Paris Saint-Germain

Ar teisingą sprendimą priėmė Mbappe?

Taip
4
15%
Ne
5
19%
Man pajebat
17
65%
 
Total votes: 26
User avatar
fun43
Posts in topic: 7
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Furis wrote: 04 Jan 2021, 10:56
Luigi wrote: 02 Jan 2021, 17:55 Kontraktas tik iki 2022m. vasaros.
Gal kur nors yra tokios kontrakto trukmės paaiškinimas?

Nes jei čia mintis "turi du šansus paimti ČL, jei ne, eisi lauk dykai", tai kam jį imt apskritai? Nėra tikslo nei savo žaidimo stiliaus įvedinėt, nei geros akademijos bandyti.
Pochettino taip norėjo, nes "Ole ilgiau neištemps" ;)
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Furis wrote: 04 Jan 2021, 10:56
Luigi wrote: 02 Jan 2021, 17:55 Kontraktas tik iki 2022m. vasaros.
Gal kur nors yra tokios kontrakto trukmės paaiškinimas?

Nes jei čia mintis "turi du šansus paimti ČL, jei ne, eisi lauk dykai", tai kam jį imt apskritai? Nėra tikslo nei savo žaidimo stiliaus įvedinėt, nei geros akademijos bandyti.
Nėra jokio paaiškinimo. Logika sakytų, kad arabai šiuo atveju nori apsidrausti. Su treneriais nepaėjo jau 3 kartus, tad matyt užkniso mokėt išeitines.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tai yra opcija dar metams pratęst. Tik neaišku kieno čia opcija - klubo ar trenerio.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Pridėta apklausa.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Image

Kai labai nekenti Neymar, tai čia geriausias būdas yra taip jį stabdyt..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tiesiog Alvaro patikrino ar nekarščiuoja Neymar..

André Villas Boas on Trophée des Champions defeat: “The biggest honour that PSG could do us is the way they celebrated as if they had won the Champions’ League.”

hjulito
Posts in topic: 2
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2018, 21:58

Taip ir nesupratau, kokio velnio Alaba jį pusvalandį guodė po čl finalo
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Well Oh my, lai būna palaiminta ši graži sekmadienio popietė!!
PSG merkia taškus prieš all mighty Lorient, kurie tiesą sakant atidavė viską ką galėjo, o gal net ir daugiau.
Pochetino impactas kol kas slabnas, su lyga dar nesusipažinęs, o nuo to čempionatui tik geriau.
Mačo galas buvo dar geresnis už Brisiaus galą. Per paskutines 3-4min abi komandos turėjo progų išnešti 3 taškus. Kurzawa su Mbappe baudos aikštelėj pavojingai šovė šalia vartų, tada Lorient gavo gerą baudos smūgį, kuris praėjo visai visai šalia vartų. Sekanti ataka kai kamauolys lyg oro balionas keistai pakibo PSG baudos aikštelėj, Rico lyg nepilnametė pabijojo įšeit jo pasiimt ir gavos taip, kad jis nusileido maždaug 2 metrai nuo vartų ir tiesiai Lorient žaidėjui ant galvos!!! Bet tąsai irgi suvaidino dar mažesnę nepilnemetę ir nepataikė, ja pierdole, nepataikė laisvas į kamuolį!!!! O jau kitam epizode gavosi vadovėlinė kontraataka, kur nuskuodęs per pusę aikštės Igoboras Moffi Teremas (vardas tarp kitko originalus nesulietuvintas!) įkalė pergalingą įvartį!!
Aš sakyčiau pelnyta pergalė už norą ir atsidavimą!!!

O PSG abu golai iš pendelių. Jei pirmas buvo tikrai baudinys, tai antram epizode labai jau ant didelio klaustuko. Man rods ten teisėjas biški susileido..
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 22
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Igobor Terem Moffi jo originalus vardas, tik visi flashscorai ir kiti grybai apie jį tiek mažai info turėjo, kad įrašė matomai kažką ką iš užmatė Lietuvos futbolo straipsniuose!
Nu ir gerą laiką apturėjo bičas nuo atvykimo į Kauną. 18 metų tiesiai iš Nigerijos į Kauną - ten trauma vos ne pirmose treniruotėse, o vėliau gavus laiko išbėgt atrodė neišskirtinis 18 metų vaikinukas, nelabai talentu besiskiriantis nuo vietinių baxūrų.
Man asmeniškai jis - Legenda ir įrodymas, ką su žmogum gali padaryt juodas darbas.
Golas penktose rungtynėse iš eilės.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Blem velnes suvėlei čia viską!! Aš galvojau nieks iš forumiečių nesigilins į jo vardą ir aš savo komentaro gausių daug liuksų!!!! Damn you!!!
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 22
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Luigi wrote: 31 Jan 2021, 19:13 Blem velnes suvėlei čia viską!! Aš galvojau nieks iš forumiečių nesigilins į jo vardą ir aš savo komentaro gausių daug liuksų!!!! Damn you!!!
Prašom dovanų liuksiukas :*
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Image

Just Enjoy the moment!
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Padalinau abiem liuksų už judesį, PSG pralaimėjimą, Igoboro įvartį. :obscene-drinkingcheers:
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Aš irgi pagalvojęs nusprendžiau velnes duoti liuksą už Igoboro istoriją, kad jis jaunystėj žaidė už Kauną, nes to nežinojau. Bet vis tiek biški nervas ima, kad iš visos tos istorijos velnes gavo daugiau liuksių, negu aš!!!
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Pirmas toks viešas pareiškimas iš Neymar. Būtų smagu išgirsti ir Mbappe tą patį sakant.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Breaking | RMC announce that PSG & Neymar have reached a 4-year contract extension agreement.
Killian next?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Luigi wrote: 02 Feb 2021, 17:43
Breaking | RMC announce that PSG & Neymar have reached a 4-year contract extension agreement.
Killian next?
Kažkaip dėl Neymar man visada buvo ramu. Žmogus jau La Liga, ČL iškovojęs su Barcelona, tai būti toliau glamūrinio PSG veidu, tikrai variantas tenkint turėtų. Net nelabai įsivaizduoju kur jam geriau galėtų būti nei Paryžiuje. Ramiai po kontrakto galės į Santos kokį keliaut.
Pas Mbappe situacija kita ir jei ne sudėtinga Real finansinė būklė bei Haaland iškilimas, tikrai sakyčiau vasara out. Dabar jau nebežinau, bet noriu tikėti, kad kontraktą pasirašys.
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Kylianas IMO tiktų tikrai kur kas daugiau komandų nei Neymaras. Ar tikrai Paryžius geriausia vieta ne tik dėl ČL kovoti, bet kažkada ir vieną kitą balioną laimėti?
User avatar
hippo
Posts in topic: 23
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

pauleska wrote: 03 Feb 2021, 09:15 Kylianas IMO tiktų tikrai kur kas daugiau komandų nei Neymaras. Ar tikrai Paryžius geriausia vieta ne tik dėl ČL kovoti, bet kažkada ir vieną kitą balioną laimėti?
Nu gali pavyzdžiui žmogus visai ambicijų neturėt. Būna taip gyvenime?
Nes apie lojalumą šitoj vietoj kalbėt netenka, gali būt lojalus savo komandai, o ne kažkokiam naftos projektui.
Scientist
Posts in topic: 4
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Nežinau, ką išvis reikia padaryt, kad balioną laimėti žaidžiant PSG. Sakyčiau pvz. rinktinę per PČ ištraukt, bet kad net ir tas nelabai padėjo užpernai.

Paantrinsiu, kad atrodo ne kaip lojalumas, o įstrigimas komforto zonoje ir ambicijų pardavimas už kažkiek geresnes sąlygas. Kas, žinoma, yra kiekvieno pasirinkimas, ne visiem net ir futbolininkams futbolas, medaliai ar rekordai yra svarbiausia gyvenime - jei gali gyventi karališką gyvenimą gerame mieste, nepersistengti aikštėje ir nebūti po padidinimo stiklu kaip būtų kokiame Reale/Barcoj/PL, tai why not, normalus asmeninis pasirinkimas.

Bet jeigu visgi kažką įrodyti futbole dar norisi, tai čia no braineris nešti subinę į stipresnę lygą.
Post Reply