[CFC] Transferų naujienos ir gandai

Skelbti atsakymą
RaMa
Posts in topic: 2
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: 07 Rgp 2018, 16:33

Grąžinkit pinigus, vagiai
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

Nu jo, 143mln svarų už 29m žaidėją su 1 metų kontraktu tai yra visiškas Marina masterpiece. :bow-blue:

Net ir turint omeny, kad čia Hazardas, o dar labiau žiūrint kaip jam kol kas sekasi.
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Ir BBC dar rašo, kad Havertz kainuos viso labo 71 mln. svarų su visais add-onais. Wtf? :lol:
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Vartotojo avataras
petrofanas
Posts in topic: 1
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 14:38

RaMa rašė: 04 Rgs 2020, 14:08 Grąžinkit pinigus, vagiai
Jūs už Moratą turėtumėt grąžint, Napoli už Jorginho, Atletico už Kepą. :lol: anyway net su pavydu žiūrint į Havertz transferą vienintelė skiltis baugina pas Chelsea tai rekordiniai pirkiniai, kurie nelabai atspindėjo už juos sumokėtus milijonus:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
pntmstr
Posts in topic: 7
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 11:42

Tai kad už Moratą didelė dalis pinigų atgauta, su Jorginho jei neliks irgi bus kažkas panašaus. Daug baisiau visokie Vandensgėrėjai ir Arrizabalagos atrodo
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

Panašu, kad Ampadu persikėlė kitam sezonui į Sheffield United.
Nu bus matyt kaip jam ten seksis vietą atrasti komandoje, pernai solidžiai jų CB atstovėjo. Gal tik gerai tas, kad jie ten trise žaidžia, tai didesni šansai kažkurį replace'inti. Egan matyt nailed on, tai reiks taikytis į Bashamo arba O'Connello vietą.
Svarbiausia, kad nebebūtų kaip Leipzige :think:

Tuo tarpu pirkinių pasiutpolkė galimai tęsiasi toliau:

Sources have told The Athletic that talks are progressing well. One insider claimed that Mendy is expected to arrive at Stamford Bridge “within days or the next few weeks” in a move that will spark more speculation about the future of Kepa Arrizabalaga as the club’s No 1.

Chelsea are believed to have already had an offer worth £14 million rejected by Rennes, who signed Mendy from Stade Reims for just £3.5 million last year. Negotiations between the two clubs are ongoing and an agreement should be reached.
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Su Ampadu tai jau ir oficialu viskas. Tik klubas po pernai tikiuosi jau pasimokė ir kažkokių saugiklių į tą nuomą įdėjo.

Mendy turbūt irgi maksimumas ką buvo galima tokioj situacijoj su GK išspaust. Kaina turėtų apie 18 mln. būt, tai čia ~ 1 x Ramsdale. Arba Kepa pasitemps, arba Mendy pateisins Cech liaupses, arba kitais metais stumsim Kepą ir turėsim stiprų atsarginį Mendy pavidale. Willy trečias vartininkas, kur senukui jau ir vieta.

Onana valdžios panašu kad neįtikino, o kitais metais jeigu ką, tai gal dar ir pigiau kainuos.
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

Internetai kalba, kad Sheffieldas Ampadu visgi paėmė galimai kaip atraminį. :think: Bus matyt.

Dar kalba (o Fabrizio patvirtina), kad iki lango pabaigos ir Rice mėginsim paimti, bet kadangi atsirado Thiago Silva, tai gal visgi jau ir kaip CDM, ne tik kaip CB.
enjoy rašė: 07 Rgs 2020, 21:35Onana valdžios panašu kad neįtikino, o kitais metais jeigu ką, tai gal dar ir pigiau kainuos.
Visokie patikimi žurnalistai sako, kad jį, kaip ir daug vartininkų, labai stipriai scoutino, bet neįtikino tai, kad jo stilius ir minusai beveik identiški Kepos. Net jei biškį daugiau smūgių patrauktų dėl refleksų (čia dar irgi 'jei'), tai irgi yra silpnokas antrame aukšte ir nepadėtų spręsti gynybos per standartus.
Dėl to ir imamas Mendy, kuris ir 1.98m, ir atletiškas kaip krepšininkas, ir vienas geresnių visoje Europoje pagal susirenkamus aukštus kamuolius.
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Rice tai, manau, jei pirks, tai tik tam kad kiti nenupirktų ir pats West Ham norėtų už protingus pinigus jį parduot. :roll: Tikrai netikiu, kad šiemet pushinsim labai šitą transferą, labiau stebėtim ir dirbsim kitam sezonui. Ypač jei Jorginho lieka.

Mendy standartų problemą gal kiek ir išsprendžia, bet su tokiu ūgiu daug klynų gresia :lol:

Ir jeigu ką, kaip jau sakiau, Onana kitais metais dar pigiau kainuos, nes tik metai kontakto bus belikę, o iš Top klubų naujo vartininko nelabai kam ir reikia. Dar toks naivus Donnarummos variantas kaip laisvo agento kitą sezoną bus. :whistle:
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

Ampadu jau oficialu oficialu, fantasy kainuoja 4.5 jei kam įdomu, jei gaus žaisti galimai bus bargainas :lol:

Kenedy išsiuntėm į Granada.

Eina kalbos, kad Batshuayi pratęs kontraktą metams ir eis ant nuomos į Crystal Palace, ryt suplanuota medicinkė.
Gallagheris tada eiti ten negali (nors medicinkė lyg ir tikrai buvo?), tai panašu, kad dabar realiausi kandidatai jo nuomai yra WBA ir Leedsas.
Dėl Tomori dabar favoritai Evertonas. Jeigu eis ten į startą tai labai gerai, bet kažkaip nesu tikras, kad tas bus labai lengva. Čia jau Liverpoolio mėlynųjų irisų fanai geriau galėtų pakomentuoti.

Būsime neblogai čia jaunimo ir ne jaunimo paskleidę po lentelės vidurį ir apačią. :think: Galės iš mūsų konkurentų rinkt taškus.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 11
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

Scientist rašė: 08 Rgs 2020, 18:00 Dėl Tomori dabar favoritai Evertonas. Jeigu eis ten į startą tai labai gerai, bet kažkaip nesu tikras, kad tas bus labai lengva. Čia jau Liverpoolio mėlynųjų irisų fanai geriau galėtų pakomentuoti.
Aš gal kažko nesuprantu bet nesuprantu tokio transfero. Nors nesupratau ir to jaunuolio su briedžio ragais nuomos į SU, nebent kaip sakot jis ten kaip saugas numatytas. Nes kokio velnio Wilderis turėtų ardyt puikiai veikiantį CB trejetą yra biški nesuvokiama.

Ta prasme suprasčiau iš Evertono pusės, nes jiems turbūt reikia ketvirto CB. Yra du labai perspektyvūs vaikai, bet abu dar ko gero per žali .
Nesuprasčiau iš Chelsea pusės, nes neįsivaizduoju, kaip Tomori galėtų patekt į Evertono startą. O kam nuo savo suolo siųst ant svetimo suolo?

Tomori pagal antropomorfometrinius duomenis maždaug panašus į Holgate, tai lyg ir su juo turėtų konkuruot. O jis praeitą sezoną buvo geriausias komandos CB ir šiaip vienas geriausių žaidėjų.
O kad eitų į aikštę kartu su Holgate, atrodo dar neįtikimiau, nes du maži ir silpni ore CB visai nesižiūri. Tuo labiau, kad Keane galima sakyt puikiai užbaigė sezoną, o Mina šiaip irgi vaizdo negadino.
Tiesą sakant po karantino Holgate ir Keane buvo didžiausi šviesuliai šūdinam tunely.

Labai giliai ieškant sliekų, galima pastebėt kad Holgate labai skystai atrodė per pasiruošimą ir gavo kuriozišką neaiškaus rimtumo traumą. Bet kažin ar labai rimtą ir ar čia rimtas argumentas.

Edit: rašydamas postą nežinojau, kad Ampadu jau be ragų, bet posto esmės tai iš esmės nekeičia.
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Turbūt būtų galima apklausą pridėt, ar parduosim nors vieną grybą iki to spalio, bet ir be jos aišku, kad ne. :lol: Ir tas visus klubus liečia, ne tik Chelsea, aplink pilna grybienos, kurios niekam nereikia arba kainos per aukštos. Visos viltys, kad prasidėjus sezonui atitinkami klubai pamatys savo skyles ir prasidės paniški pirkimai. Kitu atveju vėl 50 nuomų laukia.

Ampadu privalo nukonkuruot Sheffielde tik jų CB, tiek DM, jei kažkokių vilčių turi Chelsea kažkada žaist. CB pozicijoj pilna panašaus amžiaus ar jaunesnių ant kulnų lipančių, o DM Rice per langelį žiūri. Wilder pats labai gražiai apie jį kalbėjo ir ne vienus metus medžiojo, tai tikiu, kad tikrai žais.

Su Tomori į Everton daug daugiau galvos krapštymo, nes jei nuomot 23 metų žaidėją, tai tik jei garantuotai žais pastoviai, o ne 3-4 gynėju būt. Koks Rennais daug logiškesnis variantas, dar ir CL futbolo gautų. Aišku visi klubai įsivertina, koks suspaustas sezonas laukia ir kad traumų bus dar daugiau nei įprastai. Nu bet gal ne mūsų ir Tomori, iš kurio tikrai kažkas gero dar gali gautis, sąskaita. :roll:
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03Nu su šitu transferu aš duodu šitam langui visišką 10+ iš 10.

Jei dar koks Rice atsiras lango gale, tai čia jau tada išvis bus turbūt geriausias transferų langas ever (jei dar dabar toks nėra).
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

enjoy rašė: 08 Rgs 2020, 20:17 Turbūt būtų galima apklausą pridėt, ar parduosim nors vieną grybą iki to spalio, bet ir be jos aišku, kad ne. :lol: Ir tas visus klubus liečia, ne tik Chelsea, aplink pilna grybienos, kurios niekam nereikia arba kainos per aukštos. Visos viltys, kad prasidėjus sezonui atitinkami klubai pamatys savo skyles ir prasidės paniški pirkimai. Kitu atveju vėl 50 nuomų laukia.
Ne visai taip.
Problema tikrai ne tame, kad pvz. koks Barkley nereikalingas niekam, nes turbūt kokioje pusėje PL komandų jis ir į startą eitų.
Esmė, kad daugelis komandų stipriai nukentėjo nuo karantino ir nelabai turi pinigų. Akivaizdu, kad planas dabar labai paprastas - visus nereikalingus išnuomot, kažkiek gal bus gauta iš nuomos + sutaupyta ant algos, jie silpnesnėse komandose gal dar ir pasikels vertę, o kitą vasarą jei viskas bus ok, daug klubų bus labiau atsistatę finansiškai ir pajėgūs pirkti.
Dabar net ne tai, kad nėra pirkėjų, bet net nelabai apsimoka šios vasaros kainomis daugelį pardavinėt.
Scientist
Posts in topic: 104
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

Galime šauti šampaną, vyrai! :happy-cheerleadersmileyguy: :music-guitarred: :obscene-drinkingbuddies:

enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Jau matau kaip visas forumas šaudo ir džiaugiasi :lol:
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 5
Pranešimai: 2360
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Kosminė sėkmės istorija Mendy. Realiai tris sezonus aukštesniam lygyje sužaidė, nors jau 28 metai. Niekas labai dėl jo neaikčiojo Prancūzijoje, bet gan gero lygio GK su aiškiais pranašumais prieš Kepa.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 1
Pranešimai: 1581
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Tai jau tikrai kosminė sėkmė. Prieš 5 metus šitas varatarius buvo bedarbis, o dabar mat kaip. Aš spėju čia viskas ne dėl jo ūgio ar kitokių sugebėjimų, o dėl labai ilgo pimpalo..

P.S. Kurio ilgį mes galim laisvai nubalsuot!!
enjoy
Posts in topic: 114
Pranešimai: 644
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 09:50

Internetai kalba, kad Romano viename podcastų prasitarė, kad Chelsea bando Rudigerį prakalt, bet norinčių nėra. Todėl greičiausiai teks nuomoti Tomori, turim daug pasiūlymų, bet visi laukia, kas čia bus.
Skelbti atsakymą