[AFC] Treneris/Trenerių štabas ir Vadovybė

User avatar
KOP
Posts in topic: 1
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Pasipylė naujienų apie Espirito. Ką gunerių fanai į tai? :think:
User avatar
hippo
Posts in topic: 10
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

KOP wrote: 29 Nov 2019, 13:30 Pasipylė naujienų apie Espirito. Ką gunerių fanai į tai? :think:
Aš kaip ne gunerių fanas galiu pasakyt, kad kvailystė tatai būtų iš Nuno pusės. Nematau nė vienos priežasties kodėl jis ten turėtų eit.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

KOP wrote: 29 Nov 2019, 13:30 Pasipylė naujienų apie Espirito. Ką gunerių fanai į tai? :think:
Man atrodo, kad jis geriausiai jaučiasi kai treniruoja underdogus. Renka gerus rezultatus prieš stipresnes komandas, bet stringa prieš savo lygio ar silpnesnes. Tai labiausiai neramina žiūrint į jį kaip kandidatą. Būtų loterija. Tokioj situacijoj aš nerizikuočiau.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Ornstein:
Image
User avatar
Jinx
Posts in topic: 2
Posts: 134
Joined: 12 Aug 2018, 18:57

Get in! Ir tik ne Nuno. Čia reikia patikrinto trenerio.
User avatar
petrofanas
Posts in topic: 10
Posts: 351
Joined: 04 Aug 2018, 14:38

Fredie iki sezono galo, o tada Ten Hag užkerėt kad paliktų Ajaxą ir keltūsi į londę.
User avatar
Phect
Posts in topic: 2
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Listen, Arsenal might not thank me but get the contract out, put it on the table. Let him sign it. Let him write whatever numbers he wants on there, given what he's done since he's come in. Freddie's at the wheel, man. He's doing it. He's doing his thing. Arsenal are BACK.
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Asmeniškai turiu tokius šešis favoritus išsirinkęs, kurie visai nepykčiau jei būtų paskirti - Arteta, Ljunberg, Ten Hag, Rodgers ir abieju red bull treneriai - Nagelsman ir Jesse Marsch.
Pagal interviu, tai procesas užtruks, šiais metais, o gal net iki vasaros Freddie turi sančą įrodyt, kad jis yra capable ir long-term klubą vest į priekį.
Arteta yra labai vertinamas boardo ir yra vienas favoritų nuo 2018 vasaros.
o visi kiti yra young and upcoming treneriai su exciting futbolu.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas



LOL :lol:
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Kaip pavyksta suprasti is zurnalistu - trys kandidatai : Sousa, Marcelino, Arteta. Idomu kuo viskas baigsis.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

QwR wrote: 10 Dec 2019, 21:06 Kaip pavyksta suprasti is zurnalistu - trys kandidatai : Sousa, Marcelino, Arteta. Idomu kuo viskas baigsis.
1. Sousa yra fake news.
2. Marcelino yra kandidatas, bet ne rimtas.
3. Arteta yra vienas pagr. kandidatų.

Jei reiktų spėt dabar, tai manau bus Ancelotti.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Ornstein sako: vadovybė mano, kad Ancelotti yra per senas diedas. Atrodo, kad su savo spėjimu prašoviau.
User avatar
KrabŽmogis
Posts in topic: 3
Posts: 195
Joined: 10 Aug 2018, 13:04

Arteta, please.
User avatar
hippo
Posts in topic: 10
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

KrabŽmogis wrote: 12 Dec 2019, 19:03 Arteta, please.
Kuo pasireiškia Artetos pranašumas prieš Ljungbergą?
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Basically any manager who has ever had a bad season or lost a big game they shouldn't have lost or who has managed for a long time but not at one of the biggest clubs in the world or who has managed one of the biggest clubs in the world but were sacked during a slump or who is too old or too ugly is automatically disqualified.

This is what makes Arteta the perfect candidate for some Arsenal fans. None of those disqualifiers apply to him. He is whatever one projects him to be.
Paskutinis sakinys yra labai taiklus pastebėjimas dėl Artetos. Jis yra dar skaisti mergelė. Žmonės gali susikurt savo įsivaizduojamą Artetos sugebėjimų atvaizdą, nes realiaus atvaizdo niekas dar nėra matęs.
User avatar
KrabŽmogis
Posts in topic: 3
Posts: 195
Joined: 10 Aug 2018, 13:04

hippo wrote: 12 Dec 2019, 22:07
KrabŽmogis wrote: 12 Dec 2019, 19:03 Arteta, please.
Kuo pasireiškia Artetos pranašumas prieš Ljungbergą?

Tuo, kad trys ar keli metai dirba su Pepu? Taip, niekas nežino kaip būtų su Arteta. Kaip ir tarkim nežinom su Ljunbergu. Bet iš valdžios pusės atrodo vis tiek yra ieškomas naujas treneris. Jei nielieka Švedas, Arteta (man) atrodo kaip kandidatas nr1. Kokio Ancelločio paskyrimas tik parodytų, kad komanda nežiūri į priekį, būtų laikinas sprendimas ir tiek. Allegri kažin ar eis į dabartinį Arsenalą. Plius anglų nemoka. Ten tie visi gandai apie Nuno išvis juokingi. Paskirt kokį trenerį vien ispanakalbį, vėl lipimas ant to paties Emery grėblio. Viską pergalvojus man Arteta atrodo kaip realus kandidatas.
User avatar
hippo
Posts in topic: 10
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nu tai Brianas Kiddas irgi dirba su Pepu. O prieš tai dar 7 metus su SAF dirbo.
Jei Arteta nebūtų žaidęs Arsenale, kas iš viso apie jį kalbėtų?

Niekas nežino, gal jis pakartotų Guardiolos ir Zidano kelią, bet kad ir su jais sunku lygint, nes anie patirties neturėjimą kompensavo savo statusu ir autoritetu. o Arteta nėra jokia klubo legenda, eilinis žaidėjas, vienas iš šimto. Aš dar labiau suprantu Evertono fanus, norinčius Artetos, nes jis Evertone bent jau svarbesnis žaidėjas buvo. Nors ir Evertono atveju durnystė man atrodo toks gamble'as.

Ljungbergo paskyrimas buvo logiškas, pabandai, nepaeis, viso gero, imi tikrą managerį. Artetai jau nebepasiūlysi mėnesiuką pasibandyt.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 43
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas



#WelcomeArteta
User avatar
QwR
Posts in topic: 24
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Welcome ! Thank god ne ancelotti ar benitezas koks.
Tikiuosi Ljunberga pasiliks assistentu, o stebuklu nesitikiu šiam sezone, bet gal kažkokia kryptis bent atsiras.
Virš dviejų savaičiû paieškų, ir vistiek sugrįžta prie pirminio varianto.
User avatar
petrofanas
Posts in topic: 10
Posts: 351
Joined: 04 Aug 2018, 14:38

Sušiktai nusivyles esu... visiškas gamble...
Post Reply