[CFC] Premier League 18/19

Post Reply
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Image
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Image
Už kelių minučių startuojam
User avatar
reshef
Posts in topic: 1
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

Hazard dar ilsina
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 1
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Man norisi vanginti, kad sezono eigoj pagrindinis puolejas bus Pedro, kairej zais Hazard(Willian Desinej), o vietoj Barkley --> Kovacic, jeigu taip bus, kas gana realu ir logiska, tai bus slapias klynas Chelsea ziureti :obscene-drinkingcheers:

Statistika Hazard'o zveriska snd: 8 sekmingi dribble is 9, 10 laimetu challange'u is 11 + asistas per 17 minuciu :whistle:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Tik dabar iki galo peržiūrėjau mačą, tai reziumė maždaug toks:
Pirmam kėliny buvo daug broko iš mūsų pusės, o Huddersfieldas visai kietai varė, tai galima sakyt, kad tokia persvara prieš pertrauka nebuvo pelnyta. Antram jau nuo pirmų minučių matėsi akivaizdus jėgų skirtumas.

Gerb. treneris po varžybų visai teisingai pašnekėjo, kad fiziškai skystoki esam ir todėl net tokios komandos spaudimą sunkiai sekės įveikt. Tai tas dalykas irgi truputi neramina

Rosas Barklis, kaip ir tikėtasi, nieko įdomaus nepademonstravo ir jei Kovačičius kitam mače dar nežais, tai 60 min. reiktų suteikt Loftusui
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

pntmstr wrote: 12 Aug 2018, 02:39 Tik dabar iki galo peržiūrėjau mačą, tai reziumė maždaug toks:
Pirmam kėliny buvo daug broko iš mūsų pusės, o Huddersfieldas visai kietai varė, tai galima sakyt, kad tokia persvara prieš pertrauka nebuvo pelnyta. Antram jau nuo pirmų minučių matėsi akivaizdus jėgų skirtumas.

Gerb. treneris po varžybų visai teisingai pašnekėjo, kad fiziškai skystoki esam ir todėl net tokios komandos spaudimą sunkiai sekės įveikt. Tai tas dalykas irgi truputi neramina

Rosas Barklis, kaip ir tikėtasi, nieko įdomaus nepademonstravo ir jei Kovačičius kitam mače dar nežais, tai 60 min. reiktų suteikt Loftusui
Aš išvis manau, kad Loftusui daugiau laiko reiktų suteikt. Mano akimis, tai labai perspektyvus jaunuolis, kuris jei gautų daugiau laiko, tai labai greitai persilaužtų. Bet kai klube tiek midfielderių, tai su tuo laiku sunkiau, todėl viskas okei. :D

O šiaip, kaip mačas vakar? Nebuvo galimybės pažiūrėt. Antram kėliny ta kamuolio kontrolė teikia pozityvo? Įmanoma kažką iš tos kontrolės išspaust pavojingesnio, ar stumdo, kad tik stumdyt tą kamuolį?

Šiaip, nors transferų lange per daug nesujudėjom, visai tikiu šiuo sezonu. Turiu kažkokią nuojautą. Gal naivią ir visai nepagrįstą, bet turiu minčių ir apie šokimą į TOP3. GodBlessBlues
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Vaitele wrote: 12 Aug 2018, 11:21 O šiaip, kaip mačas vakar? Nebuvo galimybės pažiūrėt. Antram kėliny ta kamuolio kontrolė teikia pozityvo? Įmanoma kažką iš tos kontrolės išspaust pavojingesnio, ar stumdo, kad tik stumdyt tą kamuolį?
Teikia, įvarčių dar ne 1, o gal net ir ne 2 galėjo krist. Niekas netrukdo ir dabar peržiūrėt rungtynes ar bent antrą pusę.

Dar reiktų paminėt, kad Arrizabalaga, nors tik sėkmės dėka išlaikė clean-sheetą ir per daug darbo neturėjo, neatrodė pasimetęs ir visai vykusiai debiutavo.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Nu, kokie pamąstymai šiandien? Ko tikites?
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Flashscoreas įmetė jau squadą. Su Hazardu ant suolo. Žinot gal kas kodėl jo dar neleidžia į startą??
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

User avatar
aBil
Posts in topic: 5
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Vaitele wrote: 18 Aug 2018, 18:43 Flashscoreas įmetė jau squadą. Su Hazardu ant suolo. Žinot gal kas kodėl jo dar neleidžia į startą??
Spėju, kad dėl to, jog neturėjo pre-seasono realiai.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Pasaka. Kieno passas ėjo Marcosui? Jorginho? Labai pasaka ataka.
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Ataka tai
Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš kažkaip per daugelį metų įpratęs, kad Chelsea ir Arsenalas stilistiškai atrodo atvirkščiai negu atrodo dabar.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Šakes, kol kas rungtynės saldžios. Net Morata sugebėjo porą kokybiškų driblų įkabint ir sudraskyt tinklą. Vaaaau!
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 4
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

hippo wrote: 18 Aug 2018, 19:47 Aš kažkaip per daugelį metų įpratęs, kad Chelsea ir Arsenalas stilistiškai atrodo atvirkščiai negu atrodo dabar.
Nu kad rezultatas tai identiskas.
RaMa
Posts in topic: 2
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Bet tai kaip keista matyt Kante taip aukštai žaidžiantį
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Wat Wat wrote: 18 Aug 2018, 19:53
hippo wrote: 18 Aug 2018, 19:47 Aš kažkaip per daugelį metų įpratęs, kad Chelsea ir Arsenalas stilistiškai atrodo atvirkščiai negu atrodo dabar.
Nu kad rezultatas tai identiskas.
Kad irgi kažkoks nebetoks.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 4
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Sari netreniruoja kaip gintis nuo elementaraus cut backo is krasto.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 8
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Kol šiandien Viasato komentatoriai skalpuoja Davidą Luizą, tol aš kraipau galvą ir keikiuos, kad reikia keist porininką Luizui. Aš daugiau kaltės matau Rudigeriui. Bičas pasimetęs baudos aikštelėj. Tai šoka prie Luizo dengiamo žaidėjo ir palieka sau dešinę atvirą, tai tiesiog niekur nešoka. Ką jau ką, bet kaip ir po praeito sezono sakiau - gynybą turim kiaurą. Man vis noris Luizą pateisint, kad jam reikia laiko. Jis aukštos klasės žaidėjas, bet ilgai nežaidė, todėl dabar krachas. Su Alonso kraštu viskas kaip ir neblogai, Azpi blankiai. Kepa vieno gero neištraukė, o galėjo.

Kalbant apie saugų liniją, tai labai keista Kante matyt aukštai. Aš vis gi mieliau matyčiau jį vietoj Jorgo vidury, padedant kiauram full backui. Jorgo indelis į komandą didelis, tik jis atlieka tą nematomą darbą. Norėčiau dabar pamatyt jo asmeninę statistiką. Turbūt bus daugiausiai passų prištampavęs per kėlinį. Barklis.. Nežinau. Nenuvylė, bet ir nenustebino. Pora gerų touchų, pora lempinių.

Puolimas veikia. Morata šiandien atrodo lyg išpūtęs tą pahmielą, kuris kamavo daugiau nei sezoną. Willianas atrodo neblogai, tik norėtus, kad dar daugiau eitų žaidimas per jį. Pedro šiandien gražus. Neskubu jo nurašyt.

All in all - didžiausias blogis centro defai. Suskaičiavau penkias identiškas Arsenalo progas subadyt mūsų vartus. Dviem pasinaudojo. Sarri manau gerai atitarkuos užpakalius gynybai ir antram kėliny neuždels su Hazo išmetimu į aikštę. Man kvepia triem taškais.
Post Reply