[CFC] FA ir Lygos taurės 19/20

Post Reply
enjoy
Posts in topic: 4
Posts: 292
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

25 Sep 2019, 21:22

Pirmos taurės rungtynės jau netrukus:Pilni debiutai James, Guehi ir Gilmour. Po traumos grįžta CHO, Pulisic po blakaus starto irgi gauna šansą. Ant suolo du 17-mečiai Maatsen ir Anjorin.

Viskas būtų smagu, bet saugų duetą sudaro Barkley ir mažylis Gilmour, kuris toli gražu ne gynybinio plano saugas. Dar viena Lampardo naivaus optimizmo apraiška? :lol:
Vynis
Posts in topic: 1
Posts: 12
Joined: 15 Aug 2018, 21:23

25 Sep 2019, 21:36

Jei rasit streama, numeskit nuoroda, nes panasu kad netaip paprasta bus surast
enjoy
Posts in topic: 4
Posts: 292
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

25 Sep 2019, 22:37

Neįdomu. Kaip ir tikėtasi - vidurio nėra, Gilmour kelis kart gražiai kamuolį paskirstė, bet pagrinde Zouma įžaidinėja :lol: :lol: O clean sheeto net prieš 4 diviziono komandą negalim išlaikyti. Trys wingeriai varžosi, kuris šiandien bus blogiausias, Pedro kol kas laimi, bet visi ne kažką. Gynėjai ir saugai pastoviai rankom skėsčioja, nes nėra kam perdavimo atlikt. Išleidus vidurio saugą turėtų būt gražiau.
enjoy
Posts in topic: 4
Posts: 292
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

25 Sep 2019, 23:56

Nugi gražu, ypač antro kėlinio pabaiga ir 7-1. Niekas nesitraumavo, lyderiai pailsėjo, James ir CHO sužaidė po 90 minučių ir dar krūva debiutų :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Kai toks rezultatas, tai turbūt visus būtų galima pagirt, bet Pedro ir Alonso buvo blogai. Vienas stengėsi, bet nepavyko, kitas net nebandė stengtis.
Guehi - darbo neturėjo, kažko ir nepridirbo, bet kažkaip ir neįtikino, kad pasiruošęs pirmai komandai;
Zouma - maloniai nustebino vidinį Davidą Luizą (gerąja prasme) atradęs, ne tik siena gynyboj buvo, bet ir tikrai neblogai playmakino;
James - vienas realiausių kandidatų į MOTM, du rez. perdavimai ir įvartis. Dar rūdžių po traumos matėsi, bet Azpi tikrai ateina galas;
Alonso - :snooty:
Gilmour - labai nice and tidy atrodo, puikus work rate ir perdavimai, bet reikia jėgos šalia, kad nepervažiuotų tokio vidurio. Labai nice debiutas;
Barkley - šiaip visai šaunuolis, ne tik kad nemušė pendelio, bet dar ir atlakstė kaip turi būt visas 90 minučių;
Pedro - :snooty:
CHO - blyksnių buvo, bet dar tikrai labai rusty. Galėjo turbūt kokius 5 įkalt, bet turės tenkintis vienu;
Pulisic - pagyros už pastangas, nes visas 90 minučių atidirbo iš širdies. Šiuo metu jam biški nesekas, ir labai matosi, kad tas ir per smegeninę trenkė, bet jei ir toliau taip dirbs, viskas bus gerai. Sprendimai geri, darbas su kamuoliu ir be jo - irgi;
Michy - 2 įvarčiai ir rez. perdavimas, bet meh. Tammy turbūt būtų daugiau sumušęs;
Maatsen - per savo nepilną pusvalandį puolime daugiau naudos davė nei Alonso per valandą, o gal ir visą sezoną. Užsihypinęs ant jo;
Anjorin - mažiausiai į žaidimą pavyko įtraukt. Sudėtas kaip tankas, skillsų turi, bet reiktų daugiau pamatyt, kad kažkokį pilnesnį vaizdą susidaryt.
Scientist
Posts in topic: 1
Posts: 460
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

27 Sep 2019, 16:29

Peržiūrėjau ir aš pagaliau normaliai ir rungtynių, ir kai kurių žaidėjų highlightus, tai tik norėčiau pridėti, kad Gilmour yra wow :bow-blue:

Turbūt kaip ir daugelis, iki dabar apie jį labiau iš kalbų žinojau, tai pirmas įspūdis turbūt dar geresnis nei atsiliepimai.
Jeigu Franko idėja yra, kad jis esant reikalui keičia Jorginho, tai vaikis savo šansam ir reputacijai tikrai žalos nepadarė. Jau mačiau net žmonės kalba apie jo kvietimą į Škotijos rinktinę.

Fiziškai tai taip, atrodo dar kaip vaikas, ateityje Essienas/Pogba irgi akivaizdžiai niekada nebus, bet ne tai, kad su jo stiliumi/pozicija čia žiauri problema.

Dabar jau net įdomu jį ir prieš kokią silpnesnę PL komandą pamatyti būtų.
Post Reply