NBA

Kokio formato NBA fantasy žaidžiam 20/21 sezone?

1. H2H
12
67%
2. Roto
6
33%
 
Total votes: 18
User avatar
QwR
Posts in topic: 36
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Panašu, kad pats skrisiu lauk prieš Pukį Baisalą.
Ant tiek unlucky, kad pusė komandos tiesiog vieną savaitę ant smulkių traumų iškritę, kad nafik.
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Sekme visada buvo ir bus fantasy dalis. Kitoje lygoje kurioje zaidziame is pinigu(points league) paskutinius tris menesius slaviau visus nemazais skirtumais kol neprasidejo random traumeles ir restinimai. Paskutine diena abejoms komandoms likus po viena zaideja turejau +55, mano zaidejas surinko 2 taskus, oponento 60(sezono grajus) ir vietoj aukso medalio gavau tik bronza. Iskart kyla mintys ka padarei netaip bet gale viskas atsiremia i sekme ir mazas detales ; (
User avatar
QwR
Posts in topic: 36
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Mavs išsitreidina Irvingą siekt žiedų, lieka keletas rungtynių ir pradeda visą komandą restint, kad nepatektų į Play-ins. Tiesiog 10/10 organizacija.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 7
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Ką kolegos? Sergat už žydelį ar kaip tikri cirko gurmanai norit dar vieno Lebron vs GSW spektaklio?
Reguliariam Kingsais nelabai domėjausi, tai dabar įsijungiant GSW-Kings kovas žandikaulis vėpsta nuo to kiek daug scoringo pas Kingsus. Galaktinis krepšinis.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 2
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Tik norėjau pareikšti, kad aš Nuggets fanas nuo Marčiulionio laikų.
DarkEye
Posts in topic: 17
Posts: 18
Joined: 22 Oct 2018, 20:28

QwR wrote: 06 Mar 2023, 14:41 Wow. NBA fantasy nepralaimėjęs visą reguliarų sezoną Telšių Aerodromas sugeba prakalt pirmam PO round'e.


Ir Vilniaus Kentai prapylė, what the hell?
Tik dabar, užėjęs pasižiūrėti ar kas vyksta dėl naujo sezono planavimo, pamačiau šitus nusistebėjimus :lol: Nemeluosiu, nusivylimo buvo daug, kai pirmą pralaimėjimą patiri playoffuose (prisiminiau tuos George'o Karlo Nuggets laikus, kai reguliariam sezone komanda atrodo puikiai, o playoffuose tragedija :lol: ). Iš kitos pusės, pasižiūrėjus ir į reguliaraus sezono mačus matėsi, kad su Pukiu bene sunkiausiai mano komandai sekėsi žaisti (vienos lygiosios berods, ir viena vos išvargta pergalė, jei teisingai pamenu, nes neaktyvinus lygos pasitikrint dabar negaliu). Tiesiog turėjom labai panašias stiprybes bei silpnybes (tritaškius, stealus, FTs beveik prieš visus laimėdavau sąlyginai nesunkiai, su Pukiu tos stiprybės persidengė). Tai labai nenorėjau tokio Miami Heat-like 8-o seedo ir gavos kaip gavos. Bet jo, tikrai daug lemia sėkmė, netgi tavo ir priešininko topinių žaidėjų rungtynių skaičius tą savaitę (ypač kategorijose, kur daugiau įtakos gali padaryti vienas ar kitas geresni mačai).

O dabar aktualesnė dalis - ar šiemet žaidžiam naują sezoną? :think: Visgi, liko pora savaičių iki starto tik.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Skausmingi buvo pastarieji fantasy sezonai, tai reikia pertraukos man :lol:
pauleska
Posts in topic: 28
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Aš norėčiau NBA fantasy
User avatar
evizu
Posts in topic: 47
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

nebuvo labai idomus sezonai, puse lygos pjove gryba totalu
Post Reply