Finalas: Italija – Anglija

User avatar
yodawg
Posts in topic: 5
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Buvau pasiruošęs komentarą kaip Kane vis dėl to laimėjo taurę žaisdamas Spursuose, bet neprireikė kaip matau.
Last edited by yodawg on 12 Jul 2021, 01:04, edited 1 time in total.
pauleska
Posts in topic: 6
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Balompie wrote: 12 Jul 2021, 01:03 Puikus finalas ir nuostabus rezultatas. Mančinis vis dar tęsia savo seriją be pralaimėjimų :handgestures-thumbup:
Būtų Spinazzola, bet dabar turbūt Donnarumma
Balompie
Posts in topic: 4
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

Rezultatyviausio žaidėjo prizą laimėjo Cristiano Ronaldo.
Balompie
Posts in topic: 4
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

pauleska wrote: 12 Jul 2021, 01:04
Balompie wrote: 12 Jul 2021, 01:03 Puikus finalas ir nuostabus rezultatas. Mančinis vis dar tęsia savo seriją be pralaimėjimų :handgestures-thumbup:
Būtų Spinazzola, bet dabar turbūt Donnarumma
Netą komentarą pacitavai ;)
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 12
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Donnarumma geriausias turnyro žaidėjas.
User avatar
Zebras
Posts in topic: 2
Posts: 1830
Joined: 04 Aug 2018, 20:01



:lol:
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 12
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Šiaip reikia duoti creditą Pickfordui. Kai dar praeito sezono viduryje atrodė, jog jo vieta labai kliba Evertone, kaip pagrindinio vartininko, tai po to taip varė ir judėjo, kad mažą nepasirodė. Malačius.
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 2
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

:madridista: :madridista: :madridista: :madridista: :madridista:
RaMa
Posts in topic: 2
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Ačiū :bow-blue:
User avatar
Luigi
Posts in topic: 4
Posts: 3199
Joined: 05 Aug 2018, 01:41


Fabregui karšta vasara ne į nauda
User avatar
Maverick
Posts in topic: 1
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Southgate: I wish I had therapy after my penalty miss that still causes me psychological trauma and anxiety to this day.

Also Southgate: Let me give this 19 year old kid who's never taken a senior penalty before, the most important penalty kick for England for over half a century.

:confusion-shrug:
User avatar
aBil
Posts in topic: 10
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nu va ir po pralaimėjimo pasirodė visi buduliai anglų 'fanai'. Kol laimi, tai mes, o kai pralaimi, tai jau juodaodžiai kalti. :sci-fi-beamup:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 3
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Turbut nepazistu emigrantu, kurie gyvena Anglijoje ir palaike Anglus vakar finale. Anglai tiek uzpise visus, kad nepajauciau, kad kas jiems jaustu solidaruma. Mano asmenine patirtis su Anglais irgi panasi, pora metu Anglijoje ir nei Anglai, nei salis susizavejimo nekelia, tik aisku stadionai, atmosfera stadionuose ir pan. yra kazkas isskirtinio.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Donnarruma, Bonucci, Spinazzola, Chiesa - kai kurie italų žaidėjai apturėjo puikų čempionatą. Immobile though :confusion-shrug: tikėjomės pamatyti tą daug mušantį ir atsigavusį strikerį, o gavosi visiškas pravalas.

Anglų priekiniai žaidėjai nuvylė, o gynyba, kuri galvojom kad kliurkins, atstovėjo arti dešimtukui. O Rice-Phillips taip ir nemoku įvertinti, čia jau reikia egzpertų be bokalo.

Šiaip tai čempionatas gavosi įdomesnis, nei tikėjausi, bet į galą išsikvėpė. Pratęsimai po pratęsimų ir dešimtys pavargusių žaidėjų.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 3
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

The_Red_Army wrote: 12 Jul 2021, 12:20 Turbut nepazistu emigrantu, kurie gyvena Anglijoje ir palaike Anglus vakar finale. Anglai tiek uzpise visus, kad nepajauciau, kad kas jiems jaustu solidaruma. Mano asmenine patirtis su Anglais irgi panasi, pora metu Anglijoje ir nei Anglai, nei salis susizavejimo nekelia, tik aisku stadionai, atmosfera stadionuose ir pan. yra kazkas isskirtinio.
Aš nelabai suprantu, kodėl žmonės suplaka kažkokius girtus budulius, medijos visas nesąmones, Brexit'ą ir pačią komandą į vieną? Man tai vapše neįdomu, ką ten Daily Mail ar The Sun rašo, ar koks ten anglas dūminę šaškę į užpakalį susikišęs palaikymą demonstruoja. Ypatingai sėdint Vilniuje ant sofos. Futbolą juk žiūrime ir žaidėjas žavimės/nesižavim, jiems sėkmės ar nesekmės linkime.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 3
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

T-Wolves wrote: 12 Jul 2021, 12:28
The_Red_Army wrote: 12 Jul 2021, 12:20 Turbut nepazistu emigrantu, kurie gyvena Anglijoje ir palaike Anglus vakar finale. Anglai tiek uzpise visus, kad nepajauciau, kad kas jiems jaustu solidaruma. Mano asmenine patirtis su Anglais irgi panasi, pora metu Anglijoje ir nei Anglai, nei salis susizavejimo nekelia, tik aisku stadionai, atmosfera stadionuose ir pan. yra kazkas isskirtinio.
Aš nelabai suprantu, kodėl žmonės suplaka kažkokius girtus budulius, medijos visas nesąmones, Brexit'ą ir pačią komandą į vieną? Man tai vapše neįdomu, ką ten Daily Mail ar The Sun rašo, ar koks ten anglas dūminę šaškę į užpakalį susikišęs palaikymą demonstruoja. Ypatingai sėdint Vilniuje ant sofos. Futbolą juk žiūrime ir žaidėjas žavimės/nesižavim, jiems sėkmės ar nesekmės linkime.
As pilnai galiu atsiriboti, nuo girtu buduliu ir zavetis komandiniu zaidimu ir individualiai zaidejais, bet tiesiog konstatuoju fakta, ka pastebejau gyvendamas UK, kad dauguma anglu(paprastu anglu) nebutinai buduliu ir etc. yra nemenkai ispindeje, susireiksmine, per gerai apie save galvojantys, dalis ju rasistai(net jeigu ir nesireiskia twitter'i), ir tas naturalu daugumai emigrantu labai kliuna. Be to reikia prisiminti, kad Euro Cup ar World Cup itraukia nebutinai didelius futbolo fanus, bet ir paprastus zmones, kurie nieko daugiau neziuri tik dideles rungtynes ir tarptautinius turnyrus.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 3
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Anglu fanu viltis dabar turetu buti, kad Manchester City nupirks Grealish ir Kane ir tada World Cup'e uz metu gales tureti ±6 starto zaidejus is vieno klubo, kuri treniruoja Pep'as Guardiola, sita varke pasiteisino Ispanijai, kai eme World Cup'a, pasiteisino Vokietijai, kai eme World-Cup'e, kodel negaletu pasiteisinti Anglijai?
User avatar
yodawg
Posts in topic: 5
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

T-Wolves wrote: 12 Jul 2021, 12:28
The_Red_Army wrote: 12 Jul 2021, 12:20 Turbut nepazistu emigrantu, kurie gyvena Anglijoje ir palaike Anglus vakar finale. Anglai tiek uzpise visus, kad nepajauciau, kad kas jiems jaustu solidaruma. Mano asmenine patirtis su Anglais irgi panasi, pora metu Anglijoje ir nei Anglai, nei salis susizavejimo nekelia, tik aisku stadionai, atmosfera stadionuose ir pan. yra kazkas isskirtinio.
Aš nelabai suprantu, kodėl žmonės suplaka kažkokius girtus budulius, medijos visas nesąmones, Brexit'ą ir pačią komandą į vieną? Man tai vapše neįdomu, ką ten Daily Mail ar The Sun rašo, ar koks ten anglas dūminę šaškę į užpakalį susikišęs palaikymą demonstruoja. Ypatingai sėdint Vilniuje ant sofos. Futbolą juk žiūrime ir žaidėjas žavimės/nesižavim, jiems sėkmės ar nesekmės linkime.
Nepainiokime sporto su politika :character-oldtimer:
User avatar
flasher1
Posts in topic: 4
Posts: 773
Joined: 07 Aug 2018, 20:37

yodawg wrote: 12 Jul 2021, 13:58 Nepainiokime sporto su politika :character-oldtimer:
Buvo laikai, kai kiekvienoje sporto salėje kabėjo užrašas; "O sporte, tu - taika!"
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Leave England alone
Post Reply