OL transferai ir gandai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Va tai tatai pasakysiu, kad tai buvo keisčiausias langas ever, kokį teko sekti. Komandą paliko 15 žaidėjų, bet nė vienas iš starto!! Labai keista paėmus visą kontekstą žinant, kad šiemet klubas liko be Europos ir tai, kad nutrauktas pernykštis sezonas klubui nukando nemažai pajamų. Bet yra kaip yra.

Išvyko:
 • Bertrand Traore - Aston Villa. 18,4M
 • Martin Terrier - Rennes. 12M
 • Amine Guouri - Nice. 7M
 • Oumar Solet - RB Salzburg. 4.5M
 • Kenny Tete - Fulham. 3.2M
 • Fernando Marcal - Wolves. 2M
 • Joachim Andersen - Fulham. Nuoma (1M) be išpirkos.
 • Cyprian Tatarusanu - AC Milan. 0.5M
 • Youssouf Kone - Elche. Nuoma be išpirkos.
 • Jeff Reine Adelaide - Nice. Nuoma su 25M išpirkos galimybe.
 • Pape Cheick Diop - Dijon. Nuoma su 5M išpirkos galimybe.
 • Lenny Pintor - Troyes. Paprasta nuoma.
 • Rafael - Basaksehir. Abipusiu susitarimu nutrauktas kontraktas.

Kontraktai baigėsi su: Mapou Yanga-Mbiwa ir Anthony Racioppi.


Atvyko:
 • Lucas Paqueta - AC Milan. 20M
 • Karl Toko Ekambi - Villareal. 11.5M
 • Cenk Ozkacar - Altay SK. 1.5M
 • Julian Pollersbeck - Hamburg. 0.3M
 • Djamel Benlamri - Shabab. Už dyką
 • Mattia de Sciglio - Juventus. Nuoma be išpirkos.


Transferų balansas gavos 15.5M pliuso. Žiūrint iš šono komanda neturėjo susilpnėti, nes visas pagrindas išsaugotas, o kaip Garcia juos paruoš Ligue1 kovoms, tai čia jau kitas klausimas. O kas geresnis Paqueta ar JRA irgi parodys tik laikas.
Atsikratyta nemažai medienos. Bet Andersen ir Adelaide aš vis dar noriu tikėti, kad jie sugrįš po nuomų ir turės vietą Lyone.


2020-21 sezonui sudėtis atrodo taip:

GK: Lopes, Pollersbeck
RB: Dubois, De Sciglio
CB: Denayer, Marcelo, Diomande, Benlamri
LB: Cornet, Bard
CM: Caqueret, Guimaraes, Mendes, Jean Lucas
AM: Aouar, Paqueta
RW: Cherki, Toko Ekambi
LW: Depay, Cornet
ST: Dembele, Kadawere

Ne vienas žaidėjas gali coverinti kelias pozicijas, tarkim tokius kaip Depay, Cherki, Toko Ekambi ar Aouar gali statyt į 3 pozicijas. De Sciglio gali lošti per abu kraštus. Cornet gali lošti tiek LB tiek LW. Diomande gali būti ir CB ir full backas. Tad lošiant tik vienu frontu futbolistų yra tikrai per akis. Belieka palinkėt sėkmės, sveikatos ir motyvacijos.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 45
Pranešimai: 2582
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Ant popieriaus stiprus nr. 2 šio Ligue 1 sezono. Nelabai ir pasiteisinimų gali būti, ten nefinišuoti.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Jo ir aš nematau priežaščių, kodėl nebūtų galima finišuot sakykim top3. Nebent traumos pradės pjauti kaip kiaunės vištas arba dar kokie paranormalūs reiškiniai atsiras. Taip net pagalvoju, ar sudėtis kartais nėra stipresnė nei pernai?
Šiai dienai žaidimas nėra toks blogas, kaip kad rezultatai rodo, bet vis tiek kažkas ne taip, kaip turėtų būti. O antrą sezoną likti be Europos būtų labai jau didelė prabanga.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Lyon President Aulas reflects on Memphis Depay staying at the club:

Since the beginning I have been clear with Memphis. I spoke with President Bartomeu at Barcelona twice, he told me he couldn’t see how things could happen. I know that Koeman made him continue to hope and that Memphis was ready to make sacrifices. Today, he is disappointed, but not towards Lyon, more towards Barcelona. He is going to do everything he can to find himself in a position where he moves there in January. It is not up to me to make that decision, it is Juninho, in the same way that he has taken full responsibility for transfer situations with Vincent Ponsot. Rudi Garcia, he, fought with everything he had for Memphis to stay. I have not abandoned the idea of extending his contract (Depay’s), but as he has always said no, it looks difficult to do.
Barca pasirodė irgi geras vagonėlis. Pirma sakė turi įšeit kapliadantis, kad užbidintų už Memphį. Tada prireikė dar ir Dembelės pardavimo. Kas neįvyko ir pimpis visumoj gavos.
Aš manau Lyonas būtų paleidęs jį ir už 20M ką ir su Fekir pernai padarė, bet pasirodo katalogai net ir tiek neturėjo kišenėj. Vot laikai atėjo..
Vartotojo avataras
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: 09 Rgp 2018, 08:38

Depajus i Barcelona... Va cia tai butu trigubai smagiau uz Messi nori iseiti :D :D :D
Depajus i Barcelona... Eh, gaila neivyko :(
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Žiūrint į nuomas, tai Kone loan’as į Elche atrodo kaip protiškas variantas, jisai gali bėgti, turi technikos, manau La Ligoj nepražus, jei traumos neužpjaus. O jei kaip nors kaina pasikels, tai bus malonu parduot. Šiaip būčiau norėjęs pamatyt Kone su daugiau žaidybinio laiko, kad pilniau isitikint ko jis vertas, bet kai taip startavo sezoną Bard, tai geriau atiduot tas minutes saviems.
Tuo tarpu Andersen nuoma į Fulham mane stebėtinai stebina ir net išgėrus 0,7l nelabai eina suprast. Suprantu tik tai, kad Lyonui nebereikės mokėt jo algos ir už šį sezoną dar gaus 1M grąžos ir saldainių. Žmogus išvažiavo pasikelt savo quality. Tik tokia detalė, kad Lyone jo bėda buvo greičio neturėjimas ir koncentracijos stoka, tai bandau visaip sugalvot, kaip jisai visą tai bandys įrodyt ir pademonstruot EPL’e?
Adelaide nuoma į Nice irgi stipriai questionojama. Ką Nice perka iš Lyono, dažniausiai išlošia. Jo quality aš neabejoju, o kaip bus su traumom, tai jau ne mums spręsti. Bet jei Vieira jį mokės išnaudoti, tai Nice turės vieną iš atakos lyderių, su geru IQ žaidėją. Ir taip bus sustiprintas vienas iš tiesioginių konkurentų dėl Top 3. Laikas pasakys ar teisingas sprendimas buvo pirkti Paqueta paleidžiant JRA.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

France Football pateikė štai tokius skaičius, ir jei tikėt jais, tai Juvė buvo arčiausiai Aouar deal’o.

Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Vis dar gryžtant prie Aouar sagos:
Lyon Director of Football Vincent Ponsot:

“We had three big clubs in for him. The first, was more around a deal for next season. The second, was linked to the sale of a player, and with that club we were not able to find an agreement. The third club was Arsenal who made an offer that was inferior to his market value. We spoke with the player’s entourage and we took the decision together to say no. The priority, for us, was to maintain the competitiveness of the team. For us, the window was finished, but the manager said to us that we were missing a full-back and a centre-back. We signed those. But in the medium term, if Mediapro do not make their payments and COVID continues, nobody knows…”
Tai pirmas klubas turėjo būti ManCity. Antras Juvė su Bernardeschi pasiūlymu..
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Garcia nori išnuomuoti 3 žaidėjus, kuriuos šiemet arba nenaudojo arba naudojo minimaliai. Ozkacar, Camilo ir Jean Lucas.
Pirmi du pirkti iš antrų lygų ir čia toks geras klausimas ar iš viso reikėjo juos pirkti? Nes patys žaidėjai jau tokio amžiaus, kad turėtų nešti kažkokios naudos. O kol kas tokio reiškinio nėra.
Jean Lucas žaidė minimaliai. Yra problemų su adaptacija, fitnesu. Bet bėdų surandant jam klubą neturėtų kilti. O pirmi du geriausiu atveju tik į Ligue 2.

Pakalbėjo ir apie Depay situaciją ir ji neatrodo optimistiška. Naujo kontrakto nepratęs ir vasarą išeis for free.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Jean Lucas yra pasirinkimų terpėje tarp Brest ir Nantes. Domenech jo asmeniškai labai nori komandoj, bet panašu, kad Brest kol kas labiau pažengę derybose. Pastarieji šį sezoną lošia labai įdomų akiai futbolą ir yra labiau ant bangos nei visiškai nubezdėjęs Nantes, tad paties žaidėjo noras atstovauti jiems irgi būtų suprantamas.

Tuo tarpu pradeda lįsti kalbos, kad West Ham pardavęs Haller norės taikytis į Dembele. Šiai dienai jo situacija komplikuota ir įsivaizduoju pačiam jam labai nepatinkanti. Nes sėdėt ant bankės pastoviai kai du sezonus buvai rezultatyviausias komandoj irgi menkas užsiėmimas. Bet žiūrint į priekį, tai po sezono Depay nebeliks. Garcia kontraktas baigiasi ir niekas apie naują nekalba, tad Dembele vėl sugryžtų į startinį ir įvarčių kelią.
Problema nebent ta, jei Lyonui reikia pinigų čia ir dabar. Apie finansinį blogį kol kas kalbų nėra, bet tikėčiau jei West Ham ateitų su kokiu 30-35M pasiūla, tai Aulas jį gerai apsvarstytų.
Bet tada ateitų kita problema puolėjų opcijos pavidale. Be fantastic trio Lyonas liktų su 17-mečiu Cherki ir kitais piemenim, kurie patirties vyrų futbole turi 0.
Vartotojo avataras
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 6
Pranešimai: 1197
Užsiregistravo: 17 Gru 2018, 00:28

L'Equipe sako, kad ir Atletico taikosi į Dembele, bet norėtų jo ant nuomos.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Ir į jo vietą būtų imamas Slimani ffs..
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Kalbama, kad Atlético pažengę derybose dėl Dembele. Nuoma su galima išpirka už 35M su visokiais priedais ir procentais. Dembele sutinka, Lyonas kol kas žalios šviesos nedavė.
Jei tikrai jį paleistu ir pakeistu Slimani, tai čia biški wtf gaunas.
Su Dembele labai komplikuota situacija. Sėdi ant suolo ir yra frustrated, bet kai komanda taip lošia ir priekinis trejetas klaidų nedaro, tai sunku kažką jam pakeisti. O ir Garcia nelabai gali pakaltint.
35M irgi ne ta suma, kokia buvo galima gauti po jo rezultatyviausių sezonų.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41Jei Fabricijus taip parašo, tai taip ir bus.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Slimani atkeliauja rytoj ant medicinkės. Leicester paleidžia jį už dyką. Kontraktą gaus iki 2022 metų. Pabandant pasiguosti, tai EPL’e buvo flopas, bet pernai už Monaco atrodė labai gerai, per 19 mačų - 9 įvarčiai ir 7 asistai. Tik neaišku, kodėl monegaskai jo nepasiliko :think: buvo lyg ir kalbų, kad su tuometiniu treneriu Moreno nelabai sutarė.
O nesiguodžiant, tai dabartinė jo forma vis tiek turėtų kelti didelių klausimų, nes paskutinį kartą reguliariai žaidė prieš 10 mėnesių! O šį sezoną už Leicester sulošė vos 19 minučių!
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41Buvo tarp Nanto ir Bresto, tarp Domenech ir Dall'Oglio. Bet kaip brazilas pasirinko sau labiau propoguojantį futbolą, kurį Brest tikrai patraukliai demonstruoja ir bent jau šį sezoną iš tų mažųjų, vadinkim, klubų, lošia ganėtinai sexy futbolą.

Apie patį Jean Lucas, tai nelabai daug ką išeina pasakyt, kai per pusantro sezono sužaidė tik kiek daugiau nei 600 minučių. Kainavo ne daug, dar pakankamai jaunas. Gal ateity biški labiau susikietins..
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Paveikslėlis

Nuoma iki sezono pabaigos 1,5M. Išpirkos suma 33,5M + 5M bonusais. Išpirka, kaip suprantu, neprivaloma.

Buvo geras, complete puolėjas, dėl kurio labai dvejojau kai pirko iš Celtic. Bet įrodė, kad pirkinys buvo vykęs. Šį sezoną įvyko tokia keista Lyonui ir pačiam žaidėjui situacija, kad komanda žaidžia gerai su neprognozuotu XI, o ir trenerio nelabai išeina pakaltint, kai rezultatai tenkina.
Jei Atlético jo neišpirks, tai Lyone vietą vis tiek suras.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 281
Pranešimai: 1741
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Vartotojo avataras
tjeris_anris
Top Manager
Posts in topic: 3
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: 09 Rgp 2018, 08:38

vakar man skambino Sidnėjus Govū. sake Slimani yra silpnas.
Skelbti atsakymą