[EFC] Premier League

User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 67
Posts: 1958
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

https://mixture.gg/v/6202d41b2db03

Chicharito kažkur tolimoje šypsosi.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 204
Posts: 788
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Gal iš 20 minučių žaidimo nereikia daryti viso likusio VdB sezono apibendrinimo?
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

The_Red_Army wrote: 09 Feb 2022, 00:39
ramzis wrote: 09 Feb 2022, 00:32
The_Red_Army wrote: 09 Feb 2022, 00:12 As galvoju ar nebus prasove cia ji i Everton'a skolinti, CP zinant ju stiliu prie Vieira, galimai ji butu geriau isnaudoja.

Beganciu zaideju stokos su Alli ir VDB kartu nepasijaute?
Kad lyg pats norėjo pas Lampardą
Jei ten jį pivote leis, tai geresni laikai nei United nenusimato
Kad mano point'as tame ir yra, kad jis ne pivot'e turi zaist. O pozicijoje, kuri butu artima 10 numeriui, t.y. 10/8 numerio pozicija su 3 centro saugais arba winger'iu su ejimu i vidu, bet pagal Sofascore panasu, kad Alli toj pozicijoje zaide.
Duotuoju atveju Alli pakeitė Gray puolime (buvo žiaurus daungreidas) o VDB Gomesą apačioj (buvo ta pati penio pompa).
Idealiam pasauly įsivaizduoju, kad VDB turėtų žaist saugų trejete su Doucoure ir Allanu. Nemanau, kad Lampardas yra ant tiek nupušęs, kad leistų Gomeso/VDB ir Allano pivotą vien savo malonumui. Tikiuosi, kad tik gyvenimas (traumos) verčia taip elgtis, taip pat kaip ir su Townsendu wingbacko pozicijoj.

P.S. Paskutinis sakinys dar kartą priminė, kokį genialų sprendimą Kiaulinas suskėlė, išmesdamas Digne. Francūzas idealiai tiktų prie Lampardo stiliaus.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

flasher1 wrote: 09 Feb 2022, 14:09 Gal iš 20 minučių žaidimo nereikia daryti viso likusio VdB sezono apibendrinimo?
Tiksliau iš 30. Man tai jo debiutas visai neblogas, įvertinant visas aplinkybes. Nothing flashy, bet bent jau bazinius dalykus padarė. Turi gerą savybę, neįprastą kitiems Evertono žaidėjams - mėgsta pasuot kamuolį futbolistams su tos pačios spalvos maikėm kaip ir jis pats.
Jei žais saugų trejete, viskas turėtų būt gerai. Dvejete jo trūkumai rėžia akį, kai naparnikas už jį dar lėtesnis, bet ir tai už Gomesą geriau, nes be kamuolio nėra toks beviltiškas kaip portugalas ir psichologiškai tikriausiai ne toks trapus.

Man tai daug daugiau klausimų kelia Alli. Po 1 rungtynių irgi ne laikas apibendrinimams, bet kad jis jau ne pirmi metai toks kaip per tas rungtynes. Ir šiaip man, kaip esu minėjęs, sunku suprast jo prasmę. Tokiam ribotam žaidėjui reikėtų sudaryt specialias salygas, o jis ne Jamesas, kad būtų verta tai daryt. Pastačius kaip second striker arba 10 numerį, reikėtų žaist su 2 vidurio saugais, kas yra labai blogai. Jei 433, tai nauda tokia, kad nuo suolo nustumtų Iwobi? Mažoka kaip tais.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 49
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Mano klausimas evertono fanams būtų toks :
Ar nepasisekimo išlikti atveju apšviestumėte kaip Evertonui sekasi Championshipe ar į trasą eitų firminis "laikas pailsėt nuo <insert team>?
Nuo to priklauso ar noriu, kad Evertonas iškristų.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

velnes wrote: 09 Feb 2022, 20:03 Mano klausimas evertono fanams būtų toks :
Ar nepasisekimo išlikti atveju apšviestumėte kaip Evertonui sekasi Championshipe ar į trasą eitų firminis "laikas pailsėt nuo <insert team>?
Nuo to priklauso ar noriu, kad Evertonas iškristų.
Apšviestumėmėme.

Prisipažinsiu, kad dalis manęs norėtų, kad iškristų (tiksliau norėjo, kai FSW vadovavo ir kai valdžios muppetai bandė pajamt Martinezą ir Pereirą). Dabar nebenorėčiau, bet vis tiek būtų hilarious, kai pagalvoji.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 204
Posts: 788
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

velnes wrote: 09 Feb 2022, 20:03 Mano klausimas evertono fanams būtų toks :
Ar nepasisekimo išlikti atveju apšviestumėte kaip Evertonui sekasi Championshipe ar į trasą eitų firminis "laikas pailsėt nuo <insert team>?
Nuo to priklauso ar noriu, kad Evertonas iškristų.
FSW padarė daug, kad Championshipas taptų realybe, bet nemanau, kad ten atsidurtume.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Mykolenko nežais ir su Leedsu.
Su tokia tragikomiška padėtim traumų fronte sunku sustatyt logišką sudėtį, bet jei vėl bus 343, nusivilsiu Lampardu.
VDB starte privalomas, o Alli norėčiau nematyt. Nors pažiūrėjus Leeds vs Villa highlightus ir matant kaip Villa lengvai užmetinėjo kamuolius už kalnieriaus per vidurį, geros formos Dele būtų žmogžudys. Bet dabar ne 2017 + vėl sugrįžtam prie 2 CM.
Kaip fullbackus išstatyt, net neįsivaizduoju. Šiaip galimėtų Kenny leist LB, bet kadangi Colemanui 3 rungtynės per savaitę ir dar prieš tokio intensyvumo komandą kaip Leedsas būtų mirtis, tai siūlau kažką tokio, atleisk man Viešpatie:

----- Richarlison - DCL - Gordon
----------- Gomes - VDB - Allan
Holgate - Branthwaite - Keane - Kenny
------------------- Pickford

Ta proga auksinis prisiminimas:


Can we talk about Hibbo's sublime first touch and the vision to pick out Rooney though? Unreal. KDB wears TH pyjamas
User avatar
flasher1
Posts in topic: 204
Posts: 788
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Reikia pripažinti, kad Frenkiui debiutuoti išpuolė ne pats palankiausias metas.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Image

:confusion-shrug: Čia 343 ar kas? BBC paišo 442. Bet kuriuo atveju blogai. Iwobi po šimts kalakutų
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Pirma pergalė lygoj nuo lapkričio ir clean sheetas nuo kažkada.
Atrodo turiu atsiprašyt Iwobi (gal ne MotM, bet kažkur netoli to :confusion-shrug: ), Kenny (galvojau, kad Raphinha jį valgys, bet buvo atvirkščiai ir po pirmo kėlinio brazilas buvo pakeistas. Gal ir kokią traumelę turėjo to be fair), Colemano, kuris pasirodo dar gali sužaist 3 rungtynes per savaitę ir Lampardo dėl to, kad išleido Iwobi.

Tiesa, kaip ir Brentfordo atveju opozicija buvo tragiška, o jų 0 smūgių on target nelabai atspindi tikrovę, nes Rodrigo du kartus patikrino medieną, bet nusiteikimas buvo 10/10, žaidimas smagus, o pergalė daugiau negu pelnyta.
Presingas dar geresnis negu vs Brentford ir klišų pasų mažiau (didelis VDB nuopelnas).

dėl van de Beiko tai man jau dabar gaila, kad United jo neparduos.
Gordonas toliau įrodinėja, kad privalo žaist starte nepriklausomai nuo to, kas sveikas o kas ne.
Tik DCL iškrito iš konteksto. Po traumos visai ne toks koks buvo.

User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54



Man patinka van de Beekas. Iki jo komandoj nebuvo žaidėjo, kuris visada žinotų, kur reikia atsirast ir trumpais pasais judintų žaidimą be nereikalingų lietimų ir momentumo killinimo.

Man tik įdomu, kaip Lampardas jį toliau naudos. Prisiklausęs United fanų, galvojau, kad 6 numeriu EPL žaist jis negali. Ir dabar turbūt taip pat tebegalvoju. Jei jau statyt jį į pivotą, tai bent jau reikėtų mobilesnio už Allaną naparniko. Doucoure sugrįžęs po traumos teoriškai gal ir sueitų. Nors man vis tiek norėtųsi 3 saugų linijos.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

hippo wrote: 13 Feb 2022, 18:30 Man tik įdomu, kaip Lampardas jį toliau naudos. Prisiklausęs United fanų, galvojau, kad 6 numeriu EPL žaist jis negali. Ir dabar turbūt taip pat tebegalvoju. Jei jau statyt jį į pivotą, tai bent jau reikėtų mobilesnio už Allaną naparniko. Doucoure sugrįžęs po traumos teoriškai gal ir sueitų. Nors man vis tiek norėtųsi 3 saugų linijos.
Lampardas pabandė atsakyt į šitą klausimą.
Van de Beek was deployed as a central midfielder alongside Allan in a 4-4-2 formation by Lampard for the win over Leeds.

The Netherlands international made his name as an attacking midfielder at Ajax, having scored 41 goals in all competitions over his final three seasons there before he joined United.

Questioned about his role under Lampard, the Englishman said: "I think he can do different roles and that's the beauty [of him] and why I moved so quickly to try and get him when I came in.

"I'm a big admirer of him as a player and I think he can do both roles for us. He played as one of two midfield players today and I know he's got the talent to link and get us through the lines of the pitch with his passing, and he also has the work ethic needed in that role.

"I think and I know he can do a higher role, and he's a goal threat too, so that's one of the big pulls of me bringing him in, knowing that he can bring different elements of his game to help us in different ways.

"When called upon to do that discipline role today, I thought he did it really well."
ramzis
Posts in topic: 32
Posts: 1975
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Donny mėgsta atakuot, būt aplink baudos aikštelę ir joje, ir ten duot naudos. Kartais net į kokį kraštą nueit ir ten kombinacijų ieškot.

Kai žaidi su tokiu paskutinį aikštės trečdalį mėgstančiu žaidėju pivote, atsiranda balanso klausimai, kurių panašu prieš Leedsą nepasimatė, bet long rune turėtų išlįst.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

ramzis wrote: 14 Feb 2022, 11:13 Donny mėgsta atakuot, būt aplink baudos aikštelę ir joje, ir ten duot naudos. Kartais net į kokį kraštą nueit ir ten kombinacijų ieškot.

Kai žaidi su tokiu paskutinį aikštės trečdalį mėgstančiu žaidėju pivote, atsiranda balanso klausimai, kurių panašu prieš Leedsą nepasimatė, bet long rune turėtų išlįst.
Man tai jis pats savaime toj pozicijoj didelių klausimų nesukėlė (granted imtis labai maža). Nes pasirodė protingas ir disciplinuotas. Problema, kad šalia lošia Allanas, kuris šiaip yra geras, bet lėtas ir kartais nuklystantis kur nereikia. Yra didelis įtarimas, kad prieš rimtesnius varžovus VDB su savo fizika vienas visko neišvalys.
Kitas klausimas, kad jam žaidžiant žemai biški švaistomas talentas.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 5
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Nemanau kad verta skaičiuoti viščiukus, kai žaidi prieš Bielsos komandą. Net Olė jį sudorodavo kaip šlapią laikraštį.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Gray nepasveiko, sudėtis prieš šventuosius ta pati kaip vs Leeds.

Pagal visą patirtį Evertonas sugrius, vidurys bus apibėgtas, Iwobi ir Kenny sugrįš į realybę, visi darys durnas pražangas netoli bokso, kad Ward-Prowse turėtų darbo ir Southamptono nabagai pasiims komfortišką pergalę.
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

hippo wrote: 19 Feb 2022, 16:54 Pagal visą patirtį Evertonas sugrius, vidurys bus apibėgtas, Iwobi ir Kenny sugrįš į realybę, visi darys durnas pražangas netoli bokso, kad Ward-Prowse turėtų darbo ir Southamptono nabagai pasiims komfortišką pergalę.
Image
User avatar
flasher1
Posts in topic: 204
Posts: 788
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Image
:confusion-shrug:
User avatar
hippo
Posts in topic: 881
Posts: 4338
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Senokai bebuvo parašyta koks žmogus-šūdas yra FSW, tai dar vienas priminimas. Tiksliau primint reikia ne apie FSW, kurio smarvė jau baigia išsivėdint, o apie dolbaną asilo kanopą Moshiri, kuris toliau čia sėdi ir toliau priiminės marazmatiškus sprendimus.

Richarlisonas apie Jameso istoriją:
“When I arrived from the Olympics, I was even surprised at how much he was running and dedicating himself to training, training well. And out of nowhere, the coach said he didn’t count on him anymore. And nobody understood anything.
Pats Jamesas via Fabrizio Romano:
I would have liked to have been at Everton for much longer. It’s a spectacular club, the fans are incredible, but I ran into a coach who didn’t want to count on me. I wanted to be there. Unfortunately, the coach didn’t want to count on me.
Iki šiol širdelę skauda, kad Chamezui neteko sužaist pilnam Goodisone. Ir šiaip jo labiau gaila negu Digne, nes Digne, nors ir reikalingesnis, bet yra tik šiaip geras ir reikalingas žaidėjas, o Jamesas burtininkas.
Post Reply