Autosportas

User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

yodawg wrote: 04 Mar 2023, 14:16
velnes wrote: 04 Mar 2023, 11:48 Na vaikinai, paskutinės sekundės predictionai?

Haasui už Hunkenbergo sugražinimą prognozuoju pasikrovimą nuo Williams, De Vriesas outperformins Tsunoda, Mclarenas barely susitvarkys su Aston Martinu ir Hamiltonas establishins save kaip GOAT.
Optimistiškai: Image
Visiškai IN
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 9
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

velnes wrote: 04 Mar 2023, 11:48 Na vaikinai, paskutinės sekundės predictionai?

Haasui už Hunkenbergo sugražinimą prognozuoju pasikrovimą nuo Williams, De Vriesas outperformins Tsunoda, Mclarenas barely susitvarkys su Aston Martinu ir Hamiltonas establishins save kaip GOAT.
Spėčiau, kad visi De Vriesai, Piastriai ir Seržantai gaus malkų nuo savo komandos draugų, Ferrari gaus malkų nuo mersų, mclaren bus kosmose ir gaus nuo daug ko, Red Bull dominuos ir sezonas, intrigos prasme, bus miręs, Alonso establishins save kaip GOAT ir bus best of the rest, ko pasekojE aston martin gal kažką pamakaluos ferrari ir mersų kovoj :whistle:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 14
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Alonso, apimtas frustracijos ir niekaip nesusitaikantis su tuo, kad du tūkstančiai penktieji seniai praeity, įvažiuos pavyzdžiui Hamiltonui į subinę
User avatar
aBil
Posts in topic: 20
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

RB su vėjeliu nusineš titulą šiemet vėl. Gal net vėl pamuš pergalių rekordą. :D

Ferrari tiesiog Ferrari, o Mercedes turbūt vėl visą sezoną prašiks bandydami išgimdyt šitą bolido konceptą, tai jau turbūt jų titulo viltys iki 2026 turėtų nusikelti. AMR tikrai didelį žingsnį į priekį padarė, pakovos dėl antros vietos, bet kad labai pasipeš su RB tai netikiu.

Žodžiu, F1 čempionai aiškūs, bet tikėkimės geros kovos F1.5 ir F1.75. :D
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 9
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Vyrai ir moterys, kaip jums F1 sezonas kol kas?
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Toks maždaug meh, jei imtume kovą dėl titulo. Red Bull už visus keliom galvom aukščiau ir net po vakarykštės Maxo 9 vietos, atrodo, net sunku dvejot, kad jis vis tiek kovos dėl pergalės. Jaučiu dar iki pirmų box bus bent 3-4.

Man smagu tik dėl Alonso, labai norėčiau, kad veteranas paimtų bent kokias vienas lenktynes.
Įdomu, aišku, bus ir kaip toliau Perex-Max kova eis. Kol kas Marko sakė, kad komandinių nurodymų nebus duodama, bet jeigu meksikietis toliau tokius rezultatus fiksuos ir sakykim antroj sezono dalyje pirmaus arba labai mažu skirtumu kovos su Maxu, kažkaip užuodžiu daug mažvaikio ašarų :)
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 4
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Realiai antrinu Pauleskai.
RedBull laimes konstruktorius, sitas aisku.
Dziugu del AM proverzio ir del Alonso, nedziugu, kad Ferrari praeita sezona buvo zenge 3 zingsnius i prieki, o siemet dejo du atgal, nedziugu, kad Mersas nesusitvarko.
Pacios lenktynes kol kas budavo baisiai neidomios palyginus su praeitu ar uzpraeitu sezonu.

Vienintele sezono intrigos viltis man asmeniskai : Jeigu Checo sugebes padaryt tai, ka Rosbergas padare 2016.
FA14
Posts in topic: 9
Posts: 27
Joined: 10 Aug 2018, 18:57

na mercedes downfallą tai labai džiugiai priimu :)
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ir ką turime Majamyje: Maxas iš P9 startavęs per 15 ratų jau buvo antras, kai Perezas nesugebėjo net pasidaryt persvaros, pasitraukė į boksus. Vėliau matėm, kaip Maxas su 40 ratų hardais štampavo geresnius ratus nei Perezas su 20 ratų mediumais ir nors stojimo metu Checo aplenkė Maxą, bet tas labai greit viską sutvarkė atgal.

Ferrari lenktynių tempas apgailėtinas, šiandien juos ne kartą tvarkė Haasai, kol galiausiai patvarkė Mercai. Hamis P13->P6 pakeliui aplenkiant Leclerc.

Nenustebčiau, jei Mercai su 2 rimtais pilotais galiausiai ne tik aplenks Ferrari, bet ir pasigaus Astonus, kurie tik Alonso aukščiausios klasės turi.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Kas galvoja, kad Perez turi šansų prieš Verstappen yra visiškai delusional. Verstappen rodo greitį, kurio aš nelabai esu matęs F1 (kad suprasčiau Schumio rezultatus buvau per mažas at the time). Kažkas panašaus nebent su Kimi metais Mclaren ar Alonso Ferrari, tik dabar dar ir geriausią techniką turi.
User avatar
hippo
Posts in topic: 3
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Kada nors pagalvojot, kiek šita nesąmonė prisideda prie CO2 emisijų ir klimato atšilimo???
User avatar
aBil
Posts in topic: 20
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

yodawg wrote: 08 May 2023, 00:18 Kas galvoja, kad Perez turi šansų prieš Verstappen yra visiškai delusional. Verstappen rodo greitį, kurio aš nelabai esu matęs F1 (kad suprasčiau Schumio rezultatus buvau per mažas at the time). Kažkas panašaus nebent su Kimi metais Mclaren ar Alonso Ferrari, tik dabar dar ir geriausią techniką turi.
Šitas + tikrai Marko ir horneris savo auksiniam berniukui neleistų pralaimėt. :D

Sezonas toks meh kol kas. Kova dėl titulo baigėsi jau per treniruotes Bahreine. Alonso stabiliai trečias, bet ir tai vos ne puse rato atsilikęs visad. :D Vienintelė viltis, kad tą bauda už pažeistą cost cap šiek tiek sulėtins bulių tobulėjimą antroj sezono pusėj ir tada Aston/Ferrari/Merc kažkiek gal sumažins atsilikimą, kad nebūtų visas sezonas tik RB 1-2... Bet apie Ferrari ir Mercedes jau turbūt pernai tą patį rašiau, o po metų situacija tokia pat arba net blogesnė, tai daug vilčių nededu. :D Lauksim 2026.
RaMa
Posts in topic: 18
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Net Mercedes dominavimą įdomiau stebėti buvo. Čia dabar tai visiškas kosmosas, net tai nėra bulių lenkimai, o tiesiog apvažiavimas.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

yodawg wrote: 04 Mar 2023, 14:16 Laukinis spėjimas: Perez praras vietą sezono eigoj.
O visai ne taip ir toli buvau. Tik negalvojau, kad Debris toks silpnas bus. Perezą porą pirmų etapų ir pinigai gelbsti. Bet mintis tokia ir buvo, kad Danny Ric neišbus viso sezono ant suolo.
User avatar
aBil
Posts in topic: 20
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

yodawg wrote: 11 Jul 2023, 18:04
yodawg wrote: 04 Mar 2023, 14:16 Laukinis spėjimas: Perez praras vietą sezono eigoj.
O visai ne taip ir toli buvau. Tik negalvojau, kad Debris toks silpnas bus. Perezą porą pirmų etapų ir pinigai gelbsti. Bet mintis tokia ir buvo, kad Danny Ric neišbus viso sezono ant suolo.
Įdomu, ar čia tiesiog Perezui daugiau spaudimo padaryt nori RB, ar apšilimas prieš kitą sezoną ir turėsim RicBack.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

aBil wrote: 11 Jul 2023, 18:22
yodawg wrote: 11 Jul 2023, 18:04
yodawg wrote: 04 Mar 2023, 14:16 Laukinis spėjimas: Perez praras vietą sezono eigoj.
O visai ne taip ir toli buvau. Tik negalvojau, kad Debris toks silpnas bus. Perezą porą pirmų etapų ir pinigai gelbsti. Bet mintis tokia ir buvo, kad Danny Ric neišbus viso sezono ant suolo.
Įdomu, ar čia tiesiog Perezui daugiau spaudimo padaryt nori RB, ar apšilimas prieš kitą sezoną ir turėsim RicBack.
Tiesmukai žiūrint, tai nėra ko prarast, o realiai dar gali baigti 7-10 vietose, nuo ko priklauso piniginis prizas.

Bet turbūt yra ir Danny Ric formos patikrinimas, tiek Tsunodai benchmarkas. Panašu, kad visgi su Perez reiks kažką daryt (nebūtų pirmas kartas kai kontraktas nutraukiamas, Ricciardo gali patvirtint), tuo labiau kai lieka opcija ištremt į katorgą AlphaTauryje. Dabar su cost capu tie Perezo pinigai neturėtų būti kritiškai svarbūs, ypač su Oracle sponsorshipu, o su tokiais performansais, gali kilti problemų kitais metais su WCC, jei neturės tokios persvaros technikoje.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Perez 3 minutes treniruočių atlaikė :)
Image
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

2023:
Image
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 2
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Kodėl jums įdomu žiūrėti šitą sportą?
User avatar
yodawg
Posts in topic: 38
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Velnes žino šiaip, turbūt vis tiek kažkas žavinčio matant žmogus belekokiais greičiais važiuojant ratu, žinant kad jie spaudžia visišką maksimumą ir rizikuoja savo gyvybėmis, o tada dar atsiranda koks Alonso, Kimi ar Verstappen kurie sugeba visus kitus palikt pavėsyje. Gal gerai visiems žinomas pvz būtų bėgimas, kur negali nesižavėt žiūrint tuos Bolto pakartojimus, nes nu wtf. Taip pat, tikriausiai ne naujiena, kad žmones žavi technika, vienus traukiniai, kitus lėktuvai, dar kitus savo tačkę garažiuke pakrapštyt. Tai čia kaip ir du viename ir technika ir sportas.

Man, pavyzdžiui, visiškai kitokia žiūrėjimo patirtis yra pasidėjus šalia live timing, padangų alokacijas savaitgaliui ir bandant pastebėt patternus, nuspėt geriausias strategijas, matyt kaip Ferrari eilinį kartą nepataiko ir šikti ant jų komentaruose reddite.

Plius su F1 yra tas nežinomybės faktorius, kur nežinai ką gausi - trasos skirtingos, klimatai skirtingi, komandos atsiveža atnaujinimus ir t.t. Kas skatina įsijungt ir pažiūrėt kas vyksta šią savaitę. Aišku, čia priėjo Kindziulis, ir tarė, kad Mercedes dominavimas ir po to RB labai apkarpo tą įdomumą (pereinamasis laikotarpis tarp dominuojančių komandų 2021 m. buvo visiškas kostmosas su tokiu finalu, kad po to galvojau jog kaimynai man policiją iškvies). Kaip ir sporto arabizavimas ir amerikanizavimas perpirkus Liberty media. Ir čia pilnai sutinku, kad kokybė krenta, bet oh well..

Beje, man kaip Ferrari palaikančiam yra keistas emocinis ryšys. Kur sunkiai paaiškinamai kaip penkių metų ar pan. būdamas pamačiau per TV ir iškart žinojau, kad raudona mašina = jėga. Tada sekė Šumio pergalių serijos, tai ant šito dopamino lengva važiuot, artimos kovos su Mika, 2007 m., 2008 m. Massa ir what could have been, Alonso ir what could have been, Kubica ir what could have been, Bianchi ir what could have been, Vettel 2018 m. Hockenheim ir what could have been. Ir nors dabar komanda čiulpia, atrodytų lyg išdavystė nebepalaikyt.
Post Reply