[LFC] Premier League 2018/19

RaMa
Posts in topic: 5
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Bet tai kai Firmino žemai lošia. realiai Sane/Salah nešneku jau, net Keita kur kas aukščiau. Milneriui esant aikštėje tas ir dažniausiai kur kas aukščiau Firmino
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Sane blankias rungtynes vainikuoja golu. Šiaip abu su Firmino buvo beveik nematomi. Komplimentai CP gynybai ir visiems, kad po red card sugebėjo taip sulošt pabaigą. Biški daugiau sėkmės ir taškas.
Timas27
Posts in topic: 5
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

pauleska wrote: 21 Aug 2018, 00:03 Sane blankias rungtynes vainikuoja golu. Šiaip abu su Firmino buvo beveik nematomi. Komplimentai CP gynybai ir visiems, kad po red card sugebėjo taip sulošt pabaigą. Biški daugiau sėkmės ir taškas.
*Mane
immobi
Posts in topic: 14
Posts: 29
Joined: 09 Aug 2018, 20:33

Virgil van Dijk's game by numbers vs. Crystal Palace:

100% tackles won
92.4% pass accuracy
91 touches
10 successful long balls
9 aerial duels won
8 clearances
2 tackles
1 clean sheet
User avatar
Phect
Posts in topic: 85
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

ValeTH wrote: 20 Aug 2018, 22:54 Kaip Furis pasakė, kad visi žmonės ir visi bando bent biški sudaivint jei yra galimybė, bet Phect nesutiko.

Nu tai va
Mano pointas buvo tas, kad aš visus "protingus" daivus smerksiu. Ir px ar tai bus Mane, ar Salah, ar Kane, ar Hazardas, ar koks kitas dievukas. Tikiuosi to niekad neišsižadėt.
User avatar
Phect
Posts in topic: 85
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Per vargus iškočiota pergalė. VVD yra monCtras, o Alisson, tuo tarpu - geriausias dalykas, nutikęs tarp LFC vartų virpstų nuo Reinos golden glove laikų.





Image
zaliai_geltonas
Posts in topic: 6
Posts: 193
Joined: 06 Aug 2018, 23:09

Keletas vėlyvų pastebėjimų:
1. Niekaip negaliu suprasti Kloppo nenoro anksčiau kai kuriuos žaidėjus pakeisti.
2. Matosi, kad puolimo trejetas labai scorint nori, prie baudos aikštelės dažnai perlaikomas kamuolys bandant susikurti smūgiavimo progą.
3. Lallana grįžoį 2-tūkstantuosius, tik greičio akinių trūksta.
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 8
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

LFC: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Milner, Keita, Mane, Salah, Firmino

Unt keitimų ant suolo: Mignolet, Henderson, Sturridge, Moreno, Lallana, Shaqiri, Matip

Škias, trečias turas ir startas nesikeičia, viskas ok, bet kur dingo Fabinho? :roll:
immobi
Posts in topic: 14
Posts: 29
Joined: 09 Aug 2018, 20:33

Nespalvotas wrote: 25 Aug 2018, 18:41 LFC: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Milner, Keita, Mane, Salah, Firmino

Unt keitimų ant suolo: Mignolet, Henderson, Sturridge, Moreno, Lallana, Shaqiri, Matip

Škias, trečias turas ir startas nesikeičia, viskas ok, bet kur dingo Fabinho? :roll:
Kloppas sake, kad neskubins fabinho ir prireiks laiko kol pilnai isilies i komanda ir perpras zaidimo stiliu, visgi monace zaide visiskai kitoki futbola
immobi
Posts in topic: 14
Posts: 29
Joined: 09 Aug 2018, 20:33

Milneris tai :whistle: :sci-fi-beamup: :happy-partydance:
User avatar
KOP
Posts in topic: 16
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Brightonas praleidęs įvartį dar labiau savo subines į vartus sukišo ir mačas patapo ganėtinai nuobodus :sleeping-sleeping: Milneris yra ant tiek fckin monstras :romance-hearteyes: :romance-hearteyes:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 4
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Snd kiek mazai kokybes buvo pas Salah, n prastu sprendimu, n prastai ispildytu smugiu/skersu...jeigu taip atėjęs paziureti random jaunu futbolininku rungtynes pamatytum taip zaidzianti futbolininka sakytum, kad vapsie grybas :whistle:

Primetus ir pirmas dvi rungtynes Salah dar ryskiai atsipes :whistle:
User avatar
KOP
Posts in topic: 16
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

The_Red_Army wrote: 25 Aug 2018, 21:26 Snd kiek mazai kokybes buvo pas Salah, n prastu sprendimu, n prastai ispildytu smugiu/skersu...jeigu taip atėjęs paziureti random jaunu futbolininku rungtynes pamatytum taip zaidzianti futbolininka sakytum, kad vapsie grybas :whistle:

Primetus ir pirmas dvi rungtynes Salah dar ryskiai atsipes :whistle:
Nenurašyčiau visko ant Salah, visas priekis šiandien atrodė taip, kaip pirmą kartą kartu žaistų, n netikslių perdavimų. :doh: Anyway, yra 3 taškai, yra sausi vartai. Wijnaldum MOTM.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 16
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Nuo to laiko, kai Klopp'as pradejo vadovaut komandai labai retai pasitaiko tokios rungtynes, kai tiesiog "kojos nepaima kamuolio", labai daug broko prie priešininkų baudos aikštelės, nurašyčiau tai į - būna tokių dienų. Kas smagu - trys taškai šiandien, trys pergalės šiame sezone ir tušti vartai. Kol kas Van Dijk ir Gomez duetas labai smagiai ir stipriai atrodo, taip pat pridejus prie jų Alisson, kuris spinduliuoja beribiu pasitikėjimu - šiame sezone spėju praleisime ne daugiau nei 30 įvarčių. Kai ką stebina Salah progų švaistymas, bet ir praeitame sezone pradžioje egiptietis derino taikiklį kol prisišaudė iki EPL rekordo, viskas yra gerai, nes renkami taškai ir komanda laimi. Po pirmų 3 rungtynių komandos lyderiai ir be konkurencijos geriausi žaidėjai (asmeninė nuomonė)- Van Dijk, kuris cementuoja visą gynybą ir Milner su Wijnaldum, kurie aikštelėj daro viską nuo gynybos iki puolimo.
User avatar
Phect
Posts in topic: 85
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Aš tik primint norėčiau, kad va toks štai mėnesiukas laukia Takeshi piries narsoriu:

09.15 PL: Tottenham (A)
09.18 CL: PSG (H)
09.22 PL: Southampton (H)
TBC Carabao: Chelsea (H)
09.29 PL: Chelsea (A)
10.03 CL: Napoli (A)
10.07 PL: City (H)

RIP dreams.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 16
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Na pamatysim ką Klopp'as ir komanda sugalvos. Veikiausiai su sutonu ir carabao taurėj išvysim ką gali mūsų suolo žaidėjai. Aš asmeniškai aukočiau tą carabao taurę, nes tik taip galim neužleist pozicijų epl, o sutoną ir pusiau antra sudėtis privalo aplošt. Beje spalio pabaigoj išvyka į napolį ir grįžus - evertonas laukia. Jei nesudegsim per šį pusantro mėnesio maratoną - tada jau šie metai bus mūsų.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Golas sveikintina, bet ar tik man atrodo, kad Firmino šiandien ir turbūt visą sezono startą atrodo nekaip?
User avatar
KrabŽmogis
Posts in topic: 1
Posts: 195
Joined: 10 Aug 2018, 13:04

Furis wrote: 01 Sep 2018, 15:18 Golas sveikintina, bet ar tik man atrodo, kad Firmino šiandien ir turbūt visą sezono startą atrodo nekaip?

Atrodo gal nekaip, bet kol komanda laimi, o ant suolu kažkokio super puolėjo kaip ir nėra, tai kam keist kažką. Kalbant apie Liverpoolį tai prieš sezono startą kažkaip nelabai tikėjau jais ir akivaizdžiais favoritais laikiau Man City, bet dabar... Jau nežinau, atrodo laukia kova dėl puodo. 3/4 Chelsea/Tott. 5/6 Man Utd/Arsenal.
User avatar
rommedahl
Posts in topic: 3
Posts: 108
Joined: 09 Aug 2018, 11:06

Ir kai visi mažiausiai tikėjosi, Alissonas padaro heurelhogomesą. Mignolet jau turėtų būt įpratęs kolegų kliurkas ant suoliuko komentuoti :think: Bent intrigos į mačą įnešė.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 24
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Alexa play Allisson “Benny Hill compilation” Becker
Post Reply