[EFC] Naujienos

Post Reply
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Čia tai problemos nematau, man daug labiau patinka tokios firmelės kaip Umbro ir Le Coq, kurioms Evertonas tampa flagmanu ir gauna specialų dizainą, negu Nike su savo nykiais šablonais.

Blogiau, kad jei tos kalbos teisingos, tai Hummel pasirinkti vien dėl to, kad Umbro feilina, nesugebėdami laiku pasiūt reikiamo kiekio maikių. Iš to sektų, kad litų srautas į Evertono kišenę vargu ar bent kiek ženkliau padidėtų.
falci
Posts in topic: 2
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

hippo wrote: 10 Jan 2020, 15:27 Čia tai problemos nematau, man daug labiau patinka tokios firmelės kaip Umbro ir Le Coq, kurioms Evertonas tampa flagmanu ir gauna specialų dizainą, negu Nike su savo nykiais šablonais.

Blogiau, kad jei tos kalbos teisingos, tai Hummel pasirinkti vien dėl to, kad Umbro feilina, nesugebėdami laiku pasiūt reikiamo kiekio maikių. Iš to sektų, kad litų srautas į Evertono kišenę vargu ar bent kiek ženkliau padidėtų.
True fact dėl pirmos dalies. Mano mylimi Jako, labai gerai sužaidė kartu su Bayer. Abi pusės stipriai išlošė marketinginiais tikslais, nes Bayer nepaskendo būdami one of many - adidas/puma atvejais, bet yra flagmanas ir bendradarbiaudami neblogai pasistumėjo į priekį Leverkusen žinomume/brandinime.

Kalbant apie tai kokią vertę Hummel pridėtų Everton, tai atsakymas paprastas - jokią. Umbro UK (kas visgi mano spėjimu yra pagrindinis klubo atributikos pardavimų % sudarytoja) pardavinėt klubo atributiką yra X kartų geresnis negu Hummel, kurie kaip ir minėjot pagal brandingą nelabai į sportą fokusuojasi. (Bet bent jau Davies turėtų ką apsirengti)
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 14
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

As Hummel'io produkcija labai megstu, atrodo super drabuziai ir moderniai ir retro kas reiskia, kas is mados neiseina. Ir kokybiski(nes Danai isrankus) ir patogus. Savo laiku pirstines ziemines gavau su dvejais skirtingais layers'ais :handgestures-thumbup: kepure is 100% vilnos, kaip didzioji dauguma dabar viska daro is 100% Akrilo ir nepersistengia ant kokybes. Elland Road'e buvo M'Boro atvyke, kuriuos rengia Hummel'is irgi super atrode. Sportines Hummel kojines su ju logo man labai gerai atrodo :handgestures-thumbup: Tik visiska sikna, kad pas mus tokie zmones Hummel'i valdo :angry-banghead: Kaune kuomet studentas buvau Hummel vaspie patapo brand'u nr.1, aisku tas reiske, kad visokie marozeliai pradejo Hummel'i pirkti ir atmuse nora paciam Hummel'iu rengtis :lol:

Dabar tenka naudoti Kappa, kur irgi toks fainas retro brand'as, bet kokybe tai ryskiai prastesne: sintetika, vienpusiai uztrauktukai, minetas 100% akrilas, daznai skalbiant yra akyse. Tiesa su tarkim Leeds United, tai gera darba padare, visos trys aprangos pirmos komandos yra liuks, staff'u aprangos irgi liuks, spalvu deriniai :handgestures-thumbup: Dar su Real Betis eile metu dirba ir jiems labai tinka toks Retro brandas panasu. Mazesni brangai man irgi zavesni. Levante UD Macron remia ir gera darba daro iprastai.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Vakar įvyko AGM. Įdomesnių reikalų santrauka:

Beprasmiškas pinigų švaistymas netikėtai virto nuostoliais.
The Blues' accounts have confirmed a record loss of almost £112m
Tiesa, skola sumažėjo nuo 65.7 iki 9.2 milijono.
That takes the club's losses over three years to around £94m, still under the £105m threshold mandated by Uefa's Financial Fair Play regulations.
Moshiri injectino dar 50 milijonų asmeninių svarų sterlingų. Iš viso jau 350 mln, o pridėjus jo įsigytas akcijas, jaunuolis yra sukišęs į Evertoną apie pusę milijardo.

Usmanovas perka naujo stadiono pavadinimą.
The Blues have tonight announced the agreement which sees the holding company, founded by Alisher Usmanov, pay the club £30m this year for the option of becoming the new ground's main sponsor.

A heads of terms agreement has been reached on a multi-year deal with USM, should they decide to trigger the options and become the naming rights partner for Everton's new home on the waterfront.
The Blues will still be paid the money even if USM opt not to exercise their option in the future.
Klubas dirba su JP Morgan ir Mitsubishi UFJ Financial Group, ieškodami investuotojų. Stadionas turėtų kainuot apie 500 milijonų ir 60-70% sumos sudarys paskola. Likusius litus duos Moshiri.
User avatar
Phect
Posts in topic: 21
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Dar vienas mažumos akcininkas iškėlė klausimą dėl Brandso re-paskyrimo į board of directors, argumentuodamas, kad rekrūtmentas buvo an unmitigated disaster. Bet niekas jaunuolio neklausė ir buvo nubalsuota reappointinant Brandsą.
ramzis
Posts in topic: 4
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

:arrow_up: Įdomu, kaip Evertono, kuris sako kad laikysis finansinio tvarumo taisyklių, finansų projekcijos atrodo būsimų transferų ir Ancelotti samdymo kontekste.


(blin šiek tiek kitaip pasukus sakinį gautųsi akademinio darbo pavadinimas, bet neredaguosiu)
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 11
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Brands kažkur mačiau sakė, jog transferai po 60-70 mln. out of the question. Aišku, niekada tokių EFC ir nedarė.

Man tai įdomu būtų sužinoti, kaip hippo vertina Brandsą? Pamenu labai pozityviai pradžioje kalbėta buvo, bet ar jaučiasi stiprus upgrade nuo Walsh ?
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

ramzis wrote: 15 Jan 2020, 12:12 :arrow_up: Įdomu, kaip Evertono, kuris sako kad laikysis finansinio tvarumo taisyklių, finansų projekcijos atrodo būsimų transferų ir Ancelotti samdymo kontekste.


(blin šiek tiek kitaip pasukus sakinį gautųsi akademinio darbo pavadinimas, bet neredaguosiu)
Aš atrodo pats buvau rašęs, kad Ancelotti čia atėjo tikriausiai tik gavęs riebaus maitinimo garantijas, bet geriau pagalvojus, realiau, kad neleis jam pinigais taškytis.
Dar bent pusantro sezono praeis, kol atsikratys brangios medienos, iki tol nori nenori reikės laikytis taupymo režimo.

Šioks toks argumentas už tokį scenarijų yra ir Ancelotti pasisakymas, kuris mane biški nustebino. Ir jis taip sakė, ne po atėjimo į Evertoną, kai reikia kažkokias privalomas mandagybes kalbėt, o rašė savo biografijoj. Mintis tokia, kad jis visada norėjo būti šeimos narys, kad jaustųsi klube kaip namie, kad kažką reikštų ir panašiai. Ir kad į tokį jausmą nedvejodamas iškeistų darbą žvaigždžių prikimštams byg klabe, kur laimės kelis puodus, bet bus išmestas dėl mažiausios nesėkmės ir kitą dieną pamirštas.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

T-Wolves wrote: 15 Jan 2020, 12:40 Man tai įdomu būtų sužinoti, kaip hippo vertina Brandsą? Pamenu labai pozityviai pradžioje kalbėta buvo, bet ar jaučiasi stiprus upgrade nuo Walsh ?
Apgreidas neabejotinas. Walsho kadencija buvo visiška tragedija. Sunku paaiškint jo transferus. Vietoj Lukaku nupirko 4 dešimtus numerius, o kai pirko žaidėjus į reikiamą poziciją, tai kokybė buvo tokia kaip Sandro. Arba jei kokybė padori, tai kaina ir alga neadekvati, kaip Gylfi, kuris jau dabar klubą varo į minusą, o toliau bus tik blogiau. Dar ne vienus metus reikės valyt, ką Walshas prišiko.

Tai su Brandsu aišku nepalyginsi. Kai kuriuos pirkinius dar anksti vertint (Kean, Gbamin, iš dalies Iwobi), bet dauguma geri ir į savo vietą. Iš to, kokių charakteristikų žaidėjų ieško, kokio amžiaus, kokią algą jiems siūlo, galima įžiūrėt kažkokią viziją, o ne beprasmišką kratinį.
Akivaizdžiai sufailinusio žaidėjo kol kas nė vieno, nors Delphą man jau niežti rankos įrašyt į failų kategoriją.

Aišku dievo iš jo irgi nereikia daryt, kaip kai kurie jo loveriai. Nesugebėjimas vasarą įsigyt CB ir užsiciklinimas ant Zouma buvo didelis failas. Išgelbėjo tik netikėtas Holgate improvementas.
Bet bendrai jamant, teigiamai vertinu jo darbą.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 55
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37



Nuo kito sezono bus reklamuojama kokia nors Usmanovo kontora?
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Sveiki,

Kad jau prakalbote apie remejus, tai gal kas nors is didziai gerbiamu irisu fanu man paaiskins bendradarbiavima su Angry Birds? Kodel tokio pobudzio sudas puikuojasi ant melynuju marskineliu? Ar ju mokami pinigai yra labai dideli?

bet ka jau cia...

[mention]hippo[/mention], mane labiausiai domina jusu nuomone.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

tjeris_anris wrote: 18 Feb 2020, 21:03 Sveiki,

Kad jau prakalbote apie remejus, tai gal kas nors is didziai gerbiamu irisu fanu man paaiskins bendradarbiavima su Angry Birds? Kodel tokio pobudzio sudas puikuojasi ant melynuju marskineliu? Ar ju mokami pinigai yra labai dideli?

bet ka jau cia...

hippo, mane labiausiai domina jusu nuomone.
Įmetu savo seną postą ta tema:
hippo wrote:Nenorėjau reaguot, bet kadangi lengva isterija dėl tų paukščiukų ir Evertono fanų bazėj ir ypač už jos ribų tęsiasi jau ne pirmą sezoną tai sureaguosiu.

Nuoširdžiai nesuprantu tų, kurie ten mato kažkokią tragediją, "baisiausią reklamą futbolo istorijoj" ir panašiai.
Taip pat nelabai suprantu ir tuos, kurie mano, kad čia žiauriai cool, nes į gyvenimą reikia žiūrėti su gumoru. Kur čia tas ypatingas gumoras?
Taip pat manau, kad nusišneka tie kurie sako, kad čia genialus marketingo sprendimas, nes tą žaidimą tipo vis dar žaidžia milijonai vaikų nuo 5 iki 80 metų ir Evertonas dėl to labai išpopuliarės visam pasauly.

Man asmeniškai tai absoliučiai pofik, ką reklamuoja. Jei tik tai ne Russia Today ir grafiškai neatrodo baisiai, tai gali būt nors metamfetaminas. Kuo Angry Birds blogiau už prastą tailandietišką alų, padangas arba kažkokią sušiktą Afrikos lažybų bendrovę, kuri dabar reklamuojama ant krūtinės, is a mystery to me.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Dėl stadiono:
hippo wrote: 03 Jan 2020, 11:44 Dabar beliko sulaukt miesto valdžios patvirtinimo, kas užtruks bent kelias savaites, o po to dar nacionalinės vyriausybės leidimo. Tada jau prasidėtų statybos.
Per daug optimistiškai žiūrėjau į gyvenimą. Klubas tikisi, kad miestas suteiks leidimą tik vasarą.
Nieko keisto, kai pamatai, kokį kalną popiergalių vargšams biurokratams reikės peržiūrėt.

Beje, patvirtintas tikslus vietų skaičius - 52, 888.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

"Artimi klubui" šaltiniai informuoja, kad baigiama sudaryti sutartis su Usmanovu dėl naming rights. Paršelis turėtų mokėt daugiau negu arabai už Emiratus, t.y. apie 20 milijonų per sezoną.

Šiaip man vis labiau atrodo, kad Usmanovas, kuris "neturi nieko bendro" su Evertonu, dėl to ir pasodino į savininko kėdę Moshiri, kad galėtų neturėt nieko bendro ir apipisinėt FA bei UEFA.
O kadangi City pareina ragai, tai po viruso išnykimo Evertonas taps new City. Drebėkit visi, we are cumming.
User avatar
flasher1
Posts in topic: 55
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

Ant nosies Mersisaido derbis (kuris ir taip žinom kuo būtų pasibaigęs)... Ta proga Evertono Youtube kanalas rodo 1984m. derbio rungtynes. Puiki proga pamatyti auksinius komandos laikus

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Swiss Ramble su nauju formatu ir dviejų paveiksliukų info:

User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

EXCLUSIVE: Mike Tyson's cannabis company, Swissx, is in talks with English Premier League team Everton to sponsor its shirt, CEO Alki David told.
Swissx, which is owned by Tyson and billionaire David, is one of the world's leading producers of cannabidiol (CBD) products.
"We are now engaged with Everton to take over their shirt. The front of their shirt," David told Insider. "They contacted me and have already offered designs with the whole Swissx logo in blue."

Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Gandai apie Hummel pasirodė teisingi.
Pasirašyta 3 metų sutartis, už sezoną turėtų mokėt apie 10 milijonų (dvigubai daugiau nei moka Umbro).
User avatar
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Posts: 430
Joined: 09 Aug 2018, 08:38

Hummel man kelia neigiamas asociacijas. Nebeziuresiu Evertono rungtyniu.
User avatar
hippo
Posts in topic: 172
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

tjeris_anris wrote: 21 May 2020, 11:44 Hummel man kelia neigiamas asociacijas. Nebeziuresiu Evertono rungtyniu.
Primušė koks marozas, vilkintis Hummel palaidinę su gobtuvu?
Post Reply