[Spurs] Žaidėjai

hippo
Posts in topic: 2

11 Sep 2018, 18:29

Aš beveik kiekvieną dieną padėkoju.
O tokie Mouros turėtų dėkot kas 5 minutes, nes turi tai, ko niekuo nenusipelnė.
Furis
Site Admin
Posts in topic: 14

12 Sep 2018, 19:51

Visi jau žinojo, kad Lloris dvigubai ar kažkiek ten viršijo leistiną normą. Bet viena yra skaičiukai, kas kita yra jo paties stovis to incidento metu:
The court heard police in an unmarked car spotted Lloris' Porsche Panamera driving at 15mph (24kph) in a 30mph (48kph) zone.

He veered his car "towards parked vehicles" before correcting himself and went through a red light, prosecutor Henry Fitch said.

When officers stopped the vehicle, they found vomit and said Lloris had to be helped from the car.
Idiotų idiotas. Kadangi itin nekenčiu išgėrusių prie vairo, tai už tokius atvejus galėtų dalinti ne 20 mėnesių, o 20 metų banus vairavimui.
reyu
Posts in topic: 7

08 Oct 2018, 10:32

Mes šitam forjmujkį mėgstam apie žvejybą (kur tema, Andriau?) ir bites pašnekėti tai gal kolegom nepasirodys per toli nutolęs reikalas jeigu pasidalinsiu šituo video. Gal būtų protingiau dėti į Linksmai ar Politika ir Teisė, bet visgi jau buvo pradėtas pokalbis čia.

Tuo pat metu bus galima ir man išsivartyti iš naratyvo, kad esu Ozilo hateris. Dabar būsiu žmonių-šūdų hateris. John Oliver apie Lucas Moura širdžių prĖzidentą.

Furis
Site Admin
Posts in topic: 14

11 Oct 2018, 19:35

Patinka man kaip Tottenhamo puslapis pateikinėją traumų updeitus:
Jan Vertonghen sustained a hamstring injury against Hudderfield Town on 29 September, which has been monitored closely over the past 12 days.

Further investigation has shown a good initial response to rehabilitation.

The Belgium international defender will now continue his recovery with a view to returning to full training by December.
Tai be geriausio gynėjo Pochettino teks verstis pusantro mėnesio kaip minimum, retai kada žaidėjai grįžta anksčiau nei planuota. SuperJan kiba jau į naują stadioną grįš? :handgestures-fingerscrossed:
aBil
Posts in topic: 2

11 Oct 2018, 20:28

Būtų manšity, tai pas Pepo daktarėlį ir po poros savaičių jau treniruojasi (žr. Jesus, KdB). :character-oldtimer:
Post Reply