Premier League 2018/19

Locked

Kam skirtumėte EPL Manager of the Year apdovanojimą?

Nuno Espirito Santo (WOL)
15
45%
Pep Guardiola (MCI)
7
21%
Jurgen Klopp (LIV)
10
30%
Mauricio Pochettino (TOT)
1
3%
 
Total votes: 33
User avatar
suiluap
Posts in topic: 2
Posts: 83
Joined: 04 Aug 2018, 18:44

Fulham - Burnley tai kažkas nerealaus :obscene-drinkingcheers: per 5 minutes 3 įvarčiai
User avatar
Maverick
Posts in topic: 10
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

[tweet][/tweet]
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 45
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

User avatar
hippo
Posts in topic: 76
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54



Nesu tikras ar į mečiau į teisingą temą, nes Championshipe irgi yra Londono klubų. Tik aišku, kad tai ne West Hamas, o taip pat ir ne Crystal Palace, nes Hodgsonas nežino, kada jo žaidėjų gimtadieniai.
User avatar
QwR
Posts in topic: 22
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Pagal bukmekerius, tai Arsenalas favoritai. Ir manau nera tokia prasta mintis ji paimti sezonui, treniruotese padetu jaunimui, Guendouzi su Torreira, taip pat nuo suolo galetu pakilt, ar Europos taurei ar Carabao/Fa Cup suzaist. Bet tada jau tikrai Elneny vietos nebelieka, nors juo kolkas Emery visiskai nesinaudoja.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 10
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Spėju, kad naujas Toure klubas bus Olympiakos.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 56
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

QwR wrote: 29 Aug 2018, 13:28 Pagal bukmekerius, tai Arsenalas favoritai. Ir manau nera tokia prasta mintis ji paimti sezonui, treniruotese padetu jaunimui, Guendouzi su Torreira, taip pat nuo suolo galetu pakilt, ar Europos taurei ar Carabao/Fa Cup suzaist. Bet tada jau tikrai Elneny vietos nebelieka, nors juo kolkas Emery visiskai nesinaudoja.
Man ta pagalba jaunimui tai kreivai skamba. Suprantu visokius Carrickus, kur klube sėdi daug laiko, žino viską nuo A iki Z, ir paskutiniais metais apsiima kokį jauniklį (nupirktą ar iš akademijos) pagloboti, papasakoti į ką anas turėtų fokusuotis, kaip elgtis treniruotėse ir pan. Bet Yaya, katras neturi jokios darbinės disciplinos ir kuris net nežino, kaip Arsenalas atrodo iš vidaus, eis mokyti jaunimo? Kažkaip mažai naudos aš čia įžvelgiu.

Nu ir mano eGzperto smegenims čia naujiena, kad registruot žaidėjus gali ir po deadline day, jeigu žaidėjas laisvas. Gyveni ir mokaisi.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 20
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 29 Aug 2018, 14:27
QwR wrote: 29 Aug 2018, 13:28 Pagal bukmekerius, tai Arsenalas favoritai. Ir manau nera tokia prasta mintis ji paimti sezonui, treniruotese padetu jaunimui, Guendouzi su Torreira, taip pat nuo suolo galetu pakilt, ar Europos taurei ar Carabao/Fa Cup suzaist. Bet tada jau tikrai Elneny vietos nebelieka, nors juo kolkas Emery visiskai nesinaudoja.
Man ta pagalba jaunimui tai kreivai skamba. Suprantu visokius Carrickus, kur klube sėdi daug laiko, žino viską nuo A iki Z, ir paskutiniais metais apsiima kokį jauniklį (nupirktą ar iš akademijos) pagloboti, papasakoti į ką anas turėtų fokusuotis, kaip elgtis treniruotėse ir pan. Bet Yaya, katras neturi jokios darbinės disciplinos ir kuris net nežino, kaip Arsenalas atrodo iš vidaus, eis mokyti jaunimo? Kažkaip mažai naudos aš čia įžvelgiu.

Nu ir mano eGzperto smegenims čia naujiena, kad registruot žaidėjus gali ir po deadline day, jeigu žaidėjas laisvas. Gyveni ir mokaisi.
Aš tai šitą sužinojau, kai Evertonas Hitzspilbergerį ne lango metu pasiemė. Hitzspilbergerį parašiau netikrindamas spellingo
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 3
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

Furis wrote: 29 Aug 2018, 14:27 Nu ir mano eGzperto smegenims čia naujiena, kad registruot žaidėjus gali ir po deadline day, jeigu žaidėjas laisvas. Gyveni ir mokaisi.
Iš FM'o turėtum žinoti, kad free agent'ų deadline'as vėliau ;)
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 12
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:01 Iš FM'o turėtum žinoti, kad free agent'ų deadline'as vėliau ;)
man atrodo, kad tokio deadline išvis nėra, gal nebent tik skaičius, kiek jų galima pasiimt per sezoną
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 3
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

Ezzy wrote: 29 Aug 2018, 23:03
Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:01 Iš FM'o turėtum žinoti, kad free agent'ų deadline'as vėliau ;)
man atrodo, kad tokio deadline išvis nėra, gal nebent tik skaičius, kiek jų galima pasiimt per sezoną
Bent jau Italijoj tikrai yra (ant FM 2017). Tiksliai nepamenu, bet kažkada į sezono galą išmeta pranešimą, kad liko savaitė įsigyt laisviem agentam, o po to ir praėjus.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 16
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:51
Ezzy wrote: 29 Aug 2018, 23:03
Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:01 Iš FM'o turėtum žinoti, kad free agent'ų deadline'as vėliau ;)
man atrodo, kad tokio deadline išvis nėra, gal nebent tik skaičius, kiek jų galima pasiimt per sezoną
Bent jau Italijoj tikrai yra (ant FM 2017). Tiksliai nepamenu, bet kažkada į sezono galą išmeta pranešimą, kad liko savaitė įsigyt laisviem agentam, o po to ir praėjus.
OffTopic klausimėlis. Gal kas naudojat Macbook Airą. Važiuoja FM ant jų ar nelabai??
User avatar
aBil
Posts in topic: 17
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Vaitele wrote: 30 Aug 2018, 10:44
Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:51
Ezzy wrote: 29 Aug 2018, 23:03

man atrodo, kad tokio deadline išvis nėra, gal nebent tik skaičius, kiek jų galima pasiimt per sezoną
Bent jau Italijoj tikrai yra (ant FM 2017). Tiksliai nepamenu, bet kažkada į sezono galą išmeta pranešimą, kad liko savaitė įsigyt laisviem agentam, o po to ir praėjus.
OffTopic klausimėlis. Gal kas naudojat Macbook Airą. Važiuoja FM ant jų ar nelabai??
2015 metų berods žaidžiau ant Mac Airo, tai važiuoja. Ūžia kompas kaip reikalas, bet važiuoja.:D
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 12
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Tomejus wrote: 29 Aug 2018, 23:01 Iš FM'o turėtum žinoti, kad free agent'ų deadline'as vėliau ;)
čia dar papildant
Free agents can be signed by a club at any time during the season, if they had been released by their previous club before the end of the transfer window.
Unattached players are free to join a new club outside the transfer window.
But Premier League clubs must name a 25-man squad at the end of every window.
That means that if a player signs, they will only be able to play in the Premier League if a club has not named a full squad or if they are under-21.
apie nuomas
Until last season, players were able to sign on short-term loans (up to three months) once the deadline had closed.
But Fifa changed the rules last year to close that loophole, meaning loans must also be agreed during the transfer window.
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 28
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Įdomus sprendimas lapių. Demarai Gray nr9 pozicijoje, kai galėtų būti Iheanacho. Įdomu, žiūrim.
Grobari
Posts in topic: 8
Posts: 167
Joined: 10 Aug 2018, 13:50

Puel surizikavo su Perreira ir Ghezzal duetu deineje ir uz tai kencia viso kelinio metu. Abiems naujokams ryskiai truksta drausmes, o Liverpool geriausiai moka isryskinti siuos trukumus.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 45
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Tik dabar akreipiau dėmesį, kad teisėjai su Nike bliuskėm.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 5
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Tikriausiai šiame sezone pirmoji trenerio galva į giljotiną - Pellegrini. Arba laikas plaktukams pailsėt nuo epl'o keletui metelių.
User avatar
hippo
Posts in topic: 76
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Treneris, kuriam bus pasiūlyta pakeist Pellegrini, turėtų susimąstyt apie savo ateities perspektyvas.
Ex-managers

Moyes unemployed
Slaven unemployed
Walrus unemployed
Grant manager in India
Zola multiple hire/fire now coaching
Curbs unemployed
Pards unemployed
Roeder unemployed
Bagpuss unemployed


Bit of a pattern here.....
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 56
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Geriausi bėgikai:

Image

Ir Zaha efektas, skaičiuojant nuo praėjusio sezono starto:

Image
Locked