[United] Transferų naujienos ir gandai 21/22

Locked

Kurią poziciją reikia stiprinti labiausiai?

1. Vidurio gynėjo
7
21%
2. Dešinio gynėjo
3
9%
3. Atraminio saugo
7
21%
4. Dešinio puolėjo
2
6%
5. Centro puolėjo
1
3%
6. Misionieriaus
14
41%
 
Total votes: 34
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 35
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

"BVB už Sancho nori X, o United nenori tiek mokėti" 2dalis
Ar sakysit, kad aš per daug pasimistiškai ir bus apturėtas toks transferų langas, kuris prikeltų net @ValkyroN ?

Jeigu Cavanis lieka, puolime reikia Sancho, jeigu nelieka, reikia CR/Woodo ir Sancho? :hand:

Ką daryti su Pogba?

Ką daryti su Fred-McTominay? - Senoje temoje galima rasti @The_Red_Army screenshootų tvaną. Aš už Tielemansą.

Kam tada reikalingas Van de Beek? Matyt niekam, tik retais atvejais pakeist Bruno. Nepirksim CM man atrodo. :character-oldtimer:

Right backai? Nemanau, kad pirksim. Dalotas grįžta, manau Ole bandys jį naudot kaip kitokią RB opciją, Įdomu kiek patobulėjo.
Nuo 2018 klubas išleido 65 mln svarų ant Right backų, tai nepirksim RB man atrodo. :character-oldtimer: Derrick Williamsą reikia siųsti stažuotis į Norwich ar kažką, kas kovoja su išlikimu. Geresni neims.

Apie CB šnekėti jau pabodę labiausiai. Lille žaidžia toksai Sven Botman, kuris pasuoja neprasčiau už Maguire, yra nelėtesnis už Maguire ir panašaus ūgio ir dar kairiakojis. Ledas. :angelic-flying: :angelic-flying:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 55
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Reikia kokio deal'o, kuris leistu issiusti Van de Beek'a ir Martial'i(nuoma/pardavimas) i Dortmund'o Borrusia gaunant galimybe paimti Sancho, plius tai padetu ir ateities transferams, jeigu noretusi vel kazka pirkti is Borussia(Haaland? aisku manau be sansu...Bellingham? possible option). Gerai futbola suprantantis Van de Beek'as ir tinginys Martial'is istaskytu visus Bundesliga'oje :whistle:

DM/MC pozicijoje as noreciau kazko tokio kaip Locatelli, nes kazkas juk turi gebeti palaikyti kamuoli ir prideti balanso, kitavertus galima statyti all in ant one way braizo ir imti Tielemans, balanso prasme saugu grandis butu meh, bet zinai futbole ivarti gali imusti po 30-40 pasu ir po 1, o zaideju galinciu tai padaryti bus sociai.

i CB maciau gandu apie Pau Torres mobilus CB is Villarreal CF, kuris ne gana to dar ir 191cm ugio ir geras antrame aukste, plius kairiakojis. Kazkada 18 metu de Ligt finale EL finale uzdominavo vs United, bus idomu ka Pau Torres, aisku kiti laikai dabar Cavani, Rashford daug didesnis isukis. Nemates to Sven Botman, bet Pau Torres tikrai greitas CB ir jau zaidzia uz Ispanijos nacionaline, o tai reiskia nemazai :whistle:
Last edited by The_Red_Army on 10 May 2021, 11:00, edited 1 time in total.
ramzis
Posts in topic: 40
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Reik pasistiprint normaliai - taip kaip stiprinamasi, kai užsidega užpakalis dėl nebuvimo ČL, ir solidžiau atsižvelgiama į to meto trenerio reikalavimus, o ne kai patogiai sėdima ČL ir Glazeriai pinigus optimizuoja.

Ole Gunnaras jau pravalė pay rollą nuo visokių rojų ir alexių, atsispindi tai ir ataskaitose, vasarą atkris Romero su Mata (greičiausiai), Lingardas galimai kokį pinigą uždirbs

Sąlygas treneris rimtam pirkiniui su(si)kūrė, bet ar nebus pavestas savininkų ir covido
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 35
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

ramzis wrote: 10 May 2021, 10:59 Reik pasistiprint normaliai - taip kaip stiprinamasi, kai užsidega užpakalis dėl nebuvimo ČL, ir solidžiau atsižvelgiama į to meto trenerio reikalavimus, o ne kai patogiai sėdima ČL ir Glazeriai pinigus optimizuoja.

Ole Gunnaras jau pravalė pay rollą nuo visokių rojų ir alexių, atsispindi tai ir ataskaitose, vasarą atkris Romero su Mata (greičiausiai), Lingardas galimai kokį pinigą uždirbs

Sąlygas treneris rimtam pirkiniui su(si)kūrė, bet ar nebus pavestas savininkų ir covido
kažkaip galvoju, kad Olio rezultatai lygoje pakankamai geri, kad klubas patikėtų progresų ir duotų pinigėlių ant reikiamų futbolistų. Vat Covido finansinis impactas tai tikrai pristabdyt gali.
O šiaip jeigu nesistiprinsim tai ir progresą sunkiai įsivaizduoti galima - Chelsea nemiegos, City ir taip afigieni, o Liverpoolis pagaliau atsigaus po traumų.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 55
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Siaip OLE ne'push'ino vadybos anksciau, ko pasekoje Bruno buvo nupirktas tik po puse sezono, o daznu atveju primary targets reikejo keisti i secondary targets, bet dabar yra momentas, kai OLE turi pasitikejima vadovu, niekas nesvarsto jo keisti i Pochettino ar kita treneri. Tai pas metas push'inti ir sokdinti visus, kad butu perkami butent tie kuriu reikia cia ir dabar.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 18
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Man tai nėra kažkokio ramumo, kad čia Ole dabar pushins dėl taikinių ir t.t Man tai atrodo, kad jis tokį Declan Rice pirmu numeriu norėtų pasikviest, o ne kokį nors įdomesnį, pigesnį ir geriau pasuojantį saugą.
User avatar
hippo
Posts in topic: 3
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Akivaizdus atsakymas Lanzini :angelic-whiteflying: Kai Moyesas vietoj traumuoto Raiso pastatė jį į vidurį, West Hamas prarado biški gynybinės drausmės, bet negyvai užpasavo Burnley.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 55
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

T-Wolves wrote: 10 May 2021, 14:53 Man tai nėra kažkokio ramumo, kad čia Ole dabar pushins dėl taikinių ir t.t Man tai atrodo, kad jis tokį Declan Rice pirmu numeriu norėtų pasikviest, o ne kokį nors įdomesnį, pigesnį ir geriau pasuojantį saugą.
As irgi nesu tikras, kad push'ins, jo profilis biski "yes man" ir savo kedes saugojimas. Tiesiog dabar kai turi confidence'a tai reiketu pasinaudoti tuom.
ramzis
Posts in topic: 40
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

OGS:
"We want to take the next step and it might be that we need a couple more to strengthen the squad.“
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 33
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Kané - Yay or Nay?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 18
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Wat Wat wrote: 20 May 2021, 16:54 Kané - Yay or Nay?
Yay. Kažkuo primena RvP perėjimą, tik daug brangiau. Manau nevaikiškai komandos lygį pakeltų.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 35
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Wat Wat wrote: 20 May 2021, 16:54 Kané - Yay or Nay?
Yay. Būtų nemandagu prieš Cavanį, bet ką jau čia.
User avatar
hippo
Posts in topic: 3
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nežinau ar aš kažko nesuprantu ar jūs neprisimenat, kas yra jūsų palaikomo klubo savininkai. Koks Kane?
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 33
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

hippo wrote: 20 May 2021, 17:55 Nežinau ar aš kažko nesuprantu ar jūs neprisimenat, kas yra jūsų palaikomo klubo savininkai. Koks Kane?
Kazko nesupranti.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 2
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

O kokių Nay išvis galima įžvelgti?
User avatar
fun43
Posts in topic: 15
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

pntmstr wrote: 20 May 2021, 22:14 O kokių Nay išvis galima įžvelgti?
Greenwoodo žaidimo laikas?
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 33
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

pntmstr wrote: 20 May 2021, 22:14 O kokių Nay išvis galima įžvelgti?
Puolejas dabar ner top priority.
User avatar
evizu
Posts in topic: 16
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Ner top priority, bet sorted pozicija irgi nepavadinsi(jei ambicijos but top tier club). Kane mesteltu United i kita lygi ir tasku,tikiu, pats vienas nemazai atnestu. Vienintelis neracionalus "nay" is mano puses yra Sanchezo transfero sleifas, nors situacija ir kiek kitokia.

Kiti pririotetai turetu but Kairiakojis LCB, Kamuoli su kojom susistabdyti mokantis RWB ir saulys/vandenis CM, kuris butu fainai jei ir pasuot moketu(Neves ir Tielemans imo butent tai, ko reiktu)
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 2
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

imo Keinas padarytų didesnį skirtumą, nei bet kuris prieinamas saugas ar gynėjas. Čia su sąlyga, kad Keinas prieinamas
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 33
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

Turim dar vieniem metam Cavani, kuris tam tikrais aspektais yra net geresnis uz Kane ir labiau tinkamas musu zaidimui. Po metu Kane bus 29 - ne tokia ir ilgalaike investicija uz tiek, kiek Levy nuplestu. Jeigu nebutu Cavani - aisku butu no braineris.
Locked