Politika ir teisė

Jei būtumėte JAV pilietis, už kurį kandidatą atiduomėte savo balsą?

Poll ended at 04 Nov 2020, 13:34

Donald Trump
10
23%
Joe Biden
16
37%
Abu senolius nuvežčiau su rogutėm į mišką ir pririščiau prie medžio.
17
40%
 
Total votes: 43
User avatar
hippo
Posts in topic: 117
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Phect wrote: 20 Feb 2019, 13:13 Neatsimenu jau kiek aš metų kartoju, kad Armonaitė yra labai užknisanti ir kažkokią nepamatuotą agresiją kelianti persona. Labai fajnej, kad ir kitiems daeina.
Aš nekartoju, bet man ji sunkiai paaiškinamą antipatiją kelia jau seniai. Tiksliau, iš dalies paaiškinamą. Jei būčiau jos patarėjas, patarčiau rečiau vartoti "na" ir šiaip nuimt gazą. Jau vien dėl to pasididintų elektoratą.
Arba ne. Gal jaunajam liberalų rinkėjui tai patinka.
User avatar
Phect
Posts in topic: 98
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Dar vienas mikčiojantis ir agresiją keliantis pseudopatriotas iš Teisingosios partijos. Reto šlykštumo persona.

Scientist
Posts in topic: 52
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Dėl asmenybinių savybių nei kiek nesiginčysiu, bet šitame poste tai he's right tho.
Stadioną skubama patvirtint belekokį belekaip, tik tam, kad pastatyt. 15k vietų stadionas su 500 parkingo vietų yra kosmosas, kaip ir krūva kitų sąlygų.

Nekalbant jau žinoma, kad šiaip yra idiotiška tokioje miesto vietoje statyti stadioną ir dar kai Nacionalinis stadionas yra mažesnis nei Žalgirio arena.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 32
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Scientist wrote: 20 Feb 2019, 21:48 Dėl asmenybinių savybių nei kiek nesiginčysiu, bet šitame poste tai he's right tho.
Stadioną skubama patvirtint belekokį belekaip, tik tam, kad pastatyt. 15k vietų stadionas su 500 parkingo vietų yra kosmosas, kaip ir krūva kitų sąlygų.

Nekalbant jau žinoma, kad šiaip yra idiotiška tokioje miesto vietoje statyti stadioną ir dar kai Nacionalinis stadionas yra mažesnis nei Žalgirio arena.
Joa, išvis reiktų konstitucijoje įrašyti, kad kiekvienam lietuviui privaloma parkavimo vieta prie bet kokio objekto 15 metrų atstumu. Jei vietos nėra, geldą galima numesti ant žolės, šaligatvio, whatever. Tą pačią "a tai kur žmuonėms parkoci mašyną jei niera vėtos". retoriką vartoją ir Kreivys, kalbėdamas ne tik apie stadioną. Gal nereikia Vilniui tokių urbanistikos specų. O bendrai, TS-LKD taip prišiko lovą su šita Vilniaus kadencija ir dabartiniais rinkimais, kad, na, belieka už Armonaitę balsuot.
Image
Scientist
Posts in topic: 52
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

yodawg wrote: 20 Feb 2019, 22:23Joa, išvis reiktų konstitucijoje įrašyti, kad kiekvienam lietuviui privaloma parkavimo vieta prie bet kokio objekto 15 metrų atstumu. Jei vietos nėra, geldą galima numesti ant žolės, šaligatvio, whatever. Tą pačią "a tai kur žmuonėms parkoci mašyną jei niera vėtos". retoriką vartoją ir Kreivys, kalbėdamas ne tik apie stadioną. Gal nereikia Vilniui tokių urbanistikos specų. O bendrai, TS-LKD taip prišiko lovą su šita Vilniaus kadencija ir dabartiniais rinkimais, kad, na, belieka už Armonaitę balsuot.
Man atrodo čia labiau gal su Kreiviu, savimi ar kosmosu pasikalbėjai. Kreivys irgi su daužtom idėjom, bet niekas čia apie jį nekalbėjo.

Jei galvoji, kad stadionui normalaus parkingo nereikia, nes čia 'baisiai nemodernu ir netinka prie mano sojų latte ir rožinio Uberio', tai aš daugiau gal nebetęsiu.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 32
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Scientist wrote: 21 Feb 2019, 09:29
yodawg wrote: 20 Feb 2019, 22:23Joa, išvis reiktų konstitucijoje įrašyti, kad kiekvienam lietuviui privaloma parkavimo vieta prie bet kokio objekto 15 metrų atstumu. Jei vietos nėra, geldą galima numesti ant žolės, šaligatvio, whatever. Tą pačią "a tai kur žmuonėms parkoci mašyną jei niera vėtos". retoriką vartoją ir Kreivys, kalbėdamas ne tik apie stadioną. Gal nereikia Vilniui tokių urbanistikos specų. O bendrai, TS-LKD taip prišiko lovą su šita Vilniaus kadencija ir dabartiniais rinkimais, kad, na, belieka už Armonaitę balsuot.
Man atrodo čia labiau gal su Kreiviu, savimi ar kosmosu pasikalbėjai. Kreivys irgi su daužtom idėjom, bet niekas čia apie jį nekalbėjo.

Jei galvoji, kad stadionui normalaus parkingo nereikia, nes čia 'baisiai nemodernu ir netinka prie mano sojų latte ir rožinio Uberio', tai aš daugiau gal nebetęsiu.
Kreivys todėl, kad jie net iš vieno fb account postina, ir dėl mano nusivilimo koncervais. O postina jie tą patį, ką minėjai kaip valid argumentą, 'tai kur žmonėms parkuoti savo geldas'. Dėl parkingo, tu tiesiog nesupranti kaip veikia modernūs miestai. Tai nesuprantant to ir nereiktų daugiau tęsti :)
User avatar
Phect
Posts in topic: 98
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

yodawg wrote: 21 Feb 2019, 09:52Kreivys todėl, kad jie net iš vieno fb account postina, ir dėl mano nusivilimo koncervais. O postina jie tą patį, ką minėjai kaip valid argumentą, 'tai kur žmonėms parkuoti savo geldas'. Dėl parkingo, tu tiesiog nesupranti kaip veikia modernūs miestai. Tai nesuprantant to ir nereiktų daugiau tęsti :)
Matau informacija, kad Bužinskas tiek savo, tiek Kreivio, tiek TSLKD paskyras administruoja, jau gana plačiai žinoma. :)
Scientist
Posts in topic: 52
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

yodawg wrote: 21 Feb 2019, 09:52Kreivys todėl, kad jie net iš vieno fb account postina, ir dėl mano nusivilimo koncervais. O postina jie tą patį, ką minėjai kaip valid argumentą, 'tai kur žmonėms parkuoti savo geldas'. Dėl parkingo, tu tiesiog nesupranti kaip veikia modernūs miestai. Tai nesuprantant to ir nereiktų daugiau tęsti :)
Tai papasakok jei supranti. Su metro ir tramvajum visi atvažiuos į renginius ar su sraigtasparniais atskris?
User avatar
hippo
Posts in topic: 117
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Įkišiu savo trigrašį. Naujo Evertono stadiono (52k vietų su galimybe išplėsti) plane numatytas 700 vietų parkingas.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 32
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Scientist wrote: 21 Feb 2019, 10:28
yodawg wrote: 21 Feb 2019, 09:52Kreivys todėl, kad jie net iš vieno fb account postina, ir dėl mano nusivilimo koncervais. O postina jie tą patį, ką minėjai kaip valid argumentą, 'tai kur žmonėms parkuoti savo geldas'. Dėl parkingo, tu tiesiog nesupranti kaip veikia modernūs miestai. Tai nesuprantant to ir nereiktų daugiau tęsti :)
Tai papasakok jei supranti. Su metro ir tramvajum visi atvažiuos į renginius ar su sraigtasparniais atskris?
Tai būtent, kad normaliame europietiškame mieste viešajam turi būti teikiamas prioritetas. Pavyzdžiui, Nacionalinis stadionas Varšuvoje, talpa 58k, parkingo 1765.
Yra pilna tyrimų, kaip parkingų didinimas ir kelių platinimas nespredžia nei parkavimo nei kamščių problemų nes long term, tai tik skatina automobilizmą. Čia man ir kliūna kaip Kreivys nesugeba prisikabinti ten kur galima prisikabinti prie šio projekto. Pavyzdžiui, kad nėra numatyta įrengti pėsčiųjų jungčių su NMC, ką padarius atstumas nuo Konstitucijos pr. iki stadiono būtų ~800 m. Aišku, žiūrint į rinkimus, tai naudingiau yra numesti parkavimosi kortą.
Scientist
Posts in topic: 52
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

yodawg wrote: 21 Feb 2019, 10:52Tai būtent, kad normaliame europietiškame mieste viešajam turi būti teikiamas prioritetas. Pavyzdžiui, Nacionalinis stadionas Varšuvoje, talpa 58k, parkingo 1765.
Yra pilna tyrimų, kaip parkingų didinimas ir kelių platinimas nespredžia nei parkavimo nei kamščių problemų nes long term, tai tik skatina automobilizmą. Čia man ir kliūna kaip Kreivys nesugeba prisikabinti ten kur galima prisikabinti prie šio projekto. Pavyzdžiui, kad nėra numatyta įrengti pėsčiųjų jungčių su NMC, ką padarius atstumas nuo Konstitucijos pr. iki stadiono būtų ~800 m. Aišku, žiūrint į rinkimus, tai naudingiau yra numesti parkavimosi kortą.
Tai čia jau ta dalis, kur tu 'supranti kaip veikia modernus miestas'? :lol:
Niekas nesiginčija dėl automobilizmo, idealiame pasauly visi naudotųsi moderniu viešuoju transportu, metro, uberiu, saikingai vartotų mėsą, alkoholį ir elgtųsi kultūringai.
Bet stadionas statomas dabartiniame Vilniuje, kuriame nėra normalaus viešojo transporto nei tarp rajonų, nei su kitais Lietuvos miestais ir dar bent 20 metų nesišviečia tokio turėti. Ir lietuvių noro turėti tris geldas dviejų asmenų šeimoje irgi neišmuši tiesiog pastatęs stadioną be parkingo, kaip ir viešojo transporto problemos tuo neišspręsi.

Ištraukt stadionų pavyzdžių su mažais parkingais galiu aš ir pats šimtą, bet čia piršto lyginimas su patranka. Nei Varšuva, nei Liverpoolis šiuo atveju nėra geri palyginimai.
Stamford Bridge parkingo berods išvis nėra (bent nemačiau nei karto), bet ten prieš rungtynes uždaroma pusė rajono (kur irgi visur sumestos geldos) ir iš visų pusių priveža metro ir autobusai. O ką uždaryti Vilniuje - Ukmergės ir Ozo g? Ir su kuo atvažiuoti į rungtynes? Man pačiam tai nebus problemos Uberį išsikviest, o bet tačiau ką daryti žmonėms iš kitų miestų? Garantuoju, kad bus užkištos visos aplinkinės gatvės ir kiemai rajone, kur ir be stadiono kamščių netrūksta.
Kai turėsime normalų viešą transportą, o ne burzgiančius perdžiančius troleibusus, tai galėsime ir mes be parkingų gyventi ir visur vietoje jų pastatyti po parką.

Tuo labiau, kad tas parkingo kiekis buvo konkurso sąlygose ir pakeistas paskutiniu momentu derinant sutartį, o ne iš anksto protingai suplanuotas ir apgalvotas projektas kokie srautai bus.
User avatar
Phect
Posts in topic: 98
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Hahaha. Jau buvau parašęs komentarą, kurio pradžia inb4 „BiAt PaŽiŪrĖkItIa KoKs MyRiĄs TaS VėŠaSyS tRanZpOrTaZ!!!111ąą“ ir parėjo toks Scientisto komentaras, kokio ir buvo galima tikėtis.

Tai yra ilgalaikis projektas. Taip, viešasis transportas yra problema, bet ji yra pamažu sprendžiama - tam reikia laiko.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 32
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Scientist wrote: 21 Feb 2019, 11:06
yodawg wrote: 21 Feb 2019, 10:52Tai būtent, kad normaliame europietiškame mieste viešajam turi būti teikiamas prioritetas. Pavyzdžiui, Nacionalinis stadionas Varšuvoje, talpa 58k, parkingo 1765.
Yra pilna tyrimų, kaip parkingų didinimas ir kelių platinimas nespredžia nei parkavimo nei kamščių problemų nes long term, tai tik skatina automobilizmą. Čia man ir kliūna kaip Kreivys nesugeba prisikabinti ten kur galima prisikabinti prie šio projekto. Pavyzdžiui, kad nėra numatyta įrengti pėsčiųjų jungčių su NMC, ką padarius atstumas nuo Konstitucijos pr. iki stadiono būtų ~800 m. Aišku, žiūrint į rinkimus, tai naudingiau yra numesti parkavimosi kortą.
Tai čia jau ta dalis, kur tu 'supranti kaip veikia modernus miestas'? :lol:
Niekas nesiginčija dėl automobilizmo, idealiame pasauly visi naudotųsi moderniu viešuoju transportu, metro, uberiu, saikingai vartotų mėsą, alkoholį ir elgtųsi kultūringai.
Bet stadionas statomas dabartiniame Vilniuje, kuriame nėra normalaus viešojo transporto nei tarp rajonų, nei su kitais Lietuvos miestais ir dar bent 20 metų nesišviečia tokio turėti. Ir lietuvių noro turėti tris geldas dviejų asmenų šeimoje irgi neišmuši tiesiog pastatęs stadioną be parkingo, kaip ir viešojo transporto problemos tuo neišspręsi.

Ištraukt stadionų pavyzdžių su mažais parkingais galiu aš ir pats šimtą, bet čia piršto lyginimas su patranka. Nei Varšuva, nei Liverpoolis šiuo atveju nėra geri palyginimai.
Stamford Bridge parkingo berods išvis nėra (bent nemačiau nei karto), bet ten prieš rungtynes uždaroma pusė rajono (kur irgi visur sumestos geldos) ir iš visų pusių priveža metro ir autobusai. O ką uždaryti Vilniuje - Ukmergės ir Ozo g? Ir su kuo atvažiuoti į rungtynes? Man pačiam tai nebus problemos Uberį išsikviest, o bet tačiau ką daryti žmonėms iš kitų miestų? Garantuoju, kad bus užkištos visos aplinkinės gatvės ir kiemai rajone, kur ir be stadiono kamščių netrūksta.
Kai turėsime normalų viešą transportą, o ne burzgiančius perdžiančius troleibusus, tai galėsime ir mes be parkingų gyventi ir visur vietoje jų pastatyti po parką.

Tuo labiau, kad tas parkingo kiekis buvo konkurso sąlygose ir pakeistas paskutiniu momentu derinant sutartį, o ne iš anksto protingai suplanuotas ir apgalvotas projektas kokie srautai bus.
Man keista šiek tiek, nes situaciją lyg ir supranti, bet siūlai nieko nedaryt. Maždaug pasistatom stadioną su gazilionu parkavimo, TIK TADA sprendžiam VT klausimus, ir išsprendus gainiojam tuščią VT, nes yra pilna parkingo. Dėl užkimšimo, ta pati situacija su gatvėmis ir atvažiavimu/išvažiavimu būtų jei stadionas turėtų tiek parkavimo, kiek norisi tipinei dviejų asmenų šeimai su trimis geldomis. Tada, kai po renginio prireiks valandos laiko išvažiuot vien iš parkingo, gali kilti mintis, kad gal VT nėra taip blogai.
Btw, kaip tik pažiūrėjau Šimašiaus laivą, ir prisiminiau, kad tiksliai, bus atsiimama iš Akropolio aikštelė, pasak jo, su 600 vietų. Ir vis dėl to minimos pėsčiujų jungtys su centru, kurių niekaip nepamenu projekte.
Scientist
Posts in topic: 52
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Tai aš nesiūlau gi pastatyti 15k parkingo per pusę rajono - tik konstatuoju, kad suplanuotas buvo vienas kiekis (kuris turbūt kažkuo paremtas buvo), tada lyg niekur nieko tris kartus sumažintas ir apsimetama, kad čia viskas taip ir turi būt, modernūs esam. Tai kam tada reikėjo skelbt konkursą su 1,5k ? Su lietuvių įpročiais ir tas 1,5k jau būtų iššūkėlis ir gerokai paskatintų ieškot alternatyvų.

Jei jau žiūrėti ką daro tie 'modernūs' miestai, tai stadionas išvis turėtų būt kažkur miesto periferijoj su geru pasiekiamumu iš visų krypčių. Kad rusai prieš 30 metų ant kalno griaučius paliko man atrodo irgi neturėtų būt pagrindinis kriterijus renkant vietą.

O grįžtant prie diskusjos pradžios - tai esmė, kad projektas tvirtinamas paskubomis ir visais kampais nusileidžiant rubikonui nesikeičia. Kad koncervai normalios alternatyvos neturi (dar mažesnis stadionas - lol) ir rėkauja tik stumdami savo agendą yra tiesa, bet daugelis jų pointų yra pakankamai legit.
User avatar
Phect
Posts in topic: 98
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Paleidžiami iš suėmimo teisėjai šiandien:

Image
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 65
Posts: 1946
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

vagei vėl
User avatar
Phect
Posts in topic: 98
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Mldc Vilnius, išlaikė tolerancijos testą ( :madridista: ). Benkunsko ir Bužinsko duetas puikiai sudėliojo kortas :lol:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 58
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Vakar nuėjau miegoti tuo metu, kai Uspaskich buvo 2 vietoje Vilniaus mero rinkimuose. Nerami naktelė buvo.
RaMa
Posts in topic: 14
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

kas čia per rinkimai kad Komskiai broliai abu Pagėgius prapylė :madridista:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 42
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Zuokas bombarduoja publiką su politine reklama su Sel'u. Jeigu laimės rinkimus, bus geriausias visų laikų Lietuvos politikos žaidėjas, nes tokį comeback'ą padaryt būtų neįtikėtina.
Post Reply