[FCB] UEFA Champions League 2018/2019

Locked
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Man gal labiau už Borussia-Tottenham patiks Juve-Atletico.
Pirmoje poroje abi komandos bandys bėgioti, vyks tokios lengvosios kavalerijos atakos nuo vienų pas kitus.
O antroje jau laukiu taktinės kovos, trenerių darbo. Laukia tokia, sakyčiau, sunkiai šarvuotų riterių dvikova - iki pirmo smūgio, kuris dažniausiai ir būna mirtinu
Ernestas
Posts in topic: 3
Posts: 96
Joined: 13 Aug 2018, 20:55

Zebediejus wrote: 18 Dec 2018, 00:26 Man gal labiau už Borussia-Tottenham patiks Juve-Atletico.
Pirmoje poroje abi komandos bandys bėgioti, vyks tokios lengvosios kavalerijos atakos nuo vienų pas kitus.
O antroje jau laukiu taktinės kovos, trenerių darbo. Laukia tokia, sakyčiau, sunkiai šarvuotų riterių dvikova - iki pirmo smūgio, kuris dažniausiai ir būna mirtinu
Nu žinoma skonio reikalas, man toks futbolas kai per du mačus praktiškai be progų ir įkalamas koks vienas įvartis ne itin žavi. Kad ir koks aukštas komandų taktinis brandumas, man labiau patinka veiksmas :) Žinoma čia tik mano prognozė, bet spėju šioje poroje bus įvarčių sausra.
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Barca stipriausios sudėties. Tik vietoj traumą besikydančio Artūro-brazilo žais Artūras-čilietis.
Na ir manyčiau, vietoj Semedo nemėgstantis rizikuoti Valverdė išleis labiau gynybinį Sergio Roberto.
Umtiti baisiai norėjo žaisti su gimtąja komanda, šturmavo pasiruošimą, tačiau treneris nedrįs leisti 3 mėnesius nežaidusio gynėjo

Image
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

Na ir manyčiau, vietoj Semedo nemėgstantis rizikuoti Valverdė išleis labiau gynybinį Sergio Roberto.
kad kiek ziurejau man Semedo patikimesnis gynyboje nei Roberto :think:
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

Image
Sergi Roberto sauguose po ilgo laiko
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Blem, tokios blaugraniškos atakos, kokią paskutinę sukūrė Lyon, Barca galėtų pasimokyt.
Nuo Xaviniestos laikų tokių 3-4 "sienelių" vienu lietimu ties baudos aikštele nesu matęs...
O šiaip... Sergi Roberto labiau dairosi, kaip flange padėt Semedo, o dviese likę Rakitic ir Busquets nesugeba užvaldyt aikštės vidurio. Ir gaunasi žaidimas nuo vartų iki vartų, kur Lyon atrodo lygiavertis Barcai
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

as nesuprantu ar jie per treniruotes bando musti i vartus, nes dabar visi kamuoliai kazkur i kosmosa skrenda 🤦
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

as nesuprantu ar tas Suarez nelieciamas? jis visas atakas sugadino
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

O ką vietoj Suarez? Žiemą išsinuomotą Sasuolo puolėją?
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

tegul Messi palosia false 9, o Malcom desiniame kraste, kairiame Dembele ar Coutinho

Edit: ai jo ir treneriukas nepadare 3 keitimo, va cia tai treneriukas :handgestures-thumbup:
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Marca ir katalonų dienraščiai prognozuoja tą pačią sudėtį: saugai - kamuolio kontrolę užtikrinantys Arthur-Busi-Rakitic.
Gynybos flange patikimesnis ir su kamuoliu labiau draugaujantis Sergi Roberto vietoj Semedo.
Centre Umtiti, dar mayt po traumos neįsivažiavęs, tad žais Lenglet.
Puolime Dembele raiščiais nebus rizikuojama ir rungtynes turėtų pradėti Coutinho (jam tai gali būti paskutinis pasitikėjimo testas).

Image

Image
pauleska
Posts in topic: 26
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Barca–Lyon 2:0 per 30 min ir viskas aišku, kaip ir maniau, vieni vartai.

Suarezo paso pasidalinimas su Coutinho nuostabus :happy-partydance:

Galima ramiai jungt Bayerną su Pooliu :)
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Kol kas matau senų laikų Barcą. Matosi, kad ne dirba ir kovoja, bet linkminasi aikštėje. Ir perdavimai kulniukais, ir sienelės, ir Suarezo kosminiai perdavimai ir atsidengimai. Coutinho, šiandien taip pat puikiai įsipaišo ir pataiko įritmą.

Svarbu, kad komanda per pertrauką neatvėstų ir nesustotų II kėliny
pauleska
Posts in topic: 26
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Įrideno svečiai iš Liono vieną, bet du pure class Messi momentai viską užbaigė, o prieš pabaigą uogytę tautiečiams dar uždėjo ir Dembele. 5:1
Messi su dvigubu dubliu – 2 goal ir 2 ass
Timas27
Posts in topic: 8
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

Ajax, Porto, Tottenham, Man United, Man City, Liverpool, Juventus.

Kurie patraukliausi toliau? Aš gal visai į United norėčiau pažiūrėt :roll:
User avatar
reshef
Posts in topic: 17
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

tik ne ajax ir city
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Su Liverpool ir Juventus būtų įdomu žaisti pusfinaly ar finale.
Ajax ir Porto - nelabai įdomu.
Belieka norėti 1/4 gauti Tottenham ir Manchester United

su Pep City būtų pernelyg gaila susitikti anksčiau nei finale - per gražiai abi komandos žaidžia
Timas27
Posts in topic: 8
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

Timas27 wrote: 13 Mar 2019, 23:59 Ajax, Porto, Tottenham, Man United, Man City, Liverpool, Juventus.

Kurie patraukliausi toliau? Aš gal visai į United norėčiau pažiūrėt :roll:
:obscene-drinkingcheers:
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 61
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Image
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 12
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Image

stai kas laukia daugiau nei klubo :obscene-hanged: :obscene-hanged: :obscene-hanged:
Locked