[LFC] Premier League 2020/21

Locked
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 4
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Aš tai turiu abejonių dėl Thiago greičio. Bent jau FA taurėje prieš MU buvo pora epizodų, kai paliktas ant greičio ar staigumo pavėsyje buvo.
Šiaip pritariu @Phect. Reikia dar laiko pilnesniam vaizdui susidaryti.

Man įdomiau ar dar kas nors tikisi, kad Naby Keita bus LFC lygio futbolininkas.
Romarijas
Posts in topic: 2
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

T-Wolves wrote: 29 Jan 2021, 15:18 Aš tai turiu abejonių dėl Thiago greičio. Bent jau FA taurėje prieš MU buvo pora epizodų, kai paliktas ant greičio ar staigumo pavėsyje buvo.
Šiaip pritariu @Phect. Reikia dar laiko pilnesniam vaizdui susidaryti.

Man įdomiau ar dar kas nors tikisi, kad Naby Keita bus LFC lygio futbolininkas.
a

Nebesitikim.

Neuztenka per sezona du menesius buti formoje.

Ta pati sunki adaptacija,nuolatines traumos ir kitos priezastys.

Spėčiau kad vasarą paliks mūsų gretas
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Romarijas wrote: 29 Jan 2021, 16:35
T-Wolves wrote: 29 Jan 2021, 15:18 Aš tai turiu abejonių dėl Thiago greičio. Bent jau FA taurėje prieš MU buvo pora epizodų, kai paliktas ant greičio ar staigumo pavėsyje buvo.
Šiaip pritariu @Phect. Reikia dar laiko pilnesniam vaizdui susidaryti.

Man įdomiau ar dar kas nors tikisi, kad Naby Keita bus LFC lygio futbolininkas.
a

Nebesitikim.

Neuztenka per sezona du menesius buti formoje.

Ta pati sunki adaptacija,nuolatines traumos ir kitos priezastys.

Spėčiau kad vasarą paliks mūsų gretas
sveikas atvykes i foruma Romarijau! seniai nesimatem :obscene-drinkingcheers:
User avatar
KOP
Posts in topic: 22
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

KOP wrote: 28 Jan 2021, 21:19 Circle all around. Vieni grįžta, kiti iškrenta. Šį kartą likom be gynybos stuburo Fabinho. :handgestures-thumbup:
20 turo traukimą laimėjo Mane, minor muscle problem :dance:

Pats startas tai kaip kokiam Carabao kibirui:

Alisson, Alexander-Arnold, Phillips, Henderson, Robertson, Wijnaldum, Milner, Thiago, Shaqiri, Salah, Origi.
Subs: Adrian, Kelleher, Firmino, Oxlade-Chamberlain, Jones, Minamino, Tsimikas, R. Williams, N. Williams.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 13
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

SACKED IN THE MORNING
User avatar
KOP
Posts in topic: 22
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Dar 16 turų.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 13
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

One trick pony.

zaliai_geltonas
Posts in topic: 12
Posts: 193
Joined: 06 Aug 2018, 23:09

Dipsiukas wrote: 04 Feb 2021, 10:37 One trick pony.

Ir vis tiek 18-ika taškų atsilikote...
User avatar
Phect
Posts in topic: 33
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Atrodo, kad net Dipsis jau pakankamai laiko seka futbolą, kad šūdų nešnekėtų, bet, kaip sako liaudės patarlė, Dipsis negali nedipsėti :madridista:

Apie football basics ir kodėl žaidėjo praradimas nesilokalizuoja tik jo pozicijoje ir rolėje:
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 13
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Phect wrote: 05 Feb 2021, 10:01 Atrodo, kad net Dipsis jau pakankamai laiko seka futbolą, kad šūdų nešnekėtų, bet, kaip sako liaudės patarlė, Dipsis negali nedipsėti :madridista:

Apie football basics ir kodėl žaidėjo praradimas nesilokalizuoja tik jo pozicijoje ir rolėje:
Nu tai :D :D .

Kad Van Daiktas yra geras, tai čia nėra ką ir komentuoti, bet tai jis ant tiek antžmogis, kad visi Jurgio genialumai pasibaigė ties jo trauma :D ? Tai čia ir parodo Jurgio one trick pony savybę, kad jeigu kertinis žaidėjas iškrito, tai ir ba bam viskas, neturi jokio plano B ar bandymo kažkaip kitaip adaptuotis.

18/19 sezone, kai jus vienu tašku aplenkėm, De Bruynė panašiu metu irgi iškrito (rugsėjo galas lyg buvo), bet Bald Fraud vistiek ištempė iki 98 taškų. Bet tada ateisi ir sakysi, kad City turi daug kitų gerų atakuojančių saugų, kurie kompensavo jo netektį, bet De Bruynė monstriškumo lygiu ir savo įtaka pavojingų progų kūrime yra lygu Van Dijkui gynyboj ir jo įtakai poziciniam futbole, tai City irgi turėjo visiškai kapituliuot ir sausra būt. O kur dar TAA sulaužė Sanę per bendruomenės kibirą ir visą sezoną likom be kairiakojo wingerio, kas irgi reiškė, kad Bald Fraud turėjo adaptuotis. O kur dar Mendy trauma pirmą sezoną ir Bald Fraud vėl viską turėjo permąstyt ir adaptuot Delfą.

Išvada: Van Dijkas yra Pelė, Maradona, Messi, Ronaldo, Cruyffas, Gullitas, Beckenbaueris, Maldini viename kūne ir joks treneris be jo negalėtų daugiau žaisti tokiu stiliumi kaip Jurgis propaguoja.

Gal geriau atrodytum bandydamas išsivartyt, kad Liverpulio rezultatai pradėjo smigt žemyn, kai Gomezas su Matipu išsitraumavo, o dar tik po Van Dijko traumos nebuvo tokia šiknaskylė. Nu bet tai vėl one trick pony, nes su 65% possesiono viskas nieko nesumąsto struktūriškai poziciniam puolime.
User avatar
Phect
Posts in topic: 33
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Dipsiukas wrote: 05 Feb 2021, 14:33Gal geriau atrodytum bandydamas išsivartyt, kad Liverpulio rezultatai pradėjo smigt žemyn, kai Gomezas su Matipu išsitraumavo, o dar tik po Van Dijko traumos nebuvo tokia šiknaskylė. Nu bet tai vėl one trick pony, nes su 65% possesiono viskas nieko nesumąsto struktūriškai poziciniam puolime.
Taigi ne tik apie VVD kalba tame video; man irgi nepatiko, kad tik jį taip akcentuoja. Visi trys senior CB yra su season-ending traumomis, kas reiškia Fabinho (ir Hendersoną) CB ir visas iš to išplaukiančias problemas.

Apie City aš nei žodžio nepasakiau, nelyginu situacijų ir nenoriu lyginti. Taip, BF turėjo savo iššūkių (ir šį sezoną turi, kai tenka žaisti be Aguero), tačiau ir ištekliai (tiek vidiniai, tiek išoriniai) su tais iššūkiais susitvarkyti buvo/yra daug didesni.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 5
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Yra buvęs Salah daivas kai negauna baudinio?
User avatar
hippo
Posts in topic: 10
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Karius braukia madridistos ašarą.
User avatar
KOP
Posts in topic: 22
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Dar 15 ir šitos kančios baigsis.
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 13
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

Image
User avatar
aBil
Posts in topic: 1
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nu tu, Dipsiukai, gal jau pailsėk. Laimėjo Liverpool pernai tą puodą, šiemet turbūt tavo pepsikola laimės.

Jei jau labai čia tau viskas unfair atrodo, tai pasipasakok, kaip arabai milijardus per visokius shady dealsus sukišo į tavo palaikomą komandą. :D
User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 13
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

aBil wrote: 10 Feb 2021, 14:48 Nu tu, Dipsiukai, gal jau pailsėk. Laimėjo Liverpool pernai tą puodą, šiemet turbūt tavo pepsikola laimės.

Jei jau labai čia tau viskas unfair atrodo, tai pasipasakok, kaip arabai milijardus per visokius shady dealsus sukišo į tavo palaikomą komandą. :D
Tai aš nieko ir nesakau. Man šiaip įdomu panagrinėt. Čia visas šitas Liverpulio nuopolis gal ir taip būtų įvykęs net ir su sveikais gynėjais visais.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 5
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kažkas jau kurį laiką yra apsinarkašinęs pigiu narkotiku, pavadinimu xG.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 4
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Furis wrote: 10 Feb 2021, 17:32 Kažkas jau kurį laiką yra apsinarkašinęs pigiu narkotiku, pavadinimu xG.
Kas blogai su xG ? Treneriai naudojasi ir remiasi šitų toolsu savo analitikoje.
Puikus pavyzdys yra OM. Stipriai outperformino savo xG ir xA pirmoj pusėj ir logiškai antroje pusėje sėdo į duobę. Tas pats Lorient underperformino pagal xG ir xA pirmoje pusėje, dabar pradėjo gerinti formą ir taškus rinkti.

Kloppo BVB paskutinio sezono geras pavyzdys. Pirmą sezono pusę baigė 17, nors xG rodė, kad nėra tas žaidimas toks blogas ir kad jie penketuke turėtų būti pagal xPTS. Antroje sezono dalyje pasitempė ir surinko 30 taškų, ką xPTS ir rodė, kad turėjo surinkti pirmoje sezone dalyje bei finišavo galiausiai 7. Kalbama, kad kai LFC samdė Kloppą, į tai buvo i atsižvelgta. Ne tai, kad žaidimas buvo prastas, o kad unlucky stipriai komanda buvo.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 6
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

xG yra arčiausiai to, ką turime, kai kalbame apie tai, kas rungtynėse “žaidė geriau”. Puikiai žinau tos metrikos minusus ir esu apie tai rašęs, bet nieko geriau neturime.
Locked