[United] Žaidėjai

Post Reply

Ar yra žaidėjas su platesne nosim nei Fredas?

Taip
16
37%
Ne
27
63%
 
Total votes: 43
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 49
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

aBil wrote: 17 Dec 2018, 14:07 Aš tai manau, kad jei jau su fellainiu pratęsėm... Negi gaila.
Žmogus kuris klube jau penki metai, žaidė prie trijų skirtingų trenerių. Niekada neverkė dėl žaidimo laiko, keitimų, neieškojo pasiteisinimų dėl pralaimėjimų. Visada už klubą atidavė visas jėgas. Yra vienas iš dviejų vidurio saugų kuris geba laimėti individualias dvikovas, be it first ball or the second. Žmogus kuris prie kiekvieno standarto ginasi prieš pavojingiausius varžovų žaidėjus. Yra tikrų tikriausias game changeris, mušęs didelius goalus ir daręs comebackus, gavo dviejų metų extensioną, nes buvo ir yra geroje formoje, daro tai ko reikalauja treneris.

Tiesiog pyzdon kritinis mąstymas, nes va reikia tęsti Fellaini šūdino žaidėjo naratyvą. Dar galim apkaltinti, kad tai yra žmogus dėl kurio nelošiam tiki-takos :handgestures-thumbup:
RaMa
Posts in topic: 2
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

reyu wrote: 17 Dec 2018, 14:37
aBil wrote: 17 Dec 2018, 14:07 Aš tai manau, kad jei jau su fellainiu pratęsėm... Negi gaila.
Žmogus kuris klube jau penki metai, žaidė prie trijų skirtingų trenerių. Niekada neverkė dėl žaidimo laiko, keitimų, neieškojo pasiteisinimų dėl pralaimėjimų. Visada už klubą atidavė visas jėgas. Yra vienas iš dviejų vidurio saugų kuris geba laimėti individualias dvikovas, be it first ball or the second. Žmogus kuris prie kiekvieno standarto ginasi prieš pavojingiausius varžovų žaidėjus. Yra tikrų tikriausias game changeris, mušęs didelius goalus ir daręs comebackus, gavo dviejų metų extensioną, nes buvo ir yra geroje formoje, daro tai ko reikalauja treneris.

Tiesiog pyzdon kritinis mąstymas, nes va reikia tęsti Fellaini šūdino žaidėjo naratyvą. Dar galim apkaltinti, kad tai yra žmogus dėl kurio nelošiam tiki-takos :handgestures-thumbup:
100 proc. agree. Niekada nesupratau to heito Fellaini. absoliučiai geras sudėties žaidėjas ir belekaip naudingas, tiek kartų komandą gelbėjęs, jei, aišku, teisingai jį panaudosi.
User avatar
aBil
Posts in topic: 78
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nu jo, panašaus atsakymo ir tikėjausi. :D

Man asmeniškai jis yra tas žaidėjas, kuris puikiai atspindi klubo dabartinę situaciją: visiškai ribotų galimybių, pasuotis nemoka, bet žaidžia starte dažniausiai. Ir kai buvo galima pajudėt į priekį ir ieškoti, kuo jį pakeisti, tai dar daugiau pinigų jam numetėm. Nu tiesiog vo :handgestures-thumbup: Nieko nesakau apie jo atsidavimą ir t.t. --- pagal galimybes sužaidžia ir turi savo momentų. Bet vien tas faktas, kad juo taip dažnai remiamės parodo klubo dabartinį lygį ir trenerio dinozauriškumą. Prieš sezoną jau man čia pasakojot, kaip jis turi savo sub'o rolę ir ją gerai išnaudoja, bet kad kuo toliau tuo labiau jis vienintelis planas treneriuko. Again, fellainis pats ne liga, o tik simptomas, bet jau vien jo buvimas aikštėj praktiškai sunaikina bet kokias bandymo žaisti ir judėti puolime apraiškas, nes tada vienintelė taktika mest jam ant galvos/krūtinės.

Ir šiaip kad jau toks jis geras žaidėjas, tai atsakykit man, kur būtų dabar, jei nebūtų United jam pasiūlę kontrakto? Reale? Barcoj? PSG? Juventuse?
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 49
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

aBil wrote: 17 Dec 2018, 15:07 Ir šiaip kad jau toks jis geras žaidėjas, tai atsakykit man, kur būtų dabar, jei nebūtų United jam pasiūlę kontrakto? Reale? Barcoj? PSG? Juventuse?
Jis nesimaišytų bet kurioje top komandoje kuri yra stipriai lyderiaujanti čempionate. Konkrečiai, ir PSG ir Juventus, manau, norėtų turėti tokį variantą atitinkamam rungtynių metui ir varžovui. Aš jau nekalbu apie silpnesnes komandas. Tokie žaidėjai kaip Thiago Motta, Matuidi ir Emre Can, nors ir yra labai riboti, bet turi kai kuriuos ryškius pliusus, kuriuos prie šiltnamio sąlygų galima paversti dideliu pranašumu. Kai kuriem trūksta greičio, kai kuriem ištvertmės, kai kuriem technikos, bet kažkodėl tokie žaidėjai randa vietą top komandose. Surprise surprise, ne visada vienas žaidimo stilius veikia visiems varžovams.

Dabar grįžtam prie United.
Prieš sezoną jau man čia pasakojot, kaip jis turi savo sub'o rolę ir ją gerai išnaudoja, bet kad kuo toliau tuo labiau jis vienintelis planas treneriuko
Premier Lygoje iš 17 rungtynių, 6 pradėjo starte. Jeigu tu galvoji, kad Fellaini yra vienintelis treneriuko planas, tai klysti. Automatinės vietos į paraišką jis negauna. O, kad Pogbai mėnesinės, Fredui kasmetinės, Anderiui niekadinės, o Matičiui paskutinės, tai jau ne Fellaini kaltė.
Bet vien tas faktas, kad juo taip dažnai remiamės parodo klubo dabartinį lygį ir trenerio dinozauriškumą
Fellaini žaidžia jau prie trečio trenerio. Net prie technikos, totalinio futbolo ir possessiono guru, LvG, Fellaini gaudavo per akis žaidimo laiko. Apie ką tu?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 43
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

[mention]aBil[/mention] Iš tavo posto man susidaro išvada, kad problema visgi nėra pratęsimas kontrakto, o tiesiog netinkamas išnaudojimas žaidėjo. Tai čia jau ne Fellaini problema.
User avatar
aBil
Posts in topic: 78
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

reyu wrote: 17 Dec 2018, 16:14
Jis nesimaišytų bet kurioje top komandoje kuri yra stipriai lyderiaujanti čempionate. Konkrečiai, ir PSG ir Juventus, manau, norėtų turėti tokį variantą atitinkamam rungtynių metui ir varžovui. Aš jau nekalbu apie silpnesnes komandas. Tokie žaidėjai kaip Thiago Motta, Matuidi ir Emre Can, nors ir yra labai riboti, bet turi kai kuriuos ryškius pliusus, kuriuos prie šiltnamio sąlygų galima paversti dideliu pranašumu. Kai kuriem trūksta greičio, kai kuriem ištvertmės, kai kuriem technikos, bet kažkodėl tokie žaidėjai randa vietą top komandose. Surprise surprise, ne visada vienas žaidimo stilius veikia visiems varžovams.
Tai visgi kodėl niekas jam nesiūlė kontrakto, jei galėtų būt toks naudingas? Juk ne pirkti reikėjo, o tik kontraktą duot.
Premier Lygoje iš 17 rungtynių, 6 pradėjo starte. Jeigu tu galvoji, kad Fellaini yra vienintelis treneriuko planas, tai klysti. Automatinės vietos į paraišką jis negauna. O, kad Pogbai mėnesinės, Fredui kasmetinės, Anderiui niekadinės, o Matičiui paskutinės, tai jau ne Fellaini kaltė.
Kad vienintelis planas B, tai tikriausiai visiems akivaizdu, bet kad paskutiniu metu tiesiog vienintelis planas tai irgi jau darosi akivaizdu. Ir, kaip jau sakiau, kai jis aikštėj, žaidimo planas kaip ir aiškus.

Sutinku, kad nė vienas iš midfielderių neblizga, bet ne Fellaini turėtų būt tos problemos sprendimas. Apie Matičių ne kažką gero turiu pasakyt paskutiniu metu, bet kiti trys bent jau kažkokią idėją puolime gali sukurti, o ne tik bėgti pasiimti balionų. Aišku, čia vėl galim grįžt prie trenerio problemos, kurios (kaip jau rašiau) tik dalis yra Fellaini.
Fellaini žaidžia jau prie trečio trenerio. Net prie technikos, totalinio futbolo ir possessiono guru, LvG, Fellaini gaudavo per akis žaidimo laiko. Apie ką tu?
Koks skirtumas prie kelinto trenerio žaidžia? Prie visų jam įėjus į aikštę hoofballas vykdavo/vyksta. Ir tik jau nereikia aiškint, koks čia guru LVG buvo, matėm kokį "totalinį" futbolą prie jo MU žaidė.


[mention]T-Wolves[/mention] Iš dalies tiesa, bet esmė tame, kad kontraktas buvo pratęstas treneriuko pageidavimu, kuris dabar over-usina Fellaini ir iš dalies dėl to puolime žaidžiam kaip Championshipo komanda. Nes kam galvot kažką kito, kai žiūrėk kas kokį penktą mačą paeina hoofballo taktika ir tada galima pasakyt, koks Fellaini svarbus žaidėjas nes va 90 minutę įmušė įvartį galva. Jau sakiau, kad pats jis žaidžiat taip, kaip moka, bet jei nebūtume pratęsę kontrakto su juo, tai gal trenerių štabas kažką įdomesnio išstatytų, kai šiknos dega.


Anyway, nei jūs mano nuomonę pakeisit, nei aš jūsų, tai let's just leave it at that. :obscene-drinkingcheers: Daug didesnių problemų šiuo metu yra negu Fellaini buvimas komandoje.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 5
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Tau rudeninė depresija niekaip nepraeina ar šiaip ateini į forumą išsiverkt po sunkių darbo dienų? Interneto platybėse turėtų būt tinkamesnių vietų lietų ašaras, nei futbolo forumas (btw futbolo net nebežiūri, kaip supratau). Dabar jau nebe pasakysiu ar nuo šito forumo pradžios ar jau senam pradėjai, visi postai - verksmai, kaip MU kas nors blogai. Užtikrinu, kad visi tai matom ir tai ir puikiai suprantam, nebūtina taip dažnai kartot
User avatar
aBil
Posts in topic: 78
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

pntmstr wrote: 17 Dec 2018, 18:05 Tau rudeninė depresija niekaip nepraeina ar šiaip ateini į forumą išsiverkt po sunkių darbo dienų? Interneto platybėse turėtų būt tinkamesnių vietų lietų ašaras, nei futbolo forumas (btw futbolo net nebežiūri, kaip supratau). Dabar jau nebe pasakysiu ar nuo šito forumo pradžios ar jau senam pradėjai, visi postai - verksmai, kaip MU kas nors blogai. Užtikrinu, kad visi tai matom ir tai ir puikiai suprantam, nebūtina taip dažnai kartot
Ok. Psichologinių linijų telefonų gali nerašyt. ;)

Va specialiai tau kaip tik užtaikiau tvytą, dėl kurio galiu pasidžiaugti:



Martialis vienas iš tų žaidėjų, kuriuos smagu stebėti pas MUmi ir tikiuos, kad su treneriuko išvykimo garantijom pavyks pasirašyti naują kontraktą.
User avatar
fun43
Posts in topic: 59
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Tai kad aBil vienintelis ir liko Pogbaviruso nenugalėtas. Daugumai jau dzin...
O dėl Fellaini sutinku su juo 100%.
Primityvumas gali pagelbėti per paskutines 10 min kai navalas eina, o ne po pertraukos, prieš L'poolį...
User avatar
yodawg
Posts in topic: 37
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Jau buvau rašęs, kad Fellaini dabar jau kaip tik savo rogėse, tik kontrakto derybos paliko blogą skonį burnoje. Bet čia iš dalies ir Woodwardo užvirta košė su algomis, kuria iš žaidėjo perspektyvos būtų negudru nepasinaudoti. O ta nemeilė man rodos iš to, kad jis aplipintas stigmomis pradedant kai buvo pirktas Kroosas, o gavosi paskutinę sekundę Fellainis su didesne kaina, nei release clause mėnesį prieš. Po to sekusi Moyes'o ir to paties LvG perdėta meilė Fellainiui, kai buvo žaidžiamas kaip nuolat ne savo pozicijoje, planas B buvo literally tik akli balionai į baudos aikštelę nuo 60 minutės, kuris niekada neveikdavo, baigiant raudonomis kortomis, alkūnėmis, nuolatinėmis kliurkomis gynyboje. Pastaruoju metu kai šitie minusai taip dažnai nebeišeiną į eterį, o paties Fellainio vaidmuo pagrinde tapo tik eit mušti įvarčių pačiam, ar tai sukurti kitiems progas, atmetus kamuolį/susirenkant gynėjus, ir kol tas planas veikia, tai nematau jokių problemų su juo šiuo metu.

Man rodos Jose sulaužė mūsų subforiumiuką :(
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 49
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

aBil wrote: 17 Dec 2018, 17:14Anyway, nei jūs mano nuomonę pakeisit, nei aš jūsų, tai let's just leave it at that. :obscene-drinkingcheers: Daug didesnių problemų šiuo metu yra negu Fellaini buvimas komandoje.
Pirmiausia tai tau pamoka apie internetus. Jeigu tingi, nenori ar negali diskutuoti tai paprasčiausiai nesivelk į diskusijas kur kiti gali challenginti tavo argumentus. Jeigu tu galvoji, kad gali pažerti retorinių klausimų ir bullshit statements ir nebūti callintu, tai you are wrong. Va, po mano atsakymo jau galėsi rinktis ar "just leave it at that" ;)
aBil wrote: 17 Dec 2018, 17:14 Tai visgi kodėl niekas jam nesiūlė kontrakto, jei galėtų būt toks naudingas? Juk ne pirkti reikėjo, o tik kontraktą duot.
Wait. Ar tu esi aware kaip veikia kontraktai? Fellaini laisvu agentu buvo tapęs ar kaip? Akivaizdu, kad jam patinka kur jis yra, žaidžia top EPL klube, treneris pasitiki. Nafik jam keltis kažkur? Kad kalbų ir užklausimų buvo aš neabejoju. O kokie klubai ir kaip domisi tai jau tik Fellaini memuaruose galėsi paskaityti.
aBil wrote: 17 Dec 2018, 17:14 Kad vienintelis planas B, tai tikriausiai visiems akivaizdu, bet kad paskutiniu metu tiesiog vienintelis planas tai irgi jau darosi akivaizdu. Ir, kaip jau sakiau, kai jis aikštėj, žaidimo planas kaip ir aiškus.

Sutinku, kad nė vienas iš midfielderių neblizga, bet ne Fellaini turėtų būt tos problemos sprendimas. Apie Matičių ne kažką gero turiu pasakyt paskutiniu metu, bet kiti trys bent jau kažkokią idėją puolime gali sukurti, o ne tik bėgti pasiimti balionų. Aišku, čia vėl galim grįžt prie trenerio problemos, kurios (kaip jau rašiau) tik dalis yra Fellaini.
Mažas pastebėjimas prieš oponuojant mintį. Fellaini nėra vienintelis planas B, Mata jau irgi tokiu tapęs.

Pirma, tu skaitei kiek rungtynių Fellaini pradėjo startinėje sudėtyje? Apie ką tu kalbi? Antra, ne Fellaini yra planas A, o trenerio rungtynių planas statomas ant fizinių individualių žaidėjų savybių, yra rungtynių planas A. Kas tu tikėjaisi, kad įvyks su tokiais žaidėjais kaip Ander Herrera, Matič ir Fellaini? Mes žaisime possession based futbolą ir voliosim saugus aplink save? Mourinho VISA karjera tokia. Porto – ištvermė, Inter – low block physical defense, Real – greitis ir tranzicija. Visa tai yra individualios fizinės žaidėjų savybės.

Dar kartą pabrėžiu. Fellaini nėra jokia problemos dalis, absoliučiai.
aBil wrote: 17 Dec 2018, 17:14 Koks skirtumas prie kelinto trenerio žaidžia? Prie visų jam įėjus į aikštę hoofballas vykdavo/vyksta. Ir tik jau nereikia aiškint, koks čia guru LVG buvo, matėm kokį "totalinį" futbolą prie jo MU žaidė.
Jeigu žaidėjas žaidžia prie eilės trenerių tai jis yra arba apskritai labai geras, arba labai gerai atlieka trenerio užduotis. Simple as that. Prie tokių skirtingų trenerių išlikti svarbia komandos dalimi reiškia tik vieną, kad tai yra top profesionalas turintis neeilinius atributus. Jeigu tau atrodo, kad LvG nebandė žaisti totalinio ar possession based futbolo, o apsiribojo kažkokiu hoofballu, tai nežinau kodėl aš dar diskutuoju su pačiu. Jeigu sutinki, kad bandė tai tada klausimas paprastas. Kodėl Fellaini prie jo rado vietą? Gal dėl to, kad suteikia kitą dimensiją žaidimui, kai neina jau kažkelinto trenerio planas A?

Man nereikia apsiriboti vien tik mūsų organizacija, galiu ir daugiau pavyzdžių duoti. Ta pati Belgijos rinktinė, kuri yra tiesiog stacked, labai greitai suprato, kad neužtenka turėti vien tik techniškus ir dinamiškus futbolininkus. Roberto Martinez (kuris yra, vėlgi, skirtingas treneris nuo Moyes, LvG ir Mourinho) suprato, kad prie tam tikro varžovo reikia turėti saugų balansą. Reikia turėti žaidėją kuris laimi individualias dvikovas dėl pirmo ar antro kamuolio. Rollinti possessioną nepakanka. Man turbūt nereikia priminti ir tai kaip puikiai jis suveikė rungtynėse su Japonija kaip planas B.

Eilė trenerių nesupranta ką daro, nesupranta kaip savo komandos progresą griauna turėdami sudėtyje tokį žaidėją. Bet va, forume sėdintis žmogus, tęsiantis “Fellaini griauna sexy futbolą” naratyvą paaiškins, kad treneriai nieko nesupranta.
aBil wrote: 17 Dec 2018, 17:14 @T-Wolves Iš dalies tiesa, bet esmė tame, kad kontraktas buvo pratęstas treneriuko pageidavimu, kuris dabar over-usina Fellaini ir iš dalies dėl to puolime žaidžiam kaip Championshipo komanda. Nes kam galvot kažką kito, kai žiūrėk kas kokį penktą mačą paeina hoofballo taktika ir tada galima pasakyt, koks Fellaini svarbus žaidėjas nes va 90 minutę įmušė įvartį galva. Jau sakiau, kad pats jis žaidžiat taip, kaip moka, bet jei nebūtume pratęsę kontrakto su juo, tai gal trenerių štabas kažką įdomesnio išstatytų, kai šiknos dega.
Fellaini nėra niekaip overusinamas. Dėl Pogba daugelio nuomonės išsiskiria, tai paliksiu patiems nuspręsti ar šūdina jo forma susijusi su Mourinho, ar jo pačio dab’ais. Atmetus jį, Fellaini yra šiai dienai individualiai stipriausias mūsų vidurio saugas ir tai rašau gana ramia širdimi.

Ok, būtumėm paleidę Fellaini, žaidėją kuris visiškai įsiliejęs į klubą ir yra loyal servant, ką būtumėm pirkę? Dar vienas Fredas būtų atvykęs už 50 mln.? Ar jau būtumėm nusipirkę tą tikrą atraminį kuris, oj kaip būtų išlaisvinęs Pogba kūrybines galimybes. Tiesiog free flowing futbolą būtumėm pradėję žaisti.

Sudėlioju akcentus: Fellaini yra geras žaidėjas, kai jis yra tinkamai išnaudojamas ir čia no point of denying that. Esu visiškai patenkintas, jog esant dabartiniam kontekstui mes pratęsėme sutartį su juo. Jis nėra nei problema, nei dalis problemos. Problemos šaltinio ieškoti temoje [Treneris].
User avatar
aBil
Posts in topic: 78
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

[mention]reyu[/mention], pagarba, kad nepatingėjai viską išdėstyti. Yra nemažai dalykų, su kuriais sutinku, o ypač pats paskutinis posto sakinys. Bet aš vis tiek pasilieku prie savo, kad Fellaini yra dalis problemos. Kai tokiam treneriui, kaip mourinho duodi tokį žaidėją, tai jis jį ir naudos vietoj to, kad bandytų į komandą įlieti tą patį Fredą, kuris, manau, galėtų in the long run daug daugiau naudos atnešti. OK, kad Fellaini "suteikia kitą dimensiją", bet man asmeniškai neatrodo normalu, kad tą kitą dimensiją naudojam kiekvienam mače beveik pastaruoju metu (again, Fellaini tik dalis problemos).

Ir kažkodėl neabejoju, kad jei mes nebūtume pratęsę kontrakto su Fellaini tai jis kokiam Italijos mid-table klube arba Anglijos mid-table klube (oh, wait...) murkdytųsi. ;)
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 132
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Postą buvau parašęs ryte ir norėjau kosmetinės tvarkos po pietų padaryti, bet dabar kažkaip keista leisti į viešumą, kai viskas taip staigiai apvirto aukštyn kojomis. Plius ir pati diskusija išblėso. Tačiau bet o, kad jau sugaišau laiko, tai tegul nugula į skurdžius forumo archyvus.

Fellaini ne savo noru buvo padarytas vėliavnešiu šito sauso ir nuobodaus po SAF'inio laikotarpio. Iš esmės čia gyvas Moyesiah įspaudas klube ir nuo pat kvailai padaryto įsigyjimo ne už vidutinybės ar plano B kainą tuo metu (kaimynai iš Liverpoolio net prie finansinio futbolo burbulo sugebėjo tą patį padaryti už 12mln praėjusią vasarą, arba dar kiti protingi dėdės perka targetmenus į puolimą tam tikslui, o ne vidurio saugus), belgą dėl nepasiteisinančių lūkesčių ir visokių kitokių blogybių būtent ant žaliosios vejos (nes kas vyksta už jos, jau galima ir treneriui priskirti) lydėjo prakeiksmai. Pats irgi prie geresnio įvaizdžio neprisidėjo su grubiu žaidimu, ypač kai aikštėje jau ne kartą minėtas dvikovas (neretai pavėluotas) dažniausiai aukštai pakeltų alkūnių pagalba laimi, arba tiesiog pasidaro durnas pražangas arti boxo, nu arba tampa psichu ir nesusilaiko nuo pykčio priepuolio:
[youtube][/youtube]

Tad galų gale ieškant atpirkimo ožio ir viso ko kaltininko (juk negali tūlam gerbėjui būti blogai tik dėl trenerio, kai jau tokie trys pabuvojo), Fellaini puikus pasirinkimas. Jis pats matosi truputį dėjęs ant kitų nuomonės, tai neišjudina tos visos šūdo lavinos, kuri gabalais vis nubyra ant ex gandralizdžio. Ir kaip profesionalas jis atrodo superinis, bet kaži ar labai sunku tą padaryti, kai antraštės leipsta nuo visokių primadonų elgesio ir dabar kaip pavyzdiniai futbolininkai galėtų būti apdainuojami visi, kuriems tiesiog užtenka laiku atvykti į treniruotę, neįrašinėti repo albumų, ar tiesiog turėti normalų agentą.

Tad nors ir sutinku su mintimi, kad jei turėtume normalią valdžią su geru treneriu, tai nereiktų šūdais pilti žaidėjo, kuris tiesiog atlieka savo darbą, bet kol to nėra ir norisi profilaktiškai kur nors išpilti emocijų srutas, Fellaini nėra prasčiausias pasirinkimas.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 43
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 49
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Vienintelis mano noras iš šitų kelių dienų Dubajuje yra bent kažkiek prikelti Matičių.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 100
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

reyu wrote: 07 Jan 2019, 19:52 Vienintelis mano noras iš šitų kelių dienų Dubajuje yra bent kažkiek prikelti Matičių.
Kai pagalvoji, tai McTominay atrodo gimęs būt Matic pakaitalu, didelis, lėtas, neblogu smūgiu iš toli pasižymi, gero paso radiusas nedidelis, tacklina net panašiu stilium, ne kaip nuo lenciūgo atitrūkęs Bailly.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 98
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

velnes wrote: 09 Jan 2019, 17:42
reyu wrote: 07 Jan 2019, 19:52 Vienintelis mano noras iš šitų kelių dienų Dubajuje yra bent kažkiek prikelti Matičių.
Kai pagalvoji, tai McTominay atrodo gimęs būt Matic pakaitalu, didelis, lėtas, neblogu smūgiu iš toli pasižymi, gero paso radiusas nedidelis, tacklina net panašiu stilium, ne kaip nuo lenciūgo atitrūkęs Bailly.
Bet tada ji reikia nuomuoti, kad 6 numerio pozicijoj zaistu, nes lig siol panasiau, kad i ji ziuri kaip i 8 numeri, tokioj pozicijoj jam svieciasi mid-table klubas, o ne top klubas. Nors su visa pagarba jo skill'ams nemanau, kad 6 numeris jis butu United lygio kada :whistle:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 132
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Truputį Martialio kūrybos vienoje vietoje:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 49
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17



Juan Mata, Motina Teresė ir Gandhi. In that order.
User avatar
Phect
Posts in topic: 28
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 17 Jan 2019, 09:04Juan Mata, Motina Teresė ir Gandhi. In that order.
Motina Teresė buvo sadistinė sūčka, Gandhi ant CIV serijos visada buvo war-mad beprotis. Tai nžn ar šitam klasiškam bičui čia gera kompanija. :dance:
Post Reply