[ASSE] Ligue 1 19/20

Post Reply
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

14 Jun 2019, 14:16

Šiandien paaiškėjo 19/20 tvarkaraštis:
Image
Sezoną pradėsime ir užbaigsime vs Dijon. Smagu, kad bent jau uždarymas įvyks namie. Pirmam rate daugiau žaisime išvykoje, antrame daugiau namie.
Kadangi atsiranda Europos reikalai, tai bent jau pirmo rato tvarkaraštis tampa pakankamai svarbus. Pirmos EL rungtynės bus iškart po mačo vs Toulouse, antros prieš derbį namie, trečios prieš namų rungtynes vs Amiens, ketvirtos tarp rungtynių su Monaco ir Nantes, penktos tarp rungtynių su Montpellier ir Rennes, o paskutinės prieš namų rungtynes su PSG. Iš tiesų, tai visai sudėtingai atrodo, ypač pabaiga. Dėl Europos daugiau rungtynių nusimato sekmadieniais.
Toks pakankamai tolygus tvarkaraštis. Jau sezono pradžioje bus Lille ir OM iš eilės. Rugsėjis kiek lengvesnis. Spali pirmasis sezono derbis. Lapkritis atrodo pavojingas su keturiais neblogais varžovais. Gruodi priimsim čempionus, o likusios rungtynės irgi tricky. Sausis gan dėkingas įsivažiavimui po žiemos pertraukos. Vasari aibė rungtynių ir jei išeisim iš EL grupių bei vietinėse taurėse dar žaisim, vos ne 10 rungtynių gali būti. Kovas atrodo neblogai. Balandi išvyka į PSG, o geguže nusimato pora rungtynių prieš galimai dėl išlikimo besikaunančias komandas bei prieš porą pretendentų į Europos pozicijas.
Skirtingai nei 18/19 sezone, nėra taip, kad kelios iš eilės stiprios komandos ir tada serija prieš silpnesnes. Faktas, kad squadą privalomai reikės gilinti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

10 Aug 2019, 12:26

Image Dijon FCO - AS Saint-Etienne Image

Stadionas: Stade Gaston Gerard
Teisėjas: Thomas Leonard
Data: šeštadienis; rugpjūčio 10d; 21:00 LT laiku.
1 turas


Here we go again. Ligue 1 19/20 sezono startas šiandien vs Dijon. Varžovas, kuris praėjusį sezoną tik atrankinėse rungtynėse prieš Lens išsikovojo teisę likti Ligue 1 dar sezonui. Neatrodo, kad bent jau kol kas jie kažko pasimokė iš praėjusio sezono. Wesley Said persikėlė į Toulouse, Naim Sliti viena koja išvykęs, Valentin Rosier perėjo į Sporting, Kwon į Freiburg, kaip laisvieji agentai komandą paliko ir Mehdi Abeid (Nantes) bei Oussama Haddadi (Ettifaq). Visi jie buvo svarbūs pirmos komandos žaidėjai, o naujokų kol kas labai negausiai. Atvyko Bruno Ecuele Manga iš Cardiff, kuris turėtų sustiprinti gynybą, Didier N'Dong iš Guingamp į saugų vidurį, Mama Balde iš Sporting sustiprinti puolimo. Dijon atrodo reikšmingai silpnesni nei praėjusį sezoną. Iki rugsėjo dar laiko nemažai, tai naujokų tikėtina bus, nes pinigų už transferus surinko nemažai. Nebus šiandien traumuotų Lautoa bei Marie, suspenduotas Balmont.
Printant per spaudos konferenciją kalbėjo, kad paskutinę savaitę buvo intensyviai dirbama ant susižaidimo puolime. Sakė, kad iki tokio sklandumo, kaip kad buvo praėjusį sezoną, dar reikia ilgą kelią nueiti. Tikėkimės šiandien jau bus geriau nei prieš varžovus draugiškose iš Anglijos. Nebus šiandien lengvai traumuoto Saliba. Dėl traumų žaisti negali ir KMP su Gabriel Silva. Printant nusprendė į Dižoną nesivežti Camara bei Honorat, kas truputi liūdina. Manau pre-seasone jie atrodė pakankamai neblogai. Įdomu ar jau šiandien iškart į startą bus leidžiami mūsų vėlyviausi naujokai Ahoulou bei Trauco. Kitas klaustukas ir tik dėl šią savaitę iš atostogų grįžusio Khazri. Grupėje yra, bet nesu tikras ar bus rizikuojama juo iškart nuo starto.
Manau kokybės šiandien tikėtis neverta, bet sezoną pradėti 3 taškais būtų puiku. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 1.Théo VERMOT; 16.Stéphane RUFFIER; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 2.Harold MOUKOUDI; 13.Miguel TRAUCO; 23.Sergi PALENCIA; 24.Loïc PERRIN; 26.Mathieu DEBUCHY; Wesley FOFANA; Mickael NADÉ.
Saugai: 6.Yann M'VILA; 7.Ryad BOUDEBOUZ; 17.Jean-Eudes AHOLOU; 28.Zaydou YOUSSOUF.
Puolėjai: 9.Loïs DIONY; 10.WAHBI KHAZRI; 18.Arnaud NORDIN; 20.Denis BOUANGA; 21.Romain HAMOUMA; 27.Robert BERIC.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
DFCO: Runnarson - Chafik, Manga, Aguerd, Alphonse - Amalfitano, N'Dong, Sammaritano - Balde, Tavares, Keita.
ASSE: Ruffier - Debuchy, Perrin, Moukoudi, Trauco - Aholou, M'Vila - Hamouma, Boudebouz, Bouanga - Berič.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

11 Aug 2019, 12:36

FT 1-2
Lygos startas paženklintas 3 taškais. Anksti buvo įmušti abu ASSE įvarčiai. Pirma Khazri iškišo puikų perdavimą Hamouma, o šis elegantiškai permetė Runnarson. Antras įvartis krito gan greitai, kai Boudebouz baudos smūgį galva uždarė Aholou. Po šito iniciatyva atidavėm Dijon ir Ruffier sužaidė labai geras rungtynes. Vienintelį įvartį varžovai pelnė iš 11m. baudinio, kai Debuchy sužaidė ranka ir Tavares realizavo.
Kadangi nemačiau rungtynių, sunku komentuoti, kas pasirodė gerai, o kas ne, bet iš komentarų susidaro įspūdis, kad Ruffier buvo nepramušamas ir gerai atrodė Moukoudi su Trauco. Puolime Khazri tik 60min išbėgiojo ir kol kas niekaip neįsivažiuoja Bouanga. Berič nors žaidė trumpai, bet iškrito iš konteksto.
Toliau laukia Brest namie, tai šansas pratęsti pergalių seriją ir sezoną namie atidaryt šventiškai.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

11 Aug 2019, 13:28

Hamouma įvartis

Aholou įvartis

Tavares įvartis
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

14 Aug 2019, 17:37

Šį savaitgalį pirmas Ligue 1 mačas namie. Kadangi Geoffroy-Guichard veja paskutiniais sezonais buvo gerų geriausiai vidutinė, miestas suinvestavo 300k į naują veją. Papildomai už 375k buvo atnaujinta ir viso stadiono garso įranga.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 1300
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

18 Aug 2019, 21:12

FT 1-1
Pirmieji pamesti taškai. Šįkart namie nepavyko įveikti naujokų Brest. Pirmam kėliniui einant į pabaigą, Faussurier išvedė Bretonus į priekį, o rungtynėms einant į pabaigą, rezultatą išlygino Bouanga.
Sunku vertint nemačius, bet kaip suprantu, puolime vėl buvo sunku. Trūko susižaidimo ir vaizdas aikštėje pagerėjo, tik kai gavom įvartį. Gynyboje viskas pakankamai gerai, bet puolime ir pats Printant sako, kad tik po praleisto įvarčio reikalai pasitaisė. Kažkiek gaila, kad Nordin negauna šansų starte. Aholou gavo traumą. Tikėkimes nebus rimta.
Toliau laukia Lille ir OM.

Bouanga įvartis:
Post Reply