Paris Saint-Germain

Ar teisingą sprendimą priėmė Mbappe?

Taip
4
15%
Ne
5
19%
Man pajebat
17
65%
 
Total votes: 26
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tai Beckhamą turėjo tada :)
Thiago Silva atėjo po iškovoto Serie A su Milan, kaip turbūt geriausias CB ant svieto tuo metu. Tai ar pikinis 27-28 CB, ar 35 metų Ramos, jūs man pasakykit, kas geriau. Pavardė skambi buvo ir brazilo tuo metu. Zlatanas irgi savo pike iš esmės atvyko. Lavezzi, Cavani, Pastore atėjo, kaip vieni geriausių arba perspektyviausių to laiko Serie A žaidėjų, tai ne prasčiau nei koks Hakimi dabar tikrai. Motta irgi po puikaus Euro 12 su Italija, kaip vienas rimtesnių Serie A saugų, tai dėčiau į tą pačią lentyną, kaip Wijnaldum.
Aš suprantu, ką Dipsis nori pasakyt, gal pagal pavardes dabar skambesnės, bet neįžiūriu tokio didelio skirtumo, ką PSG eros pradžioje turėjo ir ką dabar.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 199
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Lads..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Dipsiukas wrote: 17 Jul 2021, 11:36 PSG kopijuoja Perezo transferu modeli. Dar Pogba paims. Bus Prancuzijos El Galacticos savo fermeriu lygoj.
Ok, jei Messi in, tai tu teisus galiausiai :lol:
User avatar
QwR
Posts in topic: 5
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Pogba kitais metais for free jams tikriausia.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 25
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Kiek primus Messis per sezona Ligue 1? Manau 50. Siais metais ims 7-a Ballona, kitais metais laimes Pasaulio Cempionata su Argentina ir vel primus 50 uz PSG ir ims 8-a Ballona.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 24
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Dipsiukas wrote: 07 Aug 2021, 08:37 Kiek primus Messis per sezona Ligue 1? Manau 50. Siais metais ims 7-a Ballona, kitais metais laimes Pasaulio Cempionata su Argentina ir vel primus 50 uz PSG ir ims 8-a Ballona.
Manau 100
falci
Posts in topic: 4
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

T-Wolves wrote: 07 Aug 2021, 02:12
Dipsiukas wrote: 17 Jul 2021, 11:36 PSG kopijuoja Perezo transferu modeli. Dar Pogba paims. Bus Prancuzijos El Galacticos savo fermeriu lygoj.
Ok, jei Messi in, tai tu teisus galiausiai :lol:
Pasirašau ir aš.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 14
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tai PSG bus anti-Avengeriai ir sutartinai sirgsim prieš juos? Ar apsimesim kad viskas ten ok ir palaikysim naujus Galacticos?

User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 22
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Dalykas kurio bijau labiausiai, tai kad Ligue 1 centro gynėjai Messio stabdymui naudos tuos pačius būdus kaip ir Neymaro stabdymui. Tuo atveju iki 2022 World Cupo Messio čiurnų gali nebelikt.
kokos
Posts in topic: 4
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

velnes wrote: 10 Aug 2021, 13:33 Dalykas kurio bijau labiausiai, tai kad Ligue 1 centro gynėjai Messio stabdymui naudos tuos pačius būdus kaip ir Neymaro stabdymui. Tuo atveju iki 2022 World Cupo Messio čiurnų gali nebelikt.
Niekas jiems to neleis.

Leo per brangus blizgutis pačiai lygai, kad jo čiurnom kas nors rizikuotų.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Velnes geras point'as. Aišku, Neymar trapesnis žaidėjas nei Messi, bet tikėtina, kad teks prisipratinti liūtui prie kiek didesnio fiziškumo bei grubumo.

Na po visų cirkų su TV teisėmis, tai Ligue 1 iš marketinginės pusės šitas atvykimas bus labai malonus šviežio oro gūsis. Pochettino tik man atrodo ne tas treneris, kuriam su tokia žvaigždžių komanda skirta dirbti. Koks Zizou būtų idealu dabar. Kaip svarbiose rungtynėse komandinė gynyba atrodys su tokiu trejetu priekyje, biški baisu pagalvoti. Jau dabar Mbappe su Ney nesigindavo iš esmės, o likę kentėdavo už juos. Belieka tikėtis, kad čia toks boost'as puolimui bus, kad PSG visada muš daugiau nei varžovai.

PSG stacked atrodo visose pozicijose. Nėra turbūt skirtumo ar 3-4-3 ar 3-4-1-2 ar 4-3-3 žais. Šiaip man įdomu, ką pats Mbappe dabar galvoja? Suprantu, kad šį sezoną pasiruošęs likti, bet ar nebūtų pačiam logiška pažaisti abu sezonus su Messi, Ramos ir tik tada keltis į Real? Real neatrodo itin pajėgūs ir su finansais yra problemų dabar. Po dviejų metų tikėtina būtų galima konkurencingesnę ekipą burti aplink Mbappe, o pačiam lyderio vaidmenį periimt iš Benzema. Kylianui viso labo 24 metai bus 2023. Nebent PSG šiemet ČL laimi, tada suprasčiau persikėlimą jau sekančią vasarą, tačiau kaip bežiūrėtum, PSG atrodo geresnė vieta būti trumpuoju laikotarpiu.
RaMa
Posts in topic: 14
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 15:52 Velnes geras point'as. Aišku, Neymar trapesnis žaidėjas nei Messi, bet tikėtina, kad teks prisipratinti liūtui prie kiek didesnio fiziškumo bei grubumo.

Na po visų cirkų su TV teisėmis, tai Ligue 1 iš marketinginės pusės šitas atvykimas bus labai malonus šviežio oro gūsis. Pochettino tik man atrodo ne tas treneris, kuriam su tokia žvaigždžių komanda skirta dirbti. Koks Zizou būtų idealu dabar. Kaip svarbiose rungtynėse komandinė gynyba atrodys su tokiu trejetu priekyje, biški baisu pagalvoti. Jau dabar Mbappe su Ney nesigindavo iš esmės, o likę kentėdavo už juos. Belieka tikėtis, kad čia toks boost'as puolimui bus, kad PSG visada muš daugiau nei varžovai.

PSG stacked atrodo visose pozicijose. Nėra turbūt skirtumo ar 3-4-3 ar 3-4-1-2 ar 4-3-3 žais. Šiaip man įdomu, ką pats Mbappe dabar galvoja? Suprantu, kad šį sezoną pasiruošęs likti, bet ar nebūtų pačiam logiška pažaisti abu sezonus su Messi, Ramos ir tik tada keltis į Real? Real neatrodo itin pajėgūs ir su finansais yra problemų dabar. Po dviejų metų tikėtina būtų galima konkurencingesnę ekipą burti aplink Mbappe, o pačiam lyderio vaidmenį periimt iš Benzema. Kylianui viso labo 24 metai bus 2023. Nebent PSG šiemet ČL laimi, tada suprasčiau persikėlimą jau sekančią vasarą, tačiau kaip bežiūrėtum, PSG atrodo geresnė vieta būti trumpuoju laikotarpiu.
MBappe kontraktas iki 2022, tai tie 2023 cia niekaip nesipaiso. Arba keliasi dabar, bet realiausia kitamet for free. IMO daugiau variantu i Real nera.
User avatar
Honza
Posts in topic: 1
Posts: 230
Joined: 04 Aug 2018, 12:46

Furis wrote: 10 Aug 2021, 13:16 Tai PSG bus anti-Avengeriai ir sutartinai sirgsim prieš juos? Ar apsimesim kad viskas ten ok ir palaikysim naujus Galacticos?
Jeigu reikės palaikyt P$G, kad City nelaimėtų UCL, tai palaikysim Paryžių :dance:
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

RaMa wrote: 10 Aug 2021, 16:25MBappe kontraktas iki 2022, tai tie 2023 cia niekaip nesipaiso. Arba keliasi dabar, bet realiausia kitamet for free. IMO daugiau variantu i Real nera.
Tai pratęst dar sezonui ar dviems kontraktą, tą aš turiu omenyje.
RaMa
Posts in topic: 14
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 16:38
RaMa wrote: 10 Aug 2021, 16:25MBappe kontraktas iki 2022, tai tie 2023 cia niekaip nesipaiso. Arba keliasi dabar, bet realiausia kitamet for free. IMO daugiau variantu i Real nera.
Tai pratęst dar sezonui ar dviems kontraktą, tą aš turiu omenyje.
Oje to tikrai nebus. Is PSG puses toks pasiulymas neatrodo logisaks net. Jau dabar galima ta ismest is galimo scenarijaus. Su dabartine padetim Real neatrodo galintis moketi solidzia suma transferui, tai, atrodo, bus metai zaidimo su Messi, ne daugiau
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

RaMa wrote: 10 Aug 2021, 16:59
T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 16:38
RaMa wrote: 10 Aug 2021, 16:25MBappe kontraktas iki 2022, tai tie 2023 cia niekaip nesipaiso. Arba keliasi dabar, bet realiausia kitamet for free. IMO daugiau variantu i Real nera.
Tai pratęst dar sezonui ar dviems kontraktą, tą aš turiu omenyje.
Oje to tikrai nebus. Is PSG puses toks pasiulymas neatrodo logisaks net. Jau dabar galima ta ismest is galimo scenarijaus. Su dabartine padetim Real neatrodo galintis moketi solidzia suma transferui, tai, atrodo, bus metai zaidimo su Messi, ne daugiau
Kodėl nelogiškas? 1. Jiems reikia laimėti ČL. Ne faktas, kad tai pavyks padaryti su juo iki dabartinio kontrakto pabaigos. 2. Pinigais PSG offer'is visada bus geresnis nei Real; 3. PČ Katare bus 2022m. pabaigoje, 22/23 sezono viduryje. Neabejoju, kad šeichai norėtų, jog visas magic trio bent jau iki šito turnyro išbūtų; 4. Galimybė žaisti su Messi yra tik šituos du sezonus. 5. Jeigu Real negali mokėti solidaus transfero už Mbappe, tai kyla klausimas, kokią komandą artimiausiu metu Real sustatyt galės? Gal nėra ko skubėt Kylianui?
Aš nežinau, ką mąsto Mbappe, bet man variantas pabūti PSG truputi ilgiau, atrodo logiškas. Vis tiek Real žais viena diena.
RaMa
Posts in topic: 14
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 17:16
RaMa wrote: 10 Aug 2021, 16:59
T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 16:38
Tai pratęst dar sezonui ar dviems kontraktą, tą aš turiu omenyje.
Oje to tikrai nebus. Is PSG puses toks pasiulymas neatrodo logisaks net. Jau dabar galima ta ismest is galimo scenarijaus. Su dabartine padetim Real neatrodo galintis moketi solidzia suma transferui, tai, atrodo, bus metai zaidimo su Messi, ne daugiau
Kodėl nelogiškas? 1. Jiems reikia laimėti ČL. Ne faktas, kad tai pavyks padaryti su juo iki dabartinio kontrakto pabaigos. 2. Pinigais PSG offer'is visada bus geresnis nei Real; 3. PČ Katare bus 2022m. pabaigoje, 22/23 sezono viduryje. Neabejoju, kad šeichai norėtų, jog visas magic trio bent jau iki šito turnyro išbūtų; 4. Galimybė žaisti su Messi yra tik šituos du sezonus. 5. Jeigu Real negali mokėti solidaus transfero už Mbappe, tai kyla klausimas, kokią komandą artimiausiu metu Real sustatyt galės? Gal nėra ko skubėt Kylianui?
Aš nežinau, ką mąsto Mbappe, bet man variantas pabūti PSG truputi ilgiau, atrodo logiškas. Vis tiek Real žais viena diena.
Tai kad jis jau dabar ten main guy butu. Vienintelis Benzema likes. Plius kitamet nusimetus Bale,Marcelo dideles algas (baigiasi kontraktai), pinigu bus. Kad jis anksciau ar veliau bus Madride faktas, bet neatrodo realus ktii scenarijai, apart arba sia vasara (maziau tiketina), na arba kitamet (kur kas realiau).
Balompie
Posts in topic: 8
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

Ramosas vėl traumuotas ir praleis nuo 1 mėnesio iki 2 mėnesių.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 219
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Balompie wrote: 10 Aug 2021, 20:38 Ramosas vėl traumuotas ir praleis nuo 1 mėnesio iki 2 mėnesių.
Kitur mačiau, kad jau kitą savaitę grįžta į treniruotes :think:
Balompie
Posts in topic: 8
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

T-Wolves wrote: 10 Aug 2021, 22:58
Balompie wrote: 10 Aug 2021, 20:38 Ramosas vėl traumuotas ir praleis nuo 1 mėnesio iki 2 mėnesių.
Kitur mačiau, kad jau kitą savaitę grįžta į treniruotes :think:
AS rašo bei dar čia rašo https://psgtalk.com/2021/08/report-serg ... to-injury/
Ar šitas puslapis patikimas?
Post Reply