[LFC] Champions League 2018/19

Post Reply
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

2018/19 metų Čempionų lygos tema.
immobi
Posts in topic: 1
Posts: 29
Joined: 09 Aug 2018, 20:33

PSG
Napoli
Liverpool
Zvezda

Nekažka su burtais :snooty:
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

immobi wrote: 30 Aug 2018, 20:04 PSG
Napoli
Liverpool
Zvezda

Nekažka su burtais :snooty:
Aš tai tokios nuomonės, kaip ir Rorschach:

User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 6
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Geri burtai. Paryžius man asmeniškai nėra toks baisus, koks yra Napolis, nes psg su neimaru, mbappe ir cavani negali žaist antru numeriu ir rausis į priekį, o mums tai labai paranku, o napolis be sarri neaišku koks bus ir, kad jau atbombinom juos prieš sezoną dar ne rodiklis, bet paimsim ir juos. O apie zvezda - sirgaliai baisesni nei komandos žaidėjai.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Image vs. Image

Anfieldas, teisėjaus Cuneyt Cakir
Rugsėjo 18, antradienis, 22:00

Neįtikėtina, kaip per keletą metų galima pakeisti ne tik komandos, bet ir fanų mentalitetą. Jei prieš kurį laiką toks varžovas kaip PSG būtų privertęs sėdėt gniaužant streso kamuoliuką rankose, tai šįvakar bet koks kitas rezultatas nei pergalė būtų didžiulis nusivylimas.

Kaip žinia, savaitgalį svarbiausiam komandos žaidėjui, sulipdančiam visą LFC atakos trejetą - Firmino - Vertonghenas bandė akies obuolį iškrapštyt, todėl nėra aišku, ar jis šiandien galės žaist. Laukia vėlyvas sveikatos būklės patikrinimas, kadangi vakar su komanda Firmino nesitreniravo. Laimei rimto sužeidimo pavyko išvengti.

Pagrindinės dvikovos, savaime suprantama, bus Alexander Arnold vs. Neymar, Van Dijk vs. Cavani ir Robertson vs. Mbappe. Kai tik buvo ištraukti burtai, enternetai puolė juoktis iš to, kaip TAA seksis tvarkytis su Neymaru. Pacanas turėjo one-off game, kuomet visiškai nesusitvarkė su Rashfordu, bet po to abiejose ČL rungtynėse į kišenę įsidėjo Sane, o finale uždarė Ronaldo. Taip kad, skaitau, tas ant to mažiausiai. Dėl Robertsono galimybių susitvarkyti su Mbappe ir VVD vs. Cavani kažkiek ramiau.

Didžiausia problema pas PSG, kaip suprantu, yra ganėtinai slabnas ir nemobilus jų vidurys (išskyrus Diarra). Yra visos galimybės jį užspaust ir uždaryt, kas ir turėtų būti bandoma padaryti.Tam tikslui į startinį 11 turėtų grįžti Hendešronas.

Mano prognozuojamas LFC startas: Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Keita; Salah, Sturridge/Firmino, Mane.

User avatar
Nespalvotas
Posts in topic: 4
Posts: 188
Joined: 08 Aug 2018, 21:14

Nu ką, važiojem.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Milner, Henderson, Wijnaldum, Mane, Salah, Sturridge.
Subs: Mignolet, Fabinho, Keita, Firmino, Moreno, Shaqiri, Matip.

PSG: Areola, Silva, Kimpembe, Meunier, Bernat, Marquinhos, Di Maria, Rabiot, Mbappe, Cavani, Neymar.

Staridžas starte kartu su Hendo. Firmino nors ant suolo. :handgestures-fingerscrossed:
Timas27
Posts in topic: 5
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

Pirmos 15min kažkoks lengvas kosmosėlis, kaip prieš tokio lygio varžovą. Tik įdomu, kas bus, kai baterijos nusės.
User avatar
hippo
Posts in topic: 4
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Privažiavo į stadioną kaimiečių su barabanais :icon-mad
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Ayy LMAO. Kaip tik rašiau, jog Sturridge visiškai build-upe nedalyvauja.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tuchelis yra bestuburis vikšras, kad verčia tokios sudėties PSG taip smaukyt kamuolį savo aikštės pusėje.
User avatar
fun43
Posts in topic: 2
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Francūzai Sturridge'o visai už žmogų nelaiko - vieną palieka...
Timas27
Posts in topic: 5
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

Čia man vienam atrodo, kad kai kampinis keliamas iš kairės pusės (Salah patogios) tai vartininko aikštelėj žaidėjai bando atkirst tolimąjį kampą vartininkui, o Salah suka kamuolį tiesiai į vartus?
pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Smagu matyt visiśkai tuščią primadoną Neymarą
pauleska
Posts in topic: 8
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Visiśkai nusipelnėt. Firmino golas kosminis.
P.S. kamuolį prarado didvyriu turėjęs būt Mbappe
Timas27
Posts in topic: 5
Posts: 53
Joined: 11 Aug 2018, 16:01
Location: Jonava

Geresnės rungtynių eigos ir nesuplanuosi :pray:
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Salah, Mane buvo garbage.
Milneris MOTM.

Neatlaikys širdis mano šito sezono.
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Man Mane kaip tik labai patiko.
User avatar
KOP
Posts in topic: 4
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Lygiosios būtų buvęs totalus apiplėšimas, po pertraukos PSG absoliučiai suvalgyti buvo. :madridista:

EDIT: Gal kas iš forumo veteranų paaiškins, kodėl nebuvo užskaitytas Salah įvartis? Sturridge gi tiesiai į kamuolį žaidė :confusion-scratchheadblue:
RaMa
Posts in topic: 6
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

KOP wrote: 19 Sep 2018, 00:05 Lygiosios būtų buvęs totalus apiplėšimas, po pertraukos PSG absoliučiai suvalgyti buvo. :madridista:

EDIT: Gal kas iš forumo veteranų paaiškins, kodėl nebuvo užskaitytas Salah įvartis? Sturridge gi tiesiai į kamuolį žaidė :confusion-scratchheadblue:
tiesiai koja į kiaušus, toks ten ir kamuolys. nebent du
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

RaMa wrote: 19 Sep 2018, 00:16 tiesiai koja į kiaušus, toks ten ir kamuolys. nebent du
Abu kojom ėjo į dvikovą. Pirmas prie kamuolio buvo Sturridge.
Ar čia kaip ir su high boot - bauda, bet tik tada, kai į snukį pataiko :)
Post Reply