Apie futboloforumas.lt

Ar reikia pratęsti forumo domeną/hostingą dar metams?

Poll ended at 07 Jul 2020, 13:51

Taip, reikia, galėčiau prisidėti finansiškai
17
81%
Taip, reikia, bet pinigais neprisidėčiau
3
14%
Nebereikia, užteks spardyti šitą negyvėlį
1
5%
 
Total votes: 21
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 134
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

hippo wrote: 22 Aug 2018, 16:11Kad nebūltų tik viena idėja, tai dar toks biški gal ir šūdniekis, bet gal ir vertas aptarimo. (Neatsimenu lyg kažkas tą jau minėjo, o gal sapnavau). Padaryt, kad cituotų tik paskutinį postą. Nes kai kurie netvarkingi žmonės nepravalo citatų ir tenka scrollint ilgą citatų šiukšlyną.
Šitai labai lengvai įgyvendinama, o ir man, kaip švarių citatų šalininkui (© red army) patiktų toks dalykas. O bet tačiau ar tada eitų suprasti tik iš vienos citatos apie ką eina kalba? Jeigu ilgesnė diskusija, tai iš trijų dar daugmaž gali pagauti mintį, o su viena citata gali būti problematiška.

Ką kiti į tai? Taip/ne?

Dėl upvote'ų kaip skatinančios priemonės rašyti kokybiškesnius postus gal ir išties visai nieko idėja. Nes kol kas ilgiausias penis tik pas tuos, kurie prirašė didžiausią kiekį postų ir trumpiausias pas tuos, kurie kuria daugiausiai temų.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 21
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Upvote sistema nieko idėja, tik nesinorėtų, kad dėl to kaip nors eiliškumas išsidarkytų temose. Galima būtų tiesiog like dėti ir atitinkamai kažkiek like pasiekus taptų ryškesnis pats post'as. Nuostabu būtų jei po to tarkim 10 like surinkę postai nukeliautų į vieną temą.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 1
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

T-Wolves wrote: 22 Aug 2018, 16:59 Upvote sistema nieko idėja, tik nesinorėtų, kad dėl to kaip nors eiliškumas išsidarkytų temose. Galima būtų tiesiog like dėti ir atitinkamai kažkiek like pasiekus taptų ryškesnis pats post'as. Nuostabu būtų jei po to tarkim 10 like surinkę postai nukeliautų į vieną temą.
Va dabar jau dėčiau nykštį ant šito posto, bet dar sistemos nėr. :( :D Ir tuos like'us būtų galima sumuot, rodyt po nicku kiek bendrai. Galėtume matuotis e-pimpalais.
User avatar
Phect
Posts in topic: 43
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Aš asmeniškai esu prieš tą like'ų sistemą. Tą lyg ir aptarėme forumo kūrimo pradžioje.
1. Jei būtų daroma upvote/downvote sistema, tai neišvengiamai atsirastų karmawhoring-circlejerk'as. Man asmeniškai užtenka šitos nesąmonės reddit'e.
2. Jei būtų tik upvote, tai būtų gerb. forumjiukas tik pozityvus su meškučiais ir begaline šiluma. Už gražius postukus apdovanojama saulytėmis ir vaivorykštėmis, šiukštu jokių debesiukų.

Upvote/downvote sistema galbūt yra reikalinga tokiam šiukšlyne kaip reddit, kur reikia atfiltruot tūkstančius pranešimų, į viršų iškeliant labiausiai relevant, ir užslepiant visokius vėjus. Netobulai, bet veikia. Kokią pridėtinę vertę ji duotų šitam forumui, aš nematau. Ar tikrai esam tokie trapūs, jautrūs ir savim nepasitikintys, kad dar kažkokio papildomo validation'o reikėtų po postukais?

Teisingo citavimo įmanoma išmokti (išmokyti). O galimybė cituot tik vieną postą sukuria problemą, kurią jau aptarė [mention]Tommy[/mention] .
User avatar
Gunner
Posts in topic: 10
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Scientist wrote: 22 Aug 2018, 15:59 Bet upvote'ai tai galėtų pagyvint truputį ramesnes temas/forumus ir leist išreikšt šiek tiek įvertinimo tiems, kas postina normalų turinį. Man pvz. labai patinka paskaityti kai kažkas (išskyrus Red Army :lol: ) papostina savo mintis apie klubą/lygą/rungtynes, bet nepulsi po kiekvienu tokiu postu rašyti 'mldc seneliuk, įdomiai čia parašei' arba 'pritariu', o upvote'ai gal truputį padėtų palaikyt motyvaciją ir pasijaust skaitomesniems tiems, kas ką nors įdomesnio papostina.
THIS. Va buciau tik upvote dejes, o dabar rasyt reik... Siaip cia tik ideja nereik cia manes iskart smerkti... turiu seima...

P.S. yra nemazai temu ir subu kurie laikos ant vieno ar dvieju zmoniu ir mazai kas ten postina, bet tarkim as visad paskaitau ka raso Luigi ar T-Wolves, tai numest koki upvote nera blogai.
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Man tai atrodo, kad nereikia bijot tų upvote'ų (juk bet kada galima išjungt) - jei kažkuriam malonu matyt, kad jo postas patiko kitiems, kodėl to neleist? Tik gal kažkaip garbingai išskirt reikėtų ne po 10 pliusų, o po kokių bent 30 ar 50.
User avatar
hippo
Posts in topic: 42
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Phect wrote: 22 Aug 2018, 17:33 Aš asmeniškai esu prieš tą like'ų sistemą. Tą lyg ir aptarėme forumo kūrimo pradžioje.
1. Jei būtų daroma upvote/downvote sistema, tai neišvengiamai atsirastų karmawhoring-circlejerk'as. Man asmeniškai užtenka šitos nesąmonės reddit'e.
2. Jei būtų tik upvote, tai būtų gerb. forumjiukas tik pozityvus su meškučiais ir begaline šiluma. Už gražius postukus apdovanojama saulytėmis ir vaivorykštėmis, šiukštu jokių debesiukų.

Upvote/downvote sistema galbūt yra reikalinga tokiam šiukšlyne kaip reddit, kur reikia atfiltruot tūkstančius pranešimų, į viršų iškeliant labiausiai relevant, ir užslepiant visokius vėjus. Netobulai, bet veikia. Kokią pridėtinę vertę ji duotų šitam forumui, aš nematau. Ar tikrai esam tokie trapūs, jautrūs ir savim nepasitikintys, kad dar kažkokio papildomo validation'o reikėtų po postukais?
Dėl 1 sutinku, bet kas konkrečiai negerai su 2? Gal gilios egzistencinės prasmės tame ir nėra, nes žmogus turi gyventi ne dėl palaikinimų skaičiaus, o tam kad darytų gerus darbus ir vykdytų Dievo valią. Bet tai lygiai taip galima ir pvz apklausas uždraust, nes koks skirtumas, kas už, kas prieš. Arba tuos durnus smailus išmest, nes ką jie duoda asmenybės vystymuisi?

Aš tai būtent pagal kitus forumus sprendžiu ir ten tas yra visai fun.
User avatar
Phect
Posts in topic: 43
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

hippo wrote: 22 Aug 2018, 18:03 Dėl 1 sutinku, bet kas konkrečiai negerai su 2?
Principe nieko nėra negerai taip vat iš savęs, gal čia tik toks konservatizmas prasimuša, kad naujovės yra šūdas. Na ir dar EF gi tą patį dalyką įmetė, tai atmetimo reakcija automatiška.

Nors čia va beskrebendamas sugalvojau vieną argumentą prieš. Upvote button galimai mažintų forumo aktyvumą. Kam išsakyt savo nuomonę ir komunikuot su kitais forumiečiais, jei gali tiesiog garsiai sušukt "MLDC PALAIKAU" ir spustelt upvote mygtuką.
User avatar
rommedahl
Posts in topic: 3
Posts: 108
Joined: 09 Aug 2018, 11:06

Phect wrote: 22 Aug 2018, 21:33 Nors čia va beskrebendamas sugalvojau vieną argumentą prieš. Upvote button galimai mažintų forumo aktyvumą. Kam išsakyt savo nuomonę ir komunikuot su kitais forumiečiais, jei gali tiesiog garsiai sušukt "MLDC PALAIKAU" ir spustelt upvote mygtuką.
Tiesa. O jei nori sutikti dabartiniame forume, tai dar sugalvoji ką nors ir nuo savęs pridėt, kas galbūt nebuvo išsakyta.

Bet iš principo, kaip supratau pagrindinis stimulas įvesti tokią sistemą - mažiau populiarių ir sekamų temų post'ų autoriai ir jų pripažinimas, jei tokie vertinimai padės pasijusti jiems labiau skaitomiems, kodėl gi ne. Prigis - prigis.
User avatar
hippo
Posts in topic: 42
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

rommedahl wrote: 22 Aug 2018, 21:56
Phect wrote: 22 Aug 2018, 21:33 Nors čia va beskrebendamas sugalvojau vieną argumentą prieš. Upvote button galimai mažintų forumo aktyvumą. Kam išsakyt savo nuomonę ir komunikuot su kitais forumiečiais, jei gali tiesiog garsiai sušukt "MLDC PALAIKAU" ir spustelt upvote mygtuką.
Tiesa. O jei nori sutikti dabartiniame forume, tai dar sugalvoji ką nors ir nuo savęs pridėt, kas galbūt nebuvo išsakyta.
Biški pavargau ginčytis dėl tokių žiauriai svarbių dalykų gyvenime kaip upvote mygtukas, bet čia visiškos pievos.

*Jeigu turi ką pasakyt, parašai.
*Jei neturi ką pridėt, bet patiko postas, spaudi mygtuką, vietoj to, kad rašytum "this", "teisingai", "maladiec", "pritariu", "įdomiai čia parašei","jo", "nu", "normalei ce".
*Jei postas neįdomus, nieko neparašai ir nieko nespaudi.

Gero vakaro.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

hippo wrote: 22 Aug 2018, 16:11 Kad nebūltų tik viena idėja, tai dar toks biški gal ir šūdniekis, bet gal ir vertas aptarimo. (Neatsimenu lyg kažkas tą jau minėjo, o gal sapnavau). Padaryt, kad cituotų tik paskutinį postą. Nes kai kurie netvarkingi žmonės nepravalo citatų ir tenka scrollint ilgą citatų šiukšlyną.
siūliau šitą, bet jokio atsakymo nebuvo, čia gal nuo žmogaus labiau priklauso, vienas nutrins ir paliks tik vieną citatą, kitas paliks :)
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

atsiprašau už double, bet dėl citavimų.
tarkim ok, cituoja koks nors pilietis X, 4 postus. Tai ar būtų įmanomą, tarkim tris padėti po spoileriu ar kažkaip, ir rodyti tik vieną paskutinį?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 134
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Ezzy wrote: 22 Aug 2018, 22:34 atsiprašau už double, bet dėl citavimų.
tarkim ok, cituoja koks nors pilietis X, 4 postus. Tai ar būtų įmanomą, tarkim tris padėti po spoileriu ar kažkaip, ir rodyti tik vieną paskutinį?
Negražiai atrodytų, tad ne.
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

[mention]Samir[/mention] jei tu perkelsi visas legendas iš seno forumo čia, aš tau kada nors pastatysiu 3 alaus. Kam riekia Wiki, jei yra Samir :bow-blue:
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

tai jis šiaip būtent tą dabar ir daro
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 78
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

MSM wrote: 27 Aug 2018, 12:15
ValeTH wrote: 27 Aug 2018, 12:08 Nereik sub-forumo? Gan aktyviai varai, MSM.
čia valdžios valia, ne mano :think:
[mention]MSM[/mention], Bayernui subo nekūrėm berods dėl nežinomybės - nebuvom tikri ar Bayerno fanai žino apie persikėlimą, tai natūraliai galvojom, kad nebus kas rašo. Buvo siūlančių falci tvarkyti Borussios reikalus, bet jis pasirinko paprastą temos formatą.

Bayern pakankamai didelis ir populiarus klubas, kad forume turėtų subą (o jį turėjo ir ef.lt). Tai jeigu yra noras, sakyk, bus sukurta.
ValeTH wrote: 27 Aug 2018, 12:08 Nereik sub-forumo? Gan aktyviai varai, MSM.
ValeTH wrote: 26 Aug 2018, 23:03
MSM wrote: 26 Aug 2018, 19:36 Galvojau verta kurti dfb pokal tema ar rasyti bendroje po šimts kalakutų?
Kurk nes cia biski atskiros temos gaunasi
ValeTH wrote: 25 Aug 2018, 15:28 :confusion-seeingstars: Nesugalvoju kol kas normalaus pavadinimo lietuviško, nes kovos menai skambėtų niekaip. Čia bus galima rašyti apie boksą, UFC, MMA, Karate, Dziudo ar Taekwondo.
O gamta, tu nenustoji mūsų stebinti.
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Tikiuosi bus temos pakurtos šaškėms, šachmatams, tiesiog board games, šaudymui iš lanko, ėjimui atbulomis ir, žinoma, tema "receptai žiūrint futbolą" is a must
User avatar
hippo
Posts in topic: 42
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš senajam forume buvau pakūręs temą "Kojinės". Mano nuomone buvo gera tema, nors gal ir neprilygo tom apie skutimąsi ir skruzdėlių naikinimą. Deja, greitai buvo prijungta prie kažkokios bendros temos ir pasimetė tarp daugybės postų.
User avatar
Phect
Posts in topic: 43
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

hippo wrote: 27 Aug 2018, 14:44 Aš senajam forume buvau pakūręs temą "Kojinės". Mano nuomone buvo gera tema, nors gal ir neprilygo tom apie skutimąsi ir skruzdėlių naikinimą. Deja, greitai buvo prijungta prie kažkokios bendros temos ir pasimetė tarp daugybės postų.
„Skruzdžių naikinimas“ ir „Barzdos“ buvo EF highlightai :madridista:
MSM
Posts in topic: 7
Posts: 387
Joined: 06 Aug 2018, 11:13

Prižiūrėti galiu, nėra sunku laisvu laiku parašyti daugiau apie Bayern, tik klausimas koks aktyvumas bus, nesinori vien monologų rašyti. ef.lt gana mirusi buvo, o Bayern sirgaliai kažko nelabai nori į tokius puslapius pereiti(mėginau anksčiau su ef.lt, bet..) ir dauguma sirgalių bendrauja uždariam fb puslapyje.
Jei pakursite, tai stengsiuosi prižiūrėti, kaip nuspręsite, taip bus gerai iš mano pusės.
P.s. Įdomi dar Hujito nuomonė?
Post Reply