AS Nancy Lorraine

Post Reply
alibaba
Posts in topic: 3
Posts: 5
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

08 Oct 2018, 20:56

2018/2019 metų sezonas.

Jau sužaista 10 rungtynių. Statistika tokia – 1 pergalė, 1 lygiosios, 8 pralaimėjimai. Įvarčių santykis -13, su 2 įmuštais ir 15 prasileistų. Puolimas be konkurencijos prasčiausias lygoje, gynyba dalijasi 17`a vieta su Gazelec.

Pamačius tokius vaizdus, visi potencialūs savininkai turėjo išsilakstyti. Nei nebūtų už ką jų kaltinti ar smerkti. Net ir ištikimiausi sirgaliai jau persikreipusiais veidais eina į stadioną. Kai kurie visai nebeina. O dar kai kurie filosofuoja, jog gal geriau iškristi į National, nes iš ten geriau sekasi atsispirti, tada su fejerverkais iš karto tiesiai į Ligue 1, kaip kokie Strasbourg.. Roussier dar užsiminė apie kantrybę, jog dabar svarbiausia būti realistiškiems, bandyti išsilaikyti lygoje. Laukia daug darbo, apkarpymų, bandymų taupyti. Ryšio pabaiga.

Dabar apie tuos futbolistus. Sudėtyje yra 30 žaidėjų, kaip tik nesenai kaip laisvas agentas paimtas Wilfried Moimbe (LB, nors gali pasislinkti į saugus), kontraktas iki sezono pabaigos. Iš tų 30`ies, gan nemaža dalis yra visai niekur nepanaudojami. Nei neaišku ką jie veikia, nes ir už rezervus ne visada pamatysi. Jourdren patapo trečiu vartininku, Saint-Ruf grįžo po nuomos, dar nei karto neregistruotas rungtynėms, Badila – 0 minučių, Busin debiutavo tik savaitgalį prieš Lorient. Nepavyko jų nei parduoti, nei išnuomoti, gal reikėjo nutraukti sutartis apskritai? Algos kapsi, naudos jokios, net nėra vietos pastiprinimui. Rousselot taip ir minėjo, jog jis permoka už atlyginimus, o tam, jog kažkas atvyktų, turi bent keli žaidėjai išvykti.. Klausimas, kaip taip reikia save įsistumti į tokią padėti? Visai nenumatyti bent keletos žingsnių į priekį?

Iš to kas atvyko vasarą, lygį atitinka nebent Ernest Seka, nors ir jo pradžia buvo prasta, ilgokai užtruko kol grįžo į priimtiną formą. Nery nesigaudo poziciškai, Coulibaly prieš Lorient lygioje vietoje padovanojo kamuolį + uždirbo pendelį į savus vartus. Jau du įvarčiai ant individualių klaidų. Dar galutinių išvadų nedarau, bet daug optimizmo nesimato ir iš jo. Da Cruz apskritai galvojo baigti karjerą po triumfo su Reims, bet persigalvojo. Pirma mintis būna teisinga. Negalvojau, jog Sane įmuš šiame sezone, tačiau nustebino prieš tą patį Lorient, neblogai prasmūgiuodamas galva. Ar tai ką nors keičia? Kažin. Nenustebčiau, jeigu sausį grįžtų į Caen.

Gaila, jog Bassi nugazavo. Gal pernelyg susikrimto, jog vasarą nepavyko persikelti į Ligue 1/Serie A. Trūksta tų jo firminių smūgių iš už baudos aikštelės, trūksta šviežumo, trūksta energijos pliūpsnių. Turbūt vienintelis šviesulys yra šviežias akademijos produktas - Mons Bassouamina. 20`metis, gali žaisti tiek abiejuose kraštuose, tiek smaigalyje. Veržlus, greitas, drąsiai debiutavo ir varžovus gan smagiai paterorizuoja. Toks praeito sezono Bassi, tik tiek, jog įvartį įrideno taurėje, o lygoje nesiseka, tai štanga, tai dar kas.

Muratori, Clement, Da Cruz reikėjo baigti karjeras. Ndy Assembe, Jourdren, Saint-Ruf, Robic, Nguessan, Dale komandoje neturėtų būti. Bliamba, Dale nors ir yra davęs daug gero prieš keletą metų, bet iš Turkijos grįžo visai be formos. Nebepatraukia. Dar gaila Nguessan, kuris mėgsta žaisti į kaulą, priduoda jėgos aikštės viduryje, bet visai progresas sustojo ties perdavimų kokybe, aikštės matymas šlubuoja. Koura su Busin – nebetikiu. Turėtų, bus, atsigaus, kažkada, ateitis. Kaip nieko nėra, taip nieko nėra.

Pasilikčiau tik Chernik, Abergel, Seka, Diagne, Ba, Marchetti, Bassi, Bassouamina, visur kitur reikia naujokų. Tiesa, dar labai įdomus veidas yra 19`metis Aurelien Nguiamba. Žaidė jis už Prancūzijos jaunių rinktines visokiuose čempionatuose, gan vėlokai prisijungė prie komandos, o dar ir gavo traumą. Jeigu ne tokia neganda, nei neabejoju, jog būtų gavęs minučių atraminio saugo pozicijoje.

Tholot kaip treneris nėra labai prastas, turi Europos Lygos patirties, su šveicarų Sion netgi buvo išėjęs į atkrintamąsias. Tiesa, blogiau už dabartinius rezultatus jau nebegali būti, tad veikiausiai reikėtų atsisveikinti ir žiūrėtis pamainos, ypač kai pats irgi atrodo išsikvėpęs ir išbandęs kone viską.. Kodėl „veikiausiai“? Nes su tokia sudėtimi didelių prošvaisčių nesimato. Lens panašiai grybą pjovė praeitam sezone, bet kad ir kaip ten buvo, turėjo jie žmonių galinčių viską apversti aukštyn kojomis, nebuvo tas potencialas toks beviltiškas, kaip rezultatai bandė sufleruoti. Šiais metais jie iš viso skraido padangėmis, buvo tikra atgaiva stebėti jų žaidimą, kai atvyko į Marcel Picot. Aišku, paprasta, elementarus išpildymas, Nancy tebuvo lengvas grobis. Kontrastas toks, jog mūsų žaidėjai lakstė su prikabintais bent keliais mazuto vagonais, o Lens bėgiojo plastiškai, minkštai, it gazelės. Bėda yra ne treneryje, o aukščiau. Pagrindinė priežastis tokio dekadanso – pernelyg ilgai užsibuvęs Rousselot, kurio metodai, futbolo supratimas jau gerokai atgyvenę. Nancy klubas patapo šeimos klubu, kur bet kada gali grįžti visi buvę žaidėjai, neberandantys kur daugiau žaisti. Čionai jie iš karto gauna pagrindinį vaidmenį, geras sąlygas. Lygiai tas pats su generalinio direktoriais pozicija, su skautingu, rekrutinimu. Fischeris nesusidoroja su tokio pobūdžio pareigybėmis, tačiau glaudžiai susijęs su Nancy, geras Rousselot draugas, todėl niekas niekada nesikeičia, nepaisant rezultatų. Kalti netgi buvo palikę fanai, kurie bandė boikotuoti rungtynes, su plakatais reikalavo Fischerio ir kitų pasitraukimo. Rousselot tai pavadino klubo išdavyste ir kad tokie sirgaliai nėra tikri sirgaliai. Roussier irgi nieko neturėtų pakeisti, nes už jo nugaros vis dar stovės Rousselot. Reik manyti, bet koks pasiūlymas keisti žmones valdyme, bus sutiktas neigiamai.

Labiausiai beviltiška atrodo tai, jog Nancy biudžetas yra top 5 visoje lygoje. Tuo tarpu komandos, kurių biudžetas keturis kartus mažesnis, kurios nei neturi kur jaunimo ugdyti ir apskritai susidaro įspūdis, jog žaidėjai ten žaidžia už užplikomos sriubos pakelį, be didesnių problemų apžaidžia mus tiek namie, tiek išvykoje.. Ir susiranda jie papigiai žaidėjų iš egzotiškiausių pasaulio vietų, kurie ir asistus atlieka, ir įvarčių gūsiais paštampuoja, vėliau parduoda į Ligue 1.. O čia kaip sausra, taip sausra. Dar kas erzina, jog kai kurie klubo atstovai, lyg iš kokio įpročio mini anomalijas, jog Nancy visai nepriklauso toks lygis, jog čia tik laiko klausimas, jog prasta atkarpa, viskas savaime išsispręs.. Trūksta realios situacijos suvokimo. Niekas neišsispręs, nes nėra kokybės. Treneris nors ir pasikarti gali su akcijine virve iš Senukų, tačiau kas išpildys tokį elementą kaip perdavimai? smūgiai? Schematiškai žaidėjai išsidėsto, vis tik profai, aikštėje nėra visiško chaoso, bet kaip reikia atlikti kelis perdavimus iš eilės ar smūgiuoti į vartus, kamuolys iš karto skrenda link Jupiterio. Vo teip.
alibaba
Posts in topic: 3
Posts: 5
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

13 Oct 2018, 12:44

Roussier per mėnesį ketina padaryti pilną klubo auditą. Kaip patarėjas į talką pasikviestas Alain Perrin. Motyvas toks, jog reikia žmogaus iš išorės, kuris galėtų į viską pažvelgti kiek kitomis akimis. Sveikintinas žingsnis, Monseigneur Roussier. Šiaip, Perrin nėra visiškai svetimas žmogus, pats senais laikais žaidė už Nancy, o vėliau prisidėjo ir prie trenerių štabo, kaip vienas iš Wengero mokinių. Tiesa, Wenger su Platini irgi truputį pakalbėjo apie dabartinę situaciją.. Palingavo galvomis, pagūžčiojo pečiais. Teko konstatuoti, jog liūdna..

Lenglet nesenai buvo įsileidęs estrepublicain žurnalistus pas save į namus Barselonoje, pasipasakojo apie įspūdžius, patirtis, teigė, jog toliau stebi kiekvienas Nancy rungtynes, o vakar dar ir užsuko pasilabinti su Gabriel, Rousselot ir kitais. Šaunuolis, tikra akademijos pažiba.

Dėl Tholot neaišku, buvo pasirodę pranešimų, jog po mačo su Lorient jis yra suspenduotas, ieškoma alternatyva.. Jeigu ir ieškoma, tai gan vangiai, nes Tholot toliau veda užsiėmimus. Chateauroux kaip tik nesenai atleido Jean-Luc Vasseur, o Gazelec išsiskyrė su Albert Cartier. Pastarąjį gal visai paimčiau.
alibaba
Posts in topic: 3
Posts: 5
Joined: 05 Oct 2018, 23:36

19 Oct 2018, 15:40

Image
Image 21:00 val.Image

AS Nancy Lorraine - Grenoble Foot 38

11 turas. Penktadienis, 2018 m. spalio 19 d.
Stadionas: Marcel Picot
Ligue 2


Nancy: Chernik, Ndy Assembe, Coulibaly, Seka, Diagne, Muratori, Néry, Abergel, Da Cruz, N'Guessan, Nguiamba, Marchetti, Bassi, Clément, Bassouamina, Maboulou, Koura, Sané, Busin.

Suspenduoti: Ba
Traumuoti: Jourdren, Badila, Robic, Dalé, Moimbé
Palikti už paraiškos: Saint-Ruf, Mabella, Dembélé, Fischer

Jaučiu didžiausias pliusas, jog traumas išsilaižė Abergel. Iš pastarųjų metų pirkinių, bene geriausias žaidėjas. Gali žaisti tiek atraminiu, tiek dešiniojo krašto gynėju. Pastoviai jo marškinėliai suprakaitavę, nenuilstantis kovotojas, nors dažnai ir paliekamas kovoti vienas, kaip su kokiais vėjo malūnais. Tvirtas psichologiškai, nes aš tai jaučiu nustočiau tiek stengtis, jeigu žinau, kad vis tiek po kažkiek laiko bus padaryta kliurka gynyboje ir visos pastangos prilygs 0 taškų. Da Cruz su Nguiamba kurį laiką irgi nežaidė. Visus tris susumavus – gaunasi nebloga paspirtis aikštės viduryje. Da Cruz "viso labo" tereikia pagerinti formą, o Nguiamba dar nėra debiutavęs vyrų futbole, bet iš jo tikrai nemažai tikiuosi. Gal netgi daugiau nei iš Ba.

Alain Perrin per spaudos konferenciją pakartojo, jog kaip trenerio karjerą tikrai baigė ir neturi jokio noro jos gaivinti. Žmogus tenori atsipalaiduoti, keliauti po pasaulį. Sutiko pagelbėti Nancy ateinančius tris mėnesius tik iš pagarbos Rousselot bei pačiam klubui. O pareigos tokios – padės Roussier atlikti auditą, pasidalins savo sukaupta patirtimi, patars Tholot dėl bet kokių iškilusių klausimų. Per tris mėnesiu vargu ar ką spės nuveikti. Kažkas daroma, vardan darymo, stumiamas laikas iki pardavimo. Jau rašiau, jog Rousselot buvo suspendavęs Tholot po eilinio fiasko prieš Lorient, tačiau Roussier su Perrin išreiškė kitokią poziciją. Reiškias, ne treneryje bėda, reikia gerokai paredaguoti sudėtį, todėl Tholot nusipelno dar šiek tiek papildomo laiko. Tebūnie, bet man rodos, kad iki sausio nelabai ištemps.

Grenoble: Camara, Salles, Vandenabeele, Bengriba, Dady Ngoy, Spano Rahou, Mombris, Gibaud, Sanusi, Mchangama, Tirard, Benet, Coulibaly, Deletraz, Sotoca, El Jadeyaoui, Elogo, Chergui.

Suspenduoti: -
Traumuoti: Maubleu, Belvito, Boussaha, Abou Demba
Palikti už paraiškos: Boyer, Dieng, Taravel, Maanane

Pagrindinis vartininkas Brice Maubleu susitraumavo, todėl kažkam iš rezervų reikės debiutuoti. Realiausias variantas, jog tai bus Camara. Abou Demba netektis gynybos krašte irgi turėtų pasijausti. Nicolas Belvito (Belvita sausainiai) su Lakdar Boussaha šiam sezone kol kas yra tušti, tai gal nieko nebus.

Kaip pridera, Grenoble atrodo neblogai, esti 6`oje vietoje, sukiojasi aplink prizinį fondą. Pagrindinis snaiperis yra 30`metis Malek Chergui, o kamuoliais pamaitina tiek aikštės viduryje, tiek krašte galintis lošti Youssouf M`Changama. Kaip treneris darbuojasi gerai pažįstamas Philippe Hinschberger. Berods Grenoble yra jau septintas jo treniruojamas Ligue 2 klubas. Pagal viską, nebeturėtų jie dramatiškai ridinėtis per dar žemesnius divizionus, pagrindas kažkoks tai pastatytas, belieka teliuškuoti apie lentelės vidurį, bandant po truputį progresuoti sulig kiekvienu sezonu.
Post Reply