TV Serialai

hjulito
Posts in topic: 3
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2018, 21:58

Jei įsijungiu pažiūrėt po ilgo laiko Lost ir visai kabina, čia guilty pleasure ar galima prie gerų serialų kategorijos pritempt? :confusion-scratchheadblue: Berods pirmas tv show kurį žiūrėjau, twin peaksai, sopranai, wire jau vėliau pasivijo
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

hjulito wrote: 28 Feb 2021, 00:11 Jei įsijungiu pažiūrėt po ilgo laiko Lost ir visai kabina, čia guilty pleasure ar galima prie gerų serialų kategorijos pritempt? :confusion-scratchheadblue: Berods pirmas tv show kurį žiūrėjau, twin peaksai, sopranai, wire jau vėliau pasivijo
Tai Lost ir startavo labai gerai, dėl to toks ir haipas buvo. Tik kad nuvairavo taip smarkiai, kad tapo ilgamečiu pavyzdžiu, kaip nereikia vystyti serialų.

Aš gyvenime dariau ir darau daug beprasmių dalykų, bet Lost žiūrėjimas nuo pradžių iki galo vis dar yra mano top3 laiko švaistymų tope.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 5
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Furis wrote: 28 Feb 2021, 11:34
hjulito wrote: 28 Feb 2021, 00:11 Jei įsijungiu pažiūrėt po ilgo laiko Lost ir visai kabina, čia guilty pleasure ar galima prie gerų serialų kategorijos pritempt? :confusion-scratchheadblue: Berods pirmas tv show kurį žiūrėjau, twin peaksai, sopranai, wire jau vėliau pasivijo
Tai Lost ir startavo labai gerai, dėl to toks ir haipas buvo. Tik kad nuvairavo taip smarkiai, kad tapo ilgamečiu pavyzdžiu, kaip nereikia vystyti serialų.

Aš gyvenime dariau ir darau daug beprasmių dalykų, bet Lost žiūrėjimas nuo pradžių iki galo vis dar yra mano top3 laiko švaistymų tope.
Pritariu, Pradėjus žiūrėti jaučiaus atradęs idealų serialą. Kas vyko vėlesniuose sezonuose buvo tragedija. :D Ir viską topino paskutinė serija.
Vaidyba ten irgi žiauriai lieva. Perėjus ant sopranų buvau priblokštas, kaip galima taip gerai vaidinti, nes Lost buvo standartus numušę žemiau plintuso.
User avatar
fun43
Posts in topic: 19
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Pradėjau žiūrėt Clarice https://www.imdb.com/title/tt2177268/?ref_=fn_al_tt_1
The Silence of the Lambs motyvais... "Jodie Foster" tolesni karjeros vingiai.
Atrodo nedaug trūksta iki padoraus serialo, bet kiekvienoj serijoj keiktis verčia patetika ir štampai. O ir Foster čia nėra :roll:
Jeigu rasit porą valandų serialo pradžiai, pasakykit, kad aš tiesiog senas bambeklis...
User avatar
fun43
Posts in topic: 19
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kokiu pusmečiu pramiegojęs pažiūrėjau Love, Death + Robots S02. Gaila, bet pirmo sezono lygio neišlaikė. O pirmas sezonas vis dar toks pat geras, net ir pažiūrėjus antrą kartą.

Vis tikiuosi, kad Sonnie's Edge, Blade Runner 2049, Cyberpunk 2077 ir kiti paskatins daugiau aukštos kokybės cyberpunk/dystopian turinio.
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Furis wrote: 08 Nov 2021, 14:37 Kokiu pusmečiu pramiegojęs pažiūrėjau Love, Death + Robots S02. Gaila, bet pirmo sezono lygio neišlaikė. O pirmas sezonas vis dar toks pat geras, net ir pažiūrėjus antrą kartą.
Visiškai true. Antram sezone man tikrai patiko tik viena serija ir tai jau nebeatsimenu, kuri. Pirmam - koks 90 proc patiko
User avatar
fun43
Posts in topic: 19
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Foundation
User avatar
fun43
Posts in topic: 19
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Midnight Mass


Rekomenduoju - 3 serijos ir išjungiam.
User avatar
QwR
Posts in topic: 2
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Furis wrote: 17 Dec 2019, 08:48 Nepasikuklinsiu pasakęs, kad Mr.Robot jau tikrai pateko į mano top10 sąrašą. Po Westworld jis man vienas sunkesnių serialų, kokius esu matęs, bet 4 sezonas ne tik kad žiauriai geras, bet dar ir paaiškinantis labai daug dalykų.
O taip.
Pilnai sutinku, vienas iš sunkiausių kokius esu žiurėjęs. Prisimenu peržiūrėjau pirmus du sezonus, kai tik išėjo, bet nesugebėdavau suprast visko. Trečio sezono ir nebepradėjau. Dabar sausį kažkaip neturėjau, ką žiūrėt, ir jį prisiminiau. O vaikyti, ką aš buvau praleidęs. Galimai yra tiesos, kad reik suaaugt kad suprast. Taip jau yra buvę su Hannibal'u, kai pradėjau žiūrėt ir nepatiko, o po keletos metų vėl žiūrint, atrodo, kad tai geriausias dalykas, ką esi žiūrėjęs.
Ketvirtas sezonas išvis kažkas tokio nerealaus.. Atrodo visą tą mėsmalę, kuri vyko praeitus sezonus, taip ramiai ir gražiai sudelioja į vietas ir lieki tiesiog priblokštas. Neveltui du epizodai yra įtraukti į imdb 10/10 rating clubą.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Parašei tuo metu, kai Youtube suggestionus apie Mr. Robot buvo pradėjęs mėtyt. Good job, Google.

Kiek atmintis neša tai bene labiausiai underrated serialas. Net buvau pamiršęs, koks puikus intro:


"I dunno how to talk to people"
beeflower44
Posts in topic: 1
Posts: 3
Joined: 28 May 2022, 16:14

Sveiki, Gal galit pagelbėt, patarti ką pasirinkti - bandome išsirinkti televiziją, nes nėra atvesta kabelinė TV. Kadangi televizorius bus su Smart TV funkcija tad svarstome apie GO3. Be to ar yra skirtumas per kokią platformą įsigyti, nes kaip pvz. https://www.bite.lt/go3 galima išbandyti 1mėn. nemokamai, tik įdomu ar reikalinga sutartis.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 1
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Ar cia geriausias stranger things sezonas so far?
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 3
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Gunner wrote: 31 May 2022, 17:27 Ar cia geriausias stranger things sezonas so far?
Panašus į 1, nes labai ir labai nustebino vietomis. 4 ir 7 serijos, aišku, amazing.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tai kiek jau kartų klausėt?

Galvojau nebežiūrėt, o čia 4 sezonas staiga patapo geriausias iš visų :romance-hearteyes:

User avatar
QwR
Posts in topic: 2
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Furis wrote: 21 Jun 2022, 15:40 Tai kiek jau kartų klausėt?

Galvojau nebežiūrėt, o čia 4 sezonas staiga patapo geriausias iš visų :romance-hearteyes:



Šita man labiau patiko, kai Kate Bush dainas prasiklausiau
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Furis wrote: 21 Jun 2022, 15:40 Tai kiek jau kartų klausėt?

Galvojau nebežiūrėt, o čia 4 sezonas staiga patapo geriausias iš visų :romance-hearteyes:

Iki šito Kate Bush išsprogimo maniau, jog mažai hipsterio pas mane belikę, bet nepameluosiu pasakęs, jog žiemą žiūrėjau dokumentiką apie ją, kur visokie David Gilmourai panegirikas pylė ir pasimėgaudamas sukau Kate Bush muzikinius takelius, ypač Running up That Hill.

Kalbant apie serialus, tai šie metai kol kas įspūdingi - Better Call Saul, Bary, Stranger Things, The Boys, Ozark, Peacemaker ir t.t. :pray:
RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Peaky Blinders dar yra žiūrinčių? kaip ta pabaiga..? :cool:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Artėja serialų žiūrėjimo metas ir matau, jog niekas čia nėra rekomendavęs Severance. Tai žinokit visiška bomba.
User avatar
MCFC
Posts in topic: 1
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

Sakyciau, verta demesio rekomendacija.
Post Reply