Vilniaus Žalgiris

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Samir rašė: 31 Rgp 2020, 15:05 Esat piktas heiteris, jei tokių burtų norėjot. :D Iš trijų galimų varžovų aiškiai stipriausias, šiam sezone daužantis Norvegijoj visus į kairę ir į dešinę. Ir dar išvykoj.
Žalgiris šiemet dažnai stebina (ir kartais net iš gerosios pusės), bet čia bijau a step too far bus.
Man nepatinka chalevcikines pergales :D tai noriu, kad visi gautu tiek kiek nusipelne.
kokos
Posts in topic: 15
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 10:34

Bet tai kokia nuobodybė tie euro burtai.
Ludogorets dukart buvo, Crvena Zvezda du metus iš eilės, Maccabi irgi. Dabar vėl.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Nu dabar reikia irodyti, kad verti ir bus AC Milan :mrgreen:
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

Ziurejau koeficientai nieko gero nezada Riteirai 8/1, Vilmos Zalgiris 18/1.

Kas ziuresit, jeigu galit veliau parasykite kaip Patrick Berg atrode is Bodo/Glimt. As post factum atsiuntes buvau KZ rungtynes prasukant pasiziureti kaip tas Bodo/Glimt juda, tai maloniai nustebino. Sitas zaidejas irgi. Plius jo seima lyg Maldini, Tevas ir Senelis, Dedes zaide uz Bodo/Glimt.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Šiandien dideliai svarbi diena: 18 val. Žalgiris Gargžduose žaidžia su Banga, 20 val. Sūduva namie priima Kauno Žalgirį. Jei Sūduva šiandien pasiekia geresnį rezultatą nei Žalgiris, sezonas ties tuo faktiškai ir pasibaigia, jei ne - visa intriga keliasi į paskutinį turą.
Taurės pusfinalyje šeštadienį Kaludžerovičius ir Ljubisavljevičius gavo raudonas korteles, bet kiek suprantu taurės kortelės lygoje nesiskaičiuoja ir abu galės žaist.
Banga paskutinį kartą laimėjo liepos mėnesį, bet su Žalgiriu šiemet visos trys rungtynės šiemet artimoj kovoj buvo - vienos lygiosios ir du kartus Žalgiris 1 - 0 laimėjo. Motyvacijos irgi netrūks, nes 4 vietos jie dar nėra užsitikrinę. Taip kad ramybės didelės nėra prieš rungtynes.
Kad ir kaip Gargžduose mačas bepasibaigtų, vakare reikės KŽ sirgalium tapt ir sirgt už Sabonį, Garastą (bet kurį) ir nors ir Rudinilsoną, kad tik Sūduvą atbelstų.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Žalgiris laimėjo, Sūduva lygiom, kas reiškia, kad jokių papildomų rungtynių tikrai nebus ir viskas spręsis paskutiniam ture: jei Žalgiris laimės, titulas grįš ten, kur jam vieta, jei nelaimės, liks ten, kur jam nevieta.
ramzis
Posts in topic: 6
Pranešimai: 961
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 00:21

Samir rašė: 21 Spa 2020, 07:41 Žalgiris laimėjo, Sūduva lygiom, kas reiškia, kad jokių papildomų rungtynių tikrai nebus ir viskas spręsis paskutiniam ture: jei Žalgiris laimės, titulas grįš ten, kur jam vieta, jei nelaimės, liks ten, kur jam nevieta.
Tai 31-ą į stadioną, pageidautina su alum ir kokiu prašmatniu buterbrodu prieš tai :think:
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Šitas labai keistas sezonas baigėsi. Šiemet gal kiek mažiau rungtynių mačiau (kita vertus, jų ir šiaip gerokai mažiau buvo), bet kažkokius pastebėjimus iš šio sezono pabandysiu padaryti.
Pirmas talking point, aišku, čempionų titulas. Esminis sezono tikslas pasiektas, vadinasi, sezonui riebus pliusas. Pagal statistiką Žalgiris visose kategorijose buvo geriausia lygos komanda: įmušė daugiausiai, praleido mažiausiai, žaidė drausmingiausiai, sausus vartus išsaugojo daugiausiai kartų, GD dvigubai geresnis nei Sūduvos (+28 lyginant su +14).
Europoje, tiesiai sakant, nepasisekė su burtais - labai anksti gauta gal ir ne didelio vardo, bet realiai stipri komanda, kuri dabar Norvegijos čempionate antrą vietą lenkia 18 taškų.
Pirmą kartą nuo 2016 m. Žalgiris sezono metu nepakeitė trenerio. Tiesa, jei tikėsim gandais, kitam sezonui Baga kraustosi į Kazachstaną, tai teks ieškoti pamainos.
Penktą sezoną iš eilės žalgirietis tampa rezultatyviausiu A lygos žaidėju - šiemet estafetę perėmė Videmontas.
Vienintelė komanda, su kuria Žalgiris šiemet neprarado taškų, yra Panevėžys. Tradiciškai sunkiu varžovy liko Riteriai - nors per sezoną jie surinko apskritai tik 12 taškų ir užėmė paskutinę vietą, prieš Žalgirį vistiek sugebėjo paimti pergalę ir lygiąsias.
Kalbant apie žaidėjus:
Berkovecas žaidė gana nestabiliai. Sezono pabaigoje, įskaitant auksinį mačą su Sūduva, pirštinės patikėtos Gertmonui - gal tai ženklas, kad kitame sezone jis ir bus pagrindiniu vartininku.
Pagrindinis gynybos kvartetas atžaidė pakankamai užtikrintai, tačiau kitam sezonui reikia mąstyti apie suolo pastiprinimą. Bolha nėra patikimas žaidėjas, o daugiau aiškių gynėjų ant suolo apskritai nėra ir keisti pagrindą galima arba pusiau wingeriu Karamarko, arba saugu Uzėla.
Vorobjovo ir Šimkaus duetas CM pozicijoje pasidarė pagrindiniu tiek klube, tiek rinktinėj. Pirmas (kartu su Videmontu) mano akimis geriausi šio sezono Žalgirio žaidėjai, antras - labiausiai patobulėjęs, pradėjęs žaisti brandžiau ir užtikrinčiau.
Tuo tarpu nusivylimu tapo Kuklys - kad ir kokią žaliai baltą širdį jis beturi, bet aikštėje naudos iš jo minimaliai. Visą jo žaidimą galima apibūdinti žodžiu lėtas - bėga lėtai, sprendimus priima lėtai, išpildymas letargiškas, su vangiais perdavimais ir per pirmą žmogų neperkeliamais kampiniais.
Kitas sugrįžėlis - Andrija - grįžo gal ir nebe tas monstras kaip 2016 m., bet vis dėlto pakankamai naudingas. 4 įvarčiai per 9 rungtynes, iš kurių starte tik 5 - ne taip jau ir blogai. Žaisdamas nuo sezono pradžios, manau, būtų realus pretendentas į rezultatyviausius lygos žaidėjus. Jis atėjo kaip penktas ne ES žaidėjas (registruoti rungtynėms galima 4, iš kurių Žalgirio atveju nekeičiami abu vidurio gynėjai), tai pradžioje buvo šiek tiek dilemų, ar reikia leisti jį, ar tuo metu gerą formą demonstravusius Keyermeh ir Enniną. Ilgainiui svarstyklės nusviro Kaludžerovičiaus naudai, o Enninas ir apskritai dar prieš sezono galą paliko komandą.
N'Gog. :D Nelabai yra ką apie jį pasakyt kai spėjo tik 2 rungtynes sužaist, bet neprisimint, kad tokia žvaigždė buvo apsireiškusi irgi neišeina.
Kamenaras jokios rolės komandoje nesuvaidino. Aišku, turim pavyzdžių, kai vasarą atėję žaidėjai pirmą pusę sezono žaidžia gana blankiai, o kitam sezone sužiba (Antalis, Videmontas), jei Karlo liks, gal ir iš jo kitam sezone ryškesnių pasirodymų sulauksim.
Antalis po 2018 m. piko sakyčiau antrą sezoną eina po truputį žemyn. Tai nereiškia, kad jis žaidžia blogai - bet anaiptol ir nebe tas ryškus lyderis.
Gerokai mažiau laiko pasireikšti šiemet gavo Vareika - norėtųsi tikėti, kad netaps dar vienu talentu, užgesusiu dar prieš spėjant iš tikro atsiskleist. Pagal sužaistų rungtynių grafą gana solidžiai atrodo septyniolikmečiai Burba ir Jarusevičius, bet tiesa ta, kad tas rungtynes jie susirinko po kelias minutes sužaisdami po keitimo, tad apie jų kažkokį indėlį į komandą kalbėti dar anksti.
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Geriausiu sezono žaidėju išrinktas Mikoliūnas.

Jūrų marių karalienė davė interviu, iš kurio esminiai akcentai: (i) didžioji pagrindo dalis, įskaitant Videmontą, turi kontraktus kitam sezonui; (ii) Baga irgi turi kontraktą, bet jei artimiausiu metu gaus pasiūlymą, Žalgiris didelių kliūčių jam išeit nedarys; (iii) turėtų grįžti Kišas; (iv) Andrija nori pasilikti komandoje.

Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Kiek konkretesnis interviu klubo puslapiui:

https://fkzalgiris.lt/klubo-vadove-apie ... I3JzoXkll0
Sutartis iš žaidusių pagrindinėje komandoje šiuo metu turi vartininkas Edvinas Gertmonas, gynėjai N. Ljubisavljevičius, I. Tatomirovičius, Marko Karamarko, saugai K. Uzėla, M. Kuklys, G. Jarusevičius, M. Vorobjovas, M. Vareika, Francis Kyeremeh, H. Videmontas, puolėjas M. Burba. Žodžiu esame sutarę su S. Mikoliūnu, derybos jau vyksta su A. Kaludžerovičiumi, jis išreiškė norą likti komandoje. Klubas turi sutartį ir su T. Kišu, kurio nuomos sutartis Pietų Korėjoje baigėsi.
Iš pagrindinio vienuoliktuko šitam sąraše nėra Šimkaus, Slijngardo ir Antalio. Pirmas turbūt patraukliausias kažkokiem turtingesniem klubam galėtų būti, dėl amžiaus ir šiais metais patobulėjusio žaidimo.
pauleska
Posts in topic: 8
Pranešimai: 658
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

Davė interviu ir LRT.lt (man): Šimkus ir Vorobjovas gali išvykti, davė suprast, kad jiems būtina tai padaryt vardan tobulėjimo, bet neva, jei neras, ko nori - laukiami Žalgiryje. Nežinau, kodėl, bet apie Liviu nieko nepaklausiau. Su Andrija tariasi. Donovanas priklausomas nuo šeimos, kurią per sezoną matė tik kartą.
Aš ir dabar atsimenu tą dieną, kai spaudoje perskaičiau, jog Murauskas išleidžia legionierius namo. Man pasidarė bloga, pradėjo suktis galva. Nesupratau, kodėl jis tai daro, nes supratau, ką tai reikš visiems kitiems. Visi to norės, jie negalės grįžti, reikės karantinuotis. Vienerios rungtynės sužaistos, kaip tu gali taip rizikuoti visu sezonu.
Sakė, kad Gertmonas kitą sezoną bus numeris vienas.

Dar užklausiau apie N`Gogo vojažą Vilniuje:
Kiek girdėjau iš komandos narių, jis su ašaromis akyse sakė, kad jaučia, jog daugiau žaisti nebegali, o taip žaisti nenori. Veiksmai kalba už jį – jis grąžino viską, ką gavo, pasirašė sutartį, kad baigia karjerą, o jeigu atnaujins, sumokės klubui už dvejus metus.
Visas intervas: https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... ubo-ateiti
Vartotojo avataras
Samir
Posts in topic: 103
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 15:25

Baga vis dėlto išeina. Gaila, net jei pavyks kažką ne blogesnio surast, sudėties ir trenerių štabo pastovumas jau savaime vertybė, bent Lietuvos kontekste.
ramzis
Posts in topic: 6
Pranešimai: 961
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 00:21

Samir rašė: 21 Gru 2020, 10:33 Baga vis dėlto išeina. Gaila, net jei pavyks kažką ne blogesnio surast, sudėties ir trenerių štabo pastovumas jau savaime vertybė, bent Lietuvos kontekste.
yes, abyda, juo labiau, kad ta Vilmos nubrėžta gruodžio 15 praėjus ir lyg ėjo ženklai, kad vis tik lieka

Sūduva su savo krūva bėdų, tapus čempionais Europoj pagaliau bus žaidžiama jau prie kitokio formato, tai tas galimas trenerio likimas ir tęstinumas mane labai maloniai nuteikęs buvo
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

ramzis rašė: 21 Gru 2020, 16:10
Samir rašė: 21 Gru 2020, 10:33 Baga vis dėlto išeina. Gaila, net jei pavyks kažką ne blogesnio surast, sudėties ir trenerių štabo pastovumas jau savaime vertybė, bent Lietuvos kontekste.
yes, abyda, juo labiau, kad ta Vilmos nubrėžta gruodžio 15 praėjus ir lyg ėjo ženklai, kad vis tik lieka

Sūduva su savo krūva bėdų, tapus čempionais Europoj pagaliau bus žaidžiama jau prie kitokio formato, tai tas galimas trenerio likimas ir tęstinumas mane labai maloniai nuteikęs buvo
Buvo gandu, kad Urbonas gali i VZ ateiti, bet pratese su rinktine tai nezinau, kaip cia bus. VZ issiskyre su Baga panasu, kad abipusiu noru, tai treneris galimai paaiskes ne uz kalnu :whistle: Nors prisimemant praejusius metus visko gali buti.

Kas staff'as issilaikytu reikia A - moketi normalias algas, B - suteikti galimybes uzsirekomenduoti treneriui. LT mastais nei A, nei B nera realiai, nes kad ir puikiai dirbsi LT lyga ne ta is kurios tave pakvies ir normalia lyga dirbti. Na nebent jau esi kazkokieno svarbaus draugas ir imes tave tenais kur nores.
pauleska
Posts in topic: 8
Pranešimai: 658
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

Vilma buvo sakius, kad Baga išeiti gali tik už išpirką
kokos
Posts in topic: 15
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 10:34

The_Red_Army rašė: 21 Gru 2020, 21:55 LT lyga ne ta is kurios tave pakvies ir normalia lyga dirbti.
Tai ir nereikia norėti peršokti visus laiptelius iš karto.
Valdas Dambrauskas jau šiek tiek nuėjo, o startavo patys žinom kur.
Ar čia pridėsi, kad tik dėl Niko? :)
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

kokos rašė: 22 Gru 2020, 13:19
The_Red_Army rašė: 21 Gru 2020, 21:55 LT lyga ne ta is kurios tave pakvies ir normalia lyga dirbti.
Tai ir nereikia norėti peršokti visus laiptelius iš karto.
Valdas Dambrauskas jau šiek tiek nuėjo, o startavo patys žinom kur.
Ar čia pridėsi, kad tik dėl Niko? :)
Paliksiu tau nuspresti ;)

As manau, kad del to jog daug knygu skaito :mrgreen:

Kaip ten zmones sako, top-16 Europos lyga :madridista:

Galiu tik pasakyti, kad lig siol jam labai gerai einasi su vietomis i kurias papuola Ekranas, VZ, RFS, Gorica, visos gana saugios vietos buvo, bet aisku laimeti reikia sugebeti ir su komandomis, kurios turi ir pranasesne sudeti uz varzovus. Tos klises, kad treniruociau FCB, Real Madrid ir as laimeciau yra grynas nonsensas :whistle:
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 12
Pranešimai: 1411
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

The_Red_Army rašė: 22 Gru 2020, 15:47 Galiu tik pasakyti, kad lig siol jam labai gerai einasi su vietomis i kurias papuola Ekranas, VZ, RFS, Gorica, visos gana saugios vietos buvo, bet aisku laimeti reikia sugebeti ir su komandomis, kurios turi ir pranasesne sudeti uz varzovus. Tos klises, kad treniruociau FCB, Real Madrid ir as laimeciau yra grynas nonsensas :whistle:
Ekrane buvo labai saugi vieta? Apie ką tu čia? :lol:
kokos
Posts in topic: 15
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 10:34

The_Red_Army rašė: 22 Gru 2020, 15:47
kokos rašė: 22 Gru 2020, 13:19
The_Red_Army rašė: 21 Gru 2020, 21:55 LT lyga ne ta is kurios tave pakvies ir normalia lyga dirbti.
Tai ir nereikia norėti peršokti visus laiptelius iš karto.
Valdas Dambrauskas jau šiek tiek nuėjo, o startavo patys žinom kur.
Ar čia pridėsi, kad tik dėl Niko? :)
Paliksiu tau nuspresti ;)

As manau, kad del to jog daug knygu skaito :mrgreen:

Kaip ten zmones sako, top-16 Europos lyga :madridista:

Galiu tik pasakyti, kad lig siol jam labai gerai einasi su vietomis i kurias papuola Ekranas, VZ, RFS, Gorica, visos gana saugios vietos buvo, bet aisku laimeti reikia sugebeti ir su komandomis, kurios turi ir pranasesne sudeti uz varzovus. Tos klises, kad treniruociau FCB, Real Madrid ir as laimeciau yra grynas nonsensas :whistle:
Tai tu nori pasakyt, kad, jei treneris tikrai gerai pasirodo A lygoj, pavaro su sąlyginai silpna komanda, tai pasauliui jis absoliučiai neįdomus? Niekas jo neskautina, niekas nieko žmogui nesiūlo, net iš "nenormalių" lygų? Niekas ir nesitiki, kad Garastas eis gelbėt Barcelonos xD, bet tikrai nematau, kodėl sužibėjus A lygoj neįmanoma persikelt kad ir į Ekstraklasos apatinės dalies komandas, kur jau tikrai geriau esi matomas. Nu niekas man neįrodys, kad Ivanas dar prieš porą metų dirbęs Lenkijoj yra kažkuo geresnis už Širmelį. Arba tas ispanas iš Trakų.
Vartotojo avataras
The_Red_Army
Posts in topic: 61
Pranešimai: 1771
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

reyu rašė: 22 Gru 2020, 15:51
The_Red_Army rašė: 22 Gru 2020, 15:47 Galiu tik pasakyti, kad lig siol jam labai gerai einasi su vietomis i kurias papuola Ekranas, VZ, RFS, Gorica, visos gana saugios vietos buvo, bet aisku laimeti reikia sugebeti ir su komandomis, kurios turi ir pranasesne sudeti uz varzovus. Tos klises, kad treniruociau FCB, Real Madrid ir as laimeciau yra grynas nonsensas :whistle:
Ekrane buvo labai saugi vieta? Apie ką tu čia? :lol:
Stankus pakviete i jaunimo rinktines, ten irgi buvo gana saugi vieta, nes Stankus ji skaite kaip savo zmogu, net ir po labai skaudziu pralaimejimu. Is ten pateko i Ekrana, kur buti Urbono asistentu irgi buvo saugi vieta, tada Ekrane periode kaip vyr. trenerio buvo bardakelis arti bankroto ir niekas tenais dideliu tikslu nekele, o is bottom5 uzeme auksciausia vieta. Dabar tiek neatsimenu, bet ta vieta ir buvo vieta pagal sudeti ant popieriaus berods :?: Na o tada pasieme Nikolicius i Zalgiri. Realiai visais atvejais gerais momentais pataike i kluba ateiti, net ir tame pati Panevezyje pirmas sezonas kaip vyr. treneriui tapo idealus, treniruoti komanda, kur gerus du metus pries tai buvai asistentas, pazistama aplinka ir pan o tikslu nekele cempionais tapti. Tasku tiek renka per match su visais klubais, kad jeigu tures tinkamus rysius gali pilnai ir toliau karjeros laiptais lipti.

Niko pagalba vienok nemaza pagalba, nes tokiose salyse, daug mafijos yra salia klubu, kur ateini, pralaimi kelias rungtynes ir i gatve ismeta, tai buti GM zmogumi yra :handgestures-thumbup: nes tave ismes tik kai GM'as prades jausti, kad jam paciam gali prastai baigtis. Bet Niko ten berods ir akciju turi savo laiku Gorica buvo didesnej siknoje, tai manau jis ten sociai kredito turi. Ta pati Gorica nebuvo klubas, kur ejo spot on, 100% mate tokia galimybe i esu tikras, kad kalbedavosi su Niko daugiau maziau apie komanda, kad ir kaip draugai ir kai momentas buvo geras atejo.
Skelbti atsakymą