Beda ta, kad Gakpo niekada ir nebuvo gyviausias. Kol buvo Diazas pgr pasirinkimas kaireje ir jie kartu su Salah performino, Gakpo tiek stipriai nekrito i akis, o jo one trick pony cut inside shoot veike tikrai neblogai. Paziurejus statistika, praeita sezona suzaide 2700 minuciu, pelne atitinkamai 18 + 7. Dabartineje sezono dalyje jis jau suzaides yra 2700 minuciu ir turi 8 + 4. Kaip ir nieko baisaus, kol nepradedi ziureti ka jis toje aiksteleje isdarineja.Beelzebub wrote: ↑04 Mar 2026, 12:40 Kažin ar ir geriausias necromanceris sugebėtų iš mirusiųjų prikeltų Salah su Gakpo, bet padvėsęs vidurys jau akmuo tiek į Sloto, tiek į Hughes daržą. Pirmojo alergija rotacijai uždusino Grav, antrasis nelabai suteikė opcijų tą rotaciją daryt. Alexis visą sezoną tragedija, bet vos Jones įgauna formą, Slotas jį nusodina, o kad ir koks engine būtų Szobo, nei Trentui, nei Wirtzui savo kūryba neprilygsta, tai be pastarojo stebint rungtynes ir vizualinę gonorėją išsivystyt gali.
Taip, pereinamas sezonas, taip, vasarą komanda neteko dalies savo pamatų, bet progresas labai lėtas, o į kokias perspektyvas jis veda irgi klaustukas, nes panašu, kad vėl reikės penkių naujų žaidėjų.
Pasikeliau paziureti kiek jis uzdirba komandoje, nera oficialiai patvirtinta, labiau prognozavimas, bet atseit 4 brangiausiai apmokamas zaidejas su 250k po Salah, Van Dijk ir Isako. Su 5 metais kontrakto. Baisu baisu kai pagalvoji.
