Kitos Krepšinio Lygos

Post Reply
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 2
Posts: 132
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

09 Oct 2018, 17:37

Buvo tema ir sename forume. Skirta kitom krepšinio lygom, EuroCup, FIBA ČL, FIBA Europos taurė, Endesa Ispanijos lygai ir pnš. Tikrai manau prireiks ir t.t. Nėra prie ko prisikabinti.

Šiandien prasideda FIBA Čempionų Lyga, kur iš Lietuvos klubų bus Lietkabelis bei Neptūnas. Juventuso nebus, Šiauliai atrankos nepraėjo, o Lietkabelis į EuroCup buvo nepakviestas. Iš abiejų komandų tikiuosi bent patėkimo į kitą etapą, nors grupės ir tikrai stiprios, bet ir mūsų komandos neblogos. Lietkabelis šiandien 19:00 pradeda prieš belgų "Giants". O Neptūnas pradeda ryt išvykoje. Transliuos LRT Kultūra (nuo šiol LRT Plius) visą sezoną. O šiaip tai Europoje mažokai Lietuvos komandų(4) šį sezoną, net BBL nėra.

Viskas. Pažadu kol kas krepšinio temų nekurti, temų užtenka, viskas gan konkretu. Kol neatsiras Nevėžio ar Palangos "Kuršių" fanų.
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 2
Posts: 132
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

41 minutes ago

Hapoel-Lietkabelis. Reto šūdinumo rungtynes. Broko iš abiejų komandų tikrai nemažai, puolimas niekur nevyksta, lankai kažkokie keisti. Tai kamuolys išsisuka į vieną ar į kitą pusę. O blogiausia kol kas, kad Lietkabelis pralaimi po trijų kel. -12 ir nepanašu, kad kažkas pasikeis ketvirtajame. Būtų antras pralaimėjimas iš dviejų rungtynių, nors pirmoje rungtynių pusėje dar laikėsi.

Bent jau į Stoudemire galima pažiūrėt.
Post Reply