AS Nancy Lorraine

alibaba
Posts in topic: 24
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

27 Jan 2019, 11:59

Image

Sylvain Marveaux išalkęs, išbadėjęs, barzda apaugęs ir norintis vėl driokstelt. Kadangi tarp dabartinio Lorient ir dabartinio Nancy yra dramatiškas lygių skirtumas, visai negaila buvo paskolinti Marveaux iki vasaros.
alibaba
Posts in topic: 24
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

01 Feb 2019, 11:57

Per derbį gerai pasvilino. Klasikinis 3:0, nors, tenka pridurti, jog nuo pat 19`os minutės teko žaisti mažumoje.. Misija neįmanoma tiek laiko apsiginti. Nieko tokio, nepykstu, buvau vis tiek šitas rungtynes nurašęs, 11 vs 11 ar 10 vs 11, finalas panašus turėjo būti. Metz per kietas riešutas. Toji amžius trunkanti priešprieša, "sezono mūšis", atiduodam širdį, nesvarbu kelinta vieta lentelėje, bet derbis yra derbis, dabartinėse sąlygose atrodo kiek juokingai.. Motyvuok nemotyvavęs, ne tame esmė, kur kas svarbiau kaip bus sužaista šiandien prieš Niort. Šiais metais jie visai neblizga, per tris mačus surinko vos tašką. Reikia kabintis. Išvykose retai laimim, kaip ir apskritai retai laimim, bet jau yra registruojami El Kaoutari su Marveaux, o iš pastarojo nemažai tikiuosi. Faktas, jog gali užtrukti kol įgaus geresnes fizines kondicijas, bet techninių sugebėjimų šiaip sau neprarasi, o to "extra" komandoje trūksta. Pedretti pavyzdys išnyra prieš akis.

Pasirodo nauji savininkai vis dar lūkuriuoja už kampo. Insaideris, kuris pats pirmasis paskelbė apie jų kėslus prieš metus, dabar pareiškė, jog laukiama teigiamos baigties kovoje dėl išlikimo. Neva nėra visai jokio noro perimti komandą iš National lygos.. Kartais atrodo, jog sapnuoju, bėgu vietoje arba ratais. Viskas girdėta, skaityta. Lygiai tokie patys motyvai buvo prieš pasibaigiant praeitam sezonui. Ligue 2 išsilaikyta, vasarą tvarkomi popieriai, dar kiti popieriai ir dar daugiau popierių, viskas atidedama iki gruodžio/sausio. Ateina sausis, vėl tas pats per tą patį, reikia laukti vasaros... Nežinau kaip Rousselot ant tokių užsirovė. Aišku, yra logikos tokiuose nuogąstavimuose, nu bet bliamba, arba perki arba ne. Čia taip metų metus galima vilkinti..

Transferai:

Antony Robic grįžta atgal į Laval. Kontraktas galiojo iki vasaros, kaip suprantu paleistas veltui. Čempioniškame sezone buvo starto žaidėjas, o vėliau kreivė leidosi žemyn, prasidėjo traumos.

Mons Bassouamina išnuomotas į Boulogne, o Yann Mabella į Tours. Dėl Bassouamina kažkiek gaila, atrodė kaip itin šviesus talentas, bet vėliau pralaimėjo konkurenciją, atsidūrė suolo gale.

Image

Pape Paye paimtas kaip laisvas agentas, sutartis iki sezono pabaigos su galimybe pratęsti. Gali žaisti tiek LB, tiek RB, yra atstovavęs Dijon, Lorient, Bourg en Bresse. Kadangi Badila karjera pasibaigė, Muratori nežais bent pusantro mėnesio, Abergel irgi nevengia susitraumuoti, kažkokio pastiprinimo į kraštą reikėjo. Galima užskaityti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 1
Posts: 1152
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

08 Mar 2019, 21:51

Vagner nuoma matau yra labai vykęs reikalas. 5 įvarčiai ir rez. perdavimas per paskutines 4 rungtynes :clap:
alibaba
Posts in topic: 24
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

10 Mar 2019, 11:07

T-Wolves wrote:
08 Mar 2019, 21:51
Vagner nuoma matau yra labai vykęs reikalas. 5 įvarčiai ir rez. perdavimas per paskutines 4 rungtynes :clap:
Ne tas žodis... Sprendimas paleisti Koura, Robic ir vietoje jų pasikviesti Vagner su Ngom, pasiteisino 110 proc. Perrin palaipsniui gerino žaidimą dar prieš žiemos pertrauką, tačiau visiškai koją pakišdavo elementari realizacija, individualios klaidos gynyboje. Dabar toks vaizdas, jog pagaliau surastos trūkstamos detalės + Bassi vėl įgavo formą. Praktiškai Bassi + Vagner duetas pastaruoju metu ir daužo visų gynybas. Greitis, aikštės matymas, techniškai valdomas kamuolys, gebėjimas prasmūgiuoti iš tolimų distancijų, tuo pačiu kur kas daugiau erdvės atsiveria tokiems kaip Dembele ar Ngom. Bassi vizitinė kortelė yra smūgiai iš kažkur 20-25 metrų, pastoviai užsuka į viršutinį/apatinį kampą. Tiesa, Vagner rez. perdavimų galėjo ir daugiau turėti, kaip pvz. penktadienį prieš Lorient, perskrodė visą jų gynybą skersu perdavimu, išvedė Ngom į gan patogią situaciją, bet pastarasis dėjo į virpstą, o iš tolumos parbėgdamas Bassi atšokusį kamuolį pasiuntė į tinklo glėbį. Realiai, Vagner tą vakarą kone prie visko prisidėjo. Sakyčiau varo netgi geriau už praeito sezono pabaigos Nordin ir savo įtaka komandai primena guru Jeff Louis. Netgi paminėčiau El Kaoutari vibracijas gynyboje ir bendrai rūbinėje. Dažnai jis prieina, apsikabina jaunius, ilgai jiems pasakoja apie gyvenimą, futbolą.

Prasčiau sekasi Poha, spėjo prieš Chateauroux gauti raudoną rungtynių pradžioje, pametė galvą, įvažiavo tiesiom kojom. Marveaux vos išbėga ant vejos, iš karto susitraumuoja. Praktiškai nieko žmogus nei nespėjo parodyti.. O kai pagalvoju, jeigu prie Bassi + Vagner dar prisijungtų sveikas Marveaux. :romance-hearteyes: Tas ir fainiausia, jog dar yra rezervo.

Pastarosios 4 rungtynės – 4 pergalės. 12 įmuštų, 3 prasileisti. Prieš tai, per daugiau nei pusę sezono, pavyko pasižymėti 14 kartų.

Prieš Le Havre išvykoje 0-2. Liuks. Namie vs Gazelec 3-1. Puiku. Ir tada du mačai pakeitę pasaulį.. Sochaux išvykoje patiestas 0-4, visi keturi golai sumušti per 10 minučių atkarpą. Aišku, prie to prisidėjo Verdon raudona, nes iki tol buvo 0-0, bet vis tiek.. Alice in Acidland.

O tada top 3 komanda Lorient. Gynyboje jau sunkiau buvo, pridaryta pozicinių klaidų, tačiau viską kompensavo netramdomas siautulys puolime. 3-2. Marcel Picot tribūnos vis labiau pildosi, tėvai nebebijo atsivesti vaikų, ne tik išsikapanota iš raudonos zonos, bet dar ir už nugaros paliktas peržaidimas su National komanda. Su dabartine forma dar galima spėti ir į top 10. Nors pakaktų tiesiog saugiai baigti sezoną bei pagaliau išspręsti savininko košę makalošę..

Allez Nancy!!
alibaba
Posts in topic: 24
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

18 May 2019, 10:51

Šitas Abergel spyris prieš Ajaccio garantavo, jog nebebus nusirista į dvi paskutines pozicijas.. Nors įtampa dėl atkrintamųjų išliko.Priešpaskutiniame ture laimėtas derbis prieš Ligue 2 šampinjonus jau leido oficialiai švęsti išlikimą.

Image

Image

Image

Vakarykštės rungtynės nieko nebelėmė, todėl buvo galima drąsiai ir oriai pralaimėti National komandai 3-0. Kitą vertus, žinant šio sezono vargus, tai galima tiesiog :handgestures-thumbup: už išlikimą, nebesikabinėti, palikti ramybėje, laukti naujo sezono.. Trūkumai visi visiems žinomi, reikia lopyti, koreguoti, stiprinti.

Labai norėtųsi išlaikyti Vagner, bet vargu ar yra kokių galimybių. ASSE jį galėtų kaip x faktorių naudoti, vis tik nuo suolo pridėtų originalumo, nestandartinių sprendimų. Vagner, Marveaux, Ngom, El Kaoutari buvo kone kertinis lūžis po sausio transferų lango, pridėjęs kažkiek pasitikėjimo ir technikos. Marveaux nors ir daug traumavosi, bet savo atkarpą apturėjo, mušdamas po du įvarčius kelis mačus paeiliui. Kas konkrečiau išvyks/atvyks dar neaišku, visų pirma matyt reik trenerį susirasti, bet vienas naujokas jau yra. Kaip laisvas agentas atkeliavo Ousmane Cissokho. 32 metai, kairiojo krašto saugas, Ligue 2 matęs šalto, drumzlino, šilto. Perrin jo norėjo dar sausį, bet nepavyko su Orleans sutarti, o dabar jau jokių kliūčių nebuvo...

Ir labiausia reikia padėkoti Alain Perrin. Žmogus pratęsė savo karjerą vien tam, jog padėtų Nancy. Sakė, jog tai jo širdies klubas, jog jaučiasi skolingas, todėl pasitelkė savo patirtį bei turimus kontaktus tam, jog pavyktų bent jau kuriam laikui stabilizuoti padėtį. Dabar ramia širdim gali išeiti į pensiją. :madridista: Cool man.

Namų maikes ateinančiam sezonui.

alibaba
Posts in topic: 24
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

07 Jun 2019, 16:37

Nieko nelaukus imtasi komplektacijos darbų. Ateinančiam sezonui klubo biudžetas turėtų būti 15 mln. eurų. Kiekvienais metais jis gali vis mažėti, nes Ligue 2 po truputį suryja savo vaikus kaip Goya paveiksle. Dėl trenerio, Roussier minėjo, jog sulaukė 30+ kandidatūrų, kartu su Perrin (paskutinė užduotis) sumažino jas iki keturių finalininkų ir iš to final 4 išsirinko Jean Louis Garcia. Correa, Gabriel, Hognon buvo Nancy žaidėjai, Perrin buvo žaidėjas ir Wengero asistentas, Garcia stovėjo Nancy vartuose nuo 1988 iki 91. Atmetus porą trenerių tarp jų, pratęsta graži tradicija. Roussier iškeltas tikslas minimum yra užtikrintai finišuoti top 10, nors pats Garcia tiki, jog bus galima bandyti kabintis ir į atkrintamąsias. Drąsus pareiškimas.

Kalbant apie pasiekimus, Garcia itin daug prisidėjo prie Angers istorijos. Visų pirma, pakeliant juos iki Ligue 2 ir padarant stipriais vidutiniokais, kurie porą sezonų paeiliui sugebėjo sukiotis netoli top 3. France football už tai jį buvo išrinkę geriausiu Ligue 2 treneriu, o Lens pasiūlė 4 metų kontraktą. Išbuvo jis ten tik nepilnus metus, dar po to nesugebėjo išgelbėti Chateauroux nuo iškritimo į National, laikina stotelė Grenoble ekipoje bei darbas su Troyes. Čia vėl patapo įdomiau, nes 2016-17 m. sezone finišavo trečioje vietoje, atkrintamosiose susitvarkė su Lorient, pateko į Ligue 1, o po sezono vėl grįžo į Ligue 2. Keliai išsiskyrė, nuo tada laukė įdomaus pasiūlymo.

Taigi, kaip ir gerai, kaip ir vidutiniškai. Ligue 2 pažįsta labai gerai, yra pasiekęs apčiuopiamų rezultatų, tačiau ne kartą ir suklupęs. Kitą vertus, Troyes pastoviai kursuoja tarp antros-pirmos lygos, Chateauroux keletą metų atgal buvo visai duobėje, tad vieninteliu tikru nusivylimu galima vadinti laikotarpį praleistą Lens. Su savim Garcia atsivežė du asisentus Cedric Blomme ir Manuel Nogueira. Benoit Pedretti turėtų likti kaip asistentas irgi.

Žaidėjai.

Išvyko:

Vagneris po nuomos grįžo į ASSE, Ngom į Nantes, Marveaux į Lorient, Poha į Rennes, Sane į Caen. Abejonių yra dėl Vagner su Poha. Nancy labai norėtų abu priglausti dar vienam sezonui, tačiau tik Poha variantas atrodo realus.

Tikrai išvyks Chernik, Diagne, Paye, Clement, Da Cruz, Maboulou, Busin, Dale. Su vienais nebus pratęsta sutartis, kitiems ieškomi nauji klubai. Iš vienintelio Diagne transfero galima tikėtis apčiuopiamesnės sumos.

Atvyko:

Donna Ndoh – 33 metų puolėjas, sutartis 2 metai.
Souleymane Karamoko - 26 metai, RB, kontraktas 3 metams.
Ogou Akichi – 29 metai, DM, susitarimas 3 metams.

Visi nugriebti kaip laisvi agentai. Ndoh ilgametis Niort lyderis, Karamoko su Akichi svariai prisidėjo prie puikaus Paris FC sezono, seniau mano minėtas Ousmanne Cissokho atriedėjo iš Orleans. Taip pat netoli sutarties yra Red Star saugas Gregoire Lefebvre.

Daug patirties prikrauta. Ndoh kaip ir pensininkas, kaip ir ne. Ligue 2 specifika tokia, jog tie veteranai iki pat visiško saulėlydžio paštampuoja po 10+ įvarčių, Ndoh man toks ikoninis Ligue 2 puolėjas, kaip Andriatsima, Gimbert. Hadji buvo paskutinis klasikinis puolėjas, kuris galėdavo ant savęs patraukti komandą, kažko panašaus bus tikimasi ir iš Ndoh. Karamoko upgreidas Paye, su kuriuo sutartis nebebus pratęsta, o Akichi turėtų kažkiek pastiprinti aikštės vidurį, kur nubyrės Clement su Da Cruz.

Iš jaunimo dviejų metų kontraktą gavo trečias vartininkas Hugo Constant. 19`metis vidurio gynėjas Samir Bouzar į pagr. komandą paimtas vienam sezonui. Constant ir toliau numatyta trečio vartininko rolė, o Bouzar turėtų gauti progų kai reikės rotuoti/traumos.

+ iš nuomos grįžo Fischer, Bidounga, Bassouamina, Barka.

Barka atstovavo Marignane-Gignac ekipai, kurie iškrito iš National į N2 divizioną. Pats Barka sukrapštė vos 2 įvarčius per 21 mačą. Jau kuris laikas užstrigo jo progresas, apskritai pastaruoju metu užstrigo ir akademija. Jeigu ir pasirodo koks perspektyvesnis, tai visus ištinka gan panašus likimas - vienas, du geri mačai, stagnacija, dingimas. Ten pat srovė neša ir Yannis Barka.

Matthias Fischer loše už Dunkerque, pastarieji po įtemptos kovos išsaugojo vietą National pirmenybėse. Gavo pasižaisti gan nemažai RB pozicijoje, atsiliepimai neblogi.

Ryan Bidounga bandė įsitvirtinti Le Mans, nors ir ištraukė ten visą sezoną ir rūbinėje laistėsi šampanu, bet dažniausiai laiką leido ant suolo arba net rezervinėje komandoje. 22 metai, CB, turbūt bus nuomojamas vėl/parduodamas.

Mons Bassouamina buvo vienas iš nedaugelio, kuris prie Didier Tholot žaidė gan padoriai, tačiau vėliau irgi smigo, o prie Perrin apskritai nesugebėdavo patekti į startą. Nuoma į Boulogne nedavė daug naudos, nes sužaidė vos porą mačų, įmušė vieną įvartį.
Post Reply