Kelionės

Post Reply
T-Wolves
Posts in topic: 1

12 Jun 2019, 14:49

Net nustebau neradęs kelionių temos naujam forume.

Galvoju nukeliaut į Porto. Esu prieš kažkiek metų buvęs apačioj, tai dabar galvoju viršų pasižiūrėt. Mano klausimai būtų, ką tam regione būtų įdomu pamatyt ? Verta nuomotis mašiną ? Ar šalia Porto yra normalių paplūdimių nusimaudyt ? Dėkoju.
zaliai_geltonas

12 Jun 2019, 20:18

Noriu paantrinti. Rugsėjį keliausiu į Porto ir iš ten ketinu keliauti pakrante virš savaitės. Gal kas panašiai darėt? turit tipsų kaip kas ką?
Phect

12 Jun 2019, 20:23

T-Wolves wrote:
12 Jun 2019, 14:49
Net nustebau neradęs kelionių temos naujam forume.

Galvoju nukeliaut į Porto. Esu prieš kažkiek metų buvęs apačioj, tai dabar galvoju viršų pasižiūrėt. Mano klausimai būtų, ką tam regione būtų įdomu pamatyt ? Verta nuomotis mašiną ? Ar šalia Porto yra normalių paplūdimių nusimaudyt ? Dėkoju.
Didžiausią įspūdį keliaujant po Porto apylinkes paliko Peneda-Gerês National Park ir Douro upės slėnis, kuriame išsidėstę visi pagrindiniai vynuogynai. Porto būtinai nuvaryk į kuriame nors iš vyno rūsių rengiamų ekskursijų (rekomenduoju Sandeman). Mašina patogu. Eismas normalus, mokami keliai nebrangūs (nemokamais kelionė labai prailgsta). Geriausi ir surferių labiausiai pamėgti paplūdimiai - aplink Nazare.
Post Reply