Žemesni Anglijos divizionai

User avatar
Ezzy
Posts in topic: 6
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

man tai visada juokinga skaitant tokius straipsnius, vieną iš priežasčių matyt depresija :)
pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ezzy wrote: 20 Sep 2018, 19:17 man tai visada juokinga skaitant tokius straipsnius, vieną iš priežasčių matyt depresija :)
Juokinga nes?
Kai atsipeikėji po narkotikų ir supranti, kad esi giliam śūde, iš kurio nematai vilčių išbrist, labai nesunku susirgt depresija. Nesuprantu, kas čia tokio juokingo
User avatar
Phect
Posts in topic: 20
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

pauleska wrote: 20 Sep 2018, 19:43
Ezzy wrote: 20 Sep 2018, 19:17 man tai visada juokinga skaitant tokius straipsnius, vieną iš priežasčių matyt depresija :)
Juokinga nes?
Kai atsipeikėji po narkotikų ir supranti, kad esi giliam śūde, iš kurio nematai vilčių išbrist, labai nesunku susirgt depresija. Nesuprantu, kas čia tokio juokingo
Pauliau, taigi yra tokių kietuolių, kurie depresijos liga nelaiko :)
pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Phect wrote: 20 Sep 2018, 22:32 Pauliau, taigi yra tokių kietuolių, kurie depresijos liga nelaiko :)
Tai man ir įdomu, ar čia tas atvejis, kur galvoja tipo turtingų iśpaikelių liga.
Pasiūlyčiau tada knygą apie Robert Enke paskaityt
falci
Posts in topic: 4
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

pauleska wrote: 21 Sep 2018, 09:08
Phect wrote: 20 Sep 2018, 22:32 Pauliau, taigi yra tokių kietuolių, kurie depresijos liga nelaiko :)
Tai man ir įdomu, ar čia tas atvejis, kur galvoja tipo turtingų iśpaikelių liga.
Pasiūlyčiau tada knygą apie Robert Enke paskaityt
O cia ta pries tai mineta veikeja uzjaust reiketu? Enke situacija minet kaip pavyzdi, tai labai silpna, net ir snekant apie depresija, nes visiskai skirtingi dalykai.
pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

O aš apie užuojautą kažką sakiau? Nors paprasta žmogiška empatija dar niekam nepakenkė.
falci
Posts in topic: 4
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

pauleska wrote: 21 Sep 2018, 15:39 O aš apie užuojautą kažką sakiau? Nors paprasta žmogiška empatija dar niekam nepakenkė.
As labiau apeliavau jog jautriai sureagavot i Ezzy komentara. Juokinga nera, bet empatijos tikrai neverta, tokiu pragertu talentu ne vienas ir ne du, o ir ano snekos dideles vertes jaunimui nekuriancios. Smagu, kad kabinasi i gyvenima ir ligos suprantamos.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 6
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

nu matau prirašėt čia nemažai, su Enke kaip ir sako falci kiek kitaip viskas, aš labiau apie tai, jog kiekvienas pienius (ir ne tik) kuriam nenusiseka karjera dėl savo kvailų poelgių imasi depresijos kortos, bet nesugeba pripažint savo klaidų kurias padarė
User avatar
Phect
Posts in topic: 20
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Ezzy wrote: 21 Sep 2018, 18:37 nu matau prirašėt čia nemažai, su Enke kaip ir sako falci kiek kitaip viskas, aš labiau apie tai, jog kiekvienas pienius (ir ne tik) kuriam nenusiseka karjera dėl savo kvailų poelgių imasi depresijos kortos, bet nesugeba pripažint savo klaidų kurias padarė
Siūlau dar kart perskaityti straipsnį ir tada pagalvoti, ar tikrai jis "nesugebėjo pripažinti savo klaidų". :)
User avatar
hippo
Posts in topic: 121
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Masyvus pasiekimas Aston Villos fronte, Grealishas pratęsė kontraktą 5 metams, kas turbūt reiškia, kad į EPL sugrįš tik su savo vaikystės komanda.
Tiesa tai komandai kelias į Premiershipą ne rožėm klotas. Savaitgalį vėl atsikrovė malkų, šį kartą namie nuo Trečiadienio, ir dabar žengia 13 vietoj. Nuo play-offų zonos skiria tik 3 taškai to be fair, bet vis tiek ne kas, turint ko gero geriausią sudėtį Championshipe.

Nors gal ir galima suabejot tuo gerumu. Balanso biški trūksta, priekis įspūdingas, bet kai CB žaidžia Jedinakas, tai kyla įtarimas, kad kažkas ten ne taip.
User avatar
hippo
Posts in topic: 121
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Po truputį tampu Aston Villos apžvalgininku.

Atrodo Bruce'o kėdė laikosi ant vienos kojos, kaip bebūtų gaila. Namie nesugebėjo laimėt prieš paskutinėj vietoj žengiantį Prestoną.
Rungtynės buvo aukščiausio lygio muilo opera. Villa pirmavo 2-0, bet liko dešimty, Prestonas padarė comebacką ir likus 4 minutėm persvėrė 3-2, bet Bolasie per pridėtą laiką išlygino ir Villa galėjo laimėt, bet 97 minutę Whelanas pramazino pendelį.

Be to rungtynių metu "fanas" metė į Bruce'ą kopūstą :eusa-violin:
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

hippo wrote: 03 Oct 2018, 15:54 Atrodo Bruce'o kėdė laikosi ant vienos kojos, kaip bebūtų gaila.
Visos kojos nulūžo. Sacked.
User avatar
M_Roos
Posts in topic: 12
Posts: 25
Joined: 10 Aug 2018, 15:45

Ta proga, kad ryt varau stebėt Derby vs (not so) Mighty Villa, pagalvojau sugrįžt prie mano ankstesnio posto apie avinus.
Mano nuomone ir šį sezoną greičiausiai sugebės užbaigti sezoną play-offuose, bet lemiamo barjero ir nepraeis. Trūksta jiems dar biški kokybės, kad galėtų challengint Boro, Leedsą ar nukritusius iš PL klubus
Frank Lampard sukūrė kokybę. Sezoną pradėjo su idėja, kuriai regis trūko galutinio išpildymo, tačiau dabar Derby demonstruoja bene gražiausią futbolą Championshipe (kartu su Sheffield United ir Leeds United). Lampardo entuziasmas ir autoritetas daro savo, ir žaidėjai puikiai priima tai ko iš jų norima. Ir šiaip žvelgiant į jo karjerą, bei skaitant užrašus, matosi, kad ponas turi košės galvoj.

Pasimatė ir puikūs man-manegemento sugebėjimai. Naujas pirkinys Marriot atėjo į klubą šiek tiek apvailainas (tai jam nelabai trukdė lupti golus League Two), tai užuot mesdamas tiesiai į sudėtį ir taip žlugdydamas puolėjo pasitikėjimą savim, pasirūpino, kad įsilietų į komandą palaipsniui. Pirmas startas lygoj atėjo spalio mėnesį, ir dabar per paskutinius 6 mačus turi 5 įvarčius bei 2 assistus. Fizinė forma ženkliai geresnė, mušė įvarčius Man Utd, West Bromui, Sheff Utd, Chelsea ir atrodo visai kaip real deal. Truputi gaila dėl Nugent, kuris labai tiko Lampardo schemom bei demonstravo puikią formą, bet Marriot tiesiog viską daro geriau.

Tada dar yra Jayden Bogle - right-backas, akademijos auklėtinis kuris labai greitai įsiliejo į pirmą sudėtį. Čia vėlgi Lampardo šiokie tokie nuopelnai, kad nebijo remtis jaunimu bei suteikia jiems laisvės žaisti atakuojanti futbolą. Eilė kitų vidutiniškų žaidėjų demonstruoja geriausią formą karjeroj, o ypatingai išskirt iš tokių galima būtų Craig Forsyth. Škotas nuolat patirdavo nose-bleed kuomet peržengdavo vidurio liniją, bet prie Lampardo jau turi 4 assistus - geriausias rodiklis lygoje tarp fullbackų (kartu su Elmohamady, kuris yra ne visai fullbackas).

Nuomos pagrindais atėjęs jaunimas yra labai svarbi Derby komandos dalis. Tomori yra absoliuti jėga gynyboj, Mason Mount ir Harry Wilson įneša daug gyvumo žaidimui. Fun fact apie Harry Wilson - jo senelis, dar kuomet bičas buvo visiškas pyplys nusprendė, kad jo anūkas kada nors žais už Welso rinktinę. Taigi, nuėjęs pas bukmekerius pastatė £50 santykiu 2500/1. Anūkas nepavedė ir būdamas tik 16os debiutavo nacionalinėj rinktinėj padėdamas seneliui išeit į ankstyvą pensiją su £125k banko sąskaitoj.

Atėję jaunesni žaidėjai privertė pasitempt ir Tom Lawrence, kuris pagal idėją turėjo užimt lyderio vietą atsiradusią po Vydros įšėjimo. Pradėjo gerai, tada forma krito ir žaidėjas nusėdo ant suolo, kas turbūt padėjo permąstyt ko iš jo tikimasi ir šiuo metu demonstruoja puikų futbolą.

Na o bet tačiau, man asmeniškai ypatingai imponuoja Tom Huddlestone. Sezono pradžioje tuėjo traumą, ir tik dabar po truputį sugrįžta į vėžes. Tikras quarterbackas, kurio long ballai yra kažkas tokio. Visada composed, turi puikų positioningą ir net būdamas iš lėtesnių žaidėjų, demonstruoja pavyzdinį work-rate.

Lampardas pademonstravo taktinį lankstumą, turi didelį ir balansuotą žaidėjų pasirinkimą, kas teoriškai turėtų padėt išlaikyt tolygią formą visą sezoną. Visgi Championshipas yra juokingas divizionas, ir netgi struglinanti Villa dabr atsilieka tik 7iais taškais. Tai aš dar nesakau kad "this is the year", bet Derby kol kas atrodo labai solidžiai, ir palaipsniui gerina savo žaidimą.
User avatar
Phect
Posts in topic: 20
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Championshipui prijaučiantiems priminimas, jog šiandien derbis Sheffielde. Jungtinė Sheffieldo kariauna priima namie Trečiadienį.
User avatar
M_Roos
Posts in topic: 12
Posts: 25
Joined: 10 Aug 2018, 15:45

Phect wrote: 09 Nov 2018, 20:09 Championshipui prijaučiantiems priminimas, jog šiandien derbis Sheffielde. Jungtinė Sheffieldo kariauna priima namie Trečiadienį.
Ir kol kas United absoliučiai bossina pelėdas. Buvo skirtas pendelis į Wednesday vartus, bet Dawsonas atlaikė.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 10
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 26
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius


Bielsa :madridista:
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Aston Villa 3 - 3 Nottingham Forest po pirmo kėlinio buvo. Dabar po 51' 3-4 jau. Va kaip žmonės linksminasi be Čempionų Lygos.
User avatar
M_Roos
Posts in topic: 12
Posts: 25
Joined: 10 Aug 2018, 15:45

Mad game.

6 minutę Forest veda 0-2, Villa lygina 14ą. Kėlinys pasibaigė 3-3. Antrame Figueredo gauna raudoną, ir Villa sugeba išsiveržti į priekį 5-4.
Full time 5-5. Villos 26 smūgiai prieš Forest 8. Tammy Abraham 4 golai. Praeitais metais svariai prisidėjęs prie Villos promotion push, Lewis Grabban pelno pirmą ir paskutinį įvarčius.

Prie Dean Smith Aston Villa tiesiog bando outscorinti varžovus. Visgi gandai sklando, kad sausio mėnesio pirkinys bus ne kažkas kas padėtų sustiprint gynybą, bet puolėjas Neal Maupay iš Brentford.
User avatar
hippo
Posts in topic: 121
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

hippo wrote: 05 Aug 2018, 15:24 Po 2 mėnesių Leedsas žengs 14 vietoj, o Bielsa niekam nepranešęs, užsidėjęs skrybėlę ir akinius nuo saulės, pabėgs į Argentiną.
Kol kas futbolo legenda laiko skeptikus užčiauptus. Reikia tikėtis, kad žaidėjai nepridus iki sezono galo. Ta proga jo darbo Lidse analizai:
https://totalfootballanalysis.com/head- ... statistics

Įdomu būtų tą psichopatą pamatyt Premiershipe.
Post Reply