Software/hardware klausimai

The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Naudojat kas nors cloud'a, kurio viduje galima video atidaryti ir perziureti?

Anksciau lyg ir mega.nz ir google drive man tai leisdavo, dabar ne vienas neleidzia :roll:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Gal kolegos geekai padės.

Savo kompe jau ilgą laiką naudoju Google DNS, tai leidžia apeiti kvailus apribojimus ir pasiekti užsienio lažybų ar pokerio svetaines. Naudoju wifi connectioną namie, susivedu Google DNS adresą, viskas gerai.

Bet kai esu ne namie ir interneto ryšį hotspoto pagalba pasisherinu iš telefono, Google DNS konfigūracija jau nebesuveikia. Bandžiau googlinti, bet viskas ką randu, tai kaip turint telefoną, naudoti Google DNS būtent jame. Bet kaip sherinant ryšį iš telefono į kompą gauti tą patį rezultatą, čia jau atsimušu į sieną.

Any idea? Gal mobile data sherinimas iš savęs nėra suderinamas su Google DNS naudojimu?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Furis wrote: 14 May 2020, 20:10 Gal kolegos geekai padės.

Savo kompe jau ilgą laiką naudoju Google DNS, tai leidžia apeiti kvailus apribojimus ir pasiekti užsienio lažybų ar pokerio svetaines. Naudoju wifi connectioną namie, susivedu Google DNS adresą, viskas gerai.

Bet kai esu ne namie ir interneto ryšį hotspoto pagalba pasisherinu iš telefono, Google DNS konfigūracija jau nebesuveikia. Bandžiau googlinti, bet viskas ką randu, tai kaip turint telefoną, naudoti Google DNS būtent jame. Bet kaip sherinant ryšį iš telefono į kompą gauti tą patį rezultatą, čia jau atsimušu į sieną.

Any idea? Gal mobile data sherinimas iš savęs nėra suderinamas su Google DNS naudojimu?
'dun' reikšmės pridėjimas prie APN type nepadėjo?
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Kas nors turejo problemu su negalejimu iskleisti .zip failo? Turiu keleta tokiu kuriu neina iskleisti, vienas 3gb, kitas 49gb :lol: winizp, archive utility ir etc. negali iskleisti, nors .zip'as padarytas su archive utility. Bandziau unzip'inti naudodamas terminal varianta, bet irgi nepavyko. Visais atvejais, kuriuos bandziau ismeta error'a galiausiai.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 17 May 2020, 14:48 Kas nors turejo problemu su negalejimu iskleisti .zip failo? Turiu keleta tokiu kuriu neina iskleisti, vienas 3gb, kitas 49gb :lol: winizp, archive utility ir etc. negali iskleisti, nors .zip'as padarytas su archive utility. Bandziau unzip'inti naudodamas terminal varianta, bet irgi nepavyko. Visais atvejais, kuriuos bandziau ismeta error'a galiausiai.
Blogas zipas?
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Tommy wrote: 18 May 2020, 14:10
The_Red_Army wrote: 17 May 2020, 14:48 Kas nors turejo problemu su negalejimu iskleisti .zip failo? Turiu keleta tokiu kuriu neina iskleisti, vienas 3gb, kitas 49gb :lol: winizp, archive utility ir etc. negali iskleisti, nors .zip'as padarytas su archive utility. Bandziau unzip'inti naudodamas terminal varianta, bet irgi nepavyko. Visais atvejais, kuriuos bandziau ismeta error'a galiausiai.
Blogas zipas?
Taip, nors mano pacio padarytas, bet iskleisti neleidzia :roll:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

@Furis rekomenduotu kazka i telefonu? Reikia atsinaujinti, permetus akims ziuriu i NORD - X3 SuperZoom - POCO F2 - K30 PRO zoom, kimovil palyginimas linke zemiau. Esme kas nervina, kad K30 Pro Zoom man patiktu, bet telefonas tik China rinkai sukurtas, tai reiskia, kad neturi kazkuriu dveju antenu 4G rysiu.....jo kopija Poco F2 skirtas tarptautinei arenai tas antenas turi, bet turi ir zenkliai silpnesne kamera, silpniausia is visu. X3 Superzoom variantas turi gera kamera, bet visa kita zemiau uz konkurentus. Nord pigiausia kaina visos reikiamos antenos, gera kamera, bet procesorius 765G, kai pas kitus eina siu metu geriausias 865 arba X3 atveju 855 plus t.y. geriausias praejusiu metu. Plius Nord baterija rodo, kad silpniausia is visu.

Idomu butu Pixel'io sulaukti arba iphone 12. Iphone atveju yra gandu, kad jie bus keliu dydziu ir maziausias 5'8 ekrano kainuos maziausiai. Pixel 4a ir 5 turejo isleisti, bet viskas taip uzsitese, kad turbut anksciausiai rudeni jie iseis :whistle:

https://www.kimovil.com/en/compare/onep ... 0-pro-zoom
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Mėnesį turiu OnePlus 7T ir kol kas labai patenkintas. Pirkau iš Banggood už 444eu (256gb), bet dar 20eu atgausiu per Bonusway, plius pardavęs S9 bendrai ne tiek daug ir išleidau.
7T privalumas aišku baterija, kuri atlaiko 2 dienas. Tokio dalyko aš neturėjęs nuo Motorola Razr laikų. Kameros irgi neblogos, faina, jog yra telefoto, o vakare su nightscape režimu irgi neblogą vaizdą išgauna. Be batarkės dar labai patinka 90mhz ekranas, kurį kaip suprantu tas pats Samsung gamina, tad faina jutūbą žiūrėti (tik truputį notchas erzina, bet 7t pro, kuris dar didesnis, nenorėjau). Na ir kas dar svarbu, kad po Exynos pagaliau grįžau prie Snapdragono, tai ne tik ant batarkės, bet ir šiaip ant bendro našumo gan jaučiasi. Pamenu su S9 net ir pirmuosius mėnesius vasaromis korpusas siaubingai įkaisdavo, o dabar tokių zbitkų nėra, nesvarbu kiek ko būtum pasileidęs.

Ai ir dar ką labai mėgstu, tai šone esantį sliderį, kuris skirtas įjungti vibraciją arba tylią aplinką. Šitas daiktas visiškas kosmosas ir turėtų būti privalomas visuose telefonuose.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Va idomu variantas apie 7T irgi masciau, nes kaina pakritus po 8 isejimo, didelio skirtumo tarp ju nera. Ekranas kiek suprantu nera lenktas kas man didelis privalumas, kimovil raso, kad baterija 6,3/10 per gsmaerana, kad 90h, tai turbut baterija gera kaip sakai ir dvi dienas atlaikys, ypac kaip as toks telefono naudotojas, tai bus sociai.

7T notch'as nervina ir dar labiau mane nervina idiotiskai atrodanti galine kamera, ne taip tragiskai kaip ten kazkurs Nokia modelis, kur net purto i tas kameras ziureti :lol: bet galejo tikrai dailiau kazka padaryti :whistle:

Bet idomus variantas, itrauksiu i svarstytinus.

Man siaip idealus variantas butu K30 Pro Zoom, bet nera labai svarus soft'as kaip suprantu, nes xiaomi, + nera global versijos...

Ekrano apsauga kazkokia dejai? ar ateina jis jau su kokia plevele? As iprastai to shatterproof stiklo nenaudoju, bet paprasta plevele naudoju. Pamenu, kad ankstesni OnePlus modeliai ta plevele turedavo iskart man atrodo.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 3
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Buvau samsung fanas nuo Dickovo laiku, bet pastoviai nusipirkus susipisdavo ekranas. Tai siemet nusprendziau spjaut ir isigyt Oneplus 8 pro. Aisku ziurejau ivairius review ir t.t. ir tikejaus gero telefono skirto power useriui ir vistiek likau nustebes and kiek smooth ir classy yra oneplus. Jokio papildomo sudo rageli nera, ekranas per visa plota, 120hz amoled ekranas tai geriau uz samsungo, viskas responsive net ir fingerprintas, anksciau tokiu bajeriu niekad nenaudojo. Slideris sone isjungti garsa kuri minejo Tommy irgi epic daiktas, apie baterijos laikima net neverta kalbeti. Vnz oneplus fanas nuo uzpraeitos savaites. Dabar dar isleido budzetini varianta Nord kuris 400eu kastuoja ir lyginamas su Iphone 11.

Vieninteliai minusai, bet gali buti, kad as botas, tai neradau kaip nusistatyti perspejima mobiliems duomenis ir ner audio jack, tai arba gauni omnitel jbl belaides ausines arba perki atskirai pagal savo kisene visa kita pure quality. Rekomenduoju.
Last edited by Gunner on 28 Jul 2020, 16:24, edited 1 time in total.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 28 Jul 2020, 15:38 Ekrano apsauga kazkokia dejai? ar ateina jis jau su kokia plevele? As iprastai to shatterproof stiklo nenaudoju, bet paprasta plevele naudoju. Pamenu, kad ankstesni OnePlus modeliai ta plevele turedavo iskart man atrodo.
Ekrano apsaugų niekad nededu, net dangtelius ir tai tik neseniai pradėjau naudoti, realiai nuo praeito stiklu padengto S9, kuris buvo slidus ir sunkiai paimamas nuo stalo, tad teko stumti lauk principus ir įsigyti Spigen dangtelį. Dabar ant 7T irgi naudoju Spigen ir džiaugiuosi.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Oneplus yra puiku, naudoju paprastą 7, šiemet skipinu 8 seriją, kitąmet neabejoju, kad imsiu jų 9 ar koks ten bus.

Man jie dar labai įdomūs ir iš įmonės raidos pusės - atėjo su moto "flagship killer", bet dabar patys gamina flagshipus už flagshipo kainą (Oneplus 8 Pro kainuoja 800 EUR, čia jau nebe midrange) ir sakyčiau kad su savo Oneplus Nord jie nori pasakyt pirmiesiems vartotojams, kad jų nepamiršo. Dar jie smarkiai išplėtė savo produktų liniją (du nauji + du atnaujinti telefonai per metus, ausinės, priedai), tai gali būti, kad kažkuris produktas nebegaus tiek inžinierių dėmesio. Nu ir aišku faktas, kad jie yra Kinijos kompanija. Banai jiems lyg ir negresia, nes jokios kritinės technologijos (5G) įrenginių jie negamina, bet vis tiek lieka mažas šansas, kad kažkur kažkas įvyks. Tai kol nėra info, kad Oneplus boardas yra kinų komunistų partijos nariai, tol lyg ir leidžia širdis jais naudotis.

Labai įdomi kompanija, labai geri produktai, bet tas jų scale'inimas toks agresyvus, kad kažkada gali prasidėti ir fakapai.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 3
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Beje uzmirsau paklausti, kas naudojasi Oneplus ar jums uzstringa narsykles??? Nezinau del 7 ar ankstesniu oneplus produkto, bet 8 kartais uzstrigdina google chrome ar brave browser. Internete daug zmoniu verkianciu del sito dalyko.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Gunner wrote: 28 Jul 2020, 16:28 Beje uzmirsau paklausti, kas naudojasi Oneplus ar jums uzstringa narsykles??? Nezinau del 7 ar ankstesniu oneplus produkto, bet 8 kartais uzstrigdina google chrome ar brave browser. Internete daug zmoniu verkianciu del sito dalyko.
Yes. Šiaip keista, jog dar neištaisė per update'us. :confusion-shrug:

O bet tačiau nėra tas bugas kažkoks baisinis, paspaudi ant recents buttono ir susitvarko.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

And darbinio kompo pastebejau, kad Apple su Catalina OS atejimu panaikino Dashboard funkcija, kuria anksciau visai megau naudoti. Stick tipo elektroninius note'us pasirasyti ir etc. Gal kazkas dabar naudojate kokia kita ne app'e dashboard funkcija, kuri veikia labai panasiai?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Net ir niekada nebūdamas iPhone naudotoju visada gyniau Apple per jų telefonų pristatymus. Sakiau kad telefonais nesidomintys žmonės kreipia dėmesį ne į tuos dalykus, į kuriuos reikėtų. Procesorių greitis ir RAM kiekis yra nereikšmingi dalykai, Apple vartotojui tą pačią naudą suteikia per kitur. Pvz kam vaikytis 12GB RAM telefone, jei su 4GB gali duoti dar sklandesnį naršymą, nei Android ekvivalentai.

Bet po vakar tai jau tenka pripažint, kad 12 serija yra apie.. niekas nežino ką. 2020 technologinis klyksmas yra 90/120Hz ekranai. Oneplus, Samsung, Google Pixel, Huawei, Xiaomi, you name it, visi turi didesnio refresh rate ekranus, ir turi juos ne nuo vakar, o nuo pavasario. Apple dabar pasistatė save į tokią poziciją, kad šita technologija pas juos ateis 14-18 mėnesių pavėluotai. Yra gandų, kad čia COVID-19 ir sustojusi Kinijos produkcija jiems pakišo koją, bet Apple su unlimited cashu gali išspręsti bet kokią problemą, jei tik to nori.

Pardavimuose aš nieko nenusimanau, tai nors ir spėju kad pardavimai nedžiugins, šitas spėjimas yra nieko vertas. Naujas fainas dizainas, kaip visada puikios photo/video kameros, įspūdingas demo filmukas apie šitas kameras - nebus taip, kad niekas jų nepirks. Bet čia praleista proga užbaigti metus savo pasiūloj turint geriausią 2020 telefoną, o dabar net neaišku, ką reiks daryt, kai tuos ekranus pagaliau įtaisys. 2020 pavasarį jokios S serijos nebuvo (išskyrus SE).

Valstiečiai kažkada norėjo, kad būtų blogų ir gerų naujienų balansas, tai vykdant šiuos nurodymus, yra ir gerų dalykų. Už kelių valandų Oneplus bandys išvaikyt pachmielą po vakarykščio Apple renginio ir pristatys savo Oneplus 8T. O čia bus prietaisas, turintis visus reikalingus techninius duomenis, pakankamai gerą kamerą, jau minėtą 120Hz ekraną bei 65W chargerį. Jei kam įdomu, tai čia toks mandresnis blokelis, kurio pagalba 15-minute charge will restore 58 percent of the battery’s power, with a full charge of the phone’s 4,500mAh battery taking just 39 minutes (ir čia ne reklaminis triukas). Palyginimui, daugelis dabartinių blokelių yra 20W arba 25W. Čia kasdienė nauda, skirtingai nei kameros pixeliai.

Tiesa, prognozuojama 800 EUR kaina jau yra didelė ir biški kertasi su mano logika nemokėti už telefoną daugiau 600 EUR. Bet reikia sulaukti oficialaus pristatymo ir kainoraščio, gal į pakuotę pridės dar kokį lybdoogą.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 18
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Furis wrote: 14 Oct 2020, 14:09 holy wall of text
O gal kas žinot ar turės 5G? Vakar per pristatymą nepastebėjau. :laughing-rolling:

Bet jei nori ne plytos dydžio flagshipo, ne tiek daug ir variantų lieka, tai yra, praktiškai tik Samsung kurie dabar startuoja didesnėmis kainomis nei Apple, Pixeliai nusipigino pagal parametrus, Sony - nenormaliai brangu, o visokie OnePlus, Asus ir pan, kurie pagal kainos/kokybės santykį dar gerai atrodo, man asmeniškai nepriimtino dydžio. Ir galiausiai gaunasi taip, kad iPhone atrodo kaip visai neblogas dealas :confusion-scratchheadblue:

Dėl ekranų tai nieko čia naujo, nuolat Apple vėluoja pridėti svarbius feature, o po to juos pristato kaip revoliucinius, priedo, kitais metais reikės kažkaip atkreipti dėmesį nuo to, kad iPhonas nebeturės jokių jungčių.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Man kaip tik reikia 100% imti telefona, galvojau apie Apple, nors niekad nenaudojau, nes buvo pasirode gandu, kad ju telefonai nebus dydzio sulig dekoracine plyta, ir kad kainos ale bus padorios(nors netikejau tuom :whistle: ). All in all isleido mazesni, bet kainos liko Apple'iskos. Kitas variantas Pixel 5 irgi kaina nuvyle, primetus, kad neidejo net procesoriaus auksciausios klases. Ir vaziuoja tik kad svaraus soft'o realiai. 4 variantas Mi 10T Pro :whistle: Bet Oneplus kaip suprantu geriau del mazesnio bloatware.

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Furis wrote: 14 Oct 2020, 14:09 Tiesa, prognozuojama 800 EUR kaina jau yra didelė ir biški kertasi su mano logika nemokėti už telefoną daugiau 600 EUR. Bet reikia sulaukti oficialaus pristatymo ir kainoraščio, gal į pakuotę pridės dar kokį lybdoogą.
Kaina 599 EUR :happy-partydance:

Po vakar reviewsų jau suabejojau šiuo telefonu, galvojau bus smarkiai brangesnis ir neaišku kokio čia segmento modelis. Bet su 600 EUR kaina čia low risk, high (?) reward. Iš 7T arba 8 upgreidintis neapsimoka, bet iš 7 arba senesnio - vazhiojem.

Tik spalvos dvi ir stebėtinai blogos, tai gal pirmą kart teks pagalvot apie dbrand skiną.
User avatar
Phect
Posts in topic: 16
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Furis wrote: 15 Oct 2020, 10:23
Furis wrote: 14 Oct 2020, 14:09 Tiesa, prognozuojama 800 EUR kaina jau yra didelė ir biški kertasi su mano logika nemokėti už telefoną daugiau 600 EUR. Bet reikia sulaukti oficialaus pristatymo ir kainoraščio, gal į pakuotę pridės dar kokį lybdoogą.
Kaina 599 EUR :happy-partydance:

Po vakar reviewsų jau suabejojau šiuo telefonu, galvojau bus smarkiai brangesnis ir neaišku kokio čia segmento modelis. Bet su 600 EUR kaina čia low risk, high (?) reward. Iš 7T arba 8 upgreidintis neapsimoka, bet iš 7 arba senesnio - vazhiojem.

Tik spalvos dvi ir stebėtinai blogos, tai gal pirmą kart teks pagalvot apie dbrand skiną.
Hnnnngh... Kaip aš norėčiau, kad su mano 6-tu būtų kas nors blogai, kad turėčiau excuse'ą pakeist. Iki šiol sukasi kaip naujas net su 100+ naudojamų appsų... :confusion-shrug:
Post Reply