akademijos. Gavo 3 kartus išbėgti po keitimo, bet niekuom labai nepasižymėjo. Manau kitą sezoną gali gauti daugiau šansų.
Ateitis: Turi kontraktą, todėl niekur neįšeis.

Puolėjai:

7. Max-Alain Gradel
Pažymys: 9,5
Situacija kaip ir praėjusiame sezone, nes vėl lėtai įsibėgėjo, pirma sezono pusė gan vidutiniška, bet antroje sužibėjo Mad Max bei baigė su 17 įvarčių ir 3 rez. perdavimais. Po ANC pergalė su DKK neįtikėtina forma demonstravo Gradel ir buvo sunkiai sustabdomas bei svariai prisidėjo prie to, jog kovojom iki galo dėl ČL.
Ateitis: Na po tokio sezono šansų išlaikyti nedaug, o ir jis pats save EPL norėtų išbandyti. Po tokio sezono proga gerai uždirbti iš jo transfero.

9. Mevlut Erding
Pažymys: 7,5
Pradėjo gerai, po to kažkur dingo, po to vėl atkuto, vėl dingo. Kažkoks nestabilumo įsikūnijimas tas Erdinc ir dar į traumas linkę. Jei jų nebūtų, turbūt būtų dar vienas sezonas su 10+ įvarčių. Neblogas puolėjas, bet perdaug neprognozuojamas.
Ateitis: Jei ateis geras pasiūlymas iš Turkijos ar kitur, manau bus parduotas.

11. Yohan Mollo
Pažymys: 7
Tusčia pirma sezono dalis, bet antroje Mollo parodė kažkiek tokio žaidimo, koks buvo jo geriausią pirmą sezoną ASSE grętose. Veržlus, naglas ir galintas pavojingai atakuoti. 4 įvarčiai Ligue1 yra labai neblogai.
Ateitis: Jei ateitų geras pasiūlymas, tai manau būtų parduotas, bet taip kažin ar bus, tad liks.

13. Ricky van Wolfswinkel
Pažymys: 7,5
Įdomus veikėjas tas Ricky. Reikėjo laiko, kad įsivažiuotų, vienu metu lyg ir buvo į ritmą įėjęs, bet antroje dalyje sėdo ir menkai juom Galtier pasitikėjo. Visgi 9 įvarčius surinko per visus turnyrus. Neblogas finisheris jis, bet visa kita pas jį silpnai, kaip pas puolėją. Tokioje lygoje kaip Ligue1 jam netinka žaisti.
Ateitis: Nuomavomės iš Norwicho ir už 6mln. eurų tikrai neišpirksim.

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 7
Na visu pirma jei ne jo įvartis prieš turkus, tai gal ir nebūtume į EL patekę. Na o šiaip, tai vidutiniškas jo pasirodymas, tikėjausi, kad bus gerenis. 5 įvarčiai viso sezono metu. Dažniausiai būdavo vienas pirmųjų pasirinkimų nuo suolo.
Ateitis: Lieka klube.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:14

2015/2016 sezono taktinis preview

Turbūt pirmas toks sezonas, kai galėsime varijuoti net keturiais skirtingai išsidėstymais.
1. 4-2-3-1
------------------------Ruffier----------------------------
KTC--------Perrin--------Pogba/Bayal--------BAE
-----------Lemoine------Pajot/Clement------------
Hamouma----Corgnet/Eysseric-----Bahebeck
--------------------Roux/Berič---------------------------
Kol kas panašu, kad tai bus mūsų pagrindinė sudėtis. Praėjusį sezoną šis išsidėstymas buvo rečiau naudojamas, nes Corgnet buvo neformoje, o daugiau ACM neturėjome. Šį sezoną Corgnet atrodo kur kas geriau, o Eysseric atėjimas pridėjo dar vieną pasirinkimą šiai schemai. Belieka pasidžiaugti, kad ir išvykose pradėjom žaisti tokiu išsidėstymu, nes anksčiau Galtier rinkdavosi atsargesnį variantą.
2. 4-3-3
-----------------------Ruffier--------------------------
KTC-------Perrin-------Bayal/Pogba-------BAE
---------------------Clement--------------------------
--------Lemoine--------Cohade/Pajot-----------
Hamouma------------------------------Bahebeck
--------------------Roux/Berič-----------------------
Minėtas atsargesnis variantas yra būtent ši schema. Problema su šia schema, kad tampam labai riboti ir nuspėjami puolime, nes centro saugų linijoje neturim kas galėtų kurti atakas ir visi saugai daugiau gynybinio pobudžio. Belieka pulti kraštais. Tikiuosi, kad su Pajot atėjimu ir jei Cohade bus geros formos, tai nebus vaizdas toks prastas. Įsivaizduoju šią schemą tik prieš kokį PSG, kur ir lygiosios puikiai tenkina.
3. 3-5-2
-------------------------Ruffier----------------------
----------Perrin------Bayal------Pogba---------
KTC---Lemoine---Clement---Pajot----BAE
----Hamouma/Bahebeck--Berič/Roux------
Praėjusį sezoną ne kartą ir ne du naudotas bei neblogai veikusi schema su trimis gynėjais. Na bet tada turėjom Gradel, kuris jautėsi kaip šuvis vandenyje žaisdamas SS bei turėdamas daug laisvės. Hamouma irgi galėtų užimti tą poziciją, bet jo finishingas prastesnis. Išsidėstymas labai atsargus bei irgi labiau tinka, kai reikia apsiginti. Ypatingai svarbu, kad centro gynėjai pasijungų aukščiau ir dalyvautų puolime.
4. 3-4-3
-------------------------Ruffier-----------------------
------------Perrin-----Bayal-----Pogba----------
KTC-----Lemoine----Pajot/Clement----BAE
----------Hamouma--------Bahebeck----------
---------------------Roux/Berič---------------------
Sėkmingai užbaigėm praėjusį sezoną su ja ir jau ne kartą naudota šį sezoną. Labiau atakuojantis ir labiau mums tinkantis variantas, nes turime nemažai krašto puolėjų, kuriuos visur tenka palikti ant suolo žaidžiant 3-5-2. Taip žaidžiant puikiai sekasi sukurti kiekybinę persvarą kraštuose, o centro saugams nereikia daug jungtis į puolimą bei dėl to mažiau pažeidžiami esam per kontratakas. Manau jei pasirinks 3 gynėjus Galtier, tai šį schema bus pirmesnė.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:15

2015/2016 sezono apžvalga

Užbaigėm prasčiausią sezoną per 4 metus. Paskutinius tris sezonus užimdavom 5, 4 ir 5 vietas bei surinkom 63, 69 ir 69 taškus. Šį sezoną užėmėm tik 6 vietą bei surinkom tik 58 taškus. GD ir tas tik +5, kai prieš tai sezonuose buvo +28, +22 ir +21. Manau, kad šios komandos ciklas pasibaigė ir manau, kad vasara reikia rimtų permainų imtis.
Tradiciškai, sezono pabaigos apžvalga einant per pliusus ir minusus.

Pliusai:
1. Gynyba. Nors sezono pradžioje ir braškėjo gynyba, tačiau sezono pabaigoje turime trečia geriausią gynybą ir Ruffier yra antras pagal clean-sheet'us po Trapp. 37 praleisti įvarčiai yra labai neblogas rezultatas, bet vėl prastesnis jei lyginant su prieš tai trimis buvusiais. Kaip bebūtų, gynybos kaltinti už prastą sezoną negalima.
2. EL. Patekom į gana sudėtingą grupę, tačiau parodėm, kad galim žaisti drąsiai, atakuoti ir pagaliau mušti įvarčius. Pagaliau laimėjom rungtynes ir patekom į antrą etapą bei ten po labai dramatiškų rungtynių Bazelyje iškritom. Kaip bebūtų, belieka pasidžiaugti, nes su šveicarais kovėmės kaip lygūs su lygiais ir tik dėl GD iškritom.
3. Gebėjimas rinkti taškus, net žaidžiant prastai. Daugelyje šio sezono mačų atrodėm prastai, bet kažkokiu būdu vistiek sugebėdavom rinkti pergales ir mušti įvarčius jau rungtynėms einant į pabaigą.

Minusai:
1. Puolimas. 13 vieta pagal įmuštus įvarčius ir tik 42 įvarčiai. Šis skaičius stabiliai krenta žemyn ir prieš tai sezonuose buvo 60, 56, 51, bet visada virš 50 ir dabar kritimas net 9 įvarčiais yra labai nemalonus. EL sekėsi geriau mušti įvarčius ir sezono pradžioje su 4-2-3-1 ėjosi geriau, bet antroje pusėje tai visai lavoniškai atrodėm be keletos geresnių rungtynių. Nei vienas puolėjas lygoje neįmušė daugiau nei 10 įvarčių. Nebuvo jokio lengvumo, kombinacijų, greičio. Viskas taip per nenorą atrodė vyksta ir visiškai be jokios įdėjos, nuspėjamai. Nebuvo stabilių lyderių, kurie nuolat rodytų gerą žaidimą. Čia reikia ženklių permainų vasara.
2. Pralaimėjimai. Šį sezoną kaip niekad dažnai gaudavom į skudurus ir net 14 pralaimėjų patyrėm lygoje. Namie dar dar, bet vistiek tokie pralaimėjimai kaip 1-4 prieš Nice, 1-2 prieš Caen ar 0-2 prieš OM atrodo liūdnai, o viską vainikavo pralaimėjimas namie lemiamam mače prieš Lille. Išvykoje išvis baisu, nes netik, kad šūdinai žaidėm, bet dar ir pralaimėjom 9 rungtynes, o pergalių tik 7.
3. Žaidimas su pirmo septintuko komandomis. Prieš PSG, OL, Monaco, Nice, Lille ir Caen surinkom viso labo 4 taškus iš 36 galimų. Kad dukart gavom nuo PSG ar prapylėm prieš OL, Monaco išvykoje, tai gal ir dzin, bet tiek namie, tiek išvykoje gavom nuo Nice, Lille bei Caen. Net neįšeina sėkmės kaltinti, didžioje dalyje tų pačių tiesiog buvom prastesnė komanda.
4. PSG. Nieko naujo - 4 mačai per sezoną ir 4 pralaimėjimai.
5. Taktika. Kai sezono pradžioje rašiau, kad galėsim naudoti net 4 skirtingus išsidėstymus, tai I have never been so wrong. 4-2-3-1 atrodė visai promising puolime, bet Galtier taip ir nesuteikė šanso jai įsivažiuoti, nes braškėjo gynyba. Tai taip ir gavosi, kad žaidėm 4-3-3 beveik visą sezoną, o šitas išsidėstymas su esamais žaidėjais saugų linijoje visiškai netinka. Gynyboje čia geras išsidėstymas, bet mūsų saugai yra gynybinio plano ir puolime nelabai pavojingi, o full-back'ai nors ir jungiasi į puolimą, bet ten mažai naudos iš jų. Na ir šiaip, negalėčiau pasakyti, kad buvo mačų, kur Galtier taktiškai aplošė savo oponentą ar pateikė taktinių gudrybių.
6. Žaidėjai. Tik keletas žaidėjų išlaikė tą patį lygį nei prieš tai buvusiuose sezonuose, o didžioji masė underperformino, o gal ir gryžo į savo lygį. Visgi, senstanti komandą esam ir naturalu, kad žaidimo kreivė leidžiasi žemyn.
7. Transferai. Nelaikyčiau nei vasaros, nei žiemos transferų langų sėkmingais. Bahebeck, Malcuit, Maupay, Pajot davė mažai naudos, Berič 2/3 praleido traumuotas, Eysseric gerai pradėjo ir šiaip susirinko grąžia statistiką, tačiau į 4-3-3 neįsipaišė. Roux ir BAE tik pasiteisinę pirkiniai gavosi. Žiema irgi panašiai sekėsi, nes Tabanou nuoma visai nekažką gavosi ir dar lemiamose rungtynėse su Nice raudoną gavo palikdamas 9iese komandą. Soderlund pirmas mėnuo puikus: pergalę derbyje išplešė, po to prieš Bordeaux bankė, bet per likusius 3mėn nieko nenuveikė ir daugiau traumuotas buvo. Tannane tik atvykęs gavo traumą, po to gryžęs atrodė labai gerai, po to vėl traumą, vėl gryžo, vėl traumą ir galų gale nieko ypatingo nenuveikė. Selnaes išvis beveik nežaidė ir vėlgi buvo traumuotas daug. Taip kad ištaškėm daug pinigų, bet naudos netiek kiek buvo tikėtasi.
8. Traumos. Jų buvo žiauriai daug ir traumuoti pabūt spėjo turbūt visi klubo žaidėjai išskyrus Ruffier. Gal tik keliuose mačuose visiškai sveiką komandą turėjom, o lemiamus sezono mačus pasitikom su kokiais 8 traumuotais žaidėjais.

Liūdnai atrodo apžvalga, nes pliusų ir minusų santykiai stipriai į neigiamą pusę. Manau laikas sakyti iki nemažam būriui žaidėjų ir atsišviežinti komandą. Aišku, daug kas priklausys ar PSG padovanos mums vietą EL kitą sezoną. Galtier klausimas irgi svarbus. Manau, kad daugiausią ką galėjo, tą padarė. Organizuota jo komanda, bet kai neturi žmogaus galinčio patempti puolimą, tai ir nesigauna gerai. Žinoma, jei kitą sezoną turėtume Aubameyang ar Gradel lygio puolėją ir kažką galinti mušti įvarčius saugų linijoje, tai Galtier greičiausiai vėl galėtų atvesti klubą į penketuką. Tik tiek, kad ambicijos yra Top 3, o ar gali Galtier su savo filosofija atvesti į ČL, aš labai abejoju.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:17

2015/2016 žaidėjų pažymiai

Vartininkai:

1. Anthony Maisonnial.
Pažymys: 0
Nesužaidė nei vienų varžybų ir buvo pagrindinis rezervų vartininkas.
Ateitis: Laikomas žiauriai perspektyviu ir manau neužilgo taps antru vartininku.

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9,5
Šiek tiek trūksta iki 10, bet šiaip tai dar vienas nuostabus sezonas jam. 53 mačai iš viso sužaisti bei vienas geriausių ever matytų vartininko pasirodymų prieš Toulouse. Išrinktas geriausiu sezono žaidėju ir visiškai pelnytai, nes viso sezono metu patikimai žaidė bei gelbėjo komandą. Gaila, kad to neįvertino DD ir paėmė kur kas prasčiau žaidusį Costil.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 metų, klubui parduoti nereikia ir pats vėjų nekelia. Gandų tikrai bus ir susidomėjimo bus, bet tikiuosi kitą sezoną liks komandoje.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 4
Ilgametis mūsų antras vartininkas šį sezoną į aikštelę išbėgo du kartus - CdL mače prieš PSG ir su Lazio bei abu kartus atrodė neblogai. Nelabai suprantu, kodėl taurėse jis nėra pagrindiniu vartininku.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 metų, tačiau gaila matyt jį beveik nežaidžiantį ir net už rezervus lošia Maisonnial. Būtų gražu iš klubo pusės jam rasti naują komandą, kur galėtų žaisti daugiau.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 7
Sezono pradžioje gavo traumą ir nuo Rugsėjo iki 2016 metų pradžios visai nežaidė. Po to gryžęs perėmė startinio RB vietą ir išlaikė iki sezono pabaigos. Vidutiniškas sezonas jam ir kaip krašto gynėjas jis prastai crossin'a bei nėra labai greitas ar techniškas. Gynyboje jis gana patikimas, tad kitą sezoną jį reiktų pastumti į centrą.
Ateitis: Nemanau, kad juo kas nors domėsis bei ilgą kontraktą turi, tai turėtume matyti ir kitą sezoną komandoje.

3. Pierre-Yves Polomat.
Pažymys: 6
Turėjo gerą atkarpą sezono pradžioje ir vienu metu buvo daugiausiai mačų sužaidęs LB, bet tiesiog trūksta jam dar įgūdžių gynyboje labai. Antroje dalyje praktiškai nežaidė dėl traumų ir dėl konkurencijos.
Ateitis: Arba nuomuosim kam nors į Ligue1 arba liks komandoje bei bandys kovoti dėl daugiau minučių.

13. Franck Tabanou
Pažymys: 6,5
Visi taip laukė jo gryžtant, tačiau gavosi netaip gerai, kaip tikėtasi. Tik atvykęs greitai perėmė pagrindinio LB funkcijas ir laikė jas neblogai, kol pats negavo traumos, o gryžęs BAE pradėjo žaisti dar geriau nei jis. Traumos ir klaidos gynyboje neleido Tabanou tvirtai užimti LB pozicijos, ko ir buvo tikimasi iš jo.
Ateitis: Buvo išsinuomuotas pusei sezono, tai gryš į Swansea.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 7
Prastesnis sezonas nei prieš tai buvęs ir balansavo ties pagrindinio centro gynėjo/pirmo nuo suolo centro gynėjo pareigomis. Didelis pliusas, jog išvengė traumų daugiau mažiau ir sužaidė nemažai rungtynių, tačiau trūko patikimumo ir klaidų buvo. Geriausią ruožą gynyboje sužaidė komanda su juo ant suolo.
Ateitis: Turi dar du metus galiojantį kontraktą, tačiau sulaukus gero pasiūlymo, manau bus parduotas.

20. Jonathan Brison
Pažymys: 5,5
Šį sezoną buvo tik ketvirtas pasirinkimas į krašto gynėjo poziciją ir žaidė labai mažai. Daugiau žaidė taurėse, bet spėjo ir vieną pilną mačą EL sužaisti. Deja, bet traumos suvalgė bet kokią galimybę jam duoti naują kontraktą.
Ateitis: Kontraktas baigėsi, klubas jau atsisveikino su juo ir manau dar kokį sezoną ar du galėtų Ligue2 pažaisti Brison.

24. Loic Perrin
Pažymys: 9
Sezonas geresnis nei prieš tai buvęs ir kapitonas vėl buvo labiausiai patikimas žaidėjas gynybos linijoje. Prie to dar reiktų pridėti ir 3 įvarčius įmuštus. Amžius kažkaip nedaro Perrin prastesniu gynėju, tik tos traumos šį sezoną porą kartų išmetė jį ir rikiuotės mėnesiui-pusantro.
Ateitis: Turi dar 2 metus galiojančią sutartį ir kuo toliau, tuos vis labiau tikiu, jog visą karjerą praleis ASSE.

25. Kevin Malcuit
Pažymys: 6
Pasižymėjo dviem raudonomis kortelėmis ir uždirbtu baudiniu bei geromis varžybos prieš PSG. Talento turi, bet Galtier kažkaip mažai jam duodavo žaisti, nes nėra labai geras gynyboje ir nelabai galvoja prasižengdamas.
Ateitis: Nelabai jis patinka Galtier, bet parduotis per anksti, nes potencialo turi. Loan'as būtų pats tas.

26. Moustapha Bayal Sall
Pažymys: 8,5
Bayal neišvengė klaidų gynyboje, tačiau geriausią seriją gynyboje būtent su juo ir Perrin poroje turėjome bei kur dar 6 įmušti įvarčiai šį sezoną. 3 Ligue1 ir 3 EL, o prieš Basel būtent Bayal išlygino išvykoje rezultatą ir porai minučių buvo padovanojęs viltį dėl kito etapo. Taip pat, turi puikų tolimą perdavimą iš gilumos ir nemažai atakų taip pradėjom.
Ateitis: Bayal pareiškė nora išbandyti save kitame čempionate, tad su Mouss greičiausiai teks atsisveikinti.

29. Francois Clerc
Pažymys: 6
Visiškai suėdė traumos jam sezoną. Pirmoje dalyje iškritus KTC buvo pagrindiniu RB, bet matėsi jau tada, kad per lėtas jau jis. Bent jau crossina geriau nei KTC. Antroje dalyje nė karto nežaidė.
Ateitis: Baigėsi kontraktas, padėkojom už gražų laiką ir tikiuosi Clerc dar pamatyti žaidžiantį.

32. Benoit-Assou Ekotto.
Pažymys: 7,5
Jei ne traumos, rašyčiau daugiau. Banguotas sezonas su labai stipria pabaiga. Pradėjo, kaip pagrindinis LB, po to prarado poziciją, vėl susigrąžino, tada out 4mėn. ir gryžęs sužaidė geriausią seriją už ASSE. Neįmušė nei įvarčių, nei rez. perdavimų padarė, bet gynyboje praktiškai visai nekliurkino ir tikrai geriau nei tikėjausi su BAE gavosi.
Ateitis: Baigėsi kontraktas, bet norėčiau, kad pratęstų dar bent sezonui.

Saugai:

5. Vincent Pajot
Pažymys: 6,5
Pradžia buvo nemažai žadanti ir žaidė daug, kai lošėm 4-2-3-1, bet ilgainiui žaidė vis mažiau ir mažiau. Nesu tikras ar pelnytai, nes kai žaisdavo, atrodydavo tikrai neblogai. Šansas pasirodyti kitą sezoną.
Ateitis: Kol kas tik vieną sezoną sužaidė, tai jei negausim gero pasiūlymo, neparduosim.

6. Jeremy Clement
Pažymys: 7
Vidutiniškas sezonas jam ir norėtųsi jau Clement, kaip žaidėją kylantį nuolo turėti, o ne pagrindinį DM. Fizinės galimybės jau ženkliai suprastėjusios ir nemanau, kad kitą sezoną galima tikėtis pagerėjimo. Žaidžia patikimai, bet tokioje svarbioje pozicijoje žaidžiantis saugas turėtų sukti žaidimą.
Ateitis: Bandau suprasti, kodėl jam 31 metų būnant, davė naują kontraktą iki 2018 metų. Turėtų likti komandoje.

8. Benjami Corgnet
Pažymys: 6
Žiaurus nusivylimas Corgnet šį sezoną. Vos 2 įvarčiai per visus turnyrus, o paskutinėse varžybose įrodė, kodėl Galtier visai juo nepasitiki. Traumos jau mažiau jį kankino, tačiau žaidimas tik prastyn su kiekvienu sezonu.
Ateitis: Liko metai kontrakto, bet bus bandoma stumt jį šią vasarą.

10. Renaud Cohade
Pažymys: 7,5
Pirmą sezono trečdalį nežaidė nei mačo, bet kažkur nuo Spalio galo vėl gryžo į pagrindinę sudėtį. Šiaip sezonas geresnis nei prieš tai buvęs ir Cohade 4rez. perdavimus Ligue1 ir EL atliko. Deja, bet nebeveža jau greičių ir tempo bei norėtųsi jį kaip nuo suolo kylantį žaidėją turėti. Liūdniausia, kad būtent jis nukirto Ronny ir uždirbo baudinį paskutiniam sezono mače..
Ateitis: Liko dar metus galiojantis kontraktas ir manau išbus iki jo pabaigos.

11. Valentin Eysseric
Pažymys: 8
Pirmoje sezono pusėje arba kai žaisdavom 4-2-3-1 buvo vienas geriausių komandos žaidėjų ir baigė sezoną su solidžiais 8 įvarčiais ir 4 rez. perdavimais. Gaila, bet Galtier niekaip jo neįpaišė 4-3-3 ir antroje sezono dalyje sekėsi jam prasčiau bei dažniau kildavo nuo suolo.
Ateitis: Buvo išnuomuotas sezonui iš Nice su išpirkimo galimybę, kurią vadovai nori aktyvuoti.

15. Erin Pinheiro
Pažymys: 4
Sužaidė keletą mačų, bet niekuom per juos neišsiskyrė ir didelio talento neparodė.
Ateitis: Turėtų likti ir balansuoti tarp rezervų bei pagrindinės komandos.

17. Ole Selnaes
Pažymys: 5,5
Daug kainavo, bet žaisti beveik negavo. Buvo traumuotas, bet šiaip Galtier kažkodėl nebuvo linkęs rotuoti daug saugų trejeto antroje pusėje ir Selnaes šansų nesuteikė. Momentais parodydavo, kad tikrai talentingas bičiukas yra.
Ateitis: Daug vilčių dedama į jį ir tikrai kur kas daugiau žais kitą sezoną.

18. Fabien Lemoine
Pažymys: 7,5
Vienas prastesnių sezonų Lemoine už ASSE. Gynyboje toks pats darbštus, kibus, bet šį sezoną kur kas mažiau efektyvus puolime. Visgi, sugebėjo išlikti stabilus net ir sužaidęs virš 40 varžybų šį sezoną.
Ateitis: Kalbėjo, jog būtų smagu gryžti į Rennes, tačiau tikiuosi ir kitą sezoną jį matyti ASSE.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 7,5
Kai netraumuotas - vienas geriausių žaidėjų. Sezono pradžioje ir įvarčius mušė ir rez. perdavimus dalino. Deja, traumuotas jis buvo nepaprastai ilgai šį sezoną.
Ateitis: Dviprasmiškos mintys kyla. Žaidėjas tikrai labai talentingas, bet labai stiklinis ir nestabilus. Gero pasiūlymo sulaukus reikėtų parduoti manau.

28. Ismael Diomande
Pažymys: 4
Žaidė mažai ir nenaudingai. Galų gale buvo išnuomuotas į Caen.
Ateitis: Caen išpirko jo kontraktą ir karjera ASSE baigta.

Puolėjai:

4. Oussama Tannane
Pažymys: 7
Tik atvykęs sausi gavo traumą, o kai sugryžo, tai atrodė, kad turėsim antrą Aubameyang'a ar Gradel. Greitis, technika, smūgis viską parodė Tannane, bet po keletos mačų išsibezdėjo, gavo traumą ir gryžęs jau nebeatrodė taip gerai.
Ateitis: Dar labai jaunas ir manau kitą sezoną bus vienas pagrindinių žaidėjų.

7. Jean-Cristophe Bahebeck
Pažymys: 6,5
Pats tikėjausi, kad čia jo break-through season bus, bet klydau stipriai. Nieko gero nepademonstravo Bahebeck šį sezoną ir buvo žiauriai nestabilus. Padėkoti belieka už pergalingą įvartį prieš Basel namie.
Ateitis: Nemanau, kad bandysim išpirkti iš PSG jį. Turėtų gryžti ir toliau laimės ieškoti kažkur.

9. Nolan Roux
Pažymys: 8
Toks standartinis sezonas Roux. Lygoje 9 įvarčiai, kas yra jo norma. Per visus turnyrus gavosi 11 ir čia yra rezultatyviausias žaidėjas mūsų. Sezono pradžioje buvo mėtomas per pozicijas ir pirmą pusę daug mačų žaidė prastai, kas lėmė, jog Galtier buvo ant jo nemenkai supykęs ir netgi ilgą buvo visai neregistruojamas. Kai jau nebeliko kam žaisti, tai Roux buvo ištraukas iš stalčiaus ir trūktelėjo mus bei grąžino į kovą dėl ČL. Vienu momentu buvo daugiausiai assist'ų atlikęs žaidėjas visame EL 🤠
Ateitis: Norėčiau tikėti, kad parduotas nebus. Savo 9 įvarčius vistiek sumuš, o tai jau nemažai.

14. Neal Maupay
Pažymys: 6,5
Pirktas į ateitį, bet davė naudos ir šį sezoną. Ištraukė mums pergales viename mače taurėje ir prieš Troyes. Žaidė nedaug ir ne viskas jam sekėsi, bet matėsi, kad labai stengiasi.
Ateitis: Norėtųsi, kad žaistų daugiau ir nuoma į silpnesnį Ligue1 klubą į nauda būtų.

17. Jonathan Bamba
Pažymys: 6
Įmušė vieną grąžiausių įvarčių šį sezoną ir parodė, kad yra tikrai labai perspektyvus žaidėjas. Visgi, žaidė ne visai reguliariai. Buvo priimtas teisingas sprendimas ir Jonathan buvo išnuomuotas antroje sezono pusėje į Ligue2. Ten žaidė nemažai ir tikrai daugiau nei būtų gavęs už ASSE.
Ateitis: Kaip ir kitų jaunių atveju, norėtųsi reguliaraus žaidimo laiko ir nuomos į silpnesnę komandą.

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 7,5
Šį sezoną ir pirmo pasirinkimo nuo suolo tapo pagrindiniu žaidėju. Pirma sezono dalis tikrai gera ir kartu su Bayal rezultatyviausias EL žaidėjas komandos buvo su 3 įvarčiais. Visgi, jis gana ribotas futbolinkas ir viską daro vidutiškai. Antroje sezono dalyje jau mažiau naudingas buvo bei traumų taip pat pasitaikė.
Ateitis: Lieka komandoje ir tikiuosi kitą sezoną jo rolė bus atsarginis, o ne pagrindinis wingeris.

23. Alexander Soderlund
Pažymys: 7
Pradžia buvo daug žadanti - pergalingas įvartis derbyje, pora asistų, po to įvartis prieš Bordeaux. Tačiau vėliau sekė nuosmūkis ir daug kritikos gaudavo dėl savo nerangumo ir menko naudingumo aikštėje. Tenka pripažinti, kad tai nėra jo lygis.
Ateitis: Nevykęs transferas gavosi ir jeigu bus šansas, manau reikia parduoti.

27. Robert Berič
Pažymys: 7
Brangiausias vasaros transferas ir iki tos nelemtos traumos viskas buvo labai neblogai. Buvo rezultatyviausias žaidėjas Ligue1 ir EL, tačiau kelio raiščių traumą nutraukė jo sezoną bei pavyko jam į aikštę gryžti tik paskutiniame ture. Dabar belieka gerai pasiruošti kitam sezonui ir tikėtis, kad tokios traumos daugiau nesikartos.
Ateitis: Turėtų būti pagrindiniu puolėju kitą sezoną.

TRENERIS:

Christophe Galtier
Pažymys: 8,5
Gana ženkliai suprastėja trenerio pažymys lyginant su sezonais prieš tais. Mažiausiai taškų per paskutinius 3 sezonus surinkta, o puolime visiškas liūdesys buvo. Gelbėja Galtier solidžiai sustatyta gynyba bei įšėjimas į kitą EL etapą. Taktiškai nepatobulėjo ir nenustebino šį sezoną
Ateitis: Turi kontraktą, bet nori rimtų pokyčių komandoje. Dar neaišku ar liks kitam sezonui.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:19

2016/2017 sezono apžvalga

Užbaigėm prasčiausią sezoną per 5 metus. Jau praėjęs sezonas signalizavo, kad laikas rimtoms permainoms. 50 taškų yra net 8 mažiau nei praėjusį ir net 19 mažiau nei 14/15 sezone. Pirmas sezonas nuo 10/11 (tada buvom 10), kai finišuojam su minusiniu GD. Įmušėm mažiausiai įvarčių nuo 09/10 sezono (41), o tada vos išsigelbėjom išlikimo kovoje. Pirmą kartą nuo 11/12 sezono praleidom daugiau nei 40 įvarčių. 12 pergalių yra blogiausias pasirodymas nuo 10/11 sezono. Viską vainikuoja tai, kad nežaisim EL. Kaip įprasta, peržvelgsiu kas buvo gerai, o kas lėmė tokį prastą pasirodymą šį sezoną.

Pliusai:
1. EL. Grupių etape pasirodėme dar geriau nei sezoną prieš tai. Nė karto nepralaimėjom prieš Mainz ir Anderlecht, o mačas dėl pirmos vietos Briuselyje, turbūt pats geriausias šį sezoną. Galbūt būtų pavykę vieną etapą atkrintamųjų peržengti, jei ne iškritę burtai prieš MU. Pirmas mačas Old Trafforde galėjo baigtis visai kitaip, jei ne teisėjas. Atsakomąjame namie pritrūko klasės.
2. Come-back'ai pirmoje sezono pusėje. Baisu net pagalvoti, kokia dabar būtų pozicija, jei nebūtumėm tiek beviltiškų mačų išgelbėję sezono pradžioje.
3. Ruffier & Perrin. Dar vienas aukščiausio lygio pasirodymas iš mūsų lyderių.
4. Jaunimas. Pierre-Gabriel ir Nordin įrodė, kad jai galima pasitikėti ir kitą sezoną tikiuosi dar svarbesnes roles užims. Gabriel svarbu susitvarkyti su traumomis, o Nordin turi rasti būdų, kaip savo mažą ūgį paversti ne minusu, o privalumu. Maiga sužaidė kelis neblogus mačus, Maisonnial neblogai pavadavo Moulin ir Ruffier, debiutavo Rocha Santos, Nade, Ghezali. Tikiuosi naujas treneris propaguos jaunimą bei suteiks jiems progų pasirodyti.

Minusai:
1. Žaidimas lygoje po mačų su MU. 2 pergalės, 5 lygiosios, 5 pralaimėjimai. Kai reikėjo kovoti ir išlaikyti pozicijas, komanda sugriuvo, o paskutiniai 3 mačai, kai galėjom aukštumoje išlydėti Galtier, 3 pralaimėjimai su 1-10 santykiu.
2. Puolimas. 41 įvartis ir tik 11 vieta lygoje pagal šį rodiklį. Skaičius stabiliai krenta žemyn jau ketvirtą sezoną iš eilės. Mūsų lygos top-scorer'is buvo Hamouma su varganais 7 įvarčiais, o per visus turnyrus nebuvo žaidėjo pelniusio 10 ar daugiau. Jau kelintą sezoną iš eilės puolimas yra sunkus ir komplikuotas gimdymas. Žiūrėti didelė kančia. Tikiuosi naujas treneris įneš pokyčių.
3. Žaidimas namie. Pagal namie surinktus taškus, tik 10 vieta. Nelaimėjom prieš Toulouse, Dijon, Nancy, Metz, Nantes, Rennes, gavom nuo Caen. Iš šių komandų, tik vieninteliai Nantes finišavo aukščiau už ASSE. Namie paskutinį kartą vasario pirmoje pusėje laimėjom. Net pagal išvykoje surinktus taškus aukštesnę poziciją užėmėm.
4. Žaidimas su pirmo dešimtuko komandomis. Atmetus 10 vietą užėmusį Guingamp, tai per 16 mačų laimėjom kartą - derbyje namie. Kai kuriuose mačuose dėl pralaimėjimo pykti negali, bet 3 taškai iš 48 galimų atrodo apgailėtinai. Trenerio rolė ir gero rungtynių plano prieš stipresnę komandą paruošimas, labai svarbu. Deja, bet Galtier nebuvo geras taktikas.
5. Traumos. Eilinis sezonas, kai pjauna traumos. Per sezoną buvo vienas kitas mačas, kai turėjom optimalią komandą. Kadangi visos traumos raumenų, tai about time peržiūrėti staff'o darbą, o ir pačių žaidėjų indėlis į apšilimą bei režimo laikimąsi, kelia klausimų.
6. Transferai. Tiek vasaros, tiek žiemos transferų langas gavosi nusivylimai. Veretout nuoma puikus transferas, bet daugiau nėra kuom pasidžiaugti. Vis dar sunku suprasti, kodėl praėjusią vasarą už kapeikas neįsigyjom Eysseric ir kodėl žiemą, kai taip reikėjo pastiprinimo į puolimą, paėmėm tik Jorginho.
7. Atmosfera. Lemoine sezono eigoje kalbėjo, kad senbūviai ir naujokai nesutaria labai gerai, o atmosfera nebėra tokia, kaip buvo kad keli sezonai atgal. Roux, Tannane, Dabo buvo ištremti į rezervinę komandą, kad negadintų bendro mikroklimato. Corgnet su Clement visą sezoną beveik pražaidė už rezervus, bet sezono pabaigoje buvo sugrąžinti į pirmą komandą. Būtent komandinė dvasia anksčiau leisdavo over-achievint šiai komandai.

Galėčiau įtraukti ir gynyba, bet kad beveik ketvirtadalį visų praleistų bankių gavom per paskutinius 3 mačus. Vasara nusimato daug pokyčių. Įdomu, kas bus naujasis treneris ir kiek lyderių pavyks išlaikyti. Lygoje situacija, kaip niekada konkurencinga. Klysti negalima, nes kitaip laukia lentelės vidurys.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:22

2016/2017 žaidėjų pažymiai

Vartininkai:

1. Anthony Maisonnial
Pažymys: 7
Trauma gavus Ruffier ir raudoną kortele Moulin, Maisonnial turėjo progos pasirodyti ir tikrai suteikė vilties, kad vieną dieną bus pagrindiniu vartininku.
Ateitis: Priklausys nuo situacijos su Ruffier, bet nuoma į kokią Ligue2 komandą, kur būtų pagrindinis vartininkas, tikrai teigiamai pasitarnautų.

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9,5
Dar vienas puikus sezonas mūsų pagrindiniam vartų sargui. Kaip visada, gelbėjo komandą daugybę kartų. Gaila, kad neliko įvertintas, eilinį kartą, lygos apdovanojimuose ar DD.
Ateitis: Pratęsė kontraktą iki 2021, bet po Galtier ir galimo kitų staff'o narių pasitraukimo, nepatekimo į EL, tikrai yra realus šansas, kad išvyks.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 8
Po Ruffier traumos, Moulin pasinaudojo atsiradusiu šansu ir žaidė gerai, apart vieno mačo su Lorient, kur buo ne visai teisingai išvarytas iš aikštės.
Ateitis: Galbūt Ruffier pasitraukus Moulin gaus šansą tapti nr. 1. Jei ne, tai per geras jisai, kad sėdėtų nuolat ant suolo. Nebent naujas treneris turės kitokį požiūri į nr. 2 vartininką arba Ruffier pakaitalas atrodys prastai.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 7,5
KTC perėjo žaisti į centrą ir buvo antras geriausias centro gynėjas. Traumos nekamavo ir buvo vienas iš dažniausiai aikštėje buvusių žaidėjų. Nei pakankamai greitas, nei pakankamai aukštas ar atletiškas. Geriau nei dabar nežais ir šalia Perrin norėtųsi kažko su didesne perspektyva.
Ateitis: Kontraktas iki 2018, naujo niekas neduoda ir pasirodė kalbų, kad gali palikti komandą vasara.

3. Pierre-Yves Polomat
Pažymys: 4,5
Turėjom vieną silpniausių LB grandžių per daug metų, bet Polomat vis tiek neišsikovojo startinės vietos. Traumos ir nepastovumas neleido sužaisti bent neblogo sezono. Gaila, bet lygis ne tas.
Ateitis: Greičiausiai bus ieškoma nauja komanda jam.

4. Leo Lacroix
Pažymys: 6
Turėjo pakeisti Bayal, bet gavosi visai ne taip, kaip tikėtasi. Kai tik Lacroix žaisdavo, taip dažniausiai pralaimėdavom. Nedarė kažkokių žiaurių klaidų, bet trūksta jam smegenų, kad geras gynėjas būtų. Neatrodė užtikrintai visai.
Ateitis: Būtų neprotinga nurašyti po sezono. Kaip gynėjas dar jaunas ir kontraktas ilgas.

12. Cheikh M'Bengue
Pažymys: 5
Visiška modernaus full-back'o priešingybė. Absoliučiai jokios naudos puolime iš jo. Tas vienas assistas visiškas atsitiktinumas. Gynyboje patikimesnis, bet kai jis buvo aikštėje, kairė pusė puolime vyto. Kur dar nuolatinės traumos..
Ateitis: Kontraktas iki 2019, alga nebloga, tai teks ir toliau jį kentėti. Tikiuosi bent jau rolė pasikeis į atsarginio.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 7
Pogba galėtų tapti tikrai solidžiu gynėju, bet traumos niekaip jo neapleidžia. Vėl net pusės varžybų šį sezoną nesužaidė. Kai žaidė, tai vaizdas būdavo neblogas. Sužaidė ir kelias neblogas varžybas left-back'u.
Ateitis: Svajoja apie EPL, o tokio tipo gynėjai dažnai traukia antros lentelės pusės komandas. Liko metai kontraktai, tai pats laikas atsisveikinti.

24. Loic Perrin
Pažymys: 9,5
Kapitonas, kaip geras vynas, su metais vis geresnis. Neveltui išrinktas geriausiu sezono žaidėju. Su ir be jo, gynyba, kaip diena ir naktis. Kur dar 4 įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas. Rimtesnių traumų pavyko išvengti, o sezoną baigė anksčiau laiko, kad pasidarytų operaciją ir naują sezoną pasitiktų be skausmų.
Ateitis: Buvo nemalonus epizodas, kai kapitonas pasiskundė, kad nedavė dar jam niekas naujo kontrakto, bet greit klausimas išspręstas buvo ir neabejoju, kad Perrin baigs karjera ASSE.

25. Kevin Malcuit
Pažymys: 8
Labai didelį progresą per šį sezoną padarė Malcuit. Išsikovojo pagrindinio right-back'o vietą ir tapo vienu geresnių šios pozicijos žaidėjų lygoje. Labai naudingai jungdavosi į puolimą, o gynyboje irgi be nesąmonių.
Ateitis: Atkreipė Mourinho dėmesį, o West Ham dar žiema bandė jį įsigyti. Kaip ir nekyla klausimų, kad bus gan brangiai parduotas.

Ronael Pierre-Gabriel
Pažymys: 6,5
Turėjo keletą gerų varžybų right-back‘u, ypač kai grįžo fiziškai sustiprėjęs po traumos. Dažnai tekdavo kamšyti spragas kairėje, kur sekdavosi sunkiau. Didžiausia jo problema traumos ir tikiuosi ne taps visišku injury prone.
Ateitis: Malcuit išvykus turėtų dar daugiau laiko gauti. Viena didesnių komandos vilčių.

Saugai:

5. Vincent Pajot
Pažymys: 7,5
Pajot pasitaisė po blankaus pirmo sezono ir su Veretout sudarė gan stiprų saugų duetą. 3 įvarčiai geriausias pasirodymas karjeroje. Ne tas žaidėjas, kuris tiktų žaisti trumpais perdavimais paremtą žaidimą, bet daug dirba aikštėje, eina drąsiai į visas dvikovas bei geras antram aukšte.
Ateitis: Kontraktas dar du metus galioja bei manau ras savo vietą ir prie naujo trenerio.

6. Jeremy Clement
Pažymys: 3
Klubas smarkiai suklydo jam duodamas kontraktą iki 2018m. Vasara Clement nepavyko niekam parduoti dėl didelės algos ir ilgo kontrakto, kaip tokio amžiaus žaidėjui. Užtai praleido beveik visą sezoną rezervuose. Sezono pabaigoje porą mačų sužaidė ir už pagrindinę.
Ateitis: Šią vasarą alga automatiškai mažėja per pusę, tai turėtų pavykti parduoti nebrangiai. Kokioje antros lentelės pusės komandoje dar galėtų žaisti.

7. Bryan Dabo
Pažymys: 4
Blogiausias vasaros transferas. Blogiausia, kad ir brangiausias. Visiškai nepateisino lūkesčių ir neįsiliejo į komandą.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet kontraktas ilgas, žaidėjas jaunas ir galbūt naujas treneris ras jam rolę komandoje.

8. Benjami Corgnet
Pažymys: 6
Kaip ir su Clement, nepavykus parduoti, ištremtas į rezervus. Sezonui einant į pabaigą, vėl atgavo Galtier pasitikėjimą ir netgi išplėšė mums lygiąsias su Nantes. Gaila, kad tik tiek mažai mačų sužaidė. Manau galėjo būti naudingas, o ir traumos nepjovė.
Ateitis: Baigėsi kontraktas ir paliko komandą.

11. Henri Saivet
Pažymys: 6,5
Visi tikėjosi tikrai kur kas daugiau iš Saivet, bet jam taip ir nepavyko pademonstruoti to žaidimo, kokį rodė Bordeaux. Turėjo visišką Galtier pasitikėjimą ir kai tik galėjo, Saivet visada būdavo starte. Deja, tik vienas įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai. Trūksta jam greičio žaisti puolime, o vien tik technika nesusitvarko.
Ateitis: Grįžta į Newcastle.

14. Jordan Veretout
Pažymys: 8,5
Skirtingai nei Saivet, nuoma labai vykusi ir Veretout vienareikšmiškai geriausias šio sezono saugas. Labai daug energijos įnešė į saugų linija bei lygoje įmušė tris įvarčius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų atliko. Kad būtų kiek greitesnis, tai sakyčiau labai šviesi, kaip box-to-box saugo ateitis.
Ateitis: Viena didžiausių transferų lango užduočių, tai rast cash'o jį išpirkti iš Aston Villa bei sudominti patį Veretout likti.

17. Ole Selnaes
Pažymys: 7
Norvegas yra geriausiai kamuolį perduodantis žaidėjas komandoje, bet iki aukšto lygio DM jam trūksta gynybinių įgūdžių ir greičio. Sunku jam apsiginti, kai vėluoja visada vienu žingsniu. Tinka jam tik 4-3-3 žaisti. Bent jau tiek, kad būdamas gan jaunas, žaidžia stabiliai ir atrodo gan šaltų nervų žaidėjas.
Ateitis: Pasirodė gandų, kad šią vasarą gali palikti komandą. Sutikčiau parduoti tik su sąlygą, kad atgausim tiek, kiek investavom. Nors norėčiau, kad liktų, nes prie trenerio, kuris mėgsta trumpais perdavimas paremtą žaidimą, turėtų pilnai atsiskleisti.

18. Fabien Lemoine
Pažymys: 6
Žaidimo kreivė važiuoja žemyn. Nebe toks kibus ir ištvermingas gynyboje ir nebe toks pavojingas smūgiuojant iš toli. Traumos, kurių buvo nemažai, irgi nepadėjo.
Ateitis: Daug šansų, kad grįš į kurį nors gimtosios Bretanės klubą.

Habib Maiga
Pažymys: 5,5
Man patiko, ką pamačiau per tas 4 varžybas. Nors žaidė daugumą mačų ne savo pozicijoje, o left-back'u, bet iš vaizdo neiškrito. Mačą su Monaco pradėjo saugų linijoje ir iki nelemtos traumos atrodė labai veržliai. Geriau vertinti trūksta daugiau mačų.
Ateitis: Tikiuosi kitą sezoną dar daugiau laiko gaus pirmoje komandoje.

Puolėjai:

9. Nolan Roux
Pažymys: 6
Dar vienas žaidėjas, kurio santykiai su Galtier buvo itin prasti ir kuris daug laiko praleido už rezervus žaisdamas. Lygoje 4 įvarčiai, iš kurių 3 – 11m. baudiniai. EL pasižymėjo išplėšdamas mums lygiąsias namie su Anderlecht. Vienas prasčiausių sezonų jo karjeroje.
Ateitis: Neabejoju, kad abi pusės ieškos būdų, kaip palikti komandą.

10. Oussama Tannane
Pažymys: 6
Visiškai nepateisino dėtų lūkesčių, nors pirmoje sezono pusėje žaidė labai daug ir buvo visos galimybės. Per daug individualus žaidėjas ir ties sprendimų priėmimu dar dirbti ir dirbti. Buvo keli neblogi pasirodymai, bet daugiau prastų Grįžęs po traumos išbėgo trumpam į aikštelę, o po to Galtier buvo išgrūstas į rezervus, kad negadintų atmosferos.
Ateitis: Kontraktas ilgas, o po tokio sezono vertę nusimušė. Kol nesusitvarkys charakterio, tol nebus gerų pasirodymų. Galbūt naujas treneris ras artimesnį kontaktą su juo.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 8,5
Vienas geresnių sezonų jam įvarčių atžvilgiu. 7 lygoje, per visus turnyrus 8. Dar 4 rezultatyvūs perdavimai. Pavojingiausias žaidėjas puolime, tik gaila nepavyko išvengti traumų bei duobių, kai būdavo menkai pastebimas.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 ir labai norėčiau, kad bent metam/dviem pratęstų. Sunku įsivaizduoti, kad kažkur Ligue1 komanda galėtų jį pervilioti. Daugiau šansų, kad į užsienį išvyktų

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 8
KMP šį sezoną buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas bei sužaidė daugiausiai mačų iš visų žaidėjų L1. Sezonas vienas geresnių karjeroje, su 4 įvarčiais ir 3 rez. perdavimas L1. EL pelnė mūsų pergalingą įvartį mače Briuselyje, kuris leido užimti pirmą vietą bei pelnė pirmąjį įvartį derbyje namie. Visgi, tai yra labai vidutinių gebėjimų žaidėjas ir manau šitas sezonas yra jo lubos.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 ir pasirodė kalbų, kad norėtų save išbandyti Bundesliga.

23. Alexander Soderlund
Pažymys: 6
Sužaidė vieną puikų mačą, kai Briuselyje pelnė dublį. Pridėjo dar po vieną įvartį L1 ir taurėje, bet šiaip tai liūdnas sezonas ir visas persmelktas nuolatinių jo traumų. Tiesiog not good enough. Gerai palaiko kamuolį, bet daugiau nelabai ką moka.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet klausimas, ar kam nors reikalingas bus.

26. Jorginho
Pažymys: 5
Kai labai degė šikna sausį, teko griebtis bet ko, tikintis, kad užloš. Deja, taip neįvyko, ir be vienų gerų varžybų su Lorient, daugiau mūsų portugalas nieko neparodė ir net nebūdavo registruojamas.
Ateitis: Labiau tikiuosi, kad nėra privalomo nuomos išpirkimo kokio..

27. Robert Berič
Pažymys: 7,5
Vargšas slovėnas vėl turėjo daug problemų su traumomis ir kol kas nepavyksta jam pateisinti lūkesčių dėtų. Ligue1 6 įvarčiai ir 2 įvarčiai EL. Jeigu būtų sveikas dažniau, tai tikrai perliptų 10 įvarčių. Turi uoslę ir progas gerai realizuoja, bet ribotų galimybių strikeris ir komanda turi kurti jam progas. Pats niekaip.
Ateitis: Visos viltys, kad traumų šleifas liks užnugaryje ir sužais normalų pilną sezoną su daug įvarčių.

31. Arnaud Nordin
Pažymys: 6,5
Nordin daug strugglindavo dėl to, kad yra mažas ir fiziškai pralošdavo daug dvikovų. Tačiau nereikia pamiršti, kad debiutavo įvarčiu ir sezoną uždarė dar vienu. Ir jam tik 19 sueina šiemet. Vasara turėtų daugiau padirbėti ties fiziniu pasirengimu.
Ateitis: Turėtų likti komandoje ir kovoti dėl dar daugiau minučių.

Hamidou Keyta
Pažymys: 3
Išbėgo keletoje mačų, bet iškart pasidarė aišku, kad ne jo lygis čia.
Ateitis: Metų jam jau nemažai, tai turbūt liks rezervuose arba kažkur keliaus.

Treneris/trenerių štabas

Christophe Galtier
Pažymys: 7
Pagrindinis tikslas – patekimas į EL, neįgyvendintas. Taurėse pasirodymas baisus, bet EL geriausias per nemažai metų. Trūko Galtier taktinio lankstumo visai metais, bet šį sezoną šitas minusas buvo ryškiausias. Daug pasako pasirodymas prieš Top 9 komandas. Darbą jam labai apsunkino nuolatinės traumos, labai didelis mačų kiekis, lyginant su tiesioginiais oponentais, ir du šūdini transferų langai.
Ateitis: Po gražių 8 sezonų palieka komandą.

Atskiro paminėjimo vertas vartininkų treneris Fabrice Grange, kuris padarė iš Ruffier vieną geriausių Prancūzijos vartininkų, o mūsų atsarginiai vartininkai, kai labai reikėjo, susitvarkė su užduotimis. Tikiuosi bus ir naujo trenerio štabe. Neigiamai vertiniu fizinio pasirengimo trenerių darbą, nes tiek traumų ir panašaus pobūdžio, tikrai į jų daržą. Kažkokia įtaka ir žaidėjų pačių, bet tikiuosi fizinio parengimo komanda atsinaujins.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:25

2017/2018 sezono apžvalga

Pirmas sezonas po Galtier eros gavosi labai kontrastingas. Pradžia su Garcia buvo daug žadanti. Atrodė, kad katalonas nori įdiegti į komandos žaidimą daugiau trumpų perdavimų, kombinacijų. Pirmame sezono mače su Nice negalėjau patikėti, kad taip gražiai šita komanda gali žaisti. Deja, graži pasaka dužo pralaimėjus 0-5 prieš OL ir Garcia komandoje nebeliko. Iš esmės, tai buvo užprogramuota dar vasara, kai komanda nebuvo surinkta pagal trenerio pageidavimus, o ir pats Garcia neprisitaikė prie turimų žaidėjų. Kaip rodo jo vėlesnis viražas Olympiacos ir kaip Salzburgas be jo Europoje pavarė, kyla abejonės ar tikrai toks geras treneris jis yra. Na o board'as irgi kaip lauciai visiški pasirodė nesugebėdami nors kažkiek pagerinti darbo sąlygų naujam treneriui.
Kas vyko po pralaimėjimo OL iki pirmo rato pabaigos su Sable trenerio pozicijoje, buvo turbūt blogiausia serija rezultatų, kokią man teko matyti, kiek aš palaikau ASSE. Daužė kas netingi mus ir rezultatai 3-0, 4-0 ar net 5-0 tapo kasdienybe. Greitai krito komanda į iškritimo zoną ir tapo aišku, kad suvaldyti vykstantį krachą neužteks Sable, o reikia patyrusio ir daug mačiusio specialisto.
Prie klubo vairo stojo Jean-Louis Gasset ir Ghislain Printant. Du patyrę strategai, bet didžiąją dalį savo karjeros buvę kažkieno asistentais. Gasset savo kontaktais suveikė Debuchy, Subotič, M'Vila, Ntep ir susigrąžinom Berič. Rezultatai iš esmės pasitaisė, atsirado pasitikėjimas, nepralaimėjom 13 rungtynių iš eilės ir tik dėl prasto GD nepatekom į EL.
Reziumuojant, prisidirbom vasara, bet apsikuopėm žiema. Sezonas gavosi geresnis nei 16/17. Užėmėm geresnę poziciją (7vs8), įmušėm daugiau įvarčių (47vs41), bet praleidom daugiau (50vs42). Antrus metus iš eilės nepapuolam į Europą, kas liūdina, nes ketvirtadienio vakarai kažkokie tušti dabar. Tikiuosi kitame sezone būsime šešetuke.

Anksčiau darydavau sezono pliusus/minusus, bet šį sezoną kažkaip viskas labai paprastai ir daug plėstis nėra kur.
Pliusai: Gasset pasamdymas, žiemos transferų langas ir žaidimas antroje sezono dalyje.
Minusai: Vasaros transferų langas, pirmoji sezono dalis. Dar pridėčiau, kad sensta Perrin ir mažai indėlio iš jaunimo šį sezoną.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

05 Rgp 2018, 14:28

2017/2018 sezono žaidėjų pažymiai

Vartininkai:

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9
Pirmoje sezono dalyje pasitaikydavo retų klaidų, bet iš esmės, tai vėl monstriškai traukė komandą ir išrinktas į L'Equipe metų komandą. Kaip visada, liko neįvertintas pačios lygos ir DD.
Ateitis: Kontraktas galioja dar tris metus, o ir amžius jau toks, kad susidomėjimo iš stipresnių komandų gali ir nesulaukti. Tikiu, kad liks.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 7,5
Kaip ir sezoną prieš tai, Moulin gavo šansą pasirodyti, kai Ruffier negalėjo žaisti ir kaip visada buvo patikimas.
Ateitis: Rūbinės siela turėtų ir toliau būti komandos nr.2 vartininku.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 6
Pirmoje sezono dalyje atrodė prastai, kaip ir visa gynybos linija, o antroje dalyje buvo nukonkuruotas Subotič. Kovotojas, kuriam tiesiog labai trūksta fizinių duomenų būti aukšto lygio gynėju.
Ateitis: Kontraktas baigiasi šią vasarą, tad paliks klubą po 4 metų.

4. Leo Lacroix
Pažymys: 5
Vienas iš pirmos sezono dalies nesėkmių gynyboje simbolių. Antroje pusėje išnuomotas į Basel, kur irgi neįrodė, kad verta jį būtų pasilikti.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet norinčių turbūt nebus.

11. Gabriel Silva
Pažymys: 7,5
Pirmoje sezono dalyje pjovė traumos, bet antroje brazilas tapo vienu stabiliausiu komandos žaidėju ir tikra atgaiva po keletos metų šudinų left-back'ų.
Ateitis: Iš klubo pusės noro parduoti manau nėra, nebent kažkoks geras pasiūlymas ant stalo nuguls,

12. Cheikh M'Bengue
Pažymys: 4
Visiška modernaus full-back'o priešingybė. Gynyboje dar dar, bet puolime visiškas 0.
Ateitis: Kontraktas iki 2019, alga nebloga, tai sunku tikėtis, kad bus parduotas. Bent jau atsarginiu patapo šiemet.

15. Saidy Janko
Pažymys: 5
Labai prasta Kyle Walker kopija. Gynyboje dar susitvarkydavo, nes turi jėgos, greičio ir ne visai kiauras, bet jau puolime su savo skersais, tai dieve padėk.
Ateitis: Norėčiau, kad būtų parduotas, bet kažin ar kam nors reikalingas bus.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 2
Sužaidė viso labo 5 rungtynes, nes buvo traumuotas beveik visą laiką, o sausį išvyko į Turkiją.
Ateitis: Traumos ėda jam karjerą, o charakteris irgi tragiškas. Turkijoje jau spėjo su komandos draugu per rungtynes susimušti.

24. Loic Perrin
Pažymys: 7
Širdis plyšta tokį žemą pažymį rašyti kapitonui, bet tiesiog amžius jau veikia ir klaidų buvo kur kas daugiau nei įprastai. Nebegali sakyti, kad gynyba su ir be Perrin, kaip diena ir naktis.
Ateitis: Kitas sezonas jau gali būti paskutinis, kai Perrin dar žaidžia starte.

26. Mathieu Debuchy
Pažymys: 8,5
Atėjo, kaip žaidėjas, kurio karjera atrodė, kad eina tik žemyn, o sezoną pabaigė, kaip kandidatas į Les Bleus su 4 įvarčiais per pusę sezono. Geresnio pažymio negaliu rašyt, nes įsimušė mače su PSG ir uždirbo 11m. baudinį rungtynių gale su Monaco.
Ateitis: Kontraktas tik pusmečiui buvo, bet klubas tikisi pratęsti.

28. Neven Subotič
Pažymys: 8
Klasiškas žaidėjas, kuris iškart patapo geriausiu CB komandoje. Vieną grubią klaidą padarė, bet šiaip atrodė solidžiai ir dar dukart pasižymėjo.
Ateitis: Turi kontraktą iki 2019, tad tikėtina, kad liks.

29. Ronael Pierre-Gabriel
Pažymys: 5
Niekaip nepavyksta jam iš traumų išlipti. Pirmoje sezono pusėje dar žaidė, o antroje neturėjo progų dėl Debuchy.
Ateitis: Kažkiek pristojo progresas ir manau nuoma į silpnesnę komandą būtų pats šiam jaunam žaidėjui.

Saugai:

5. Vincent Pajot
Pažymys: 6.5
Įmušė turbūt gražiausią šio sezono ASSE įvartį, daug dirbo, į kiekvieną oro dvikovą eidavo, bet labai trūksta jam kokybės žaidžiant su kamuoliu, ypač kai esi saugas. Antroje dalyje sezono žaidė mažai.
Ateitis: Nelabai tikiu, kad kitą sezoną daug žaisti gautų, tad logiška būtų parduoti, likus metams iki kontrakto pabaigos.

6. Yann M'Vila
Pažymys: 9.5
Visiškas saugų linijos bosas. Nerašau 10, nes žaidė tik pusę sezono. Tokio lygio saugo, kiek aš stebiu ASSE, neturėjom.
Ateitis: Turi kontraktą iki 2019, nemažai šansų kad liks, bet pasiūlymų sulauksim manau.

7. Bryan Dabo
Pažymys: 6
Prie Garcia atrodė visai padoriai keliuose mačuose, mušė įvarčius, bet su drausme ir disciplina visai prastai.
Ateitis: Gavus gerą pasiūlymą, buvo parduotas sausį į Fiorentina.

8. Assane Diousse
Pažymys: 6,5
Nenušlifuotas deimantas. Gali sužaisti puikiai, o gali atrodyti, kaip megėjas. Labai emocingas žaidėjas daug savęs aikštėje paliekantis. Užtai mėgiamas fanų.
Ateitis: Buvo kalbų, kad juo domisi Serie A komandos, bet norėčiau, kad būtų neparduotas, nes tikrai talento turi.

15. Habib Maiga
Pažymys: 5,5
Dar vienas jaunas žaidėjas, kuris prie Garcia dar turėjo neblogų pasirodymų ir įmušė savo pirmus įvarčius už ASSE, bet Gasset neįtikino jis.
Ateitis: Išnuomotas į Rusijos Premier lygą iki metų pabaigos, bet nesu tikras ar tai geriausias sprendimas jo karjerai buvo.

17. Ole Selnaes
Pažymys: 7,5
Sunkiai įsivažiavo pirmoje dalyje, bet antroje tapo vienu stabiliausiu ir geriausiu komandos žaidėju. M'Vila padėjo jam atsiskleisti ir abudu puikiai žiūrėjosi double-pivot pozicijoje, kai atrodė, kad Selnaes tik 3 žmonių linijoje gali žaisti.
Ateitis: Norvegas dėl savo amžiaus ir žaidimo kokybės turbūt didžiausią pardavimo vertę turi. Gero pasiūlymo sulaukus, greičiausiai bus parduotas.

20. Hernani
Pažymys: 6
Brazilas keletą kartų puikiais smūgiais patraukė komandą, bet niekaip nepavyko jam raudonų kortelių išvengti, o antroje sezono dalyje beveik nežaidė.
Ateitis: Grįžta į Zenit.

Puolėjai:

7. Paul-George Ntep
Pažymys: 5
Labiausiai nenusisekęs žiemos transferas. Vos vienas įvartis ir Ntep visiškai nepriminė to žaidėjo, kuris buvo Rennes laikais.
Ateitis: Grįžta į Wolfsburg.

9. Lois Diony
Pažymys: 3
Brangiausias visų laikų ASSE pirkinys, o gavosi totalus šnipštas. Neįmušė nei vieno įvarčio, uždirbo keletą 11m. baudinių ir pusmečiui iškeliavo į Championship'ą.
Ateitis: Anglijoje pasižymėti nepavyko, tai grįžta atgal. Parduoti neapsimoka, nes po tokio sezono, nieko neatgausim, ką investavom. Gal pramuš dar..

10. Remy Cabella
Pažymys: 8
Remy buvo komandos varikliukas ir kūrybingiausias žaidėjas nuo Pascal Feindouno laikų. Be visų įvarčių ir assistų, aikštėje visada stengavosi žaisti efektingai, o už aikštės ribų, savo charizma itin pagyvino kolektyvą.
Ateitis: Išpirkimas nuomos sutartyje nebuvo numatytas, bet klubas jo nori, o OM nebūtų prieš parduoti. Konkurencijos tikrai sulauksim ir iš turtingesnių klubų.

14. Jonathan Bamba
Pažymys: 8
Bamba po nuomų grįžo subrendęs žaidėjas ir su mažomis bangomis rodė stabiliai neblogą žaidimą viso sezono metu. Vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų ir atliko daugiausiai rez. perdavimų.
Ateitis: Kontraktas baigiasi vasara, o šansai išlaikyti dėl pačio norų ir didesnių klubų susidomėjimo, maži.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 7
Du ryškiausi Hamouma epizodai šio sezono, tai 1vs1 prieš Lopes ir neįmušimas, tada tragiškai pakeltas kampinis, kurio metu gavo traumą, o OL pradėjo ataką, kuri baigėsi pirmuoju rungtynių įvarčių ir pradėjo legendinį suspardymą. Kitas epizodas, tai hattrick'as sezono uždaryme prieš Lille. Kaip visada, buvo traumų, labai banguota forma, bet sugebėjo prie 9 komandos įvarčių prisidėti.
Ateitis: Sezono metu pratęsė kontraktą iki 2021. Po truputį keičia amplua ir dažniau žaidžia centro puolėju.

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 7
Ne toks geras sezonas, kaip 16/17, bet KMP randa savo vietą prie visų trenerių, nes daug dirba aikštėje, muša svarbiuose mačuose ir gali keliose pozicijose žaisti.
Ateitis: Kontraktas baigiasi vasara, bet pasirodė kalbų, kad norėtume pratęsti.

23. Alexander Soderlund
Pažymys: 2
Nelemta jam žaisti tokiame lygyje. Šį sezoną, net įvarčių neįmušė.
Ateitis: Jau iškeliavo sausį atgal į Rosenborg.

25. Oussama Tannane
Pažymys: 4,5
Pradėjo sezoną visai neblogai, bet kažkodėl buvo išnuomotas į Las Palmas, kur pasižymėjo tik susimušimu su Remy. Sezono antroje pusėje grįžo atgal ir kai žaisdavo, tai pusė bėdos atrodydavo.
Ateitis: Matyt bus bandoma parduoti, bet Gasset jam šansų suteikdavo ir net kai išvarytas buvo iš treniruotės, savaitgalį gavo išbėgti po keitimo. Kaip tą jo galvą sutvarkyti, aš nežinau..

27. Robert Berič
Pažymys: 7,5
Grįžo iš nuomos Anderlecht ir praktiškai kas antrose varžybose mušė po įvartį. Gelbėjo jis komandą kelis sykius, bet prieš stipresnes komandas atrodė liūdnai.
Ateitis: Pasirodė kalbų, kad parduodamas, nes liko tik metai iki kontrakto pabaigos.

Vagner
Pažymys: 5
Jaunas žaidėjas gavo kelis sykius pirmoje sezono dalyje išbėgti ir neatrodė labai blogai.
Ateitis: Manau, kad reikia nuomoti.

Treneriai:

Oscar Garcia
Pažymys: 4
Gerai pradėjo sezoną, bet po to kapituliavo visiškai. Idėja jo buvo graži, bet nesulaukė pakankamai palaikymo, o ir pats nebuvo itin lankstus savo taktikų ir turimų žaidėjų atžvilgiu.

Julien Sable
Pažymys: 2
Atėjo sunkiausiu komandai periodu, bet jokios įtakos nepadarė ir tik dar labiau palūžo komanda.

Jean-Louis Gasset
Pažymys: 9
Atėjo ir sutvarkė komandą. Nuostabus Gasset pasirodymas ir gaila, kad nedaug pritrūko iki Europos. Geriausias L'Equipe sezono treneris.
Ateitis: Lieka komandai vadovauti ir sekantį sezoną, tad bus įdomu stebėti, kokiu žaidėjus prisikvies vasara bei kaip seksis, jei atsiras duobių.
https://twitter.com/ASSEofficiel/status ... 8423943169
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

27 Rgs 2018, 18:17

2018/2019 sezono komanda

Vartininkai:
Paveikslėlis
Gimė: 27/01/1997
Gimimo vieta: Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: 2015-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 27/09/1986
Gimimo vieta: Bayonne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 93kg.
Klube nuo: 2011-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 13/01/1986
Gimimo vieta: Valence, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Svoris: 88kg.
Klube nuo: 2001-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 23/12/2001
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: akademijos auklėtinis

Gynėjai:

Paveikslėlis
Gimė: 27/12/1993
Gimimo vieta: Fort-de-France, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 183cm.
Svoris: 78kg.
Klube nuo: 2010-ųjų.
Pozicija: LB, LWB

Paveikslėlis
Gimė: 24/03/2001
Gimimo vieta: Bondy, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 193cm.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: CB

Paveikslėlis
Gimė: 01/10/1991
Gimimo vieta: Arras (Pas-de-Calais), Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Svoris: 75kg
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: LB, CB.

Paveikslėlis
Gimė: 13/05/1991
Gimimo vieta: Piracicaba, Brazilija.
Pilietybė: Brazilijos.
Ūgis: 179cm.
Svoris: 75kg
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: LB, LWB, RB.

Paveikslėlis
Gimė: 23/07/1988
Gimimo vieta: Tulūza, Prancūzija.
Pilietybė: Senegalo, Prancūzijos
Ūgis: 182cm.
Svoris: 79kg.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: LB, LWB.

Paveikslėlis
Gimė: 07/08/1985
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 181cm.
Svoris: 80kg.
Klube nuo: 2001-ųjų.
Pozicija: CB; RB; CDM.

Paveikslėlis
Gimė: 28/07/1985
Gimimo vieta: Fretin, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 176cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: RB; RWB.

Paveikslėlis
Gimė: 10/12/1988
Gimimo vieta: Banja Luka, Bosnija ir Hercegovina.
Pilietybė: Serbijos.
Ūgis: 193cm.
Svoris: 85kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: CB.

Saugai:

Paveikslėlis
Gimė: 29/06/1990
Gimimo vieta: Amiens, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 182cm.
Svoris: 80kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 30/06/1998
Gimimo vieta: Martigues, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: 2013-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 07/07/1994
Gimimo vieta: Trondheimas, Norvegija.
Pilietybė: Norvegijos.
Ūgis: 187cm.
Svoris: 77kg.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 20/09/1997
Gimimo vieta: Dakaras, Senegalas.
Pilietybė: Senegalo.
Ūgis: 175cm.
Svoris: 68kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Puolėjai:

Paveikslėlis
Gimė: 08/03/1990
Gimimo vieta: Ajaccio, Korsika.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 171cm.
Svoris: 68kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: ACM, RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 20/12/1992
Gimimo vieta: Mont-de-Marsan, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 183cm.
Svoris: 82kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: ST, RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 08/02/1991
Gimimo vieta: Ajaccio, Korsika.
Pilietybė: Tuniso.
Ūgis: 182cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: ACM, ST, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 04/12/1997
Gimimo vieta: Senegalas
Pilietybė: Senegalo.
Ūgis: 186cm.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: ST.

Paveikslėlis
Gimė: 17/06/1998
Gimimo vieta: Paryžius, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 170cm.
Svoris: 69kg.
Klube nuo: 2013-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 24/01/1991
Gimimo vieta: Saint-Denis, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 177cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 29/03/1987
Gimimo vieta: Montbéliard, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Alžyro.
Ūgis: 178cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2012-ųjų.
Pozicija: RW; LW; SS.

Paveikslėlis
Gimė: 19/08/1988
Gimimo vieta: Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Ruandos.
Ūgis: 184cm.
Svoris: 81kg.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: LW; RW; LWB; RWB.

Paveikslėlis
Gimė: 17/06/1991
Gimimo vieta: Krsko, Slovėnija.
Pilietybė: Slovėnijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 83kg.
Klube nuo: 2015-ųjų.
Pozicija: ST

Išnuomoti žaidėjai:
Alexis Guendouz (vartininkas) į Pau FC iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Leo Lacroix (centro gynėjas) į Hamburg SV iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Alexandros Katranis (krašto gynėjas) į Mouscron iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Rayan Souici (atraminis saugas) į Entente SSG iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Habib Maiga (centro saugas) į Metz iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Franck Honorat (krašto puolėjas) į Clermont Foot iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Oussama Tannane (krašto puolėjas) į Utrecht iki 2018/2019 sezono pabaigos.
Jorginho (krašto puolėjas) į CSKA Sofia iki 2018/2019 sezono pabaigos..

Vyriausiasis treneris

Paveikslėlis
Gimė: 09/12/1953
Gimimo vieta: Montpeljė, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2017-ųjų.
Vyriausiuoju treneriu dirba nuo: 2017-ųjų.

Trenerio asistentai:

Paveikslėlis
Gimė: 11/09/1980
Gimimo vieta: Marselis, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 1997-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 13/05/1961
Gimimo vieta: Montpeljė, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2018-ųjų.

Vartininkų treneris:
Paveikslėlis

Sporto psichologas ir fizinio pasirengimo treneris:
Paveikslėlis

Fizinio pasirengimo treneris:
Paveikslėlis

Video peržiūrių analizuotojas ir specialistas:
Paveikslėlis

Ūkvedžiai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vyr. gydytojas:
Paveikslėlis

Kineziterapeutai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Masažistas:
Paveikslėlis

Žaidėjų vadybininkas:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

31 Geg 2019, 18:10

2018/2019 sezono apžvalga

Antras sezonas su Jean-Louis Gasset už klubo vairo gavosi dar sėkmingesnis. Nepaisant to, kad nepavyko parduoti klubo praėjusią vasarą, savininkai vistiek ištraukė papildomų lėšų ir pastiprino tiek gynybą, tiek puolimą. Prie branduolio buvo pridėti labai reikšmingai rezultatus įtakoję Khazri su Kolo. Sezono eigoje atsiskleidė jaunasis Saliba. Neišmušė iš vėžių klubo ir sausio mėnesį komandą ne be dramos palikęs Ole Selnaes. Rezultate turime ketvirtą vietą ir grįžimą į Europos lygą.

Pliusai:
- Sugrįžimas į Europą. Rezultatas vainikuojantis 1,5 sezono Gasset darbo ir valdžios pastangas sulaužant algų kepurę bei pakviečiant tikrai solidžių žaidėjų. Minimum papildomos 6 rungtynes atneš papildomų pajamų ir tikėtina, kad turės įtakos pritraukiant papildomą investuotoją. Vien iš sportinės pusės buvo pakankamai nuobodu nedalyvauti Europos lygoje bei tikrai ketvirtadienio vakarai bus smagesni. Vėl kokį grandą į GG galima atsivežti.
- Žaidimas prieš mažiau pajėgias ekipas. Tai turbūt esminė priežastis, kodėl finišavome ketvirtoje vietoje. Labai efektyviai žaidėme prieš tas komandas, kurios lentelėje yra žemiau už mus. Nebarstėme taškų, kur neturėjome teisės barstyti.
- Taktika. Nors sezono pradžioje atrodė, kad optimalus išsidėstymas yra 3-4-3, tačiau būtent grįžę prie 4-2-3-1 pasiekėme geriausią formą ir pavarėme rimčiausią seriją. Kreditas Gasset, kad tai suprato. Aišku, tam įtakos turėjo ir mūsų full-back'ų/wing-back'ų traumos.
- Jaunimas. Sezono eigoje Saliba ir Nordin tapo tvirtais pagrindinės sudėties žaidėjais. Savo šansų gavo ir Gueye, Ghezali, Fofana. Nuolat būdavo bent keli jaunimo komandų žaidėjai registruoti. Tai labai svarbu tolesniam tvariam klubo augimui.
- Stabilumas. Nesiblaškėme viso sezono metu. Nuo 7 savaitės buvome top 6, o nuo 30 savaitės, taip ir neužleidome 4 pozicijos.
- Namai/išvyka. Pagal namų forma - 3 lygoje, pagal išvykų - 5 lygoje. Jeigu namų forma dažniausiai kiekvieną sezoną būna gera, tai pagaliau į išvykos rungtynes važiuodavome ne taško pasiimti, o kautis dėl trijų.
- Puolimas/gynyba. Pagal įmuštus įvarčius užėmė 5 poziciją, pagal praleistus 4. Seniai tokio rezultatyvaus sezono puolime neturėjome, o gynyboje braškėjome sezono pradžioje, bet vėliau susitvarkėme. 13 clean-sheet'ų lygoje yra solidus rezultatas.

Minusai:
- Pralaimėjome kovą dėl ČL. Komandos užimančios 1-3 vietas tikrai to nusipelnė, bet lieka kartėlis, kad neišnaudojome šanso. Ne taip dažnai pasitaiko reali galimybė.
- Forma prieš top 6 varžovus. Pakankamai apgailėtinai atrodėme prieš visas komandas, kurios yra aukščiau arba panašiose lentelės pozicijose. Vieną kartą aplošėm OM namuose ir viskas. Būtent tai ir lėmė, kad nepatekome į ČL.
- VAR. Pirmą pusę sezono baudė mus kaip reikiant VAR. Tikrai labai skausminga pirmoji patirtis. Antroje sezono dalyje situacija stabilizavosi, bet per teisėjų klaidas arba VAR nepanaudojimą, kai reikia, išbarstėme daug taškų.
- Traumos. KMP ir Silva sužaidus 2/3 sezono gavo sunkias ilgalaikes traumas. Mini traumas nuolat patirdavo ir kiti mūsų žaidėjai. Retai kada optimalia sudėtimi pasidžiaugti galėdavome.
- Žaidimas vietinėse taurėse. Coupe de la Ligue nepraėjom nei etapo, o Coupe de France tik prieš kaimo komandą laimėjom. Norėtųsi solidesnių pasirodymų ir kokį puodą pabandyti laimėti.

2018/2019 sezono žaidėjų pažymiai

Vartininkai:

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 8,5
Kažkiek prastesnis sezonas nei praeitas, bet Ruffier toliau solidus ir traukė komanda, kai reikėjo. Kažkiek į antrą planą lygoje nustumtas šiemet, kai daug jaunų vartininkų atsiskleidė.
Ateitis: Kontraktas galioja dar du metus, o ir amžius jau toks, kad susidomėjimo iš stipresnių komandų gali ir nesulaukti. Tikiu, kad liks.

30. Jessy Moulin
Pažymys: N/A
Sužaidė viso labai vienerias rungtynes, tad labai sunku vertinti. Kai žaidė, atrodė patikimai.
Ateitis: Rūbinės siela turėtų ir toliau būti komandos nr.2 vartininku.

Gynėjai:

3. Pierre-Yves Polomat
Pažymys: 7,0
Toks netikėtas renesansas išgyventas. Jau buvau visiškai nurašęs jį, bet traumoms užpuolus kraštinius gynėjus, reabilitavosi mano akyse ir gan stipriai užbaigė sezoną.
Ateitis: Norėčiau, kad liktų, kaip atsarginis gynėjas, bet kontraktas baigiasi vasara ir panašu, kad nepratęs.

4. William Saliba
Pažymys: 8,0
Visiškas šio sezono atradimas. Neįtikėtinai gerai žaidė, kaip būdamas 18-os metų. Su tokia branda, ramumu į aikštę žengdavo. Nepasakytum, kai tai pirmas profesionalus sezonas karjeroje. Technika, kaip saugo.
Ateitis: Nors pratęsėme kontraktą iki 2023 metų, bet didieji klubai suka sparnus aplink. Gali būti parduotas ir dar vienam sezonui išnuomotas atgal. Faktas, kad taps brangiausiai kada nors klubo parduotu žaidėju.

5. Timothee Kolodziejczak
Pažymys: 8,0
Jeigu imti visą sezoną, tai geriausias ir stabiliausias mūsų gynėjas. Retai kada būdavo traumuotas, dengdavo CB ir LB pozicijas, įmušė 3 įvarčius ir 3 rez. perdavimus atliko.
Ateitis: Priklauso Tigres, bet yra numatyta €5m išpirkimo galimybė. Bus įdomu ar išėjus Gasset, tiek pat norės grįžti. Labai svarbus vasaros darbas išlaikyti Kolo.

11. Gabriel Silva
Pažymys: 6,5
Vienas kovingiausių mūsų žaidėjų ir vėl neišvengė traumų. Ne tiek geras puolime, bet gynyboje patikimas buvo, kol netrūko achilas.
Ateitis: Sezono metu buvo duotas naujas ilgalaikis kontraktas, o dar kai tokia trauma, tai tikrai liks.

24. Loic Perrin
Pažymys: 6,5
Sensta mūsų kapitonas neišvengiamai. Klaidų vis daugiau pasitaiko ir greičio pradeda trūkti. Bent jau traumos smarkiai nepjovė ir dėl geros galvos visai iš konteksto neiškrito.
Ateitis: Jei išpirksime Kolo, tai labai nemaža tikimybė, kad Perrin kitą sezoną gali tapti atsarginiu žaidėju. Kaip tik ir kontraktas baigiasi po sezono, tai nenustebčiau, jei baigs karjerą.

26. Mathieu Debuchy
Pažymys: 7,5
Ne toks geras, kaip pirmasis sezonas už ASSE, bet vėl rezultatyvus ir efektyvus puolime. Gynyboje blogų epizodų buvo, kaip ir traumų nepavyko išvengti.
Ateitis: Turi pakankamai ilgą kontraktą, o kad tokio amžiaus žaidėją kažkas pirktų, maža tikimybė. Nebent į Lille karjeros pabaigti keliaus.

28. Neven Subotič
Pažymys: 6
Kaip diena ir naktis nuo praėjusio sezono. Greičio stygius pasimatė plika akimi. Gali žaisti tik 3 CB linijoje. Sezono pabaigoje užpuolė traumos, bet galima padėkoti už pergalingą įvartį vs Dijon.
Ateitis: Kontraktas baigiasi ir labai realu, kad grįš į Vokietiją baigti karjeros.

Sezono pradžioje vienas neįsimintinas rungtynes gynyboje sužaidė Mickael Panos, o sezono gale dukart išbėgo Wesley Fofana. Pastarasis atrodo, kaip labai perspektyvus gynėjas.

Saugai:

6. Yann M'Vila
Pažymys: 8,0
Kaip ir Debuchy, kiek prastesnis sezonas nei pirmasis, bet tikras saugų linijos generolas.Tiek griovė, tiek pradėdavo sėkmingai atakas. Traumos nepjovė, kortelių neprisirinko ir praleido viso labo vienas rungtynes.
Ateitis: Ant klaustuko ateitis komandoje, nepaisant ilgalaikio kontrakto. Atrodo savo karjeros pike, o išvyko JLG, dėl kurio jis čia atvyko. Nenustebčiau, jei iškeliautų į kokį EPL vidutinioką.

7. Remy Cabella
Pažymys: 8,5
Blankoka sezono pradžia ir galinga antroji sezono pusė. Išėjus Selnaes, ant savęs dar daugiau kūrybos pasiėmė, o įmušė 8 įvarčius bei 4 asistavo. Sunkiai įsivaizduoju mus 4 vietoje, jei ne Cabella, kad ir kaip peikęs už sprendimų priėmimą bei perdavimus ne kartą būčiau.
Ateitis: Turi ilgą kontraktą bei neabejoju, kad norės su ASSE išbandyti EL.

8. Youssef Ait Bennasser
Pažymys: 6,0
Kai atėjo, tikėjausi, kad didesnį indėlį paliks komandos žaidime. Buvo tikrai gerų momentų, bet Selnaes deramai nepakeitė.
Ateitis: Grįžta į Monaco. Nemanau, kad bandysime išpirkti.

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 7,5
Iki tos raiščių traumos, puikų sezoną žaidė KMP. Atrado save wing-back'o pozicijoje. Jam gavus traumą, teko pereiti prie 4 gynėjų linijos.
Ateitis: Sveiksta greičiau nei prognozuota. Tikiuosi kitame sezone atrodys ne prasčiau nei šį.

23. Valentin Vada
Pažymys: 6,5
Mažiau tikėjausi, dėl to, mano manymu, nuoma kiek labiau vykusi nei Bennasser. Jį matyti kitą sezoną komandoje norėčiau, nes manau sveikas ir įsižaidęs, galėtų nemažai naudos duoti.
Ateitis: Grįžta į Bordeaux. Daug šansų, kad sugrįš, neduočiau.

Pirmojoje sezono dalyje norvegas Ole Selnaes žaidė daug ir gerai. Jeigu taip būtų užbaigęs sezoną, tai rašyčiau stiprų 8. Naujai atėję žaidėjai pilnai nepakeitė jo. Assane Diousse irgi pradėjo sezoną ASSE, bet žiema iškeliavo nuomos pagrindais. Vada manau geriau už Diousse atrodė. Keletą kartų nuo suolo pakilti gavo Mahdi Camara, Kenny Rocha Santos (mušęs įvartį CdF) ir Lamine Ghezali (mušė įvartį Caen).

Puolėjai:

9. Lois Diony
Pažymys: 6,5
Sezono pirma pusė atrodė promising. 5 įvarčiai ir pradėjo atrodyti, kad atsipirks šita investicija. Deja, antroje dalyje buvo tuščias ir dažniausiai kildavo, tik nuo suolo.
Ateitis: Norėčiau parduoti ir papildyti klubo vasaros transferų biudžetą. Tik žinoma, norėsime susigrąžinti bent pusę, kiek išleidom, o tai gali būti sunku padaryti.

10. Wahbi Khazri
Pažymys: 8,5
Po pirmosios sezono dalies, tai atrodė, kaip geriausias transferas nuo Matuidi ir Payet laikų. Mušė daug ir visokių. Sunki užduotis varžovams kiekvieną vakarą. Antroje sezono dalyje sėdo ir disciplina tikrai stipriai nuo geros (10 geltonų, 1 raudona). Kaip bebūtų, komandoje pirmas pagal įvarčius (13) ir rez. perdavimus (7).
Ateitis: Tik praėjusią vasarą atėjo, tai jei neateis labai geras pasiūlymas, liks.

18. Arnaud Nordin.
Pažymys: 7,0
Pirmoje sezono dalyje žaidė nedaug, bet visu gražumu atsiskleidė antroje. Žaidžia drąsiai, nebijo žaisti 1vs1 ir finishingas labai ok atrodo. 3 įvarčius mušė ir kitą sezoną drąsiai jausiuosi matydamas startinėje sudėtyje.
Ateitis: Kas bebūtų treneris, jam numatys svarbią rolę kitą sezoną. Liks komandoje.

19. Yannis Salibur
Pažymys: 5,5
Tikėjausi, kad vienas puolimo lyderių bus, bet toli gražu nuo to. Buvo traumų, daug prastų pasirodymų ir vienas kitas geras. Pirmoje sezono pusėje kiek geriau, nei antroje atrodė.
Ateitis: Nematau šansų, kad išpirktume iš EAG.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 6,5
4 įvarčiai ir 4 rez. perdavimai žaidėjui, kuris vis labiau tampa pirmuoju pasirinkimu nuo suolo, nėra labai blogi skaičiai. Su kiekvienu sezonu įvarčiu vis mažiau. Traumos blauzdos taip pat niekaip neapleidžia. Tik vistiek klasės turi ir gali bet kada MOTM pasirodymą įvaryt.
Ateitis: Kontraktas dar bent du sezonus galioja ir sunkiai matau Hamouma paliekantį komandą.

27. Robert Berič
Pažymys: 7,5
23 rungtynės, tik 12 startų ir solidūs 9 įvarčiai. Geriausias Berič sezonas Ligue 1 įvarčių atžvilgiu. Galėjo būti ir geriau, bet mažokai lošė pirmoje sezono dalyje. Gaila, kad muša įvarčius tik prieš silpnesnes komandas, o prieš rimtas gynybas jam labai sunku.
Ateitis: Kontraktą prasitęsė, manau būtų ne prieš likti, bet žiūrėsim, ką naujas treneris sumąstys.

Epizodiškai šį sezoną puolime dar žaidė jaunieji Gueye (įvartis prieš Caen) ir Charles Abi. Pastarasis paliko neblogą įspūdį.

Treneris

Jean-Louis Gasset
Pažymys: 9
Pratęsė sėkmingą 17/18 sezono įdirbį bei grąžino komandą į Europą. Lankstus ir gerai į žaidimo eigą reaguojantis treneris. ASSE žaidė tikrai patrauklų futbolą, o man-management'as aukščiausiam lygyje.
Ateitis: Labai apmaudu, kad palieka mus po sezono ir traukiasi į pensiją.

Turėjome daug žaidėjų, kurie žaidė nuomos pagrindais. Nemačius nei vienų rungtynių, sunku vertinti, bet susidaro vaizdas, jog Vagner sužaidė labai gerą sezoną už Nancy ir tikrai turi šansų kabintis už pirmos komandos. Frack Honorat taip pat turėjo gerą sezoną už Clermont bei kabinsis į pirmą komandą. Diousse su Chievo krito į Serie B, tad grįš atgal ir reikės spręst, ką su juo daryti. Camara sulaukė daug teigiamų atsiliepimų už antrą pusę Laval trečioje lygoje, tai arba nuomosim į Ligue 2, arba suteiksime daugiau šansų pirmoje komandoje. Souici, Guendouz sezonai nebuvo tokie geri. Maiga pakilo į Ligue 1 su Metz ir beveik neabejoju, kad bus parduotas granatiniams. Leo Lacroix nesugebėjo pakilti su HSV į Bundesliga, bet labai tikiuosi, kad į ASSE negrįš. Lygiai to pačio tikiuosi ir iš Bulgarijoje žaidžiančio Jorginho.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

20 Rgs 2019, 17:06

2019/2020 sezono komanda

Vartininkai:
Paveikslėlis
Gimė: 27/01/1997
Gimimo vieta: Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: 2015-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 27/09/1986
Gimimo vieta: Bajona, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 188cm.
Klube nuo: 2011-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 13/01/1986
Gimimo vieta: Valansas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Klube nuo: 2001-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 23/12/2001
Gimimo vieta: Sent-Etjenas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: akademijos auklėtinis

Gynėjai:

Paveikslėlis
Gimė: 27/02/1992
Gimimo vieta: Lozana, Šveicarija.
Pilietybė: Šveicarijos, Brazilijos.
Ūgis: 197cm.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: CB

Paveikslėlis
Gimė: 17/12/2000
Gimimo vieta: Marselis, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Klube nuo: akademijos auklėtinis.
Pozicija: CB, RB.

Paveikslėlis
Gimė: 27/11/1997
Gimimo vieta: Bondi, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 191cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: CB.

Paveikslėlis
Gimė: 24/03/2001
Gimimo vieta: Bondi, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 193cm.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: CB.

Paveikslėlis
Gimė: 01/10/1991
Gimimo vieta: Arasas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: LB, CB.

Paveikslėlis
Gimė: 13/05/1991
Gimimo vieta: Pirasikaba, Brazilija.
Pilietybė: Brazilijos.
Ūgis: 179cm.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: LB, LWB, RB.

Paveikslėlis
Gimė: 25/08/1992
Gimimo vieta: Tarapotas, Peru.
Pilietybė: Peru.
Ūgis: 175cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: LB, LWB.

Paveikslėlis
Gimė: 07/03/1997
Gimimo vieta: Bondi, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 178cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: RB, RWB.

Paveikslėlis
Gimė: 23/03/1996
Gimimo vieta: Badalona, Ispanija.
Pilietybė: Ispanijos.
Ūgis: 168cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: RB, RWB.

Paveikslėlis
Gimė: 07/08/1985
Gimimo vieta: Sent-Etjenas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 181cm.
Klube nuo: 2001-ųjų.
Pozicija: CB; RB; DM.

Paveikslėlis
Gimė: 28/07/1985
Gimimo vieta: Fretinas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 177cm.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: RB; RWB.

Saugai:

Paveikslėlis
Gimė: 29/06/1990
Gimimo vieta: Amjenas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 182cm.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 29/06/1990
Gimimo vieta: Kolmaras, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Alžyro.
Ūgis: 177cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: ACM.

Paveikslėlis
Gimė: 30/06/1998
Gimimo vieta: Martigas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Klube nuo: 2013-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 20/03/1994
Gimimo vieta: Jopaugonas, Dramblio Kaulo Krantas.
Pilietybė: Dramblio Kaulo Kranto.
Ūgis: 187cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 19/08/1988
Gimimo vieta: Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Ruandos.
Ūgis: 184cm.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: LW; RW; LWB; RWB.

Paveikslėlis
Gimė: 20/09/1997
Gimimo vieta: Dakaras, Senegalas.
Pilietybė: Senegalo.
Ūgis: 175cm.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

Paveikslėlis
Gimė: 11/07/1999
Gimimo vieta: Bordo, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 182cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: CM.

Paveikslėlis
Gimė: 14/01/1986
Gimimo vieta: Turkuenas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 175cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: CM.

Puolėjai:

Paveikslėlis
Gimė: 12/04/2000
Gimimo vieta: Klermonas-Feranas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 187cm.
Klube nuo: akademijos auklėtinis.
Pozicija: ST, RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 20/12/1992
Gimimo vieta: Mon de Marsanas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 183cm.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: ST, RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 08/02/1991
Gimimo vieta: Ajačas, Korsika.
Pilietybė: Tuniso, Prancūzijos.
Ūgis: 176cm.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: ACM, ST, LW, RW

Paveikslėlis
Gimė: 11/08/1996
Gimimo vieta: Tulonas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 180cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 17/06/1998
Gimimo vieta: Paryžius, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 170cm.
Klube nuo: 2013-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 11/11/1994
Gimimo vieta: Le Manas, Prancūzija.
Pilietybė: Gabono, Prancūzijos.
Ūgis: 180cm.
Klube nuo: 2019-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

Paveikslėlis
Gimė: 29/03/1987
Gimimo vieta: Monbeljaras, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Alžyro.
Ūgis: 178cm.
Klube nuo: 2012-ųjų.
Pozicija: RW; LW; SS.

Paveikslėlis
Gimė: 17/06/1991
Gimimo vieta: Krško, Slovėnija.
Pilietybė: Slovėnijos.
Ūgis: 188cm.
Klube nuo: 2015-ųjų.
Pozicija: ST

Išnuomoti žaidėjai:
Alexis Guendouz (vartininkas) į Pau FC iki 2019/2020 sezono pabaigos.
Alexandros Katranis (krašto gynėjas) į Atromitos iki 2019/2020 sezono pabaigos.
Rayan Souici (atraminis saugas) į Servette iki 2019/2020 sezono pabaigos.
Oussama Tannane (krašto puolėjas) į Vitesse iki 2019/2020 sezono pabaigos.
Vagner Dias Goncalves (krašto puolėjas) į Nancy iki 2019/2020 sezono pabaigos.
Makhtar Gueye (puolėjas) į Nancy iki 2019/2020 sezono pabaigos.

Vyriausiasis treneris

Paveikslėlis
Gimė: 13/05/1961
Gimimo vieta: Montpeljė, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2018-ųjų.
Vyriausiuoju treneriu dirba nuo: 2019-ųjų.

Trenerio asistentai:

Paveikslėlis
Gimė: 11/09/1980
Gimimo vieta: Marselis, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 1997-ųjų.

Paveikslėlis
Gimė: 26/08/1973
Gimimo vieta: Fužeras, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2019-ųjų.

Vartininkų treneris:
Paveikslėlis

Sporto psichologas ir fizinio pasirengimo treneris:
Paveikslėlis

Fizinio pasirengimo treneris:
Paveikslėlis

Video peržiūrių analizuotojas ir specialistas:
Paveikslėlis

Vyr. gydytojas:
Paveikslėlis

Kineziterapeutai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Masažistas:
Paveikslėlis

Komandos vadovas
Paveikslėlis

Žaidėjų vadybininkas:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 14
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

31 Gru 2019, 00:57

ASSE išrinko dešimtmečio rinktinę. Legendarinė kapela :romance-hearteyes:

Na o vienas fanas susuko man ašarą spaudžiantį video apie paskutinius 10 metų:


Čia trumpesnis video su ryškiausiais momentais:


Negaliu nepasidalinti savo įžvalgomis apie praėjusį dešimtmetį. Visgi jis pažymėtas sugrįžimu į Europą, nutraukta pergalių bado serija prieš OL ir po daugiau nei 30 metų pertraukos iškovota taure. Pačiam irgi labai reikšmingas laikotarpis, nes pavyko sudalyvauti MU-ASSE dvikovoje Old Trafford.
Ligue 1, pagal surinktus taškus (576), esame penktas klubas, kas manau gan gerai atspindi komandos lygį. Smagu, kad šį dešimtmetį akademija susiėmė ir išleido tokius žaidėjus, kaip Zouma, Ghoulam, Saint-Maximin, Bamba, Saliba. Ko man pritrūko, tai daugiau ambicijų. Nors klubas ir valdomas gan gerai, biudžetas auga, tačiau niekaip nepavyksta patekti į ČL, nes transferų rinkoje siekiame apsišopinti pigiai. To ir palinkėsiu ateinančiam dešimtmečiui - daugiau ambicijų ir ČL.

Simbolinei rinktinei pasirinkau 3-4-1-2 išsidėstymą, nes skirtingai nei ASSE, mano akimis, neturėjome vienuoliktuko verto LB.
Treneris: Galtier. Pakankamai easy choice. Dirbo iki 2017 metų, pasiekė labai reikšmingų pergalių, iškovojo taurę, grąžino į Europą. Prie atitinkamo personalo, žaidimas puolime buvo puikus. Toliau kokybę demonstruoja Lille.
GK. Ruffier. Be diskusijų. Daugiausiai rungtynių su Perrin sužaidęs žaidėjas, visais sezonais būdavo tarp trijų geriausių žaidėjų, o ne vieną sezoną ir geriausias. Krūva nesveikų save'ų padaryta ir ne kartą gelbėjo šiknas. Labai keista, kad taip ir neišvyko niekur po puikių 12/13 bei 13/14 sezonų, kai buvo kviečiamas ir į Les Bleus. Dabar, manau, kad baigs karjerą ASSE, kaip absolute legend.
RCB. Debuchy. Nemažas gamble'as atrodė jo transferas, turint omenyje traumų istoriją, amžių ir žaidybinę praktiką, bet visiškai pasiteisino. Taip pasiteisino, kad net buvo svarstomas, kaip kandidatas važiuoti į WC 2018. Neturėjome per šį laikotarpį kito tokio puolime pavojingo krašto gynėjo. 9 įvarčiai per mažiau nei 60 rungtynių kalba patys už save.
CB. Perrin. Klubo kapitonas ir legenda. Nors paskutiniai sezonai byloja apie karjeros saulėlydį, bet dešimtmečio pradžioje ir viduryje, buvo vienas geriausių lygos gynėjų ir net kviestas į Les Bleus. Vieną sezoną sukalė 7 įvarčius, kas kosmiškai daug kaip gynėjui atrodo. Gaila, kad jau po šio sezono gali baigti karjerą. Klubo ir miesto veidas.
LCB. Bayal Sall. Senegalietis gynėjas klube praleido 10 metų, bet geriausi buvo šiame dešimtmetyje prie Galtier. Reikėjo laiko, kol išsikovojo vietą, bet ilgainiui tapo nepamainomu Perrin porininku, mušęs ne vieną svarbų įvartį, puikiai dalinęs pasus iš gilumos ir kur dar tos ikoninės dvikovos su Ibra. Techniniu lygiu, koks Saliba, už jį pranašesnis, bet Bayal tiek gerų emocijų atnešė, kad privalo būti komandoje.
RM. Hamouma. Dar vienas veteranas, kuris nepaisant aibės traumų, vistiek sužaidė virš 250 rungtynių ir mušė virš 50 įvarčių. Tiek joks kitas žaidėjas nemušė už ASSE šį dešimtmetį. Techniškas saugas, galintis fantastinius pasirodymus štampuot, itin mėgstantis mušti OL. Gaila dėl traumų labai trūko stabilumo ir ilgesnių gero žaidimo serijų.
CM. Lemoine. Kažkodėl dažnai pamirštamas, bet Fabien buvo nepamainomas Galtier karys, kuris per 6 sezonus sužaidė virš 220 rungtynių. B2B saugas, visada daug bėgantis, labai kibus ir galėjęs nevaikiškas raketas paleisti į varžovų vartus. Visa tai tik dar įspūdingiau, kai žinai, kad žaidė be vieno inksto.
CM. Guilavogui. Akademijos talentas sužaidęs virš 100 rungtynių bei tapęs nepamainomu, kai Clement lūžo koja ir kai ASSE šturmavo CdL. Patikimas, ramus, visada su šypsena. Reikėjo laukti M'Vila, kol kažką panašaus vėl turėjome DM pozicijoje. Karjera buvo kiek užstrigusi po išvykimo į Atletico, bet paskutinius kelis sezonus puikiai jaučiasi Wolfsburg ir yra klubo kapitonas.
LM. KMP. Žaidėjas, kuris savo kokybe, niekada nebuvo pats geriausias komandoje ir niekada nemušė daug įvarčių, bet visada pasilikdavo įvarčius svarbiausioms rungtynėms. Karabukspor, OM, Lazio, OL, Anderlecht, Dnipro traukė kamuolius iš tinklo po KMP smūgių. Universalus žaidėjas pakeitęs daug pozicijų per savo karjerą Les Verts. Didžiausios stiprybės norisi jam palinkėti po dviejų ACL traumų per vienerius metus.
AM. Cabella. Korsikietis yra dviprasmiškas personažas. Kartais norėjosi rautis plaukus, keiktis ir matyti jį ant suolo, bet kaip rodo šis sezonas, jis yra tas žaidėjas, kuris suklijuodavo komandos žaidimą ir tokio techniško, drąsaus žaidėjo neturėjome nuo Feindouno laikų. Labai svarbus žaidėjas Gasset eroje bei buvo vienas esminių faktorių, kodėl grįžome į Europą. Visada puikios nuotaikos ir dar vienas žaidėjas, kuriam norisi palinkėti sėkmės gydantis ACL traumą.
RF. Aubameyang. Kol kas joks ASSE žaidėjas nepermušė jo 19 įvarčių Ligue 1 šį dešimtmetį. 2,5 sezono praleista ASSE ir po sunkios pradžios, sužaidė du puikius sezonus su 16 ir 19 įvarčių Ligue 1. Tuo metu dar dažniau žaidė krašte, bet tas netrukdė mušti įvarčių puikiu tempu bei prievartauti greičiu lygos gynėjų. Nemažai tų įvarčių ir techniškai nuostabiai išpildyti buvo. Asistavo Brandao mušant lemiamą įvartį CdL finale. Iki šiol išlaiko puikų ryšį su klubu.
LF. Gradel. Buvo Aubameyang šešėlyje, tačiau blykstelėdavo bei mušdavo bankes derbiuose, o pergalėje 3-0 prieš OL, aplamai umplayable buvo. 14/15 apturėjo žvėrišką sezoną su 17 įvarčių ir pakėlė sparnus į EPL. Techniškai 1vs1 tokio stipraus žaidėjo neturėjome šį dešimtmetį. Nors nebuvo greitas, bet su gynėjais susitvarkydavo savo manevringumu bei puikia kamuolio kontrole.

Suolas:
Moulin. Labai mažai jis žaidė, bet įtraukiu iš didelės pagarbos. Niekada niekuo nesiskundė, palaikė puikią aurą rūbinėje ir kai žaisdavo, atrodydavo patikimai. Labai ramu, kai tokį atsarginį vartininką turi.
Saliba. Brangiausias visų laikų transferas ir individualiai, turbūt geriausias šio dešimtmečio gynėjas. Neabejoju, kad apturės nuostabią karjerą, jei traumos nepjaus.
Matuidi. Nors šį dešimtmetį už ASSE sužaidė tik sezoną, bet ohoho kokius pasirodymus štampuodavo. Nieko keisto, kad vėliau, kur žaidė, vienas svarbiausių žaidėjų buvo.
M'Vila. Kai atvyko, iškart ramybės ir kokybės į saugų liniją atnešė. Atrodė, kaip vienas geriausių saugų žaidusių už ASSE, bet vėliau, kiek sėdo. Still, dominuojantis žaidėjas, kai pats to nori.
Khazri. Nors stabilumo tunisiečiui labai trūksta, bet labai ilgai stokojom tokio aštraus ir kūrybingo žaidėjo, kuris dar ir įvarčius muša. Pirmo sezono, pirma pusė tiesiog fenomenali. Įvarčių gražuolių taip pat įsodinęs ne vieną.
Brandao. Vertas čia būti vien už pergalingą įvartį Coupe de la Ligue finale. Turėjo vieną ryškų sezoną, puikiai kombinavo su Aubame, bet atvyko jau amžiuje, tai forma gan greit sėdo.
Berič. Daug buvo tikimasi iš slovėno, bet ACL trauma ir vėliau pasikartojančios traumos neleido jam pilnai atsiskleisti. Kaip bebūtų, virš 100 rungtynių sužaista ir virš 30 įvarčių įmušta. Daug lemiamų įvarčių pelnė slovėnas ir tikra uoga jo pergalingas įvartis šio sezono derbyje.
Ant suolo nepapuola pas mane tas pats Ghoulam, Payet, kuris, deja, bet sužaidė tik vieną sezoną šį dešimtmetį ir to pusė tik gera buvo, bei tokie šaunūs vyrai, puikiai iliustruojantys Galtier era, kaip kad Brison, Clerc, KTC, Pajot, Cohade, Clement.

Labiausiai nuvylę, prasčiausi žaidėjai. Čia gal labai plėstis nesinori, bet kai kurių veikėjų, tiesiog negaliu nepaminėti.
1. Diony. Su bonusais, būtų brangiausias visų laikų ASSE žaidėjais. Kol kas atrodo, kaip visiškai netikęs pirkinys.
2. Lacroix. Juokingas gynėjas. Ypač tragiškai atrodė, kai po 0-5 derbio prasidėjo kraupių rezultatų maratonas.
3. Sanogo. Nemažai vilčių dėta buvo į jo transferą, bet visiškai nepasiteisinęs pirkinys ir kaip totalus medis atrodė.
4. Tannane. Kai atvyko, atrodė super talentas, bet paaiškėjo, kad labai sunkus jo charakteris ir negali gerai žaisti toli nuo namų.
5. Jorginho. Nesuprantamas transferas. Visiškai netraukė komandos lygio.
Verti paminėjimo ir tokie kamuolio burtininkai, kaip Paulao, M'Bengue, Diousse, Ntep, Saivet.
Trenerių šiame dešimtmetyje turėjome vos 6. Tikrai gerai sekėsi Galtier ir Gasset, Puel kol kas vidutiniškai, o Garcia, Printant bei Sable buvo labai prasti. Iš jų labiausiai nesisekė Sable, bet nekyla ranka vadinti jo prasčiausiu, kai pateko į tikrą peklą neturėdamas nei patirties, nei licencijos. Labiausiai nuvylė Printant, nes turėjo išlaikyti tęstinumą, bet atleido vadeles ir nesusitvarkė su komanda bei naujais iššūkiais.

Ryškiausios / įsimintiniausios pergalės:
1. ASSE 1-0 Rennes. Coupe de la Ligue finalas. Daugiau nei 30 metų reikėjo laukti titulo. Įtemptos rungtynės, kur užteko vieno Brandao įvarčio, bet Ruffier darbo turėjo ir kelis kartus gesino gaisrus.
2. Anderlecht 2-3 ASSE. Europos lyga. Į šitas rungtynes ėjome žinodami, kad vieta atkrentamosiose užtikrinta, tačiau yra šansų pakovoti dėl pirmos vietos. Iš 2-0 išvykoje pavyko dramatiškai atlošti į 2-3 bei užimti pirmą vietą grupėje, kas lėmė susitikimą su MU.
3. ASSE 3-0 OL. Ligue 1. Geriausias derbis per daug daug metų. Visiškai dominavimas aikštėje ir Gradel šou.
4. ASSE 0-0 Lille (7-6 po pendelių). Coupe de la Ligue pusfinalis. Epinės rungtynės, kurių pabaiga buvo per plauką nuo tragiškos. Balmont baudinys, kuris būtų atnešęs pergalę dogams, pataikė į virpstą and the rest is history.
5. OL 0-1 ASSE. Ligue 1. 17 metų be pergalės, visiškas OL dominavimas ir 76 min Payet įskraidina fantastinį baudos smūgį, kuris nepalieka vilčių Lloris bei išvalo voratinklius. Po šitų rungtynių milžiniška psichologinė našta nukrito nuo pečių ir uždavė toną kitiems sėkmingiems dešimtmečio derbiams.
6. ASSE 2-2 Karabukspor (per du leg'us, 4-3 po baudinių). Antrasis užėjimas į Europą taip pat vos nesibaigė fiasko. Po pralaimėjimo Turkijoje, reikėjo laimėti namie. Nors KMP įmušė gan anksti, tačiau nei per pagrindinį laiką, nei per pratęsimą, nors ir dominavo ASSE aikštėje, nepavyko padidinti persvaros. Viskas nuėjo į baudinių seriją, kur po Clement pramušto baudinio, atrodė, kad pildosi blogiausias scenarijus, bet Ruffier dieviškai atrėmė lemiamus baudinius ir Les Verts grįžo į Europos lygą.

Ryškiausi / įsimintiniausi pralaimėjimai:
1. ASSE 0-5 Lyon. Ligue 1. Visiškas pažeminimas. Sudaužė, kaip obuolius ir dar Fekir gestas su marškinėliais prieš Kop'ą.. Darbą po rungtynių prarado Garcia, o Les Verts krito į žiaurią duobę ir prasileidinėjo iki žiemos pertraukos nuo visų.
2. Basel 2-1 ASSE. Europos lyga. Po 3-2 pergalės namie, vilčių buvo nemažai. Nors komanda praleido pirma, bet 89 min Bayal grąžino ASSE persvarą poroje, tačiau vėlai, per pridėtą laiką, žaliuosius į nokautą ir iš Europos lygos išsiuntė Zuffi golas. Heartbreaking.
3. ASSE 1-2 OL x2. Ligue 1. Vienais metais per pridėtą laiką įmušė Briand, o praėjusį sezoną GG nutildė Dembele..
4. ASSE 3-5 Esbjerg (per du leg'us). Europos lyga. Mažiausiai, ko tikėjausi, kad po ilgo Europos lygos laukimo, iškart būsim išmesti atrankoje negirdėtos danų komandos.
5. ASSE 3-6 Dijon. Coupe de France. Anomalija, ne rungtynės. Tiek daug nebuvo praleista nuo nieko šį dešimtmetį. Tragiškas pasirodymas gynyboje, nors pagal progas, tai ir 6-6 galėjo baigtis.

Mano Top dešimtmečio įvarčių:

Skelbti atsakymą