[LFC] Champions League 2018/19

User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 6
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Esme tame, kad Kloppas yra is principo uzsispyres ozys, kartais geraja, kartais blogaja prasme. Tiek kalbant apie transferu rinka, tiek apie naudojama taktika. Si sezona pakeite taktika ir tapo “atsargesnis”, galbut butu viskas gerai, bet nukencia (cl)/nenukencia(epl) rezultatai. Visi snabzda, saukia, juokias, verkia del saugu grandies, ir ne be reikalo, nes pries musu kalibro komandas prie dabartines “atsargios” taktikos zaisti pasidaro labai sunku ir tas ataku kurimas tampa tikru isbandymu, misija neimanoma, kadangi saugai yra labiau griovejai, nei kurejai, ir cia pasimato Kloppo nelankstumas/uzsispyrimas ir neieskojimas kitu variantu, isikando to ka sumaste per vasara ir pofik- kad tai ne pries visus priesininkus veikia. Kita vertus matau, kad Kloppas iesko/pasyviai bando surast iseiti, o viso to priesistore manau yra Keita, kuris buvo perkamas i cou vieta, ir kuris vokietijoj buvo pagrindinis komandos krumpliaratis, bet atvykes i salyna- pasimete, plius traumos, o buvo pastatyta daug ant jo, ko pasekoje turime ta ka turime. Treneriu stabas plano b pradejo ieskot tik sioje sezono stadijoj, na gal pries menesi. Kas man atsakys kur Firmino zaidzia?9,10,8 numeriu?Treneris sake (necituosiu), kad Bobis atlieka labai daug darbo, kurio nematom. Taip, tiesa. Bet man labiau patiko praejusiam sezone jo darbas must ivarcius ir ieskot ju. Tad iki artejancio transferu lango linkiu treneriui sugalvot ko jam reikia - playmeikerio ar 9 nr. Jei pirmas variantas - Firmino atgal I pernykste role,jei antrasis-perkam zvaigzde 9 nr. ir firmino stumame zemiau diriguot komandai, su kuo jis susitvarkytu.Nes dabar tas blaskymasis aikstej ir migracija tarp poziciju kas 10/15 min nieko neduoda tik tai,kad kencia puolimas. Tai tiek.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 21
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Faktai tokie, kad Anfielde Liverpool praktiškai tuo pačiu lineup visiškai volavo PSG į žemę. Scouserių midfieldas tą vakarą buvo identiškas, Milneris niekur nevėlavo, o Hendersonas atrodė kaip Pirlo. Kontrastai kontrastai.

Liverpool atliko kosmetinius pakeitimus sudėtyje ir biški sau pakenkė su TAA. Meanwhile, Tuchelis atliko tokio pačio tipo kosmetinį pakeitimą (krašto gynėjui, atakuojantis -> pragmatiškas) ir dadėjo į dispoziciją žaidėją kurio neturėjo pirmame leg'e. Kaip ir Liverpool. TUO PAT METU, jis setupino komandą visiškai kitaip. Žaidimo planas iš 433 buvo transformuotas į 4-2-2-2 (442 jeigu patogiau).

Ar Liverpool reikėjo atsakyti tuo pačiu? Short answer: ne.

Kodėl aš galvoju, kad Shaqiri nuo pradžių nebūtinai duotų naudos. Akivaizdu, kad jis žaistų čiut aukščiau. Mes taip pat aptarėm, kad DiMa su Neymar leidosi už jūsų midfielderių pasiimti kamuolį. Jei atimsi vieną iš trejeto bloke, tai sužiūrėti DiMa, Neymar, Veratti ir Marquinhos dviem žmonėm (Wijnaldum ir Milner) bus dar sunkiau. Bus sukama nevaikiška karuselė aplink juos. Atakoje taip pat nežinau ar atsiranda kažkokia persvara, nes asmenine Shaqiri gynyba tokiu atveju užsiimtų pats Marquinhos. Gal tik kiek didesnio performanco iš Kimpembe ir Thiago Silva tai reikalautų.

Tai ką tada daryt po šimts pypkių?
Phect wrote: 29 Nov 2018, 11:31 Jei būtų taikomas tas counterpressingas iš praeito sezono, tai aš tokį pasirinkimą suprasčiau, nes kiekvienas iš šių virų turi tikrai daug staminos, ir gali ilgas atkarpas medžiot savo oponentus. Bet kai gerb. Treneris nusprendžia drop-offint, tai šitie veikėjai pozicinėje gynyboje (nežinau, ar nebūsiu čia aš savo termino sugalvojęs, bet nežinau kokį antonimą sugalvot gynybai pressinant) komiškai atrodo.
This. This. This.

Tiksliai nepasakysiu kurioje sezono vietoje Kloppas dropino tą approach (ar tiesiog pavargo to reikalauti), bet tai yra akivaizdu kaip dieną. Liverpool pradėjo žaisti mid blocku instead of high block. Čia ne vien į tą vidurio trejetą tai atsiremia. Priekinis trejetas leido PSG pakelti galvas ir išsirinkti paso trajektorijas ateinantiems žmonėms. Saugai nespėjo coverinti. Big game'uose Liverpool negalima nuspręsti komandas pasitikinėti mid blocke. Jų alfa ir omega yra tavo minėtas counterpressingas. Mes gi žinom, kad šitas personalas tai gali.

Man sunku suprasti kodėl yra važiuojama praeito sezono personalu, bet naudojamas visiškai kitas approachas.

*EDIT* To make things clear: kai Veratti turėjo oranžinę kortą, Shaqiri turėjo labai praversti. Mano nuomone, gavo kiek per mažai laiko, nes tuo metu aikštėje jau vyko Dani Alves šou.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 29 Nov 2018, 11:57Tiksliai nepasakysiu kurioje sezono vietoje Kloppas dropino tą approach.
Maždaug nuo sezono pradžios. Tos rungtynės su PSG namie buvo labiau išimtis iš taisyklės.

Akivaizdu, kad gerb. treneris galvoja, kad turi pakankamai gerą personalą žaisti atsargiai, remtis žaidėjų individualizmu. Tikslas - nealinti žaidėjų, ruoštis sunkiam gruodžio maratonui, koncentruotis į EPL. Kitaip tariant - bėgti maratoną, o ne sprintą.

Kaip tai einasi realybėje - jau matome. Ar tai pasiteisins. pamatysim kokį kovo-balandžio mėn.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 21
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Phect wrote: 29 Nov 2018, 12:15 Ar tai pasiteisins. pamatysim kokį kovo-balandžio mėn.
Ir čia vieta platesnei diskusijai.

Ar jūs turite squadą competitinti dėl visų titulų? ar jau laikas?

Vakar žiūrint Atletico - Monaco rungtynes biški baisu pasidarė dėl atletų squad depth. Toks kuris laimi čempionatus, nes yra pasiruošę visokiems scenarijams.

Pas jus squadas yra geresnėje padėtyje nei praeitais metais. Šiuo metu jum ko reikia? Ant popieriaus jūs atrodot gerai. Reikia turbūt tik coverio(-ių) fullbackams, GAL wingerio ir GAL vieno saugo. Matant kaip apsipirkot vasarąą ir, kad EPL viskas bent jau lentelėje yra ok, nemanau, kad žiemą galite tikėtis ko nors daugiau nei fullbacko.

Jeigu Manchester United žaidimas Europoje yra devil in diguise (nes tik ilgina trenerio stintą), tai galbūt iškritimas iš ČL kovų Liverpooliui būtų blessing in diguise?

Jeigu praėjusį sezoną scouseriai atlaikė žaidimą dviem frontais intesyviu futbolu iki pat sezono galo, gal pakankamai saugu sakyti, kad baterijų užtektų žaidžiant vienu frontu ir su geresniu squad depth?

Tikrai nemanau, kad rungtynėse su Napoli bus einama ko nors kito tik ne sumaišyti varžovus su žemėm. Bet galbūt nesėkmės atveju Kloppas sakytų "fuck it, lets rock n roll" ir lygoje pamatytumėm tokią pačią stiprią antro sezono pusę. Ar čia pralaimėjimai tuose finaluose taip kirto per smegenis, kad jau pats netiki tuo, kad jo kelias gali būti sėkmingas in the long run?

P.S. Man patinka, kad forjmujke pritapo mano terminas "cirkuliacija" :cool:

Image
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 29 Nov 2018, 13:07Ir čia vieta platesnei diskusijai.
Atletico (kad ir kaip man nepatiktų Simeone) yra sunkiai su kuo nors palyginamas atvejis. Kaip jau ne kartą buvo kalbėta, toje komandoje iš principo net nėra ypatingai svarbu, kas nuo suolo kils, ir kas kamšys skyles. Taktinis planas ir pagrindiniai drillsai ant tiek yra atidirbti, kad vieno varžto pakeitimas komandos žaidimo braižui absoliučiai jokios įtakos nedaro.

Dėl LFC norų krepšelio - aš rašyčiau cover fullbackams, ir puolėją (jau yra kalbų, kad Klopp plans to heavily invest in a forward), jei jau Firmino ateitis yra planuojama žemiau. Su saugais yra paradoksali situacija. Veržlaus, techniško, 1v1 galinčio žaisti saugo ir reikia, ir kartu nereikia. Nes yra Chamberlainas. Traumuotas, šį sezoną gali nepasirodyti, bet jis yra on the books. O tokios prabangos pirkti kažką vien dėl pirkimo nelabai turim. Nebent pavyktų Lallana išpirdolint lauk.

Dėl žaidėjų taupymo aš atsakymo neturiu, nes pačiam kyla lygiai tokie patys klausimai. Iš League cup iškrista pačiame pirmame rounde, ČL su trenerio nuovo pragmatišku požiūriu irgi ant snarglių. Atvirai šnekant, aš nematau jokių perspektyvų EPL aplenkti City, kurie yra on a whole different level, todėl pikta, kai aukojami turnyrai dėl to neįmanomo. Čia ne 2014/15 metai, kai Chelsea kitos TOP6 komandos tiesiog nusprendė atiduoti titulą, visiškai be jokios kovos (sekasi kažkaip Liverpooliui užšokti ant monCtriškus sezonus žaidžiančių komandų kiekvieną kartą kai priartėja prie EPL puodo - 08/09, 13/14).
User avatar
hippo
Posts in topic: 4
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

tl;dr
Bet kas dėl Dievo meilės yra Mboopi? Kokia tai Lukitos susirašinėjimo draugė iš Afrikos? Ar animacinis šuniukas?
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

hippo wrote: 29 Nov 2018, 14:18 tl;dr
Bet kas dėl Dievo meilės yra Mboopi? Kokia tai Lukitos susirašinėjimo draugė iš Afrikos? Ar animacinis šuniukas?
Mano socijEliniuose tinkluose pavartota vaikiška, šiek tiek žeminanti Mbappe pravardė, ką „žurnalistas“ nepatingėjo priminti :angry-screaming:
User avatar
hippo
Posts in topic: 4
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš tai taip neskubėčiau su servizo įteikimu City. Football is a funny old game, kaip sakė klasikas. Tuo labiau kad net būdami ant visai skirtingo lygio, jie turi tik 2 taškų persvarą.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 21
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Mboopis yra iš XVIII amžiaus atkeliavęs pagoniško apeiginio šokio ritualas kai yra daug bėgiojama ir rankomis plojama.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Paul Joyce prognozė šio vakaro startui. Tiesiog kill me meow.

Image
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 4
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Ar raudonasis Fazanas šį vakarą nules visus žalumynus nuo Neapolio picos? Ar visgi bus pakepintas ir gulėdamas ant traškaus picos pado bus pabarstytas trintu sūriu? Kaip manote kolegos?
User avatar
hippo
Posts in topic: 4
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

tjeris_anris wrote: 11 Dec 2018, 19:48 Ar raudonasis Fazanas šį vakarą nules visus žalumynus nuo Neapolio picos? Ar visgi bus pakepintas ir gulėdamas ant traškaus picos pado bus pabarstytas trintu sūriu? Kaip manote kolegos?
Jei neįklimps lydytoj mocareloj ir nebus apmėtytas pomidorais, tai sules visus grūdus, dar nespėjus sumalti miltų ir išmaišyti tešlos.
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 4
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

hippo wrote: 11 Dec 2018, 20:04
tjeris_anris wrote: 11 Dec 2018, 19:48 Ar raudonasis Fazanas šį vakarą nules visus žalumynus nuo Neapolio picos? Ar visgi bus pakepintas ir gulėdamas ant traškaus picos pado bus pabarstytas trintu sūriu? Kaip manote kolegos?
Jei neįklimps lydytoj mocareloj ir nebus apmėtytas pomidorais, tai sules visus grūdus, dar nespėjus sumalti miltų ir išmaišyti tešlos.
Po paraliais, hippo, tu velniškai teisus. Manau šiuo atveju neparankiausias žaidimo aspektas Fazanui yra lydyta mocarela, nes ją įkūnija alkanasis Khoulibali. Na ir žinoma negalima pamiršti vyšninio pomidoro Insigne.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Liverpool team: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Milner; Salah, Fimino, Mane.

End me.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 6
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

:arrow_up: saugai, saugai, saugai...
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Arguably svarbiausias sezono mačas, ir dėdė Jurgis išleidžia midfieldą, kuris*: (i) nėra geras gynyboje; (ii) nėra geras atakoje; (iii) nėra geras vystant pozicines atakas; (iv) yra geras jei yra (iš abiejų pusių) žaidžiamas begalviškas futbolas su mintimi kas kurį apibėgs. RIP.

* kalbu ne apie individus, bet apie visą trio kaip vieną vienetą. Nė vienam iš jų neturiu priekaištų, jei šalia yra pastatomas Keita/Fabinho/Shaqiri.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Koulibaly ir Ospina sudestroyinti buvo.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 6
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Salah geriausia napoli gyneja sunaikino, viskas neblogai kol kas, apart 2 klaidu vidury, kurias Virgilis istaise...na dar - teisejas kazkoks keistas, nepatinka man jis. PS - pirma kart maciau Hendo metras iki varzovu vartu...
User avatar
KOP
Posts in topic: 4
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Žiūrėjimas į Henderson = :obscene-hanged:
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Move over, De Gea, naujas vartų karalis atėjo. Jomajo kaip seniai tokio monCtro vartuose pas Liverpulį neteko matyt. Jei ne šūdinas progų išnaudojimas, galėjo ir 5-0 būt. Be to paskutinio smūgio, Napoli absoliučiai nieko neparodė. Played off the park.
Post Reply