Replies: 54
Views: 3195

Borussia Dortmund

Va taip va.

Nerealus sugrįžimas ir fantastiniai keitimai. Dvi skirtingos Borussios žaidė iki pertraukos ir po pertraukos. Iki pertraukos atrodė, kad jokių šansų šiandien, sunkiai kamuolį pavykdavo viduryje išlaikyt. Po pertraukos išleistas Dahoud pagyvino žaidimą aikštės viduryje, 60 minučių nematomą Philippą pakeitė Paco, kuris savo movementu tikrai žavi. Po Sancho pasirodymo BVB pirmoje atakoje apsigynė, Sancho pasileido į greitą ataką iškart ir puikų asistą išrašė Reusui. Anglas jau 5 asistus turi šiame sezone, visi jie po keitimo išėjus į aikštę. :handgestures-thumbup:
ValeTH wrote:
29 Sep 2018, 21:28
Borussia Dortmund comebackino šiandien prieš Leverkusena. Nuo 2-0 iki 2-4 ir kyla į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Net nežinia kada taip buvo, bet įdomu, įdomu. Dukart mušė Barcos flopas Paco Alcaceris, po vieną Reusas bei jaunas kažkoks.
Tas jaunas yra ką tik 20metį paminėjęs danas, praėjęs BVB akademiją. Kraštuose gan aktyviai žaidžia Bruun Larsenas, dar vienas atradimas :clap:
by suiluap
18 Sep 2018, 23:54
Replies: 54
Views: 3195

Reusas pirmoje pusėje išgelbėjo nuo garantuoto įvarčio, nuo vartų nunešdamas kamuolį. O po keitimo Pulisicius sužaidė nuostabiai, su kokia energija išėjo žaist! Nors jau vienu metu Brugge buvo gerai užspaudusi
by suiluap
26 Aug 2018, 19:54
Replies: 54
Views: 3195

Whoa, koks pirmas kėlinys. Per pirmas 10min Burki išspirdamas kamuolius praktiškai buvo sukūręs 2 puikias progas Leipzigui įmušt, pirmos kliurkos metu RB žaidėjui į pasturgalį pataikė ir visa laimė, kad ne į vartus atšoko kamuolys. Ir šiaip iki Dahoud įvarčio Leipzig aukštą presingą naudojo, mūsų gynėjams buvo sunku net įžaist kamuolį. Po Dahoud įvarčio pagaliau ir žaidimas pasikeitė, vis daugiau progų atsirado ir per HT turim 3-1. Reusas šiandien :clap:
by suiluap
26 Aug 2018, 19:05
Replies: 54
Views: 3195

Pradedam sezoną tokia sudėtimi:

Borussia Dortmund starting XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Diallo, Schmelzer - Witsel, Delaney, Dahoud - Pulisic, Philipp, Reus

Substitutes: Hitz, Zagadou, Hakimi, Guerreiro, Götze, Sancho, Wolf

Ir jau pirmą minutę 0-1 :violin: