[CFC] Treneriai

enjoy
Posts in topic: 66
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Tommy wrote: 07 Sep 2022, 12:48 Zidane nėjo į United dėl anglų kalbos, tai jeigu sutiktų treniruoti Chelsea būtų triochala.
Tada tikiuos, kad ne triochala arba neišmoko kalbos per vasarą.

Logiškiausiai tai Pochettino atrodo - kontraktas metams-dviems, ir vasarą žiūrėt, kaip sekės. Kokio velnio čia tam Potteriui eit dabar? Vardas tik kyla, sėdėdamas Brightone jo nesusigadins, ko nepasakysi apie atėjimą čia.
Todas Pytersonas
Posts in topic: 12
Posts: 98
Joined: 02 Sep 2022, 10:28

Nesimatė prošvaisčių nuo praeito sezono su Tucheliu.
Komanda sukišus 300m žaidžia prasčiau, puolimo sustatyti arba neina arba nemoka.
Werneris taip ir neatsiskleidė, record signing Lukaku turėjęs monstrišką sezoną Intere kažkur dingo, Havertz nusėdo, Mountas impacto neberodo, Pulisic išvis lavonas palikęs.

Tai gal tikrai pačio tamstelės Tuchelio spragos? Nes visi anksčiau išvardinti žaidėjai su belekiek potencialo ir iki susitikimo su Tucheliu nebuvo tokie beviltiški.

Aš suprantu, kad DoF nebuvimas verčia daugiau Tucheli dirbti ties transferais, bet, nėra nei tas Chelsea brandas toks mažas, nei pinigų trūkumas jaučiasi, kad nebūtų galima prisivilioti žaidėjų, kurie būtų tinkami ir kurių iš esmės Tuchelis nori ir mato savo schemose.

O jei ir ne Tuchelio sprendimas buvo Cucurella, Fofana ir co, tai tiesiog gal užvažiavo ant Boehly, kad žaidžiu su tuo ką kosmonaute pripirkai. :lol:

Anyhow, Pochettinas būtų downgrade arba tas pats kas Tuchelis imo. Tottei smigo, su PSG nieko neišlipdė.
Potteriui apskritai per didelis klubas kol kas, todėl tikėtina kad neturės kredito ir po mėnesiuko gali likti bedarbis.
Zidane - variantas, bet ar pats norės jis čia eit..

Overall aš už Zidane.
User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 1
Posts: 189
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

Raffa the Gaffa sutvarkys viską. Tik duokit šansą. :handgestures-thumbup:
Balompie
Posts in topic: 2
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

Tuojau atsilaisvins buvęs Ispanijos rinktinės treneris Julen Lopetegui, tai galėsit jį imti :D Tikrai nesitikėjau, kad taip greitai atleis vokietį....
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Styvis G po savaitgalio irgi galimai bus laisvas.
enjoy
Posts in topic: 66
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Brightonas davė leidimą su Potteriu kalbėtis. Lyg ir release clause turi, tai tik suviliot patį trenerį beliko. Kultūriškai mažiausias šokas Graham būtų, nes stilius ganėtinai panašus - 3-4-3 arba 4-4-2. Neutraliam fanui turbūt būtų įdomu čia jį pamatyt, aš pats tai nebetikiu pasauliu :confusion-shrug:
Šarūnas
Posts in topic: 1
Posts: 245
Joined: 07 Nov 2019, 14:08

Rodgers?
User avatar
QwR
Posts in topic: 4
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Na Graham turi griežtą sistemą Brighton'e, o tokio dalyko Chelsyje neaišku, ar pavyks įdiegt su visų zviozdų ego.
enjoy
Posts in topic: 66
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

QwR wrote: 07 Sep 2022, 15:05 Na Graham turi griežtą sistemą Brighton'e, o tokio dalyko Chelsyje neaišku, ar pavyks įdiegt su visų zviozdų ego.
Kokios zviozdos pas Chelsea? Save tokiais nebent Ziyech ir Auba laiko. Sterlingas prie sistemų pripratęs, visi kiti down to earth ir darbštūs žaidėjai.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 13
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Labai happy, kad Tuchel'i nueme, man jis pavyzdys kaip ego sueda zmogu. Vakar isijungiau pabaiga vs Dinamo, paziuret ar Dinamo issaugos rezultata, ir Tuchel'i n kartu parodydavo ekranai, visad jis sukryziaves rankas, kazkokiu sudus asistentui sakydavo, reiksdamas nepasitenkinima matant kas aikstej vyksta. Visiska frustracija jis man si sezona buvo kiek tik maciau Chelsea. Mano supratimu treneris, kuris komandai istransliuoja frustracija yra treneris-sudas.

Pochettino jauciu butu idealus variantas jums dabar. Potter'is idomus, bet klausimas ar jam cia geriausias momentas sezono vidury keisti kluba, Brighton gerai dirba, nera zvaigzdziu ego ka jau paminejot kolegos.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

enjoy wrote: 07 Sep 2022, 14:50 Brightonas davė leidimą su Potteriu kalbėtis. Lyg ir release clause turi, tai tik suviliot patį trenerį beliko. Kultūriškai mažiausias šokas Graham būtų, nes stilius ganėtinai panašus - 3-4-3 arba 4-4-2. Neutraliam fanui turbūt būtų įdomu čia jį pamatyt, aš pats tai nebetikiu pasauliu :confusion-shrug:
Aš tai ko tais nelabai abejoju Potterio sėkme, ypač Chelsea, dėl jau minėtų formacijos panašumų. :think:
enjoy
Posts in topic: 66
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

velnes wrote: 07 Sep 2022, 16:03 Aš tai ko tais nelabai abejoju Potterio sėkme, ypač Chelsea, dėl jau minėtų formacijos panašumų. :think:
Gal ir ramiau būtų, jei tos formacijos čia būtų veikusios. Tikrai nežiūrėjau daug Brightono rungtynių, bet neabejoju, kad čia su Chelsea turėtų +20% kamuolio kontrolės ir panašių į Tuchelio problemų atrakint gynybas. Tik gal nebūtų toks pragmatiškas ir nežaistų visada 3 CB ir 2 DM.

Pridėkim, kad turėtų gerokai daugiau rungtynių, tad atsirastų jam naujas galvos skausmas - krūvių valdymas. Squadas didesnis, bet ir ego didesni - visus išlaikyt laimingus sudėtingiau. Kur dar faktas, kad sezonas jau įsibėgėjęs, savų žaidėjų nepridėsi, esamų nepačiupinėsi, savo taktiktų greitai neįdiegsi, nes tenka po dvi rungtynes į savaitę žaist.

Poch ir Zidane ypač - dar sunkiau turbūt būtų.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 1
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Brendanas tuoj bus laisvas
User avatar
Phect
Posts in topic: 10
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

User avatar
pntmstr
Posts in topic: 13
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Romanas bent jau su kitu menedžeriu jau būdavo sutaręs
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Potteris in
User avatar
hippo
Posts in topic: 10
Posts: 4272
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Pagrindinis klausimas - iki Šv. Kalėdų ar iki bulviasodžio?
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 13
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

The_Red_Army wrote: 07 Sep 2022, 15:44 Labai happy, kad Tuchel'i nueme, man jis pavyzdys kaip ego sueda zmogu. Vakar isijungiau pabaiga vs Dinamo, paziuret ar Dinamo issaugos rezultata, ir Tuchel'i n kartu parodydavo ekranai, visad jis sukryziaves rankas, kazkokiu sudus asistentui sakydavo, reiksdamas nepasitenkinima matant kas aikstej vyksta. Visiska frustracija jis man si sezona buvo kiek tik maciau Chelsea. Mano supratimu treneris, kuris komandai istransliuoja frustracija yra treneris-sudas.

Pochettino jauciu butu idealus variantas jums dabar. Potter'is idomus, bet klausimas ar jam cia geriausias momentas sezono vidury keisti kluba, Brighton gerai dirba, nera zvaigzdziu ego ka jau paminejot kolegos.
Šiaip tai pirmoj posto daly geras pointas. Gerbiamas strategas buvo įšsukęs tokį frustracijos ratą, kad prošvaisčių išsisukimui iš jo nebuvo matyti net pro Ranieri akinius
User avatar
Phect
Posts in topic: 10
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

The_Red_Army wrote: 07 Sep 2022, 15:44Mano supratimu treneris, kuris komandai istransliuoja frustracija yra treneris-sudas.
:lol: :lol: :lol:
Visad kalbam, kad sportininkai nėra robotai, juos veikia ir aplinkiniai veiksmai, įvykiai šeimoj, NT, etc. O čia treneriukas šią vasarą naujo savininko-DOF-chief skauto-CEO į tokią transferų pasiutpolkę buvo įsuktas, kad plaukų linija dar kokiais 5 centimetrais atsitraukė atgal. Ir viso šito šviesoj tu ramiu veidu tokias nesąmones dėstai :lol:

EDIT:



enjoy
Posts in topic: 66
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Neturi tie milijardieriai kantrybės visiškai, nepalaukė Rodgerso.

Žurnalistai vakar visą dieną kapstė, kokios atleidimo priežastys. Viena pagrindinių - Tuchelis neatrodė suinteresuotas buildinti komandą, nenorėjo veltis į ilgalaikius planavimus įtraukiant būsimą DoF, akademiją, skautus ir sąvininkus į bendrą dialogą. Nuolat sulkino, kad neteko Marinos ir Cech, todėl pats buvo painiojamas į jam neįdomius dalykus, kaip kad pvz aiškinimas, kodėl nenori Ronaldo. Šiaip gana panašios priežastys, kodėl paliko PSG ir BVB.

Kita priežastis - nemokėjimas išnaudot didelės dalies savo žaidėjų. Per pirmą pusmetį iš komandos išmetė Giroud ir Abraham. Kitais gavo Lukaku ir jo visiškai nemokėjo išnaudot - rezultate milžiniški finansiniai nuostoliai. Šią vasarą komandą paliko savo žaidimo neradę dar du atakuonatys žaidėjai - Werner ir CHO. Ziyech ir Pulisic irgi labai norėjo išvykti. Pridėk stagnuot pradėjusį Havertz - visi atakuojantys žaidėjai turėjo didesnių ar mažesnių problemų. Su jaunimu panašūs reikalai - neprieštaravo Colwill pardavimui, nematė vietos komandoje Gilmour, nors dėl traumų neturėjo vidurio saugų. Brojos irgi nelaiko pasirengusiu padėti komandai Chalobah tik per plauką čia liko.

Visa tai nekeičia fakto, kad timingas absoliučiai tragiškas. Gal ir nesklandžiai, bet komandą tikrai pagal save susirinko ir su ja padirbt neturėjo net savaitės. Neabejoju, kad įsidirbtų su šita sudėtim ir kovotų dėl TOP 4, Potterio tikslai šį sezoną tikrai nebus aukštesni. Gavęs DoF galėtų koncentruotis tik į futbolą ir toliau frustratint Pepą su Klopp, darydamas tai ką daro geriausiai - treniruodamas ir ruošdamas komandą rungtynėms.

Potteris yra didelis gamble, gerai bent tiek, kad išlošt galima daug, nes nors dar nėra Tuchelio lygio treneris, juo tikrai gali tapti. Skirtingai negu Poch, kurio lygis žinomas ir eilę metų nekyla.

Tuchelis savo akcijų po šio atleidimo nenusimušė ir bet koks klubas norėtų jį matyt už savo vairo.
Post Reply