Manchester City FC

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 125
Pranešimai: 243
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57klounz
Posts in topic: 15
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 13:16

sterlingas tobulėja :D
o šiaip pabaigoje brendo įvartis, ypač kairiajame krašte.
kevinas toliau siautėja, malonu žiūrėti
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 125
Pranešimai: 243
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Kas čia vyksta :D :D. Stonesy du uždėjo, Gundoganas dyvetką išvalė, Sterlingas iš baudos smūgio dyvetką. Kažkokia kosmosinė transformacija įvykus.
klounz
Posts in topic: 15
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 13:16

tai jau tikrai, nors po 20 min norėjau rašyti, kas per taktika kelti balionus gynėjams už nugarų. bet paskui atsibudo, pradėjo žaisti pasą ir rezultatas baisus krystalui.
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 125
Pranešimai: 243
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Sezonas jau įpusėjo pagal sužaistų rungtynių skaičių ir galima pasakyti, jog bald fraud vis dėlto nėra jau toks bald fraud. Dar gruodžio pradžioje vaizdelis nedžiugino ir vilties daug neteikė, bet dabar atrodo, kad tik patys sau galim praknisti titulą. Stonesy monstriškas sugrįžimas pridėjo daug, bet gynyba ir iki jo formos sugrįžimo buvo gera. Dabar tai iš viso Maldini ir Canavaro lygiu varo.

Bet kas smagiausia, tai kad atakoj vaizdelis pagerėjęs neblogai. Progų žymiai daugiau sukuriam jau vien plika akim matosi. Tik bėda, kad Aguero tai turbūt šį sezoną ir neįsivažiuos (Covid pasigavo), o Jėzus niekada nebus toks kliniškas kaip jis. Yra gandų dėl Haalando ir Joao Felix. Pepsis panašu, kad pradeda sugrįžti prie šimtininkų sezono taktikos - wingeriai ant savo stipriosios kojos pusės, vienas iš krašto gynėjų į centrą ir abu centro saugai aukščiau, kas vėl virsta į kažką panašaus kaip 4-3-3 su dviem aukštai pastumtais 8 numeriais. Kaip buvo su Silva ir Ginger Prince. Dabar Gundoganas tą aukštesnę 8 numerio Silvos rolę perėmęs, kai dar iki gruodžio vidurio buvo 4-2-3-1 su Rodri dviese abu jie.

Šiaip įdomu, jaučiu, kai Pepsis pamatė, kad Stonesy ir Diaso duetas monstriškai veikia, tai galima labiau sugrįžt prie senesnio modelio atakos, net ir su Rodri kaip atraminiu, kuris neprilygs niekada Fernandinho savo dinamika ir aprėpiamu plotu. Iš žaidėjų vidutinių pozicijų tai gerai matosi.

Viršutinis foto prieš West Bromą 1-1, apatinis prieš Aston Villą 2-0. Prieš WBA akivaizdžiai Gundoganas kaip 4-2-3-1 žaidė su Rodri. Prieš Villą žymiai aukščiau, plius Cancelo centre, Fodenas kairiakojis kairėj, Sterlingas dešiniakojis dešinėj ir abu išplečia plačiai paskutinį trečdalį pasam į skyles. Gynybos linija biški žemiau šiek tiek, nes Villa tokio autobuso nestatė kaip WBA.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Pepsis vis dėlto parodė neblogą plastiškumą per šį mėnesiuką pakeldamas iš numirusiųjų komandą. Visada buvo laikomas one trick pony.
Bus įdomu pažiūrėti, ar kitas one trick pony su kepurėle iš Mersysaido sugebės apsukti reikalus 360 laipsnių.

Įdomu, kiek United sugebės palaikyt režimą. Jau geri 7-8 metai normaliai nedalyvavo titulo lenktynėse. Žiūrint į šitą grafiką, tai nepanašu, kad ilgai išlaikys tokį tempą. Vis dėlto Olegas gariūnų chalturka užsiiminėja.

Inno
Posts in topic: 1
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 06 Spa 2018, 16:25

Kas čia per Maldini ir Cannavaro duetas? Cannavaro už Milaną niekad nežaidęs, o rinktinėj jei kada Maldini ir buvo į CB pastatę, kažkokiu įžymiu duetu juos pavadinti irgi nelabai išeina. Tas legendarinis duetas buvo Cannavaro/Nesta. Dar buvo Baresi/Bergomi, bet čia jau iš Juros periodo
Vartotojo avataras
Dipsiukas
Posts in topic: 125
Pranešimai: 243
Užsiregistravo: 06 Bir 2019, 19:57

Inno rašė: 22 Sau 2021, 18:06 Kas čia per Maldini ir Cannavaro duetas? Cannavaro už Milaną niekad nežaidęs, o rinktinėj jei kada Maldini ir buvo į CB pastatę, kažkokiu įžymiu duetu juos pavadinti irgi nelabai išeina. Tas legendarinis duetas buvo Cannavaro/Nesta. Dar buvo Baresi/Bergomi, bet čia jau iš Juros periodo
Kaip atskirus turėjau omeny juos.
Skelbti atsakymą