[United] Naujienos, straipsniai, interviu, komentarai

User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 17
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 06 Feb 2020, 12:50 Ką gerb. kolegos manot apie vakar pasirodžiusią ištrauką iš interviu su Rio, kuriame garbusis punditas eilinį kartą netiesiogiai lobina duot Ole daugiau laiko?
Duot daugiau laiko as if?
Ar atleist dabar? nop
Ar atleist vasarą? Jei nebus CL, turbūt, nors čia prikauso ir nuo trenerių pasiūlos..
User avatar
aBil
Posts in topic: 42
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

User avatar
aBil
Posts in topic: 42
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Ir dar mėgstantiems paskaičiuot pinigėlius:



ramzis
Posts in topic: 51
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

aBil wrote: 25 Feb 2020, 15:33 Ir dar mėgstantiems paskaičiuot pinigėlius:

patikimesnėj medijoj pasirodė ir skaičiai dėl Adido sutarties sumažėjimo dėl dviejų metų nebuvimo ČL, sako, tas sumažėjimas būtų 30 proc.

vadinasi, be ČL transliavimo pajamų ir su Adido sumažėjimu čia kalba gali suktis ir apie + - 100 mln. potencialių pajamų praradimą kito sezono finansuose

kiek tas +- yra, tai gal kas netingės kada ne iš akies primestą įvertį padaryt
User avatar
aBil
Posts in topic: 42
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

https://theathletic.co.uk/1645998/2020/ ... andshakes/
Manchester United spent the last day of the transfer window scrabbling around trying to sign a striker, finally landing on Odion Ighalo. And the club are determined not to have a repeat of their seemingly occasional haphazard approach to signings by hiring a team of eight to help identify talent through the use of data.

Led by a head of analytics, the new department will use data to profile potential targets, as well as contribute to United’s academy and medical teams. United do use analysis at the moment, particularly video, but are surprisingly a little behind other leading clubs when it comes to data in recruitment, instead paying big money for high-profile players. So the move is a positive step forward.

The club are using a headhunter to approach candidates, who all had to sign non-disclosure agreements before entering into talks. Some of those candidates are now at the second stage of interview.

The decision to hire this team should also help United catch up with rivals such as Liverpool and Manchester City. Liverpool’s analytics work is the most advanced in the Premier League, with the head of department Ian Graham talking regularly to Jurgen Klopp and sporting director Michael Edwards. Leicester appointed someone to a similar role at Brendan Rodgers’ request. But some insiders at United are concerned the new department will not get the influence it needs and instead be placed alongside the club’s scouts, some of whom feel they are not listened to enough.

Finding better value in the transfer market could be crucial for United at a time when their finances are not as healthy as in previous years and with the possibility of no Champions League football again next season.
Iš principo atrodo viskas gražu, bet paryškinta vieta turbūt yra visa esmė. :doh:
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 35
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 67
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Reiktų nuomonės apie Thomas Partey.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 17
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ta pieva apie Bruno prarandamus kamuolius turejo is analitiku skyriaus iseiti manau :roll:

Plius visuomet kai klubui einasi gerai, siuo atveju Lpool, tai aplinkui sklinda rozines istorijos, kaip ten viskas gerai ir sauniai daroma, cia kaip ir Leicester'rio ir Walsh'o atveju, kur Everton'e nepasirode, kad jis kazka clear turi savo makaulej ir anksciau galimai tiesiog laiku ir vietoj atsidure.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 17
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Sveiki WatWat, Edas prašė perklaust nuomonės dėl Sancho ir Jimenezo. Ir dar gal turit pasiūlymą kuom pakeist/paupgreidint Matič+Pogba?

Dėl Sancho kokybės puolime klausimų nėra, o kai dar toks jaunas, tai kaip ir klausimų dėl lygio patempimo nekyla. Jimenez, man asmeniškai, atrodo idealus puolėjas, nepriklausomai ar 4231 ar dviem puolėjais žaistų. Puikus hold-up play pas jį, gerai finishina, ir turėdamas gerai įkirtinėjančius Sancho, Rashford, James, juos išnaudotų arba kuriant progas sau, arba kolegoms, nes ir pasuoja gerai labai.
User avatar
Phect
Posts in topic: 19
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

velnes wrote: 03 Mar 2020, 13:42Ir dar gal turit pasiūlymą kuom pakeist/paupgreidint Matič+Pogba?
United skautai: how 'bout Veratti + Matuidi?
User avatar
aBil
Posts in topic: 42
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Phect wrote: 03 Mar 2020, 14:00
velnes wrote: 03 Mar 2020, 13:42Ir dar gal turit pasiūlymą kuom pakeist/paupgreidint Matič+Pogba?
United skautai: how 'bout Veratti + Matuidi?
Ole: how 'bout Matty & Sean Longstaff?
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 35
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

velnes wrote: 03 Mar 2020, 13:42
Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Sveiki WatWat, Edas prašė perklaust nuomonės dėl Sancho ir Jimenezo. Ir dar gal turit pasiūlymą kuom pakeist/paupgreidint Matič+Pogba?
Nuomonė labai teigiama. Matičių upgreidint galima amfetaminu, kad greičiau bėgiotų, o Pogbą smegenim, nauju agentu ir naujais, ne brolio šlovės spinduliuose besimaudančiais netalenitingais išsigimėliais, broliais.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 35
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Tommy wrote: 03 Mar 2020, 13:08
Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Reiktų nuomonės apie Thomas Partey.
Panašus iš veido į Zion Williamsą, tai tikėtina kad greit pavirs į kumpį ir turės iš to išplaukiančių sveikatos problemų.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 67
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 20:29
Tommy wrote: 03 Mar 2020, 13:08
Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Reiktų nuomonės apie Thomas Partey.
Panašus iš veido į Zion Williamsą, tai tikėtina kad greit pavirs į kumpį ir turės iš to išplaukiančių sveikatos problemų.
Bet šnervės užtat plačios kaip pas Fredą, o žiūrėk kaip gerai galų gale gavosi su pastaruoju.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 35
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Tommy wrote: 03 Mar 2020, 21:41
Bet šnervės užtat plačios kaip pas Fredą, o žiūrėk kaip gerai galų gale gavosi su pastaruoju.
Fredas chylas ir taisyklingai kojas delioja.

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 67
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 22:33
Tommy wrote: 03 Mar 2020, 21:41
Bet šnervės užtat plačios kaip pas Fredą, o žiūrėk kaip gerai galų gale gavosi su pastaruoju.
Fredas chylas ir taisyklingai kojas delioja.

Zionas jau ateidamas į NBA buvo antru sunkiausiu lygos žaidėju, užleisdamas vietą tik Bobanui. Turint omeny, jog jaunuolis nesiekia 2m, kūno masės indeksas turėtų būti įspūdingas. Partey, tuo tarpu, panašaus ūgio į Wanyama, bet sveria beveik 10kg mažiau, tai gal nebus Ziono atvejis? Pats į Atletico žaidėją nelabai atkreipiau dėmesį, tai dėl kojų dėliojimo nieko negaliu pasakyti.

P. S. Zionas rudenį po traumos iškart gavo dirbti su asmeniniais treneriais, kurie jaunuolį iš naujo moko vaikščioti, bėgioti, teisingai nusileisti ant kojų, kristi ant žemės ir pnš.
ramzis
Posts in topic: 51
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Kaip pačio nuomonė apie VVD ir Mane?

„Jei pirksi Southamptono žaidėjus, tapsi Southamptonu“ ar kokia kitokia :madridista:
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 35
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

ramzis wrote: 04 Mar 2020, 23:03
Wat Wat wrote: 03 Mar 2020, 12:26 Galėtų man paskambint ir aš jiems pasakyčiau kas šudas, o ką pirkt.
Kaip pačio nuomonė apie VVD ir Mane?

„Jei pirksi Southamptono žaidėjus, tapsi Southamptonu“ ar kokia kitokia :madridista:
Tai nebuvo mano nuomone apie VVD ir Mane.
User avatar
aBil
Posts in topic: 42
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Atletikas neturi, ką veikt dabar, tai straipsniais grįžta į 98/99 sezoną. Buvo įžanginis straipsnis, o dabar pirmas tokios mažai kam žinomos knygos 'The Mixer' autoriaus tekstas apie United-Inter kovą ČL:

https://theathletic.co.uk/1680786/2020/ ... ter-twice/

Reddito komentare nukopijuotas straipsnis (čia tik pusė turėtų būt, tai teks pasispaust, kad skaityt atsakymus):
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 67
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Kažkaip nepastebėtai praėjo, bet United gavo leidimą padaryti 1500 stovimų vietų Old Trafforde:
https://www.theguardian.com/football/20 ... rier-seats

Jeigu viskas gerai, po to bus įrengta ir daugiau.
Post Reply