[ASSE] Ligue 1 19/20

Post Reply
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 1
Posts: 1054
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

14 Jun 2019, 14:16

Šiandien paaiškėjo 19/20 tvarkaraštis:
Image
Sezoną pradėsime ir užbaigsime vs Dijon. Smagu, kad bent jau uždarymas įvyks namie. Pirmam rate daugiau žaisime išvykoje, antrame daugiau namie.
Kadangi atsiranda Europos reikalai, tai bent jau pirmo rato tvarkaraštis tampa pakankamai svarbus. Pirmos EL rungtynės bus iškart po mačo vs Toulouse, antros prieš derbį namie, trečios prieš namų rungtynes vs Amiens, ketvirtos tarp rungtynių su Monaco ir Nantes, penktos tarp rungtynių su Montpellier ir Rennes, o paskutinės prieš namų rungtynes su PSG. Iš tiesų, tai visai sudėtingai atrodo, ypač pabaiga. Dėl Europos daugiau rungtynių nusimato sekmadieniais.
Toks pakankamai tolygus tvarkaraštis. Jau sezono pradžioje bus Lille ir OM iš eilės. Rugsėjis kiek lengvesnis. Spali pirmasis sezono derbis. Lapkritis atrodo pavojingas su keturiais neblogais varžovais. Gruodi priimsim čempionus, o likusios rungtynės irgi tricky. Sausis gan dėkingas įsivažiavimui po žiemos pertraukos. Vasari aibė rungtynių ir jei išeisim iš EL grupių bei vietinėse taurėse dar žaisim, vos ne 10 rungtynių gali būti. Kovas atrodo neblogai. Balandi išvyka į PSG, o geguže nusimato pora rungtynių prieš galimai dėl išlikimo besikaunančias komandas bei prieš porą pretendentų į Europos pozicijas.
Skirtingai nei 18/19 sezone, nėra taip, kad kelios iš eilės stiprios komandos ir tada serija prieš silpnesnes. Faktas, kad squadą privalomai reikės gilinti.
Post Reply