Fantasy Premier League

User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 488
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Mane Jėzaus trauma ir Liverpūlio tarpsezonis taip išbalansavo, kad šiandien ryte perdėliojau visą komandą ir dabar turiu pats nelabai suprantu ką
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Aš vis dar suku galvą, ar Salah imt. Tos antro turo rungtynės su Bournemouth namie labai vilioja, o kiti Liverpool puolimo žaidėjai nėra garantuoti startuot.
Bet jo , Jesuso trauma biški išmušė su antru puolėju, vis dar neapsisprendžiu ar Wissa, ar Pedro, ar Watkins.

Šiuo metu turiu Salah + Pedro ir du 4,0 gynėjus, bet jei imu Odegaard ir kokį Watkins, lieka dar 1.5 paimprovint 4,0 į Chilwellą.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4225
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Aš irgi pertvarkiau komandą, tai imu žaidėjus pagal kategorijas:

Kane
Watkins
Maddison
Bruno Fernandes
Salah

Saka

Gabriel
Gvardiol
Estupinan
Wan-Bissaka

Pickford/Turner

Pirmas penketas kaip draudimas, nes 0 rotation risk, žais visada jei neužsigaus. Gynyba vis dar nesu patenkintas. Pickford+Turner atrodo pigiausias variantas normaliam taškų kiekiui. Nu o Saka nes Arsenalo geriausias žaidėjas. Bet su Arsenalu problema ta, kad puolimo taškai labai dalinsis per 3-4 žaidėjus.

Dar liko 0.5, tai galvoju arba upgradint Wan-Bissaka į kažką už 5.0, arba upgradint Pickfordą į Onana.
RaMa
Posts in topic: 6
Posts: 530
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

QwR wrote: 08 Aug 2023, 12:43 Aš vis dar suku galvą, ar Salah imt. Tos antro turo rungtynės su Bournemouth namie labai vilioja, o kiti Liverpool puolimo žaidėjai nėra garantuoti startuot.
Bet jo , Jesuso trauma biški išmušė su antru puolėju, vis dar neapsisprendžiu ar Wissa, ar Pedro, ar Watkins.

Šiuo metu turiu Salah + Pedro ir du 4,0 gynėjus, bet jei imu Odegaard ir kokį Watkins, lieka dar 1.5 paimprovint 4,0 į Chilwellą.
Bus kai praejusiais metais namie s Bournemouth. Niekada nepamirsim!!
RaMa
Posts in topic: 6
Posts: 530
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Beje, gal draftus kazkas planuoja daryti, berods praejusiais metais turejome
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 4
Posts: 2294
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Jokustra wrote: 08 Aug 2023, 10:50 Sveiki, ar yra bokalo egzpertų lyga kokia nors? Jei yra, gal galima invite?
Žinoma yra:
https://fantasy.premierleague.com/leagu ... oin/ah8l6a
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 488
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Ką ant suolo imat?

Aš turiu du Chelsea jaunuolius Chukwuemeka ir Gusto. Tikiuosi, kad bent vienas iš jų užsikabins + Beyer, nes reddite skaičiau, kad fainas.

Kaip jau turbūt supratote, susidėliojau 3-4-3, nors visada buvau didelių investicijų į gynybą advokatas
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4225
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Furis wrote: 08 Aug 2023, 14:45 Aš irgi pertvarkiau komandą, tai imu žaidėjus pagal kategorijas:

Kane
Watkins
Maddison
Bruno Fernandes
Salah

Saka

Gabriel
Gvardiol
Estupinan
Wan-Bissaka

Pickford/Turner
Kane + Chukwuemeka out, Richarlison + Nicolas Jackson in. Susidėjau komandą ir dar lieka 3 milijonai :obscene-drinkingcheers: reiks ieškot ką išeina upgradint.

Šiaip juokinga kad top15 brangiausių puolėjų tarpe yra Kane (išeina), Jesus (traumuotas), Toney (suspenduotas), Nkunku (traumuotas), Hojlund (traumuotas), Mitrovič su neaiškia ateitimi, Lukaku, du vienodi rotational risk Darwin/Gakpo, itin blogo tvarkaraščio Isak/Wilson. Tai reali pasirinkimo imtis į puolėjus yra Haaland, Watkins, Nicolas Jackson ir.. praktiškai viskas :madridista:
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Joao Pedro ✌️✌️✌️
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 5
Posts: 2097
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 10 Aug 2023, 13:22
Furis wrote: 08 Aug 2023, 14:45 Aš irgi pertvarkiau komandą, tai imu žaidėjus pagal kategorijas:

Kane
Watkins
Maddison
Bruno Fernandes
Salah

Saka

Gabriel
Gvardiol
Estupinan
Wan-Bissaka

Pickford/Turner
Kane + Chukwuemeka out, Richarlison + Nicolas Jackson in. Susidėjau komandą ir dar lieka 3 milijonai :obscene-drinkingcheers: reiks ieškot ką išeina upgradint.

Šiaip juokinga kad top15 brangiausių puolėjų tarpe yra Kane (išeina), Jesus (traumuotas), Toney (suspenduotas), Nkunku (traumuotas), Hojlund (traumuotas), Mitrovič su neaiškia ateitimi, Lukaku, du vienodi rotational risk Darwin/Gakpo, itin blogo tvarkaraščio Isak/Wilson. Tai reali pasirinkimo imtis į puolėjus yra Haaland, Watkins, Nicolas Jackson ir.. praktiškai viskas :madridista:
O tai Kane neaptures atsisveikinimo maco? Nes jeigu aptures, tai Richarlisonui gali nusimatyti pabut ant bankes? Tai negerai ir Richarlisonas tada?
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1015
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Onana/Turner
Gabriel, Gvardiol, Estupinan, Cash, AWB
Bowen, Bruno, Madison, Richarlison, Šaka
Pedro, Haaland, Watkins
Liko dar 1m

Richarlison imu, nes Haris išvyksta, bet dėl 2 Spurs saugų vis dar dvejoju.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 488
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Tokia sudėtim, su Bench Boost gali startuoti
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 488
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Tai bled kaip dabar žinoti žais tas Keinas sekmadienį ar ne? Jei žais, tai kaip žinoti ar visi brauks ašarėle ir Spursai gaus 2-1, ar Keinas freed from desire ritmu sumuš hattticką, o Maddisonas padarys kokius du asistus?
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 3
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

pntmstr wrote: 11 Aug 2023, 09:46 Tai bled kaip dabar žinoti žais tas Keinas sekmadienį ar ne? Jei žais, tai kaip žinoti ar visi brauks ašarėle ir Spursai gaus 2-1, ar Keinas freed from desire ritmu sumuš hattticką, o Maddisonas padarys kokius du asistus?
Skrenda į Vokietiją jis jau, būkit ramūs, nebematysit artimiausius keturis metus Anglijoj :D
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 17
Posts: 4225
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 11 Aug 2023, 09:46 Tai bled kaip dabar žinoti žais tas Keinas sekmadienį ar ne? Jei žais, tai kaip žinoti ar visi brauks ašarėle ir Spursai gaus 2-1, ar Keinas freed from desire ritmu sumuš hattticką, o Maddisonas padarys kokius du asistus?
Neturėtų žaist, net jei transferas įvyks po savaitės. Būtų keistas Ange sprendimas jį leist į aikštę
pauleska
Posts in topic: 10
Posts: 1015
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

pntmstr wrote: 11 Aug 2023, 09:09 Tokia sudėtim, su Bench Boost gali startuoti
Vat vis dvejoju, ar nereik geriau kokio Premium saugo įsimesti (būtent Salah arba kažką iš MC) vietoj tokios lygios sudėties. Nors Salahui čia jau reikėtų daug keitimų daryt.

Ką imat iš Guardiolos saugų?
zaliai_geltonas
Posts in topic: 2
Posts: 193
Joined: 06 Aug 2018, 23:09

pauleska wrote: 11 Aug 2023, 12:33
pntmstr wrote: 11 Aug 2023, 09:09 Tokia sudėtim, su Bench Boost gali startuoti
Vat vis dvejoju, ar nereik geriau kokio Premium saugo įsimesti (būtent Salah arba kažką iš MC) vietoj tokios lygios sudėties. Nors Salahui čia jau reikėtų daug keitimų daryt.

Ką imat iš Guardiolos saugų?
Aš tai Fodeną bandau. Kaina nedidelė, berods 7.5, taškų renka, tik neaišku kada jis, o kada Grelishas startuos.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 31
Posts: 488
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Turbūt reiktų rinktis tarp Fodeno ir Alvarezo
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Man City žaidėjai man toks gamble, kad tik Haaland ir imu. Jei atvyks Paqueta, tai dar vienas midfielderis į rotaciją.
Turiu mintį imti De Bruyne, jeigu paleakins early sudėtis, bet rizikinga labai.

Likę 2.0 banke, bet nežinau, ką upgradint.
Variantai: Pickford->Ederson
Richarlison->Son/Maddy
Fernandes->De Bruyne

Image
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Tai va. Nusipirkau De Bruyne vadinas.
Post Reply