Premier League 2022/2023

Locked

Kurias komandas palaikote kovoje dėl išlikimo?

1. Nottm Forest
3
7%
2. Everton
17
41%
3. Leeds
2
5%
4. Leicester
15
37%
5. Dėl manęs galėtų visos skrist nachren
4
10%
 
Total votes: 41
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 82
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Phect wrote: 27 Dec 2022, 16:19
pauleska wrote: 27 Dec 2022, 16:14 Kataras ir Saudo Arabija yra valstybės, o Abu Dabis šiaip jau miestas :)
Abu Dabis šiaip jau yra taip pat ir vienas iš 7 ir didžiausias UAE Emiratas ;) Abu Dabio emyras praktikoje visuomet yra ir prezidentu.
As tik zinau, kad Garfield'as ten Odie bandydavo issiusti.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 33
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

pauleska wrote: 27 Dec 2022, 16:14 Kataras ir Saudo Arabija yra valstybės, o Abu Dabis šiaip jau miestas :)
Taip pat žolė yra žalia ir kamuolys yra neabejotinai apvalus.
User avatar
MCFC
Posts in topic: 9
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

pauleska wrote: 27 Dec 2022, 16:14 Kataras ir Saudo Arabija yra valstybės, o Abu Dabis šiaip jau miestas :)
Ne visu smegenu pajegumams tai pernest :clap:
User avatar
MCFC
Posts in topic: 9
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

velnes wrote: 27 Dec 2022, 22:29
pauleska wrote: 27 Dec 2022, 16:14 Kataras ir Saudo Arabija yra valstybės, o Abu Dabis šiaip jau miestas :)
Taip pat žolė yra žalia ir kamuolys yra neabejotinai apvalus.
Jo, ir PELE buvo megeju lygos legenda....
User avatar
hippo
Posts in topic: 136
Posts: 4291
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Jonesas turbūt ilgai neužsibus EPLe.
Romarijas
Posts in topic: 65
Posts: 812
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Nors dar statistiškai nesužaista pusės sezono,o perėjimų langas atidarytas,pagal visas šio sezono tendencijas ir perspektyvas šiai dienai sakyčiau,kad Southamptonas ir Bournemouthas kris žemyn.
Wolwes su Lopetegui ir paėmę Cunhą turėtų kilti lentelėje,kaip ir West Hamas su Moyesu kurie iš apatinių komandų ir geriausią sudėtį turi.

Į trečią nelaimėlį labiausiai neša Forest ir Evertonas.
ramzis
Posts in topic: 25
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Įstrigo vakarykštis pastebėjimas, kad žaidžia dvi antros lentelės pusės komandos, o jų treneriai - abu laimėję EL, vienas ir daug kartų
ramzis
Posts in topic: 25
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

hippo wrote: 05 Jan 2023, 11:02 Jonesas turbūt ilgai neužsibus EPLe.



Tiesiog wow sąrašas :lol:
Romarijas
Posts in topic: 65
Posts: 812
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Red Army minėjo jog Jones Lutone naudojo primityvią,bet efektyvią taktiką su long ballais,kur buvo išnaudojami žaidėjų privalumai laimėti oro dvikovas ir susirinkti daug antrų kamuolių,tai šitas triukas EPL kolkas neveikia :drool:

Po akim pakliuvo lentelė kur forumiečiai balsavo kuri ekipa laimėjo vasaros transferų langą,tai daugiausiai balsų gavo City ir Arsenal,kaip ir viskas gerai praktiškai išstransliuota,vieni nusipirko rekordus gerinantį žvėrį,kiti lyderiauja lygoj,tik va newcastle negavo balso kur Pope su Botman padeda išlaikyti geriausią gynybą lygoj. :shifty: :clap:
User avatar
hippo
Posts in topic: 136
Posts: 4291
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Tuo tarpu Lutonas be Joneso bent kol kas neliūdi, laimėjo 3 iš 4.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 82
Posts: 4010
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Manes ne kiek nestebina sitas Jones'o performance'as, praejusiais tapo metu treneriu championship'o, kai dar buvo galimybe jiems likti be PO ir nuo Fulham iskart 7-nis prasileido, esme, kad Britas(Velsietis) ir zmones media suko aplink ji ir Nottingham Forest. As minejau, kad Luton Town is esmes ne prastesne sudeti uz mus turejo ir ne viena zaideja is musu panoses nupirko uzmesdavimi daugiau pinigu. Ju recruitment'as labai gerai dirba, ko pasekoje jie net paeme Rob Edwards treneriu, apie kuri man ne vienas zmogus gerai atsiliepes yra. Ir Luton Town su juom manau tik rimtesne jega bus, ypac, kad recruitment'as gerai dirba.

Realiai ka jis turejo padaryt atejes i Southampton, tai sumazinti aikste iki tokio dydzio koks yra Luton Town stadione, nes tam futbolui jis tiko, bunant beveik nenugalimiems namie galima sucompeat'inti ir isvykoj.

Jo pirmas isejimas is Luton Town i Stoke gavosi pravalas su 0.89 tasko per rungtynes, nenustebciau, kad sita tragedija tesis ir toliau ir bus greitai sack'intas. Be long-balls'u jis megsta dar ir man to man gynyba, o ant sito sudege Bielsa, kuris daro miksa su daug man to man, bet Bielsa genijus kituose dalykuosi, o Jones'as tikrai nera genijus kituose aspektuose. Man to man prazutingas dalykas ant tiek kokybiskam futbole kaip EPL, Championship visgi compeat'inimo futbolas vyrauja, zaidejai daro neisprovokuotu klaidu ir pan. EPL gali ne su ranka kamuolio nepasiekti, jeigu Man City, Brighton ir co. to panores. Ir kuo labiau man to man vaikaisi tuo geriau gerai komandai, nes atidarai pavojingesnes erdves.

Ir statistika dar reikejo itraukti juo nugrauztu nagu kieki, nes jis salia aikstes visad strikalioja ir grauzia nagus, tai darydamas labai atvirai.

EDIT: EPL dugno klubai kaip tycia turi Brita treneri. Su pora isimciu, ar tuom, kad Lopetegui tik atejo.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2909
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Išvengi traumų = esi aukštai lentelėje. Kažkaip taip ir koreliuojasi tie duomenys.

Image
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 33
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 06 Jan 2023, 12:34 Išvengi traumų = esi aukštai lentelėje. Kažkaip taip ir koreliuojasi tie duomenys.

Image
Kad tik Jurgenas nepamatytu.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2909
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

velnes wrote: 06 Jan 2023, 18:01Kad tik Jurgenas nepamatytu.
Kodėl?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 39
Posts: 4199
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Aš pažįstu tik 8 spalvas, bet ar Tottenhamo grafikas rodo, kad nuo lapkričio vidurio yra traumuoti du žaidėjai? Tai jei jau ~2 sav kaip traumuoti yra Richarlison+Bentancur+Lucas Moura, o apie savaitę Kulusevski, tai ar galima daryt išvadą, kad tas grafikas skirtas tik Jurgenui Kloppui pamalonint?
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 33
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 06 Jan 2023, 19:27
velnes wrote: 06 Jan 2023, 18:01Kad tik Jurgenas nepamatytu.
Kodėl?
Nes verks medijoje :snooty:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 39
Posts: 4199
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

O kada pradėsim tinkamai vertinti Brighton ir Brentford? Kada jau sau pasakysim, kad čia yra naujų laikų robinhudai, atimantys taškus iš didelių ir turtingų?

Buvau pasigedęs tokių komandų, kur kad ir kokia situacija būtų su traumom/forma, visada žinai, kad gali aplošt prime City/Liverpool tiek namie, tiek išvykoje. Fulham, nors ir varo labai gerai, mano akyse vis tiek dar neturi tokio statuso, kokį turi Brentford/Brighton.
User avatar
hippo
Posts in topic: 136
Posts: 4291
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Furis wrote: 07 Jan 2023, 11:39 O kada pradėsim tinkamai vertinti Brighton ir Brentford? Kada jau sau pasakysim, kad čia yra naujų laikų robinhudai, atimantys taškus iš didelių ir turtingų?

Buvau pasigedęs tokių komandų, kur kad ir kokia situacija būtų su traumom/forma, visada žinai, kad gali aplošt prime City/Liverpool tiek namie, tiek išvykoje. Fulham, nors ir varo labai gerai, mano akyse vis tiek dar neturi tokio statuso, kokį turi Brentford/Brighton.
Tai kad man atrodo juos jau senokai tinkamai vertina. Tik jei neklystu @reyu įsiskaudinęs dėl haipo ar dėl ko ten pyksta ant Brentfordo.
Abu klubai pavyzdingai tvarkomi, kas yra neįprasta futbolo pasaulyje. Brightonas kaip pakeitė trenerį (nors jury still out) iš principo yra pavyzdys kaip reikia keist trenerį.
User avatar
Phect
Posts in topic: 64
Posts: 2909
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

velnes wrote: 06 Jan 2023, 20:21
Phect wrote: 06 Jan 2023, 19:27
velnes wrote: 06 Jan 2023, 18:01Kad tik Jurgenas nepamatytu.
Kodėl?
Nes verks medijoje :snooty:
Tai kad pagrįstas verkimas būtų.
Image
Aišku juokinga tai, jog šį sezoną bandomo įdiegti žaidimo braižas turi žymiai mažiau sprintų, pressing actions, ne taip kovojama dėl antrų kamuolių (žemiausias duel winrate lygoje), bet traumų skaičius nuo to nei kiek nesumažėjo :lol:
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 33
Posts: 2095
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 09 Jan 2023, 14:01
velnes wrote: 06 Jan 2023, 20:21
Phect wrote: 06 Jan 2023, 19:27
Kodėl?
Nes verks medijoje :snooty:
Tai kad pagrįstas verkimas būtų.
Image
Aišku juokinga tai, jog šį sezoną bandomo įdiegti žaidimo braižas turi žymiai mažiau sprintų, pressing actions, ne taip kovojama dėl antrų kamuolių (žemiausias duel winrate lygoje), bet traumų skaičius nuo to nei kiek nesumažėjo :lol:
Verkti, kad rezultatai prasti, nes daug traumų : legit
Verkti, kad rezultatai prasti, nes daug traumų, ir dėl to kalti FA, UEFA ir visi futbolo klerkai : lame

Kloppas dažniausiai daro tik pirmą, bet kartais pradeda ir antrą ir tada linksta man linksta ausys.
Locked