Premier League 2019/2020

Geriausias 19/20 sezono Premier League treneris?

Poll ended at 03 Aug 2020, 09:12

Nuno Espirito Santo
1
5%
Chris Wilder
3
14%
Jurgen Klopp
12
57%
Frank Lampard
2
10%
Steve Bruce
1
5%
Ralph Hasenhuttl
2
10%
 
Total votes: 21
User avatar
hippo
Posts in topic: 127
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš tai kaip People's klubo supporteris jaučiu jam teigiamus jausmus todėl, kad jis yra tikras man of the people, o ne primetantis tokį, nevoliojantis šūdo į cukrų, nepasakojantis apie faktus ir nemėtantis padjobkių ant kolegų. Daugiau reikėtų šiam cuntų ir primadonų pasauly tokių trenerių, kurie važiuotų į Big Samo gimtadienį perpildytu metro ir pirktų kioske kebabus.

Image

Image
User avatar
Phect
Posts in topic: 97
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

VO :handgestures-thumbup:

User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 45
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Huddersfieldas jau nebe Premier Lygoje.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 34
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius


Quality iš Cherries. Daug įdomių dalykų.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Furis wrote: 17 Jul 2019, 09:40 Villa kala aštuntą žaidėją kietu pavadinimu Bjorn Engels už 9mln ir tai yra ketvirtas Villos centro gynėjas šią vasarą. Apsipirkinėja kaip aš po gautos algos.
Eina reportai, kad jau viskas sutarta su nauju EgiptoMessi Mahmoud Hassan, dar žinomu kaip Trezeguet. 8.5mln svarų, ateitų iš turkų Kasimpasa klubo.

Ir tuo pačiu DAR rašoma, kad beveik sutarta su City dėl 15mln kainuosiančio Douglas Luiz. Tik kaip suprantu jaunuolis turi bėdų su work permit, neaišku kaip Villa šitą problemą išsispręstų.

Žodžiu, full FM mode.
User avatar
hippo
Posts in topic: 127
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Užstačiau dviratį lombarde ir visus pinigus pastačiau už Villos relegationą.
Rekomenduoju visiems, kam reikia lengvų pinigų.
Scientist
Posts in topic: 28
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Furis wrote: 22 Jul 2019, 13:14
Furis wrote: 17 Jul 2019, 09:40 Villa kala aštuntą žaidėją kietu pavadinimu Bjorn Engels už 9mln ir tai yra ketvirtas Villos centro gynėjas šią vasarą. Apsipirkinėja kaip aš po gautos algos.
Eina reportai, kad jau viskas sutarta su nauju EgiptoMessi Mahmoud Hassan, dar žinomu kaip Trezeguet. 8.5mln svarų, ateitų iš turkų Kasimpasa klubo.

Ir tuo pačiu DAR rašoma, kad beveik sutarta su City dėl 15mln kainuosiančio Douglas Luiz. Tik kaip suprantu jaunuolis turi bėdų su work permit, neaišku kaip Villa šitą problemą išsispręstų.

Žodžiu, full FM mode.
Skaičiau, kad išsispręstų, nes ten pagal work permito sąlygas žaisdamas Villoje jis turėtų rinkti daugiau applicationo taškų ir permitą turėtų gauti, skirtingai nei kad būdamas trečiaeilis žaidėjas Man City.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Ashley perka Bruce'ui puolėją. Už daug pinigų. :shock:

Joelinton, didelis ir stiprus Hoffenheimo puolėjas, ateina už 40mln svarų:

Image
User avatar
hippo
Posts in topic: 127
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Aš biški nepatogiai jaučiuosi rašydamas apie žaidėjus, kurių nesu matęs ir nuobodžiai kartodamasis apie nenormalias kainas, bet 40 milijonų už straikerį, turintį breathtaking 7 golų per sezoną statistiką bundeslygoj? O prieš tai su panašiais pasiekimais dominavusį Austrijoj?
Tiek kad jaunas, tai gal ten kažkur giliai slypi didelis potencialas.
kokos
Posts in topic: 2
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Arba anglų klubams už mažai nebeparduodama.
Scientist
Posts in topic: 28
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

hippo wrote: 24 Jul 2019, 11:23 Aš biški nepatogiai jaučiuosi rašydamas apie žaidėjus, kurių nesu matęs ir nuobodžiai kartodamasis apie nenormalias kainas, bet 40 milijonų už straikerį, turintį breathtaking 7 golų per sezoną statistiką bundeslygoj? O prieš tai su panašiais pasiekimais dominavusį Austrijoj?
Tiek kad jaunas, tai gal ten kažkur giliai slypi didelis potencialas.
Šiaip iš principo tą patį pagalvojau kai transferą pamačiau, kad anksčiau už 40m gaudavai kokį Aguero, dabar no name'ą su potencialu (ir tai dar klausimas kokiu).

Kita vertus, Evertonas pernai tiek sumokėjo už Richarlisoną (mušusį dar mažiau) ir galimai kokio Calvert Lewino pigiau irgi nepaleistų.

Tai čia panašu tokios naujos normos :think:
User avatar
hippo
Posts in topic: 127
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nežinau, aš kaip tik apie DCL pagalvojau, pamatęs šitą transferą. Panašaus amžiaus, patirties ir produktyvumo, tik didelis pliusas, kad jau išbandytas EPL. Mažai mušantis, bet duodantis daug kitokios naudos (gal tas brazilas irgi toks new Heskey, nežinau). Darbštus, atletiškas, greitas. Be to dar turintis antkainį kaip anglas. Tai kiek jis vertas, 50 kaip nieko? Kad už mažiau kaip 40 nepaleistų, tai tamsta turbūt teisus, bet nustebčiau, jei kažkam ateitų į galvą tiek mokėt. Tiksliau dabar jau turbūt nebenustebčiau.
User avatar
QwR
Posts in topic: 28
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Bournemouth perka Billinga uz 15milijonu svaru. Geras pirkinys :) Buvau isitikines, kad kazkas nusipirks is EPL vidutinioku ji.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 18
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

QwR wrote: 28 Jul 2019, 12:28 Bournemouth perka Billinga uz 15milijonu svaru. Geras pirkinys :) Buvau isitikines, kad kazkas nusipirks is EPL vidutinioku ji.
Pritariu. Buvau net lengvai nustebęs, kad lig šiolei niekas nebuvo nugriebęs.

Anksčiau vyšnaitės manęs niekaip nešildė, bet dėl tų pre-season Howe videos ir Billingo kyla šioks toks susidomėjimas.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 94
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Ryšium su ganėtinai kukliu EPL mąstais transferų langu, Skysports pastebėjo gan įdomų trendą. Iš visų dabartinių EPL pirkinių, kurie kainavo virš 10mln, viso labo trys yra 25+ amžiaus, ir tai du iš 3 buvo nuomų išpirkimai - Jimenez, Ings ir Jay Rodriguez.
Meanwhile, another 23 deals with values in excess of £10m have been processed for players aged 25 or under, topped by Tanguy Ndombele (Tottenham, £63m), Rodri (Manchester City, £62.5m) and Aaron Wan-Bissaka (Manchester United, £50m).

It's not just the elite clubs looking for longevity. Aston Villa splashed £22m on 22-year-old Wesley, Newcastle signed Joelinton (22) for a club-record £40m, Southampton prised Che Adams (23) from Birmingham for £15m. The list goes on.

And with that emphasis on youth, Premier League clubs are increasingly likely to promote players from within their own ranks - surfacing talent to support the first team or sell at a later stage at an ever-growing value.
Būsimi ar bent potencialiai įmanomi Pepe, Milinkovič-Savič, Lo Celso, Dybala, Everton, visi šitie irgi patektų į tą pačią jaunų žaidėjų grupę.

Nors dėl ankstyvo Alzheimerio gal tiesiog atmintis neneša ir visada taip būdavo, kas ten žino.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 9
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Villa perka Heatoną už ~8mln
User avatar
hippo
Posts in topic: 127
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Sheffield United perka gal ir neblogą puolėją - Oli McBurnie iš Swansea už 17 milijonų + bonusai.
Pernai Championshipe sumušė 22 golus (23 metai, įsipaišo į Furio postą apie investavimą į jaunus žaidėjus).
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 9
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Villa nestaPdo, iš Brugges ima talentą iš Zimbabvės su įspūdingu vardu, Marvelous Nakamba. Nesuskaičiuoju, kelintas čia jau pirkinys jų, vienuoliktas ar tai dvyliktas
Na ir oficialu dėl Heatono.
Scientist
Posts in topic: 28
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Ezzy wrote: 01 Aug 2019, 14:22 Villa nestaPdo, iš Brugges ima talentą iš Zimbabvės su įspūdingu vardu, Marvelous Nakamba. Nesuskaičiuoju, kelintas čia jau pirkinys jų, vienuoliktas ar tai dvyliktas
Na ir oficialu dėl Heatono.
Įdomu, nebūtų pigiau tiesiog visą Brugge klubą iškart nusipirkt ? :think:
User avatar
QwR
Posts in topic: 28
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Newcastle nusipirko Saint-Maximin ir issinuomavo Jetro Willemsa .
Locked