AS Nancy Lorraine

alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

27 Sau 2019, 11:59

Paveikslėlis

Sylvain Marveaux išalkęs, išbadėjęs, barzda apaugęs ir norintis vėl driokstelt. Kadangi tarp dabartinio Lorient ir dabartinio Nancy yra dramatiškas lygių skirtumas, visai negaila buvo paskolinti Marveaux iki vasaros.
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

01 Vas 2019, 11:57

Per derbį gerai pasvilino. Klasikinis 3:0, nors, tenka pridurti, jog nuo pat 19`os minutės teko žaisti mažumoje.. Misija neįmanoma tiek laiko apsiginti. Nieko tokio, nepykstu, buvau vis tiek šitas rungtynes nurašęs, 11 vs 11 ar 10 vs 11, finalas panašus turėjo būti. Metz per kietas riešutas. Toji amžius trunkanti priešprieša, "sezono mūšis", atiduodam širdį, nesvarbu kelinta vieta lentelėje, bet derbis yra derbis, dabartinėse sąlygose atrodo kiek juokingai.. Motyvuok nemotyvavęs, ne tame esmė, kur kas svarbiau kaip bus sužaista šiandien prieš Niort. Šiais metais jie visai neblizga, per tris mačus surinko vos tašką. Reikia kabintis. Išvykose retai laimim, kaip ir apskritai retai laimim, bet jau yra registruojami El Kaoutari su Marveaux, o iš pastarojo nemažai tikiuosi. Faktas, jog gali užtrukti kol įgaus geresnes fizines kondicijas, bet techninių sugebėjimų šiaip sau neprarasi, o to "extra" komandoje trūksta. Pedretti pavyzdys išnyra prieš akis.

Pasirodo nauji savininkai vis dar lūkuriuoja už kampo. Insaideris, kuris pats pirmasis paskelbė apie jų kėslus prieš metus, dabar pareiškė, jog laukiama teigiamos baigties kovoje dėl išlikimo. Neva nėra visai jokio noro perimti komandą iš National lygos.. Kartais atrodo, jog sapnuoju, bėgu vietoje arba ratais. Viskas girdėta, skaityta. Lygiai tokie patys motyvai buvo prieš pasibaigiant praeitam sezonui. Ligue 2 išsilaikyta, vasarą tvarkomi popieriai, dar kiti popieriai ir dar daugiau popierių, viskas atidedama iki gruodžio/sausio. Ateina sausis, vėl tas pats per tą patį, reikia laukti vasaros... Nežinau kaip Rousselot ant tokių užsirovė. Aišku, yra logikos tokiuose nuogąstavimuose, nu bet bliamba, arba perki arba ne. Čia taip metų metus galima vilkinti..

Transferai:

Antony Robic grįžta atgal į Laval. Kontraktas galiojo iki vasaros, kaip suprantu paleistas veltui. Čempioniškame sezone buvo starto žaidėjas, o vėliau kreivė leidosi žemyn, prasidėjo traumos.

Mons Bassouamina išnuomotas į Boulogne, o Yann Mabella į Tours. Dėl Bassouamina kažkiek gaila, atrodė kaip itin šviesus talentas, bet vėliau pralaimėjo konkurenciją, atsidūrė suolo gale.

Paveikslėlis

Pape Paye paimtas kaip laisvas agentas, sutartis iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti. Gali žaisti tiek LB, tiek RB, yra atstovavęs Dijon, Lorient, Bourg en Bresse. Kadangi Badila karjera pasibaigė, Muratori nežais bent pusantro mėnesio, Abergel irgi nevengia susitraumuoti, kažkokio pastiprinimo į kraštą reikėjo. Galima užskaityti.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 2
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

08 Kov 2019, 21:51

Vagner nuoma matau yra labai vykęs reikalas. 5 įvarčiai ir rez. perdavimas per paskutines 4 rungtynes :clap:
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

10 Kov 2019, 11:07

T-Wolves rašė:
08 Kov 2019, 21:51
Vagner nuoma matau yra labai vykęs reikalas. 5 įvarčiai ir rez. perdavimas per paskutines 4 rungtynes :clap:
Ne tas žodis... Sprendimas paleisti Koura, Robic ir vietoje jų pasikviesti Vagner su Ngom, pasiteisino 110 proc. Perrin palaipsniui gerino žaidimą dar prieš žiemos pertrauką, tačiau visiškai koją pakišdavo elementari realizacija, individualios klaidos gynyboje. Dabar toks vaizdas, jog pagaliau surastos trūkstamos detalės + Bassi vėl įgavo formą. Praktiškai Bassi + Vagner duetas pastaruoju metu ir daužo visų gynybas. Greitis, aikštės matymas, techniškai valdomas kamuolys, gebėjimas prasmūgiuoti iš tolimų distancijų, tuo pačiu kur kas daugiau erdvės atsiveria tokiems kaip Dembele ar Ngom. Bassi vizitinė kortelė yra smūgiai iš kažkur 20-25 metrų, pastoviai užsuka į viršutinį/apatinį kampą. Tiesa, Vagner rez. perdavimų galėjo ir daugiau turėti, kaip pvz. penktadienį prieš Lorient, perskrodė visą jų gynybą skersu perdavimu, išvedė Ngom į gan patogią situaciją, bet pastarasis dėjo į virpstą, o iš tolumos parbėgdamas Bassi atšokusį kamuolį pasiuntė į tinklo glėbį. Realiai, Vagner tą vakarą kone prie visko prisidėjo. Sakyčiau varo netgi geriau už praeito sezono pabaigos Nordin ir savo įtaka komandai primena guru Jeff Louis. Netgi paminėčiau El Kaoutari vibracijas gynyboje ir bendrai rūbinėje. Dažnai jis prieina, apsikabina jaunius, ilgai jiems pasakoja apie gyvenimą, futbolą.

Prasčiau sekasi Poha, spėjo prieš Chateauroux gauti raudoną rungtynių pradžioje, pametė galvą, įvažiavo tiesiom kojom. Marveaux vos išbėga ant vejos, iš karto susitraumuoja. Praktiškai nieko žmogus nei nespėjo parodyti.. O kai pagalvoju, jeigu prie Bassi + Vagner dar prisijungtų sveikas Marveaux. :romance-hearteyes: Tas ir fainiausia, jog dar yra rezervo.

Pastarosios 4 rungtynės – 4 pergalės. 12 įmuštų, 3 prasileisti. Prieš tai, per daugiau nei pusę sezono, pavyko pasižymėti 14 kartų.

Prieš Le Havre išvykoje 0-2. Liuks. Namie vs Gazelec 3-1. Puiku. Ir tada du mačai pakeitę pasaulį.. Sochaux išvykoje patiestas 0-4, visi keturi golai sumušti per 10 minučių atkarpą. Aišku, prie to prisidėjo Verdon raudona, nes iki tol buvo 0-0, bet vis tiek.. Alice in Acidland.

O tada top 3 komanda Lorient. Gynyboje jau sunkiau buvo, pridaryta pozicinių klaidų, tačiau viską kompensavo netramdomas siautulys puolime. 3-2. Marcel Picot tribūnos vis labiau pildosi, tėvai nebebijo atsivesti vaikų, ne tik išsikapanota iš raudonos zonos, bet dar ir už nugaros paliktas peržaidimas su National komanda. Su dabartine forma dar galima spėti ir į top 10. Nors pakaktų tiesiog saugiai baigti sezoną bei pagaliau išspręsti savininko košę makalošę..

Allez Nancy!!
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

18 Geg 2019, 10:51

Šitas Abergel spyris prieš Ajaccio garantavo, jog nebebus nusirista į dvi paskutines pozicijas.. Nors įtampa dėl atkrintamųjų išliko.Priešpaskutiniame ture laimėtas derbis prieš Ligue 2 šampinjonus jau leido oficialiai švęsti išlikimą.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vakarykštės rungtynės nieko nebelėmė, todėl buvo galima drąsiai ir oriai pralaimėti National komandai 3-0. Kitą vertus, žinant šio sezono vargus, tai galima tiesiog :handgestures-thumbup: už išlikimą, nebesikabinėti, palikti ramybėje, laukti naujo sezono.. Trūkumai visi visiems žinomi, reikia lopyti, koreguoti, stiprinti.

Labai norėtųsi išlaikyti Vagner, bet vargu ar yra kokių galimybių. ASSE jį galėtų kaip x faktorių naudoti, vis tik nuo suolo pridėtų originalumo, nestandartinių sprendimų. Vagner, Marveaux, Ngom, El Kaoutari buvo kone kertinis lūžis po sausio transferų lango, pridėjęs kažkiek pasitikėjimo ir technikos. Marveaux nors ir daug traumavosi, bet savo atkarpą apturėjo, mušdamas po du įvarčius kelis mačus paeiliui. Kas konkrečiau išvyks/atvyks dar neaišku, visų pirma matyt reik trenerį susirasti, bet vienas naujokas jau yra. Kaip laisvas agentas atkeliavo Ousmane Cissokho. 32 metai, kairiojo krašto saugas, Ligue 2 matęs šalto, drumzlino, šilto. Perrin jo norėjo dar sausį, bet nepavyko su Orleans sutarti, o dabar jau jokių kliūčių nebuvo...

Ir labiausia reikia padėkoti Alain Perrin. Žmogus pratęsė savo karjerą vien tam, jog padėtų Nancy. Sakė, jog tai jo širdies klubas, jog jaučiasi skolingas, todėl pasitelkė savo patirtį bei turimus kontaktus tam, jog pavyktų bent jau kuriam laikui stabilizuoti padėtį. Dabar ramia širdim gali išeiti į pensiją. :madridista: Cool man.

Namų maikes ateinančiam sezonui.

alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

07 Bir 2019, 16:37

Nieko nelaukus imtasi komplektacijos darbų. Ateinančiam sezonui klubo biudžetas turėtų būti 15 mln. eurų. Kiekvienais metais jis gali vis mažėti, nes Ligue 2 po truputį suryja savo vaikus kaip Goya paveiksle. Dėl trenerio, Roussier minėjo, jog sulaukė 30+ kandidatūrų, kartu su Perrin (paskutinė užduotis) sumažino jas iki keturių finalininkų ir iš to final 4 išsirinko Jean Louis Garcia. Correa, Gabriel, Hognon buvo Nancy žaidėjai, Perrin buvo žaidėjas ir Wengero asistentas, Garcia stovėjo Nancy vartuose nuo 1988 iki 91. Atmetus porą trenerių tarp jų, pratęsta graži tradicija. Roussier iškeltas tikslas minimum yra užtikrintai finišuoti top 10, nors pats Garcia tiki, jog bus galima bandyti kabintis ir į atkrintamąsias. Drąsus pareiškimas.

Kalbant apie pasiekimus, Garcia itin daug prisidėjo prie Angers istorijos. Visų pirma, pakeliant juos iki Ligue 2 ir padarant stipriais vidutiniokais, kurie porą sezonų paeiliui sugebėjo sukiotis netoli top 3. France football už tai jį buvo išrinkę geriausiu Ligue 2 treneriu, o Lens pasiūlė 4 metų kontraktą. Išbuvo jis ten tik nepilnus metus, dar po to nesugebėjo išgelbėti Chateauroux nuo iškritimo į National, laikina stotelė Grenoble ekipoje bei darbas su Troyes. Čia vėl patapo įdomiau, nes 2016-17 m. sezone finišavo trečioje vietoje, atkrintamosiose susitvarkė su Lorient, pateko į Ligue 1, o po sezono vėl grįžo į Ligue 2. Keliai išsiskyrė, nuo tada laukė įdomaus pasiūlymo.

Taigi, kaip ir gerai, kaip ir vidutiniškai. Ligue 2 pažįsta labai gerai, yra pasiekęs apčiuopiamų rezultatų, tačiau ne kartą ir suklupęs. Kitą vertus, Troyes pastoviai kursuoja tarp antros-pirmos lygos, Chateauroux keletą metų atgal buvo visai duobėje, tad vieninteliu tikru nusivylimu galima vadinti laikotarpį praleistą Lens. Su savim Garcia atsivežė du asisentus Cedric Blomme ir Manuel Nogueira. Benoit Pedretti turėtų likti kaip asistentas irgi.

Žaidėjai.

Išvyko:

Vagneris po nuomos grįžo į ASSE, Ngom į Nantes, Marveaux į Lorient, Poha į Rennes, Sane į Caen. Abejonių yra dėl Vagner su Poha. Nancy labai norėtų abu priglausti dar vienam sezonui, tačiau tik Poha variantas atrodo realus.

Tikrai išvyks Chernik, Diagne, Paye, Clement, Da Cruz, Maboulou, Busin, Dale. Su vienais nebus pratęsta sutartis, kitiems ieškomi nauji klubai. Iš vienintelio Diagne transfero galima tikėtis apčiuopiamesnės sumos.

Atvyko:

Donna Ndoh – 33 metų puolėjas, sutartis 2 metai.
Souleymane Karamoko - 26 metai, RB, kontraktas 3 metams.
Ogou Akichi – 29 metai, DM, susitarimas 3 metams.

Visi nugriebti kaip laisvi agentai. Ndoh ilgametis Niort lyderis, Karamoko su Akichi svariai prisidėjo prie puikaus Paris FC sezono, seniau mano minėtas Ousmanne Cissokho atriedėjo iš Orleans. Taip pat netoli sutarties yra Red Star saugas Gregoire Lefebvre.

Daug patirties prikrauta. Ndoh kaip ir pensininkas, kaip ir ne. Ligue 2 specifika tokia, jog tie veteranai iki pat visiško saulėlydžio paštampuoja po 10+ įvarčių, Ndoh man toks ikoninis Ligue 2 puolėjas, kaip Andriatsima, Gimbert. Hadji buvo paskutinis klasikinis puolėjas, kuris galėdavo ant savęs patraukti komandą, kažko panašaus bus tikimasi ir iš Ndoh. Karamoko upgreidas Paye, su kuriuo sutartis nebebus pratęsta, o Akichi turėtų kažkiek pastiprinti aikštės vidurį, kur nubyrės Clement su Da Cruz.

Iš jaunimo dviejų metų kontraktą gavo trečias vartininkas Hugo Constant. 19`metis vidurio gynėjas Samir Bouzar į pagr. komandą paimtas vienam sezonui. Constant ir toliau numatyta trečio vartininko rolė, o Bouzar turėtų gauti progų kai reikės rotuoti/traumos.

+ iš nuomos grįžo Fischer, Bidounga, Bassouamina, Barka.

Barka atstovavo Marignane-Gignac ekipai, kurie iškrito iš National į N2 divizioną. Pats Barka sukrapštė vos 2 įvarčius per 21 mačą. Jau kuris laikas užstrigo jo progresas, apskritai pastaruoju metu užstrigo ir akademija. Jeigu ir pasirodo koks perspektyvesnis, tai visus ištinka gan panašus likimas - vienas, du geri mačai, stagnacija, dingimas. Ten pat srovė neša ir Yannis Barka.

Matthias Fischer loše už Dunkerque, pastarieji po įtemptos kovos išsaugojo vietą National pirmenybėse. Gavo pasižaisti gan nemažai RB pozicijoje, atsiliepimai neblogi.

Ryan Bidounga bandė įsitvirtinti Le Mans, nors ir ištraukė ten visą sezoną ir rūbinėje laistėsi šampanu, bet dažniausiai laiką leido ant suolo arba net rezervinėje komandoje. 22 metai, CB, turbūt bus nuomojamas vėl/parduodamas.

Mons Bassouamina buvo vienas iš nedaugelio, kuris prie Didier Tholot žaidė gan padoriai, tačiau vėliau irgi smigo, o prie Perrin apskritai nesugebėdavo patekti į startą. Nuoma į Boulogne nedavė daug naudos, nes sužaidė vos porą mačų, įmušė vieną įvartį.
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

19 Lie 2019, 20:56

Kaip ir tikėtasi DNCG savo sprendimą pakeitė bei leido likti Ligue 2. Dar sezonui egzistuoti pavyks. Nors kaip jau ne kartą esu minėjęs, pagrindinių bėdų tai neišsprendžia, anksčiau ar vėliau bus klubas pritrėkštas prie sienos galutinai. Nauji savininkai/investuotojai išlieka vieninteliu išsigelbėjimu, tad Rousselot laimėjo papildomo laiko kažką surasti. Istorija sufleruoja, jog surasta nieko nebus. Ai, dar aišku yra grįžimo į Ligue 1 scenarijus, kuris pagelbėtų ir sušelptų, bet čia jau visiški šakar makar burtai, magiški amuletai, Papajaus špinatai. Realiausiai šviečiasi lentelės vidurys.

Tuo pačiu paimta pora naujų vartininkų, gynėjas ir atakuojantis saugas.

Baptiste Valette, 26 metų vartininkas atvykstantis iš Nimes bus naujuoju Nr. 1. Chernik su Ndy Assembe – out. Antruoju vartų sargu tapo 27 metų Martin Sourzac, kuris atkeliauja iš… Nimes irgi. CB pozicijos rotaciją praplėtė Herve Lybohy. Praeitam sezone jis atstovavo… Nimes Olympique. Pastebiu dėsningumą. Hat-trickas! Ryškiai buvo pasiūlytas nuolaidinis paketas. Lybohy 35 metai, pastaruoju metu sudėtingai sekėsi su tokio amžiaus žaidėjais.. Kitą vertus, Ligue 1 jis atžaidė 17 mačų, dar ir įpirdino porą golų. Ir šviežiausias – Dorian Bertrand, kairiojo krašto saugas. 26 metai, priklausė Angers, buvo skolinamas Beziers, atvyko kaip laisvas agentas, sutartis 3 metams.

Dar vis dar oi vis dar tikimasi susigrąžinti Vagneri, bet aš nelabai tikiu. Jau realiau pasiimti ant nuomos Makhtar Gueye. Kadangi taip šauniai Saint-Etienne vyrukams sekasi čionai stažuotis, kodėl nepakėlus Gueye pasitikėjimo savimi?
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 3
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

19 Lie 2019, 21:13

Jei protingai parduosit Bilel Hassaini, tai viskas susitvarkys dar vieniems metams į priekį.

Nežinau kiek teisybė, bet sakoma, kad Nancy išsilaikytų Ligue2 Rousselot “iš savo kišenės” paklojo 7M pinigų.
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

19 Lie 2019, 23:19

Luigi rašė:
19 Lie 2019, 21:13
Jei protingai parduosit Bilel Hassaini, tai viskas susitvarkys dar vieniems metams į priekį.

Nežinau kiek teisybė, bet sakoma, kad Nancy išsilaikytų Ligue2 Rousselot “iš savo kišenės” paklojo 7M pinigų.
Je, su Hassaini nieks nei pro kontrakto nespėjo pasirašyti. Laisvas paukštis dabar. Aš asmeniškai net nesu jo matęs žaidžiančio, o domisi Arsenalas, Barca, Bayern, PSG, ASSE ir dar 10 klubų.. Nors, jokio jau skirtumo.

Rousselot praeityje yra iš savo kišenės mokėjęs 2-3 mln.. Dabar irgi gavo pavedimą daryti, bet kad 7 mln. nelabai tikiu. + 1 mln. pavyko damesti iš Abou Ba pardavimo į Nantes. Desperatiškas transferas... Šiaip su Rousselot situacija visad išlieka dviprasmiška. Nemažai fanų jam dabar dėkoja, Roussier irgi reveransus daro ir kalba apie šviesesnį rytojų, strategijos keitimą, kad ir ką tai reikštų. Faktas, jog Rousselot pats yra Nancy fanas ir Nancy yra jo pusės gyvenimo darbas, likimo valioje nepalieka kaip kad galimai bet kuris savininkas iš užsienio būtų padaręs ir pasiplovęs.. Bet, per tuos metus tiek būta keistų viražų, nepasiteisinusių transferų, rizikingų sprendimų, pasenusių metodų, jog pats Rousselot ir yra vienas iš pagrindinių žmonių, privedusių prie tokios situacijos.

Aš dar paslapčia kažkokias viltis dedu į tą patį Roussier, nes jiedu su Perrin gerai pasidarbavo ir šiaip tokių realistiškiau mąstančių žmonių jau kuris laikas trūko.. Tik nežinau kiek jis realiai turi visiškos laisvės, nes kai kurie žmonės jau 15 metų yra neklibinami, Rousselot vis dar aplinkui, o pats Roussier juk neims ir neinvestuos. Tai lieka strategijos, transferai, akademija, susispausti kiek įmanoma kompaktiškiau.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 3
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

19 Lie 2019, 23:40

alibaba rašė:
19 Lie 2019, 23:19
bet kad 7 mln. nelabai tikiu.
With a dramatic season drawing to a close, few expected the club’s fate to hang in the balance again. Nevertheless, the arrival of new coach Jean-Louis Garcia was followed swiftly by the DNCG ruling: the club would be relegated unless they could provide the necessary financial reassurances. In stepped Rousselot.

The former president, despite taking a step back from the club, is said to have paid the reported €7m, per MaLigue2, out of his own pocket. Current president Roussier has said to L’Est Republicain that “we owe [Rousselot] a lot,” while also insisting that the club will take “radical measures” to ensure financial stability going forward. The club have already received a reported €1m for Abou Ba from Nantes, and further player sales are expected.
Rousselot, meanwhile, has single-handedly rescued the club, and cemented his legacy.
alibaba
Posts in topic: 27
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 05 Spa 2018, 23:36

26 Lie 2019, 12:24

Nieko nepridursi, skamba tikrai gražiai.

O šiandien jau startuoja naujas Ligue 2 sezonas. Būčiau nieko prieš dar kokį pusmetį pailsėti.

Mačas namuose prieš Orleans.

Sudėtis: Valette, Sourzac, Nery, Karamoko, Fischer, Lybohy, El Kaoutari, Bidounga, Muratori, N'Guessan, Nguiamba, Akichi, Marchetti, Bertrand, Dembélé, Triboulet, Dona Ndoh, Bassouamina.

Cissokho suspenduotas, nes parsineša kortelių iš praeito sezono, Bassi smulki trauma, Abergel nori keltis į Lorient, todėl į paraišką neįtrauktas. Vienas geriausių žaidėjų pastaraisiais metais, gal pavyks dar kokį 1 mln. gauti. Eina gandai, jog ir tas pats Bassi gali iškeliauti į Mariaus Stankevičiaus Brescia. Seka vis dar atostogauja, nes žaidė už rinktinę.. O toliau optimali sudėtis. Dar gali būti 1-2 nauji žaidėjai, greičiausiai paimti ant nuomos.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 2
Pranešimai: 2084
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

16 Kov 2020, 19:57

Kapeikos
Skelbti atsakymą